Знак народної пошани - медаль «ЗА ВІДВАГУ» - РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ
Знак народної пошани - медаль «ЗА ВІДВАГУ» - РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ

 Згідно Рішення Ради громадських організацій України від "19" вересня 2016 р.

Всеукраїнським об’єднанням громадян "КРАЇНА" започатковано

Знак народної пошани - медаль «ЗА ВІДВАГУ»


СТАТУТ

 Знаку народної пошани - медалі «ЗА ВІДВАГУ»

 

1. Медаль "За відвагу" (надалі - медаль) -  це недержавна загальноукраїнська відзнака з особливим статусом, започаткована з метою становлення поваги суспільства до героїв АТО, які в складних умовах служби довели свою вірність обов’язку та  народу України.

 

2. Медаль "За відвагу" започаткована для нагородження за особисту мужність та відвагу, виявлені під час ведення бойових дій в найгарячіших точках зони АТО.

 

3. Медаллю МОЖУТЬ БУТИ НАГОРОДЖЕНІ громадяни України, громадяни інших держав та особи без громадянства.

 

4. ПРАВО НАГОРОДЖУВАТИ медаллю надається:

- командирам в/ч;


- начальникам/командирам правоохоронних та спеціальних підрозділів;


- волонтерам та іншим свідомим громадянам України;

- керівникам областей, районів, міст та сіл України;
- головам територіальних громад;

- головам громадських організацій та спілок;

- керівникам міністерств, відомств та силових структур України;

- керівникам підприємств державної та приватної форм власності,

- керівникам інших підприємств, установ та організацій.

 

5. Виписка з Наказу надається вищезазначеним особам за умов надання до Секретаріату ВО "КРАЇНА" списку нагороджених за затвердженою формою в електронному вигляді. 

 

6. Медаль носиться на лівому боці грудей після Державних нагород України, Державних нагород інших країн та відомчих заохочувальних відзнак України. Ніяких інших умов або обмежень для нагородження не існує.


ОПИС

 Знаку народної пошани – медалі «ЗА ВІДВАГУ»

 

Знак народної пошани – медаль «За відвагу» (надалі – медаль) виготовляється зі сплавів міді з покриттям гальванічним золотом та має форму кола діаметром 32 мм.

 

На лицьовому боці медалі, в центрі - зображення рівностороннього хреста з розбіжними сторонами, на який накладено меч вістрям догори. 

 

На горизонтальних лапах хреста - напис бордового кольору "Відвага та честь".

 

Між лапами хреста, в чотирьох сегментах, зазначені назви найгарячіших точок АТО.

 

На зворотному боці медалі розташовано зображення мапи України, місце для номеру нагороди та, по колу, напис "Всеукраїнське об'єднання громадян "Країна".

 

Всі зображення рельєфні. Медаль має опуклий бортик.

 

Медаль виготовляється за технологією подвійного штампування.

 

За допомогою кільця з вушком медаль з'єднується з прямокутною "українською" колодкою, обтягнутою стрічкою. Розмір колодки до медалі - 28 х 42 мм, фігурної дужки та заокругленого виступу до колодки - відповідно 30 х 2 мм та 2 мм.

 

Колодка обтягнута муаровою стрічкою бордового кольору з повздовжніми смужками білого, чорного та жовтого кольорів: з країв жовті смужки шириною – 4 мм, далі чорні шириною – 3 мм  та білі смужки шириною - 4 мм, по центру бордова смужка шириною – 6 мм.

 

Кріплення відзнаки до одягу здійснюється за допомогою застібки із запобіжником, що знаходиться на зворотному боці колодки.

 

Планка до медалі  - 28 х 12 мм, обтягнута відповідною стрічкою.  Виготовляється ВТО "ОРДЕН"



РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ у 2017 році

відзнакою "За відвагу"

 

  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *


  Дата

чи

 наказу

За представленням   

   (організації або відповідальної особи )

 Кого нагороджено

Кількість

  відзнак

або номери

08.06.2017  ГО "Місто змін"

 учасники АТО

№2855-2856

07.06.2017  ГО "Центр сприяння військово-патріотичного виховання "Сокіл"

 учасники АТО

№2848-2854

07.06.2017  Надвірнянський ВП ГУНП

 учасники АТО

№2846-2847

06.06.2017  Голова спілка ветеранів АТО та силових структур України"Щит Батьківщини"

 Филипів Ярослав Ілліч, капітан

№2845

01.06.2017  Остюченко С.А.

 захисник м. Курахове

№2844

31.05.2017  Шереберя Михайло

 учасники АТО

№2841-2843

30.05.2017  ТОВ "Кобзар"

 учасник АТО

№2840

30.05.2017  ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя"

 учасники АТО

№2832-2839

18.05.2017  Служба Економичної Безпеки України

 учасники АТО

№2822-2831

18.05.2017  Поникаров Сергій Володимирович, м. Харків

 учасник АТО

№2821

18.05.2017  Толмачова Юля, м. Костянтинівка Донецька обл.

 учасники АТО

№2791-2820

30.05.2017  ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя"

 учасники АТО

№2787-2790

24.05.2017  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

 учасники АТО

№2785-2786

22.05.2017  Командування 93 ОМБр, "Спілка учасників АТО"

 Короткін Юрій Миколайович, УБД, 93 ОМБр 

№2784

19.05.2017  Надвірнянський ВП ГУНП

 учасники АТО

№2782-2783

16.05.2017  Чернієнко В.П., м. Новоукраінка Кіровоградська обл.

 Гонтарь Олександр Васильович, військовослужбовець 3 окремий полк спеціального призначення

№2781

15.05.2017  ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО

№2775-2780

13.05.2017  Зам. командира 54 ОМБр

 Щуров Микола Миколайович

№2774

17.05.2017  Кочкін Сергій Михайлович, м. Київ

 бійці ОТУ "Маріуполь"

№2764-2773

11.05.2017  ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО

№2758-2763

04.05.2017  БФ "Фастів-Мир"

 учасник АТО

№2757

11.05.2017  ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО

№2756

10.05.2017  Відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в Житомирський області

 учасники АТО

№2754-2755

10.05.2017  Костенко Р.І.

 учасник АТО

№2753

05.05.2017   ВГО "КРАЇНА"

 Олійник Дмитро Васильович

№2752

04.05.2017  ГО "Ветерани АТО "Честь та гідність"

 учасник АТО

№2750

04.05.2017  ГО "Спілка байців та волонтерів АТО "Сила України" 

 учасники АТО

№2747-2749

03.05.2017  ГО "Учасники бойових дій АТО Солонянського району"

 учасники АТО

№2736-2746

03.05.2017  В/ч п/п В0113

 учасник АТО

№2735

03.05.2017  Єрмолов Олександр, м. Нікольське

 учасники АТО

№2733-2734

03.05.2017  Романова І.Н., м. Черкаси

 учасник АТО

№2731

28.04.2017  Нікішина Ольга, смт. Гончарівське Черніговська обл.

 учасники АТО

№2722-2730

28.04.2017  ГО "Іваничівська районна організація ветеранів АТО"

 бійці 51 ОМБр:

 Прокопчук Андрій Євгенійович;

 Фіть Сергій Ігорович;

 Давидюк Юрій Васильович;

 Конон Вячеслав Васильович;

 Мусій Іван Тарасович;

 Сасага Ігор Анатолійович;

 Дришпак Сергій Олександрович;

 Супрун Володимир Віталійович;

 Борейко Тарас Володимирович;

 Педченко Микола Миколайович;

 Рибіцький Микола Валерійович;

 Сарай Олександр Анатолійович;

 Прокоп Мирослав Володимирович;

 Редька Іван Васильович.

 бійці 1 БТРО "Волинь":

 Козак Сергій Ростиславович;

 Рубан Володимир Вікторович;

 Тисько Микола Васильович.

 Ілик Віталій Володимирович, боець 24 ОМБр

№2699-2717

28.04.2017  Закарпатська обласна ГО "Клуб 128 дивізії", Всеукраїнська спілка ветеранів війни КС ВД воїнам АТО

 учасники АТО

№2693-2698

     

№2692

27.04.2017  Координаційний Центр допомоги бійцям АТО

 учасники АТО

№2683-2691

27.04.2017  Харута Станіслав Євгенович, м. Дніпро

 учасник АТО

№2682

27.04.2017  Пономаренко Сергій, м. Дніпро

 учасник АТО

№2681

26.04.2017  ГО "Чернівицька обласна Федерація спорту"

 Берладін М.В.

№2680

25.04.2017  ГО "УБД"ЩИТ"

 учасник АТО

№2679

24.04.2017  Толмачова Юлія, смт. Костянтинівка Донецька обл.

 учасники АТО

№2644-2678

24.04.2017  Кочкін Сергій Михайлович, м. Київ

 учасник АТО 

№2640-2643

19.04.2017  Углєв І.О., м. Київ

 учасник АТО

№2639

24.04.2017  Кочкін Сергій Михайлович, м. Київ

 учасники АТО

№2637-2638

18.04.2017  Панов Олексій Юрійович, м. Харків

 учасники АТО

№2634-2636

18.04.2017  Пахомов Андрій Миколайович, м. Львів

 учасник АТО

№2633

18.04.2017  Ружинська районна Спілка УБД АТО

 Швець Євген;

 Шатайло Дмитро;

 Сторожук Сергій;

 Дудар Олександр;

 Лук'янчук Олександр

№2628;

№2629;

№2630;

№2631;

№2632

18.04.2017  ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО

№2524-2527

14.04.2017  Командування 16 ОМПБ

 учасники АТО

№2622-2623

14.04.2017  Військовий комісар Фастівського ОМВК Міщенко С.М.

 військовослужбовці 128 ОГПБ:

 Сметана Олександр Юрійович;

 Журавльов Андрій Олександрович;

 Хохлов Максим Володимирович, військовослужбовець 11-го батальйону територіальної оборони "Київська Русь"

№2619-2621

13.04.2017  Титаренко Олексій Олексійович, м. Бахмут

 учасники АТО

№2616-2618

13.04.2017  ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність"

 учасники АТО

№2613-2615

13.04.2017  Спілка ветеранів і інвалідів  АТО "Дух воїна"

 Ходжаєв Рустам Хікматулоєвич, боєць 54 ОРБр

№2612

12.04.2017  ВО "ТОНКЕН"

 Наумчик Михайло Володимирович

№2611

     

№2602-2610

03.04.2017  Спілка учасників бойових дій та АТО "УВО"

 учасники АТО

№2552-2601

04.04.2017   ВОГ "КРАЇНА"

 Вакуленко Віктор Андрійович;

 Галян Олександр вікторович;

 Горбатков Максим Григорович;

 Рудь Святослав Олегович;

 Мороз Юрій Андрійович;

 Курило Олександр Васильович;

 Карпенко Сергій Михайлович;

 Грущинський Ярослав Миколайович;

 Волосевич Олексій Леонідович

№2543-2551

24.03.2017  Ільків Ігор Петрович, м. Львів

 учасник АТО

№2542

21.03.2017  8 Окремий Полк Спеціального Призначення 

 учасник АТО

№2541

21.03.2017  ВО "ТОНКЕН"  учасники АТО

№2536-2540

20.03.2017  Гавриленко Сергій Миколайович, м. Маріуполь

 учасник АТО

№2535

20.03.2017  Панов Олексій Юрійович, м. Волноваха

 учасники АТО

№2524-2534

17.03.2017  ГО"ВА асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів АТО"

 учасники АТО

№2514-2523

17.03.2017  ВЦА м. Красногорівка

 учасники АТО

№2512-2513

15.03.2017  Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій

 учасники АТО

№2510-2511

15.03.2017  ПП Спиц, м. Барвенково Харківська обл.

 учасник АТО

№2509

15.03.2017  Іпрінська міська організація інвалідів війни, ЗСУ та УБД

 Григорецький Денис Олегович, рядовій 720 ОМБ

№2508

14.03.2017  Командир в/ч А3160

 Бурковський С.В.

 Малєванов Р.І.

№2506;

№2507

14.03.2017  Єрмолов Олександр, м. Нікольське

 учасники АТО

№2504-2505

14.03.2016  ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність"  учасники АТО

№2500-2503

14.03.2017  ГО "Перун"  Павлов Станіслав Ігорович, сержант в/ч 2612 ОБСП

№2499

     

№2498

14.03.2017   ВОГ "КРАЇНА"

 Гончарук Віталій володимирович, капітан, заступник командира 2-го батальйону оперативного призначення;

 Маліцький Дмитро Миколайович, ст. прапорщик, інструктор з спеціальної фізічної підготовки відділення інструкторів;

 Яцишен Тарас Володимирович, фельдшер медичного пункту

№2495-2497

13.03.2017  ВП ГО "Державницька ініціатива Яроша" в Рівненській області

 учасники АТО

№2490-2494

13.03.2017  Українська спілка учасників бойових дій в АТО

 Вертелецький Олександр Миколайович, військовослужбовець в/ч В3231

№2489

13.03.2017  БФ "Стрічка Надії"

 Добровольці батальйону спецпризначення "Свята Марія":

Васильєв Роман Васильович;

 Помогайбо Михайло Веніамінович;

 Луганський Олексій Юрійович;

 Марченко Роман Сергійович;

 Голіцин Дмитро Сергійович - посмертно

№2484-2488

13.03.2017  Харківська обласна ГО "Спілка ветеранів АТО"

 Булава Андрій Олександрович, лейтенант поліції;

 Анкудінов Денис Олегович, ветеран АТО

№2482-2483

10.03.2017  ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя"  учасники АТО

№2456-2481

10.03.2017  Звенигородська райдержадміністрація  учасники АТО

№2440-2455

10.03.2017  Остапчук Юрій, м. Канів  учасник АТО

№2438

09.03.2017  Ткач Денис  учасники АТО

№2421-2437

07.03.2017  Прудько О.П., м. Черкаси  учасник АТО

№2420

09.03.2017  ВП ГО "Державницька ініціатива Яроша" в Рівненській області  учасники АТО

№2416-2419

09.03.2017  Одеська асоціація ветеранів і інвалідів АТО  Пенько Ігор Володимирович, 53 ОМБр

№2415

     

№2414

06.03.2017   Гавриленко Сергій Миколайович, м. Маріуполь  учасники АТО

№2404-2413

06.03.2017  Васильєв Вячеслав Олександрович, м. Житомир

 Герасимчук Євген Олександрович, полковник;

 Заруцький Сергій Вікторович, полковник

№2402;

№2403

03.03.2017  Мансара С.П.  учасники АТО

№2400-2401

30.03.2017   Миколаївська районна рада Львівської області  учасник АТО

№2399

03.03.2017

 Мансара С.П.

 учасники АТО

№2396-2398

02.03.2017

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

 учасники АТО

№2386-2395

02.03.2017

 БФ "Всесвіт за Майбутне"

 учасники АТО, захисники Авдіївки, шахти Бутівка

№2376-2385

28.02.2017

 Міська асоціація інвалідів "ІВАР"

 учасник АТО

№2375

28.02.2017

 ВО "ТОНКЕН"

 учасник АТО

№2374

28.02.2017

 Погрібний Артем

 учасник АТО

№2373

27.02.2017

 ГО "Центр Гарант"

 учасники АТО

№2368-2372

27.02.2017

 ГО "44 Навчальний центр"

 учасники АТО

№2363-2367

24.02.2017

 СУ ВІ АТО

 Берладін Микола Васильович

№2362

22.02.2017

 Київськой обласной філії ГО "УА і АТО" та ВГО "ЗВИТЯГА"

 Наврось Дмитро Костянтинович, прапорщик;

 Дяк Валерій Миколайович, старший сержант

№2360;

№2361

20.03.2017

 Штаб АОнаТОТУ "Маріуполь"

 Глущенко Валентин Олександрович

 Драгомирецький Євген Віталійович

№2359

№2350

21.02.2017

 ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

 учасники АТО 

№2357-2358

21.02.2017

 ВО "ТОНКЕН"

 Скороход Павло Витальович

№2356

15.02.2017

 Дьяченко Олег Миколайович, м. Запоріжжя

 учасник АТО

№2355

15.02.2017

 ГО "Асоціація ветеранів поддаткової міліції"

 учасники АТО

№2320-2354

14.02.2017

 Криворізьке міське товариство ветеранів, пенсіонерів і інвалідів збройних сил України, інших військових формувань "ЧЕСТЬ"

 учасник АТО

№2319

13.02.2017

 Спілка ветеранів АТО "СХІД"

 учасник АТО

№2318

 13.02.2017

 Кочкін Сергій Михайлович, м. Київ

 учасники АТО

№2312-2317

10.02.2017

 Голова спілка ветеранів АТО та силових структур України"Щит Батьківщини"

 Бутовський Олександр Юрійович, майор;

 Каліка Василь Петрович, старший сержант

№2310;

№2311

10.02.2017

 Спілка ветеранів війни та АТО Дніпропетровської області

 учасник АТО №2309
09.02.2017

 ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО №2306-2308
08.02.2017

 Броварська філія ГО "Спілка інвалідів АТО"

 учасники АТО №2304-2305
08.02.2017

 Старцев Генадій Валерійович

 учасники АТО №2295-2303
09.02.2017

 58 ОМБр

 учасники АТО №2280-2294
02.02.2017

 ГО "Спілка ветеранів та учасників АТО Теплицького району"

 учасники АТО №2268-2279
31.01.2017

 Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій

 учасники АТО  №2265-2267
08.02.2017

 Тичков В.В.

 учасники АТО №2263-2264
09.02.2017

 Військова частина 55 ОАБр, (протитанковий девізіон)

 Панасенко Валерій Анатолійович, прапорщик №2262
30.01.2017

 ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність"

 учасники АТО

№2256-2261

30.01.2017

 ГО "Союз Чорнобиль"

 учасники АТО

№2250-2255

30.01.2017

 Вільхівська сільська рада

 учасник АТО

№2249

30.01.2017

 Нова поліція України, Углєв І.О.

 учасники АТО

№2246-2247

27.01.2017

 ВО "ТОНКЕН"

 учасник АТО

№2245

26.01.2017

 Сальчук Миколай, м. Рівне

 учасники АТО

№2212-2244

25.01.2017

 Виконавчий комітет Гірської міської ради Попаснянського району Луганської обл.

 учасники АТО

№2209-2211

25.01.2017 

 Углєв І.О.

 учасники АТО

№2207-2208

24.01.2017

 Устинівська района ГО "СОЮЗ Чорнобиль"

 учасники АТО

№2202-2206

23.01.2017

 ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність"

 учасник АТО

№2201

23.01.2017 

 Красовський Сергій Володимирович, м. Вовчанськ

 учасники АТО

№2198-2200

20.01.2017

 Відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в Житомирський області "Інститут військового капеланства"

 учасники АТО

№2173-2197

19.01.2017

 Демиденко О.О.

 учасник АТО

№2172

18.01.2017

 Військова частина В 0124

 учасники АТО

№2167-2171

13.01.2017

 ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

 Гетьман Олексій Миколайович, підполковник;

 Вінярський Олександр Опанасович, майор

№2165

№2166

16.01.2017

 Зенцов Олександр, м. Одеса

 учасники АТО №2152-2164
13.01.2017

 Колекціонер

 ------------------- №2151
13.01.2017

 Сальчук Миколай, м. Рівне

 учасники АТО №2146-2150
13.01.2017

 Чернецова Вікторія

 учасники АТО №2136-2145
13.01.2017

 Князєв Сергій, м. Рівне

 учасники АТО №2134-2135
12.01.2017

 СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області

 Друзь Віталій Вікторович №2133
12.01.2017

 ГО "Спілка ветеранів АТО"

 учасники АТО №2118-2132
12.01.2017

 Матухно Віталій Леонідович, м. Дніпро

 учасники АТО №2115-2117
11.01.2017

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

 учасники АТО №2105-2114
10.01.2017

 Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій

 учасники АТО №2100-2104
10.01.2017

 Кунда Богдан Володимирович, м. Львів

 учасник АТО №2099
06.01.2017

 Хомик Владислав Володимирович, м. Біла Церква

 учасник АТО №2095
05.01.2017

 Згуровець Олександр Олексійович

 учасник АТО №2094
 

 

   



РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ у 2016 році


  * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *

  Дата

чи

 наказу

За представленням   

   ( організації або відповідальної особи )

 Кого нагороджено

Кількість

  відзнак

або номери

30.12.2016

 ГО "Спілка воїнів АТО"

 учасники АТО №2077-2093
30.12.2016

 БСП "Донбас" НГУ

 учасник АТО №2076
29.12.2016   ГУ національної поліції в Сумський обл., голова первинної професійної організації Білопільського відділення поліції  учасники АТО №2074-2075
28.12.2016  ВГО "КРАЇНА"  Лубкей Василь Іванович, гум. проект "Евакуація 200" №2073
26.12.2016

 Ужгородський ОМВК

 учасник АТО №2072
28.12.2016 

 ГО "Волинська обласна організація ветеранів АТО"

 учасники АТО №2062-2071
 27.12.2016

 ГО "Волинська обласна організація ветеранів АТО"

 учасники АТО №2057-2061
22.12.2016

 Овчаренко Микола Миколайович

 Мєдвєдь Дмитро Ігорович;

 Кузнеченко Валерій Олександрович;

 Довгорук Вадим Юрійович;

 Імматкулов Валерій Дарманович

№2053;

№2054;

№2055;

№2056 

22.12.2016

 ТОВ "Центр розвитку "Ерудит"

 учасники АТО №2050-2052
21.12.2016

 Бузько Ю. І.

 учасники АТО №2048-2049
22.12.2016

 Зенцов Олександр

 учасник АТО №2047
22.12.2016 

 Голова "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

 Марцінкевич Сергій Васильович, підполковник;

 Строменко Сергій  Володимирович, підполковник;

 Шубін Ігор Валерійович, капітан

№2044


№2045

№2046

20.12.2016

 ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО

№2026-2043

20.12.2016

 Здір Микола Васильович, м. Черкаси

 учасники АТО

№2023-2026
13.01.2017

 БФ "Всесвіт за Майбутне"

 учасники АТО

№2018-2022
20.12.2016

 Тріщук Віктор Миколайович, м. Маріуполь

 учасники АТО

№2002-2017
15.02.2017

 Молодіжна асоціація студентів медиків

 учасник АТО

№2001
20.12.2016

 Мельник Ігор Олександрович

 бійці 95 ОДШБр

№1995-1999
19.12.2016

 Штефан Анатолій Валерійович, 53 ОМБр

 учасники АТО

№1989-1994
19.12.2016

 Головне управління національної поліції в Сумській області

 учасник АТО

№1988
19.12.2016

 МГО "Спілка генералів ОВС України"

 учасники АТО

№1983-1987
 20.12.2016  ГО "Криворіжці"

 учасник АТО

№1982
19.12.2016

 ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

 Дунаєв Роман Миколайович

№1981
16.12.2016

 Костенко Роман, смт. Злочів Харківська обл.

 Найденко Михайло Сергійович;

 Тригубенко Олексій Іванович;

 Петраков Віктор Віталійович;

 Білан Павло Іванович;

 Сидорович Анатолій Віталійович

№1976-1980
16.12.2016

 ГО "За майбутнє країни"

 Цвелодуб Олександ Трохимович;

 Суліменко Лариса Володимирівна

№1974-1975
15.12.2016

 Військовий комісар міста Рівне

 учасник АТО №1973
15.12.2016

 ГО "Одеська обласна організація учасників АТО "Побратим"

 учасники АТО №1970-1972
14.12.2016

 Кунда Богдан Володимирович

 учасники АТО №1968-1969
13.12.2016

 Мельник Ігор Олександрович

 бійці 95 ОДШБр №1946-1967
13.12.2016 

 Дяченко Олександр Васильович ГО "Товариство ветеранів АТО Запоріжжя"

 Таран Олександр Федорович;

 Цесельський Сергій Володимирович

№1944-1945
13.12.2016

 Сердюк Роман

 учасник АТО №1943
12.12.2016

 Головне управління Національної поліції в Хмельницькій обл.

 співробітники ГУ НП №1936-1942
12.12.2016

 ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО  №1929-1935
09.12.2016

 Придюк Микола Васильович

 учасники АТО №1922-1928
09.12.2016

 Військова частина п/п В0124

 учасники АТО №1917-1921
09.10.2016

 ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО №1911-1916
09.12.2016

 Кочкін Сергій Михайлович

 учасники АТО №1890-1910
09.12.2016

 Думяк Юрій Мирославович

 учасники АТО №1891-1896
12.12.2016

 ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО №1887-1889
07.12.2016

 Остапченко Станіслав Євгенович

 учасники АТО №1882-1886
07.12.2016 

 ГФ "Подільська січ"

 Нехамес (Горбик) Сергій Борисович №1881
 06.12.2016

 Відокремлений підрозділ ГО "Українське капеланство" в Житомирський обл. "Інститут військового капеланства"

 учасники АТО №1841-1880
 06.12.2016

 Сальчук Миколай, м. Бахмут-1

 учасники АТО №1791-1840
 06.12.2016

 Уповноважений Президента з питань поранених бійців АТО Дорошенко О.М.

 Свириденко Вадим Васильович, лікарь 128 Бригада ЗСУ №1790
 06.12.2016

 Трухіна Алла Вікторівна

 учасники АТО №1787-1788
 06.12.2016

 Мамчак Сергій Мирославович

 учасник АТО №1785
02.12.2016

 Військова частина п/п В2278

 учасники АТО №1775-1784
05.12.2016

 Гурський Руслан Миколайович

 учасники АТО №1770-1774
06.12.2016

 Військова частина п/п В6266

 учасник АТО №1769
05.12.2016

 ГО "Одеська обласна організація учасників АТО "Побратим"

 учасники АТО №1750-1768
05.12.2016

 Цивільно-Військове Співробітництво "СІМІС"

 Ейсмунт Володимир Іванович, старший сержант №1749
05.12.2016

 Голова "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

 Андрійчук Микола Іванович, полковник №1748
05.12.2016

 Ткаченко

 учасники АТО №1746-1747
05.12.2016

 Голова "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

 Солодуха Олександр Васильович, прапорщик;

 Рудницький Михайло Володимирович, ст. прапорщик;

 Головач Руслан Анатолійович, старшина

№1743;


№ 1744;


№1745

02.12.2016

 Батальйон імені Кульчицького

 учасники АТО №1739-1742
01.12.2016

 ГО "Вінницька обласна Народна Самооборона"

 Білоус Олег Васильович №1738
01.12.2016

 ГО "Одеська обласна організація учасників АТО "Побратим"

 Борсук Богдан Васильович;

 Ігінов Володимир Анатолійович

 Жила Владислав Сергійович;

 Калашніков Борис Олександрович;

 Криворученко Юрій Олексійович;

 Остапчук Вадим Володимирович

 Подколодній Олександр Юрійович;

 Яригін Дмитро Олександрович;

 Мірошніченко Євген Сергійович;

 Фокас Віталій Артурович;

 Бедереу Іван Іванович;

 Білоус Володимир Володимирович;

 Бушкевич Сергій Юрійович;

 Данилюк Дмитро Володимирович;

 Додон Юрій Іванович; 

 Крижановський Володимир Анатолійович;

 Коваль Сергій Олександрович;

 Лемешко Віктор Сергійович;

 Ліцкан Георгій Васильович;

 Літвіненко Сергій Леонідович;

 Марашлець Володимир Петрович;

 Мирка Сергій Михайлович;

 Мержиєвський Ігор Олександрович;

 Пінаєв Дмитро Павлович;

 Рогачко Олексій Вікторович;

 Рубченко Сергій Миколайович;

 Сливченко Микола Миколайович;

 Слюсар Віктор Михайлович;

 Таран Володимир Володимирович;

 Тофілат Сергій Іванович;

 Чорбаджі Артур Миколайович;

 Штика Олексій Анатолійович

№1706-1737
01.12.2016

 ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО №1676-1705
01.12.2016

 Партія "ВО Батьківщина"

 учасники АТО №1671-1675
01.12.2016

 ГО "Об'єднання Патріотичних Сил"

 учасники АТО №1651-1670
05.12.2016

 24 ОМБ "Айдар", в/ч 2650

 Король Руслан Денисович №1650
02.12.2016

 Військова частина п/п В2278

 учасник АТО №1649
01.12.2016

 ГО "Історико-пошукове Товариство "Патріот"

 учасники АТО №1645-1648
01.12.2016

 Волноваська районна рада

 учасники АТО №1641-1643
01.12.2016

 Волинська обласна громадська організація "Волинські патріоти"

 Зеленчук Юрій Степанович №1639
30.11.2016

 ГО "Учасники АТО "ЩИТ"

 учасники АТО №1633-1638
30.11.2016

 Трофимчук Олег Викторович

 учасники АТО №1617 - 1632
30.11.2016

 Гурський Руслан Миколайович

 учасники АТО №1608-1616
30.11.2016

 ГО Небайдужі серця Краматорська

 учасники АТО №1606-1607
30.11.2016  Губський В.А.  учасники АТО №1604-1605
 20.12.2016  Комбриг 30 ОМБр  військовослужбовці 30 ОМБр №1601-1603
30.11.2016

 Миколаївська районна рада Львівської області 

 учасники АТО  №1596-1600
29.11.2016  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

 учасники АТО

№1586-1595

29.11.2016  БФ "Спадщина України"

 учасники АТО

№1571-1585

29.11.2016  Полицяк Юрій Михайлович

 учасник АТО

№1570

29.11.2016  Кочкін Сергій Михайлович

 учасники АТО

№1561-1569

29.11.2016  Кочкін Сергій Михайлович  учасники АТО №1529-1560
30.11.2016  ГО «Спілка учасників АТО Жашківщини» 

 учасник АТО

№1528

29.11.2016  Хмельницький національний університет

 Круліковський Роман Леонідович, сержант;

 Хівріч Володимир Романович, солдат

№1526,1527

29.11.2016   ВГО "ЗВИТЯГА"  учасник АТО №1525 
28.11.2016  Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій

 учасники АТО

№1521-1524

28.11.2016  Шубська Марія Валеріївна

 учасники АТО

№1517-1520

25.11.2016  Війскова частина п/п В4771 

 Федоров Віктор Валерійович, старшина;

 Гавриленко Віталій Олександрович, старший сержант;

 Князєв Сергій Іванович, сержант;

 Шуляк Руслан Валерійович, молодший сержант;

 Іваницький Андрій Вікторович, молодший сержант;

 Терешко Максим Сергійович, молодший сержант;

 Добровський Олег Впсильович, старший солдат;

 Пророк Ігор Анатолійович, старший солдат;

 Шелухін Володимир Валерійович, старший солдат;

 Дорошко Наталія Іванівна, старший солдат;

 Малько Руслан Валерійович, старший солдат;

 Головко Володимир Валерійович, солдат;

 Дьяченко Євгеній Анатолійович, солдат;

 Мусаелян Віталій Валерійович, солдат;

 Устименко Максим Федорович, солдат;

 Федусь Сергій Дмитрович, солдат

№1501-1516

25.11.2016  Поліщук Олександр Петрович

 учасники АТО

№1491-1500

24.11.2016  ГО "Підтримка інвалідів та учасників АТО - Істина Добра"

 Кононов Микола Володимирович;

 Мурадов Тарієл Фазіл Огли;

 Дзяворук Віталій Станіславович; 

 Коропатва Олег Павлович;

 Чорний Григорій Васильович;

 Мазур Володимир Володимирович;

 Серов Дмитро Валентинович;

 Гудз Вадим Григорович;

 Усов Григорій Алімович;

Стебницький Олег Леонідович

№1481-1490

25.11.2016  Поліщук Олександр Петрович

 учасники АТО

№1476-1480

28.11.2016  ГО "Український фонд благодійництва"

 учасники АТО

№1474-1475

25.11.2016  ММ БФ ДВСС ""Віра та вірність"

 учасники АТО

№1471-1473

25.11.2016  Немішаївська селищна рада

 учасники АТО

№1461-1470

25.11.2016  ВО "ТОНКЕН"

 учасник АТО

№1460

24.11.2016  Старшина РТГР 39 ОМПБ Мірошніченко Віталій Миколайович

 учасники АТО

№1455-1456

24.11.2016  Війскова частина А1965

 учасники АТО

№1435-1454

24.11.2016  Військово-цивільна адміністрация (керівник Ліванчук Олег Петрович)

 учасники АТО

№1431-1434

24.11.2016  Головне управління національної поліцїі в Сумській обл., Білопільське відділення поліції

 учасники АТО

№1408-1410

24.11.2016  ВО "ТОНКЕН"

 учасник АТО

№1407

23.11.2016  Гупало Михайло, п.г.т. Гірське, Луганська обл.

 учасник АТО

№1406

23.11.2016  МОО "Бойове братерство без кордонів"

 Дмитрук Богдан Валентинович;

 Скок Олег Олексійович;

 Стариков Олег Юрійович

№1403-1405

23.11.2016  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

 учасники АТО

№1393-1402

22.11.2016  Конопельнюк Юрій, м. Луцьк

 учасники АТО

№1387-1392

21.11.2016  БО БФ "Солдатські матері Василівка-Михайлівка"

 учасник АТО

№1386

21.11.2016  Спілка ВО "Народні Герої"

 Кобринович Юрій Михайлович, майор;

Ямборко Ігор Ігорович, капітан;

Цьоць Андрій Ярославович, рядовий;

Місюра Віктор Анатолійович, полковник;

Квасниця Степан Ігорович, майор

№1381-1385

22.11.2016  Зборовський Ігор, колекціонер ---------------------

№1379-1380

17.11.2016  Міжконфесійний батальон військових капеланів  учасники АТО

№1376-1378

16.11.2016  Голова "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"  Сімушин Василь Іванович, підполковник, учасник АТО

№1375

16.11.2016  Криворізька організація ветеранів ПДВ  учасник АТО

№1374

15.11.2016  Нікітін Анатолій Володимирович  учасники АТО

№1371-1373

14.11.2016  Військова частина В0425  учасники АТО

№1366-1370

14.11.2016  Конопацький Микола Ігорович, ЗСУ  учасник АТО

№1365

14.11.2016  Військово-цивільна адміністрація м.Гірник  Донецької обл.  учасники АТО

№1350-1364

11.11.2016  Місія Вмч. Юрія Переможця  учасники АТО

№1341-1349

11.11.2016  ГО "Небайдужі серця Краматорська"  учасники АТО

№1335-1340

14.11.2016  Військова частина полк "Днепр-1"  бійці полку "Днепр-1

№1333,1334

09.11.2016  Єрмолов А., м.Нікольське, Донецька область
 учасники АТО

№1328-1332

09.11.2016  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"  учасники АТО

№1323-1327

09.11.2016  Голова "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"  Костюк Володимир Миколайович, майор

№1322

09.11.2016  Голова "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"   Васів Сергій Володимирович, майор

№1321

04.11.2016  БФ "Всесвіт за майбутне"  учасники АТО

№1301-1320

08.11.2016 Голова "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"   Павлюк Михайло Миколайович, підполковник

№1300

08.11.2016  Командир в/ч №2382  Жабінський Костянтин Анатолійович, підполковник

№1299

08.11.2016  Лисичанський відділ поліції ГУ НП в Луганський обл.  співробітники

№1297-1298

04.11.2016  Єрмолов О., Нікольське,1  учасник АТО

№1296

04.11.2016  Іщенко С.А.  учасник АТО

№1295

03.11.2016  ТОВ "Випробувальний центр будівельних матеріалів і будівельних конструкцій"  учасники АТО

№1289-1294

02.11.2016  Волноваська районна рада

 учасники АТО

№1281-1288

02.11.2016  Командир спеціального загону "ШТУРМ"  учасники АТО

№1279-1280

01.11.2016  ГО "Всеукраїнське обєднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослуждовців інженерних військУкраїни "Фортеця"

 Українець Ю.О.

 Кульбаба С.А.

 Максимець М.П.

 Микитюк П.П.

 Старушко Р.Г.

 Рожков М.М.

 Ступницький О.О.

 Михасик Т.Ю.

№1265-1278

28.10.2016  Криворізьке міське товариство ветеранів, пенсіонерів і інвалідів ЗСУ, інших військових формувань "ЧЕСТЬ"

 учасник АТО

№ 1264

28.10.2016  Белецький І.О., м. Ужгород

 учасники АТО

№ 1259-1263

28.10.2016   ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО

№1256-1258

27.10.2016  БПСПОП "Львів"

 учасники АТО

№1211-1255

27.10.2016  ГО "Спілка ветранів АТО  "Щит Батьківщини"

 Шуляк В.В., старшина

 Гончар С.С., прапорщик

№1209

№1210

27.10.2016  Військова частина А 0297  учасники АТО

№1208

27.10.2016  ГО "Спілка ветранів АТО  "Щит Батьківщини"  Піддубюк В.О, капітан

№1207

27.10.2016  Денисов О.  бійці 5 БТГр 81 бригади ВДВ ЗС України

№1201-1206

26.10.2016  Старостенко С.А., м.Дніпро  учасники АТО

№1199-1200

26.10.2016  Корж О., с.Семенывка, Полтавська область  учасники АТО

№1198

26.10.2016  Кунда Б.В., м.Львів  учасники АТО

№1195-1197

26.10.2016  Васькевич І.В., м.Павлоград, Дніпропетровська область  учасник АТО

№1194

25.10.2016  Тищенко В.В., м.Каланчак, Херсонська область  учасник АТО

№1193

25.10.2016  Військова частина В 4673,  128 ОГПБР  учасник АТО

№1192

25.10.2016  Військова частина 28 ОМБр  бійці бригади

№1190-1191

25.10.2016  ГО "Всеукраїнська спілка учасників АТО. бойових дій та миротворчих місій", м.Полтава, Полтавська область  учасники АТО

№1181-1189

24.10.2016  Волновахська районна рада  учасники АТО

№1171-1181, 1167

24.10.2016  Гвяздовський І.В.  учасники АТО

№1168-1170

24.10.2016  ВПГО "Спілка учасників АТо Хмельниччини "смт Білогір'я  учасники АТО

№1151-1165

24.10.2016  Пендюрін С.Ю.  учасники АТО

№1149-1150

24.10.2016  Півторак О.Р., м.Київ  учасники АТО

№1146-1148

24.10.2016  ММБФДВСС "Віра та вірність", м.Маріуполь, Донецька область  учасники АТО

№1134-1145

20.10.2016  Гурський Р.М., м.Дніпро  учасники АТО

№1114-1133

20.10.2016  ГО "Спілка ветранів АТО  "Щит Батьківщини"  учасники АТО

№1110-1113

21.10.2016  ВГО "Народний антикорупційний нагляд", м.Краматорськ, Донецька область  учасник АТО

№1109

21.10.2016  Пахомов А.М., м.Львів  учасник АТО

№1108

20.10.2016  ГО "Спілка ветранів АТО  "Щит Батьківщини"  Кумпан А.В., підполковник

№1107

20.10.2016  Національна Поліція України, Углєв І.  учасники АТО

№1102-1106

20.10.2016  ГО "Спілка ветранів учасників АТО ", м.Перечин, Закарпатська область  учасник АТО

№1101

20.10.2016  Голова спілки ветеранів АТО "Щит Батьківщини"  Бардась Ю.Г., підполковник

№1099

20.10.2016  ГО "Конотопських ветеранів і пенсіонерів правоохоронних органів"

 Вернидуб Р.В.

 Проценко О.М.

 Литвиненко С.Д.

 Нестерець О.М.

 Пасічник Д.Т.

№1094

№1095

№1096

№1097

№1098

19.10.2016  ГО НП в Миколаївській області  
  1. Ванько Володимир Степанович
  2. Степаненко Євген Олексійович
  3. Кулішенко Алевтина Анатоліївна
  4. Іванчук Микола Іванович
  5. Магдич Олексій Васильович
  6. Гугельчук Володимир Миколайович
  7. Мхитарян Олександр Мельсикович
  8. Чорномиз Антон Володимирович
  9. Сакун Віталій Вячеславович
  10. Ціздин Ростислав Іванович
  11. Мошак Дмитро Олександрович
  12. Дівульський Віктор Вікторович
  13. Браславский Олександр Олександрович
  14. Осипов Андрій Сергійович
  15. Фазли Сергій Іванович
  16. Меркулов Андрій Олександрович
  17. Коломієць Руслан Андрійович
  18. Скиба Петро Петрович
  19. Лубе Дмитро Володимирович
  20. Лук’яненко Руслан Васильович

№1074

№1075

№1076

№1077

№1078

№1079

№1080

№1081

№1082

№1083

№1084

№1085

№1086

№1087

№1088

№1089

№1090

№1091

№1092

№1093

19.10.2016  Національна Поліція України, Углєв І.  учасники АТО

№1069-1073

19.10.2016  ВГО "КРАЇНА"Васільєв В.О.  учасники АТО

№1056-1068

19.10.2016  Волноваська районна рада  учасники АТО

№1046-1055

18.10.2016  ГО "Учасників бойових дій та волонтерів АТО", м.Суми  учасники АТО

№1031-1045

18.10.2016  Чебоненко А., м.Маріуполь  учасники АТО

№1012-1030

19.10.2016  ВГО "КРАЇНА"  Васільєв В.О.

№1011

19.10.2016  Агромічна сільська рада, Вінницька область  учасники АТО

№1008-1010

19.10.2016  Мартинюк М.М., м.Словянськ  учасники АТО

№1007

18.10.2016  БФ "Рідний край" Суліма В.І.  учасники АТО

№1004-1006

18.10.2016  Заболотний О.М., смт Чорноморське, Одеська область  учасники АТО

№1003

18.10.2016  Старшина  РТГР 39 ОМПБ Мірошниченко В.М.  учасники АТО

№1001-1002

№10 від 03.10.2016  Садовський А.П., м.Хмельницький  учасники АТО

№901-910, 916-1000

№10 від 03.10.2016  ММБФДВСС "Віра і вірність", м.Маріуполь  учасники АТО

№891-900, 921-925

№10 від 03.10.2016  ММБФДВСС "Віра і вірність", м.Маріуполь  Бєлов  Микола  Леонідович

№895

№10 від 03.10.2016  ГО "Українське козацтво"  учасники АТО

№888-889

   Виконавчий комітет Смілянської міської ради  

№601-881

№10 від 03.10.2016  Васильківський об'єднаний міський військовий комісаріат  учасники АТО

№584-600, 882-887

№10 від 03.10.2016  Національна Поліція України, Углєв І.  співробітники

№578-583

№10 від 03.10.2016  ГО "Уманська міська спілка учасників АТО"  учасники АТО

№577

№10 від 03.10.2016  Військова частина 16 ОМПБат, 58 ОМПБ  учасники АТО

№564-576

№10 від 03.10.2016  Явкинська сільська рада, Миколаївська область  учасники АТО

№541-560, 517-520

 №10 від 03.10.2016  ГО " Налогова "Фантом"
 учасники АТО з підрозділу "Фантом"

№ 521-540

№10 від 03.10.2016  ГО "Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих міссій" м.Полтава  учасники АТО

№513-516

№10 від 03.10.2016  Кунда Б.В., м.Львів  учасники АТО

№511-512

№10 від 03.10.2016  Бєлов Н.Л., м.Івано-Франківськ  учасники АТО

№510

№10 від 03.10.2016  ВО "Герольдмайстер", м.Київ  учасники АТО

№504-509

№10 від 03.10.2016  Голова Савранської РДА, Одеська область  учасники АТО

№503

№10 від 03.10.2016  Губський В.А., м.Олександрія  учасники АТО

№501-502

№10 від 03.10.2016  Добренська сільська рада Миколаївської області  учасники АТО

№395-398, 481-500№10 від 03.10.2016

№10 від 03.10.2016  ГО "Фонд сприяння захисту Солонянщини", м.Дніпро  учасники АТО №443-449, 451-460, 061-070
№10 від 03.10.2016  ВО "Герольдмайстер", м.Київ  учасники АТО

№371-394, 401-420

№10 від 03.10.2016  Кохан В.Ф., м.Львів  учасники АТО №370
№10 від 03.10.2016  Ільчун В.В., м.Щастя,Луганська область  учасники АТО №361-366
   Генерал-хорунжий Пометун І.Л., с.Ковалівка, Полтавська область   №351-360
№10 від 03.10.2016  Криворізьке міське товариство ветеранів, пенсіонерів і інвалідів збройних сил України, інших військових формувань "Честь"  учасник АТО №320
№10 від 03.10.2016   Криворізьке міське товариство ветеранів, пенсіонерів і інвалідів збройних сил України, інших військових формувань "Честь"  учасники АТО №316-319
№10 від 03.10.2016  Усик С.В.. м.суми  учасники АТО №314-315
№10 від 03.10.2016  Коряк Д.В. - депутат Індустріальної районної ради міста Дніпро  учасники АТО №311-312, 321-340
№10 від 03.10.2016  Мороз О.В., м.Ковель, волинська область  учасники АТО №313
 №10 від 03.10.2016  Національна Поліція України, Углєв І.  учасники АТО №305-308, 367-369
№10 від 03.10.2016  ГО "Учасників АТО"ЩИТ"  учасники АТО №301-304, 309-310
№10 від 03.10.2016  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України", м.Тернопіль  учасники АТО №291-300
№10 від 03.10.2016  Сільницька сільська рада, Тульчинського району, Вінницька область  учасники АТО №271-280
№10 від 03.10.2016  ГО "Військове капеланство " в Житомирській області  учасники АТО №266-269, 281-290
№10 від 03.10.2016  Терехова А.  учасники АТО №261-265
   Волянинов О.В., м.Чернігів   №221
№10 від 03.10.2016  Військова частина В 4673 128 ОГБр, Мисинчук В.В.  учасники АТО №207-210, 231-260, 270
№10 від 03.10.2016  Військова прокуратура Маріупольського гарнізону сил  антитерористичної операції  учасники АТО №201-206
№10 від 03.10.2016   БФ "Рідний край" Суліма В.І.  учасники АТО №143-200
№10 від 03.10.2016  Ільків І.П., м.Львів  учасники АТО №141, 890
№10 від 03.10.2016  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України", м.Тернопіль  учасники АТО №121-140
№10 від 03.10.2016  "Броварська філія спілки інвалідів АТО"  учасники АТО №112-115
№10 від 03.10.2016  Васильківський об'єднаний міський військовий комісаріат, Військовий комісар підполковник А.В.Жмирін

 Коваль В.М.

 Волостнов В.В.

 Бортницький Д.А.

 Буряк Д.А.

 Лютий О.А.

 Борисенко А.М.

 Пустиннік А.О.

 Куліковський В.В.

 Прохоренко В.О.

 Ярошов М.І.

 Моспан В.О.

 Пономарьов О.О.

 науменко І.В.

 Слобожан В.В.

 Нетесаний С.Г.

 Фесенко А.О.

 Правідніков А.О.

 Артеменко С.А.

 отець Найдьонов Павло

 Ортющенко О.

 Кіріллова М.

№101-111, 116-120
№10 від 03.10.2016  Кілійська міська рада  учасники АТО №092-098
№10 від 03.10.2016  Степанівна Марія  Корниєвський Олег Олександрович №091
№10 від 03.10.2016  ГО "Спілка учасників бойових дійта АТО "УВО", м.Рівне  учасники АТО №081-090, 061-070
№10 від 03.10.2016  Бєлєвець Р.В., м.Суми  учасники АТО №071-076
№10 від 03.10.2016  ГО "Всеукраїнський союз Захисників Батьківської Землі"  учасники АТО №055-057
№10 від 03.10.2016  Військова частина В 0124, майор Хода Л.О.  учасники АТО №051-054
№10 від 03.10.2016  Михальський Ю. м.Київ  учасники АТО №021-050
№10 від 03.10.2016  ГО "Ветерани АТО Броварщини"  учасники АТО №006-020
№10 від 03.10.2016  Відділ прикордонної служби "Нижні Петрівці", Чернівецька область  учасники АТО №004-005
№10 від 03.10.2016  Кибиш Т.Ю., м.Одеса  учасники АТО №003
№10 від 03.10.2016  Вознюк С.М., м.Теребовля, Тернопільська область  учасники АТО №002
№10 від 03.10.2016   Голова Об'єднання "КРАЇНА"  не підлягає розголошенню №001