Медаль бійцям АТО «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ» - РЕЄСТРИ НАГОРОДЖЕННЯ
Медаль бійцям АТО «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ» - РЕЄСТРИ НАГОРОДЖЕННЯ

Бійцям АТО за мужність, самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку

 

Девіз відзнаки: "Вітчизна понад усе"

 

Дата заснування: 07 червня 2014 р.


СТАТУТ

медалі «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ»

 

1. «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ» (надалі - медаль) -  це недержавна загальноукраїнська відзнака з особливим статусом, започаткована з метою сприяння становленню поваги суспільства до захисників вітчизни.

 

2. Медаль започатковано для нагородження за мужність, самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку.

 

3. Медаллю МОЖУТЬ БУТИ НАГОРОДЖЕНІ:

 

- військовослужбовці;

- працівники правоохоронних органів;

- учасники інших військових формувань;

- особи рядового та начальницького складу;

- інші громадяни України;

- громадяни інших держав.

 

4. ПРАВО НАГОРОДЖУВАТИ медаллю надається:

               

                 - свідомим громадянам України;

- місцевим громадам;
- керівникам областей, районів, міст та сіл України;
- головам територіальних громад;

- головам громадських організацій та спілок;

- керівникам міністерств, відомств та силових структур України;

- командирам в/ч;

- начальникам/командирам правоохоронних та спеціальних підрозділів;

- керівникам підприємств державної та приватної форм власності,

- керівникам інших підприємств, установ та організацій, які є громадянами України.

 

5. Вищевказаним особам, як представникам об’єднання громадян України, ПРАВО НАГОРОДЖУВАТИ надається за умов надання до Секретаріату ВО "КРАЇНА" списку нагороджених за затвердженою формою в електронному вигляді. У 3-денний термін після отримання списків, керівнику організації, яка здійснила нагородження, надсилається Виписка з Наказу. Ніяких інших умов або обмежень для нагородження не існує.

 

6. Медаль носиться на лівому боці грудей після Державних нагород України, Державних нагород інших країн та відомчих заохочувальних відзнак України.

 

 7. Девіз медалі - "Вітчизна понад усе". 


Виготовляється ВТО "ОРДЕН"


Згідно Рішення Ради громадських організацій України від 30 липня 2015р.  започатковано розміщення РЕЄСТРА НАГОРОДЖЕННЯ відзнакою "ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ "  у відкритому Інтернет ресурсі на сайті ВО "КРАЇНА". Повний РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ зберігається в офісі ВО "КРАЇНА"

 Фото та відео  урочистих нагороджень Знаками народної пошани розміщується на сайті ВТО «ОРДЕН» 

 

РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ

відзнакою "ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ"

 

Увага! з 01.07.2017 року відкритий РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ розміщується на сайті ВТО «ОРДЕН»



Нижче наведений РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ до 01.07.2017 р.


 * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *

  Дата

чи

номер

    наказу    

За представленням   

   (організації або відповідальної особи) 

 Кого нагороджено

 Кількість  відзнак

або номер

30.06.2017  ГО Всеукраїнський Лицарський Орден православних козаків ім. Івана Сірка

 учасники АТО

№18285-18287

30.06.2017  Степкин Володимир Миколайович, м. Маріуполь

 учасник АТО

№18284

30.06.2017  Трофимчук О.В., с. Райгородка Луганська обл.

 учасники АТО

№18281-18283

29.06.2017  Крижопільська района громадська організація "Спілка учасників АТО"

 учасники АТО

№18278-18280

29.06.2017  ГО "Небайдужі серця Краматорська"

 учасники АТО

№18272-18277

27.06.2017  ГО "Об'єднанні війною" та командування 30 ОМБр

 учасники АТО 30 ОМБр

№18264-18267

27.06.2017  Хвищук Максим Павлович, м. Миколаів

 учасники АТО

№18254-18263

26.06.2017  Іванов В.К., м. Курахове

 учасники АТО

№18251-18253

21.06.2017  Углєв І.О.

 учасники АТО

№18231-18250

21.06.2017  Великолепетиська районна громадська організація ветеранів на важнів АТО

 учасники АТО

№18221-18230

27.06.2017  Голова Представнитства ВО "КРАЇНА" у Миколаївській обл.

 Проворов Олександр Юрійович, УБД і АТО

№18220

23.06.2017  ГО "Воїни АТО Черкащини"

 учасники АТО

№ 18216-18219

22.06.2017  Батальйон "Кіровоград"

 учасник АТО

№18215

21.06.2017  В/ч А2777

 учасники АТО

№18211-18214

21.06.2017  ВО "ТОНКЕН"

 Леутін Олександр Вячеславович, майор;

 Ватащук Олександр Васильович, ст. лейтенант;

 Черниш Юрій Васильович, мол. лейтенант;

 Газієв Олександр Васильович, підполковник

№18207-18210

21.06.2017  ГО "Патріот Вітчизни"

 учасник АТО

№18206

20.06.2017  Горбанівський геріатричний пансіонат ветеранів війни та праці, м. Полтава

 учасник АТО

№18205

20.06.2017  Климентовський Денис Олександрович, смт. Курахово Донецька обл.

 учасники АТО

№18200-18204

20.06.2017  Иванов В.К., м. Курахове

 учасники АТО

№18197-18199

20.06.2017  Фонд АТО України со спілкою "Захисників Вітчизни"

 учасник АТО

№18196

19.06.2017  Духовне управління капеланів СВЦХЄВУ

 командир взводу Андрій Миколайович

№18195

19.06.2017  ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО

№18191-18194

16.06.2017  ВЦА м. Мар'їна Донецької обл.

 не підлягає разголошенню (зона АТО)

№18190

15.06.2017  У.Б.Д. "ЩИТ"

 учасник АТО

№18189

15.06.2017  Голова спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

 Коршець Вадим Євгенович, підполковник

№18188

15.06.2017  Масюк Олексій Романович, м. Курахово Донецька обл.

 учасники АТО

№18171-18187

14.06.2017  В/ч п/п В4750

 учасники АТО

№18160-18170

14.06.2017  Герасимчук Сергій Сергійович, смт. Селидово Донецька обл.

 учасник АТО

 №18159

13.06.2017  Паламарчук Василь Васильович, м. Олешки Херсонська обл.

 учасники АТО

№18157-18158

09.06.2017  Трофимчук О.В., м. Райгородка Луганська обл.

 учасники АТО

№18154-18156

08.06.2017  Косенко Вікторія Василівна, м. Покров Дніпропетровська обл.

 Бадер Віталій Миколайович;

 Глазков Олександр Сергійович;

 Єстеферов Василь Миколайович;

 Кізінчук Олександр Іванович;

 Нагорний Микола Миколайович;

 Шимаев Олександр Михайлович;

 Ларіонов Олександр Володимирович;

 Самойлов Віктор Вікторович;

 Ковальов Сергій Олександрович;

 Андреюк Руслан Єльшанович;

 Солянко Віталій Анатолійович 

№18143-18153

 08.6.2017  ГО "Місто змін"

 учасники АТО

№18138-18142

07.06.2017  Надвірнянський ВП ГУНП

 учасник АТО

№18137

06.06.2017  Національна поліція України

 учасники АТО

№18132-18136

06.06.2017  Трофимчук О.В., м. Райгородка Луганська обл.

 учасники АТО

№18124-18131

30.05.2017  Командування в/ч В6250

 Кривошапка Андрій Іванович;

 Денисов Андрій Ігорович;

 Калита Віталій Миколайович;

 Ігнатов Сергій Анатолійович;

 Стебловський Денис Володимирович;

 Масюк Олексій Романович;

 Лісовський Віктор Пилипович;

 Босяк Володимир Іванович;

 Хаустов Андрій Євгенович;

 Шеховцов Олександр Володимирович;

 Лученцов Дмитро Олександрович;

 Мудрий Олександр Анатолійович;

 Шаров Василь Васильович;

 Щокін Євген Миколайович;

 Германовський Сергій Іванович;

 Буцький Роман Віталійович

 №18108-18123

29.05.2017  40 МПБ 128 ОГПБр

 учасники АТО

 №18103-18107

29.05.2017  Національна поліція України

 учасник АТО

 №18102

25.05.2017  ВГО "ЗВИТЯГА"

 Вороненко Сергій Павлович

 №18101

24.05.2017  ВО "ТОНКЕН"

 учасник АТО

 №18100

23.05.2017  ВО "ТОНКЕН"

 Босанський Роман

 №18099

24.05.2017  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

 учасники АТО

 №18097-18098

22.05.2017  Національна поліція України

 захисники м. Димитрів Донецькій обл.

 №18092-18096

22.05.2017  Трофимчук Олег Вікторович, с. Райгородка Луганська обл.

 учасник АТО

 №18091

19.05.2017  Надвірнянський ВП ГУНП

 учасники АТО

 №18089-18090

19.05.2017  54 ОМБр

 Авілов Олександр Михайлович;

 Малюга Олександр Олександрович;

 Гонта Сергій Павлович;

 Валінкевич Світлана Вячеславівна

 №18085-18088

18.05.2017  Голова спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

 Стець Анатолій Михайлович, ст. прапорщик

 №18084

17.05.2017  Служба Економичної Безпеки України

 учасники АТО

 №18073-18083

15.05.2017  ГО "ПодільськаОрганізація Миротворців"

 учасники АТО

 № 18071-18072

15.05.2017  Поліщук Мар'ян Андрійович, м. Волноваха

 учасник АТО

 №18070

12.05.2017  Національна поліція України

 учасники АТО

 №18066-18068

11.05.2017  Турчин Віктор Володимирович, м. Сумі

 учасник АТО

 №18065

11.05.2017  Військова частина А3750

 Бондаренко Сергій Юр'євич, мол. сержант;

 Роєнко Олександр Олександрович, мол. сержант;

 Джугов Олександр Анатолійович, ст. лейтенант;

 Медвідь Дмитро Володимирович, ст. солдат;

 Лініков Дмитро Олександрович, мол. сержант;

 Анохін Віталій Миколайович, солдат;

 Сенедяк Ігор Володимирович, солдат;

 Біленко Станіслав Сергійович, ст. солдат;

 Тимошенко Андрій Валентинович, солдат;

 Мудрик Тарас Віталійович, солдат;

 Сергієнко Тимур Олексійович, солдат;

 Ісайченков Роман Володимирович, солдат;

 Денисенко Микола Сергійович, солдат

 №18052-18064

10.05.2017  Полковник Лісовий Анатолій Миколайович

 учасник АТО

№18051

10.05.2017  ВОГ "КРАЇНА"

 Суліма Артем Валерійович, капітан;

 Кирилюк Олександр Георгійович, прапорщик;

 Файдаш Степан Степанович, страшина;

 Білічук Іван Танасійович, ст. сержант;

 Гуцуляк Дмитро Іванович, сержант

№18046-18050

10.05.2017  В/ч пп В0124

 учасники АТО

№18041-18045

10.05.2017  Полковник Лісовий Анатолій Миколайович

 учасник АТО

№18040

10.05.2017  БО БФ "Гвардієць"

 Петраш Вечеслав Миколайович;

 Бярянов Олексій Анатолійович

№18038;

№18039

05.05.2017  Падалко Дмитро Володимирович, м. Волноваха Донецька обл.

 учасники АТО

№18034-18037

 05.05.2017  ГО "Асоціація Незалежних Православних Громад"

 Гогендорф Андрій Михайлович

 Андрусік Дмитро Степанович

 Комісарук Андрій Михайлович

 Гусляков Олександр Іванович

 №18030

 №18031

 №18032

 №18033

 05.05.2017  Командування військової частини В 1527

 Полісан Микола Анотолійович

 №18029

04.05.2017  БФ "Фастів-Мир"

 учасник АТО

 №18028

04.05.2017  ГО "Спілка учасників АТО Святошинського району м. Києва"

 Орєхов Віталій Миколайович

 №18027

04.05.2017  ГО "Спілка байців та волонтерів АТО "Сила України" 

 учасники АТО

 №18022-18026

04.05.2017  Хмельницька ветеранська організація Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України

 учасник АТО

 №18021

03.05.2017  ГО "Учасники бойових дій АТО Солонянського району"

 учасники АТО

 №18010-18020

28.04.2017  Нікітін А.В., м. Маріуполь

 учасники АТО

 №18004-18008

28.04.2017  Нікішина Ольга, смт. Гончарівське Черніговська обл.

 учасники АТО

 №18001-18003

     замена

 №18000

 28.04.2017  Нікішина Ольга, смт. Гончарівське Черніговська обл.

 учасники АТО

 №17996-17999

28.04.2017  Житомирська Анна, м. Глухів

 учасники АТО

 №17994-17995

28.04.2017  Національна поліція України

 учасники АТО

 №17988-17993

27.04.2017  ВОГ "КРАЇНА"

 Сила Василь Юрійович, ст. солдат;

 Білосевич Іван Анатолійович, солдат

 №17986;

 №17987

27.04.2017  Координаційний Центр допомоги бійцям АТО  учасник АТО

 №17976-17985

26.04.2017  Харківська обласна філія ГО "Товариство ветеранів АТО"

 учасник АТО

 №17975

25.04.2017  Цівільно-військове співробітництво м. Волноваха

 Рудь Сергій Олександрович, підполковник;

 Воловоденко Вадим Петрович, майор;

 Тичина Владислав Олександрович, капітан;

 Вареник Роман Юрійович, ст. лейтенант

 №17971-17974

25.04.2017  Углєв Ігор, м. Київ  учасник АТО

 №17970

 25.04.2017  Голова спілка ветеранів АТО та силових структур України"Щит Батьківщини"

 Синяк Михайло Михайлович, прапорщик;

 Гайдучик Вячеслав Васильович, ст. сержант;

 Постнікова Олена Володимирівна, сержант;

 Рудий Вадим Генадійович, сержант;

 Білюк Василь Андрійович, мол. сержант;

 Президент Анатолій Станіславович, мол. сержант;

 Левша Юрій Анатолійович, мол. сержант;

 Ізмаілов Євген Вікторович, мол. сержант

 №17962-  17969

21.04.2017  ГО "Асоціація Незалежних Православних Громад"

 Овчаренко Михайло Вікторович, мол. офіцер;

 Олійник Дмитро Васильович, ст. офіцер

№17960;

№17961

19.04.2017  ВОГ "КРАЇНА"

 Волошин Володимир Миколайович;

 Енакі Костянтин Сергійович;

 Енакі Сергій Федорович;

 Маркітан Олег Евгенович;

 Надтока Олег Петрович;

 Ожогін Віктор Іванович;

 Похиленко Олександр Олександрович;

 Танюк Павло Вікторович;

 Нелюб Олександр Анатолійович;

 Сова Віктор Петрович;

№17951-17960

 20.04.2017 ГО "Асоціація Незалежних Православних Громад"  Олійник Дмитро Васильович, командир в/ч 1527 №17950
 21.04.2017  Колекціонер -------------------------- №17949 
19.04.2017  Ганжа Михайло Олександрович, м. Харків

 учасник АТО

№17948

19.04.2017  Вдовенко Віталій Олександрович, м. Бахмут

 учасники АТО

№17994-17947

18.04.2017  ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність"

 учасники АТО

№17942-17943

14.04.2017  Командування 16 ОМПБ

 Тедеєв Валерій Русланович, військовослужбовець 16 ОМПБ 58 ОМБР

№17941

14.04.2017  ГФ "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"  учасник АТО

№17940

13.04.2017  Титаренко Олексій Олексійович, м. Бахмут

 учасники АТО

№17922-17939

13.04.2017  ММ БФ ДВ СС "Віра та вірність"

 учасники АТО

№17920-17921

13.04.2017  Углєв І.О., м. Київ

 учасники АТО

№17916-17919

13.04.2017  Незалежна Ассоціація православних громадян

 учасники АТО

№17909-17915

12.04.2017  Командування батальону "Київська Русь"

 Беспалько Сергій Олексійович

№17907

11.04.2017  Углєв І.О., м. Київ

 учасники АТО

№17904-17906

11.04.2017  Яремко Ірина Володимирівна, м. Нікольське Донецька обл.

 учасники АТО

№17900-17903

     

№17898-17899

10.04.2017  Півторак Олександр Романович, м. Тернопіль

 учасники АТО

№17893-17897

10.04.2017  Іщенко Сергій Андрійович, м. Одеса

 учасники АТО

№17890-17892

10.04.2017   Скочеляс Олег, м. Коломия  учасник АТО

№17889

06.04.2017  В/ч 2382 (Краматорський прикордонний загін Державної прикордонної служби України)  учасник АТО

№17888

06.04.2017  ВО "ТОНКЕН"  учасник АТО

№17887

05.04.2017  Командир 7 МР 3 МБ 72 ОМБР

 бійці 72 бригади 3 батальон 7 рота

№17882-17886

04.04.2017  Скочеляс Ігор, м. Коломия

 учасник АТО

№17881

04.04.2017  Заблоцький Євгеній, м. Щастя

 учасник АТО

№17880

04.04.2017  ВЦА м. Красногорівка Донецької області

 учасник АТО

№17879

04.03.2017  ВОГ "КРАЇНА"

 Свірнюк Андрій Ярославович;

 Головчинський Ігор Миколайович;

 Тинченко Ярослав Юрійович;

 Шупік Євген Олександрович;

 Мусік Антон Болеславович;

 Дрозденко Василь Володимирович;

 Завацький Дмитро Сергійович;

 Козюберда Олександр Олександрович;

 Хміль Петрунеля Петрівна

№17870-17878

30.03.2017  Мельник О.В.

 учасники АТО

№17863-17869

30.03.2017  Благодійна Організація Допомоги Військовим Обухівщини

 учасники АТО

№17847-17862

28.03.2017  Тарасенко Володимир, м. Миколаїв

 учасники АТО

№17842-17846

27.03.2017  ВОГ "КРАЇНА"

 Мавров Віктор Вікторович, молодший сержант, в/ч А 2019;

 Федоренко Андрій Михайлович, прапорщик, в/ч А 2019

№17840;

№17841

27.03.2017  Скочеляс Ігор Володимирович, м. Коломия

 учасник АТО

№17839

27.03.2017  ВО "ТОНКЕН"

 учасник АТО

№17838

24.03.2017  ГО "Калинівська асоціація учасників бойових дій АТО"

 учасники АТО

№17835-17837

24.03.2017  Депутат Львівської обласної ради

 Савич Сергій Володимирович, лікар-уролог

№17834

24.03.2017  Ільків Ігор Петрович, м. Львів

 учасник АТО

№17833

23.03.2017  Питлюк Назарі Васильович, смт. Надвірна Івано-Франківська обл.

 учасники АТО

№17831-17832

23.03.2017  ВЦА м. Красногорівка Донецької області

 учасники АТО

№17829-17830

23.03.2017  Домашенко Сергій

 учасник АТО

№17828

23.03.2017  Углєв І.О.

 учасники АТО

№17826-17827

23.03.2017  Надвірнянський ВП ГУНП

 учасник АТО

№17825

20.03.2017  ГО "Місто змін"

 Військовослужбовці в/ч 3029:

 Пянківський Сергій Антонович;

 Сабалдашний Ярослав Юрійович;

 Шпирний Ігор Михайлович;

 Савкунов Дмитро Володимирович

№17821-17824

15.03.2017  ГО "Спілка учасників та інвалідів АТО, волонтерів та ветеранів 42 батальйону "Рух Опору" в Одеській області"

 учасники АТО

№17791-17820

23.03.2017  ГО "Чернівецьке обласне об'єднання учасників, ветеранів, інвалідів АТО та їх сімей"

 учасник АТО

№17790

20.03.2017  Строценко Ігор Олегович, с. Петриківка Дніпропетровська обл.

 учасник АТО

№17789

20.03.2017  Панов Олексій Юрійович, м. Волноваха

 учасник АТО

№17788

16.03.2017  ГФ "Вінницька обласна Народна Самооборона"

 Ткачук Юрій Леонтійович

№17787

16.03.2017  ГО "Добровольно-народна дружина"

 Бородавкін Іван Васильович, підполковник;

 Абакіна Ірина Євгенівна, підполковник;

 Смирний Михайло Михайлович, підполковник;

 Наумов Павло Вікторович, майор;

 Тішакова Жанна Михайлівна, старший лейтенант

№17782-17786

14.03.2017  ГО "Спілка учасників та інвалідів АТО, волонтерів та ветервнів 42 батальйону "Рух опору" в Одеській області"

 учасники АТО

№17767-17781

14.03.2017  ВОГ "КРАЇНА"

 учасники АТО

№17760-17766

13.03.2017  Харківська обласна ГО "Спілка ветеранів АТО"

 учасник АТО

№17759

13.03.2017  Тарасєнко Володимир, м. Миколаїв

 учасники АТО

№17753-17758

13.03.2017  ГО "Дніпровська Міська спілка ветеранів АТО"

 Збаращенко Олександр Вікторович;

 Козаченко Сергій Володимирович;

 Дудко Олександр Анатольович;

 Хоменко Віталій Дмитрович;

 Козлов Максим Анатольович;

 Наумкин Юрій Анатольович;

 Васильченко Геннадій Володимирович;

 Хоменко Вадим Юрійович;

 Бакало Олег Ігорович;

 Пшеничний Костянтин Федорович

№17743-17752

10.03.2017  ГО "Центр Гарант"

 учасники АТО

№17741-17742

10.03.2017  БФ "Стрічка надії"

 Сатаренко Віталій Володимирович, комбат полк поліції особливого призначення "Київ", капитан

№17740

09.03.2017  Рожищенське районне об'єднання учасників АТО

 учасники АТО

№17734-17739

09.03.2017  ВП ГО "Державницька ініціатива Яроша" в Рівненській області

 учасники АТО

№17730-17733

09.03.2017  ГО "Центр Гарант"

 учасник АТО

№17729

07.03.2017  Держпродспоживслужба в м. Чернівці

 учасник АТО

№17728

07.03.2017  ГО "Городенківське районне об'єднання учасників АТО", Човганюк М.М.

 учасники АТО

№17711-17727

07.03.2017  БФ "Армія Добра"

 бійці полку "Київ"

№17709-17710

07.03.2017  ВОГ "КРАЇНА"

 Васильков Костянтин Юрійович;

 Гречиха Дмитро Миколайович;

 Чайковський Юрій Володимирович

№17706;

№17707;

№17708

 07.03.2017  ГУ НП України в Івано-Франківській області

 Янчук Сергій Петровичович;

 Завойський Ігор Михайлович;

 Цісарук Сергій Юрійович;

 Феценець Роман Васильович;

 Андрейчук Микола Іванович;

 Вакун Мирослав Іванович

№17700-17705

06.03.2017  Углєв І.О.  волонтери

№17696-17699

06.03.2017  Гавриленко Сергій Миколайович, м. Маріуполь  волонтери

№17694-17695

 06.03.2017  ГО "Учасники бойових дій АТО Солонянського району"  волонтери

№17686-17693

03.03.2017  ГО "Альянс Захисників Краіни"

 Сердюк Сергій Олександрович, мл. лейтенант;

 Патрушев Олег Миколайович, мл. сержант;

 Козачук Олег Григорович, сержант;

 Міщанінов Євгеній Євгенійович, ст. солдат;

 Ілюченко Олександр Валентинович, ст. солдат;

 Безуглий Геннадій Михайлович, мл. сержант;

 Омельчено Олексій Михайлович, мл. лейтенант;

 Матвєєв Максим Олександрович, сержант;

 Жигадло Руслан Володимирович, мл. лейтенант;

 Мучак Олександр васильович, мл. сержант;

 Шевченко Денис Олегович, ст. солдат;

 Жильцов Володимир Павлович, мл. сержант;

 Мірошниченко Артем Андрійович, сержант;

 Сердюк Олександр Васильович, прапорщик;

 Медведев Олексій Вадімович, мл. лейтенант 

№17671-17685

02.03.2017  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

 учасники АТО

№17655-17669

02.03.2017  БФ "Всесвіт за Майбутне"

 учасник АТО

№17654

02.03.2017  ВОГ "КРАЇНА"

 Василюк Віталій Володимирович, полк "Київ"

№17653

01.03.2017  Івасенко Олександр Дмитрович, м. Вінниця

 учасники АТО

№17651-17652

28.02.2017  Міська асоціація інвалідів "ІВАР"

 учасники АТО

№17650

01.03.2017  ГО "РУХ ОПОРУ" в Одеській області  учасники АТО

№17648-17649

01.03.2017  ГО "Самооборона Євромайдану"  учасник АТО

№17647

28.02.2017  Всеукраїнський жіночий Рух "За вільну Україну"

 учасник АТО

№17646

28.02.2017  Погрібний Артем

 учасники АТО

№17644-17645

27.02.2017  ГО "Центр Гарант"

 учасники АТО

№17638-17643

27.02.2017  ГО "Захисники Батьківщини"

 Стрілецький Анатолій Олександрович

№17637

27.02.2017  Углєв І.О. 

 учасники АТО

№17635-17636

24.02.2017  Углєв І.О.

 учасники АТО

№17633-17634

24.02.2017  В/ч пп В2604

 учасники АТО

№17631-17632

     

№17630

24.02.2017  В/ч пп В2604

 учасники АТО

№17628-17629

23.02.2017  Дергачівська РДА

 Дублікат замісь втраченої за № 16155

№17627

22.02.2017  Строценко Ігор Олегович, С. Петриківка Дніпропетровська обл.

 волонтер АТО

№17626

22.02.2017  ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО

№17622-17625

21.02.2017  Углєв І.О. 

 учасники АТО

№17620-17621

21.02.2017  ВО "ТОНКЕН"

 Іванов Анатолій Леонідович;

 Саламаха Іван Володимирович;

 Лук'яненко Сергій;

 Назаренко В.В.

№17616-17619

21.02.2017  ВО "ТОНКЕН"

 учасник АТО

№17615

20.02.2017  Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій

 учасники АТО

№17612-17614

20.02.2017  ВО "ТОНКЕН"

 учасник АТО

№17611

20.02.2017  Кузьменко Сергій Петрович

 учасник АТО

№17610

20.02.2017  25 одвдбр

 Боков Дмитро Олексійович, сержант;

 Чуб Віталій Григорович, старшина

№17608;

№17609

20.02.2017  Углєв І.О.

 учасники АТО

№17605-17607

17.02.2017  ВО "ТОНКЕН"

 учасник АТО

№17604

15.02.2017  Вишневський Микола Федорович, м. Чернівці

 учасник АТО

№17603

13.02.2017  Спілка ветеранів АТО "СХІД"

 учасник АТО

№17602

     

№17601

10.02.2017  Голова спілка ветеранів АТО та силових структур України"Щит Батьківщини"

 Каліка Василь Петрович, старший сержант

№17600

10.02.2017  ВО "ТОНКЕН"

 учасник АТО

№17599

10.02.2017  Кохан Руслан Миколайович, м. Конотоп

 учасники АТО

№17596-17598

10.02.2017  Координаційний Центр допомоги учасникам АТО та їх сім'ям

 учасник АТО

№17595

09.02.2017  ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО

№17592-17594

08.02.2017  ВО "ТОНКЕН"

 учасник АТО

№17591

08.02.2017  Броварська філія ГО "Спілка інвалідів АТО"

 учасник АТО

№17590

09.02.2017  58 ОМБр  учасники АТО

№17587-17589

06.02.2017   Голова спілка ветеранів АТО та силових структур України"Щит Батьківщини"

 Онищенко Валерій Олександрович;

 Букоємський Сергій Леонідович

№17585

№17586

03.02.2017  ХВ УС МПА  Сидоренко Анатолій Олександрович

№17584

31.01.2017  Президент НФККУ Середа О.А.  учасник АТО

 №17583

01.02.2017  Група цивільно-військового співробітництва, м. Попасна  учасник АТО

№17582

31.01.2017  БО БФ "Армія добра"  учасники АТО, бійці полку "Київ"

№17566-17581

27.01.2017  Головне управління ДФС у Донецькій області

 учасник АТО

№17565

27.01.2017  Каримов Р.Р.

 учасник АТО

№17564

27.01.2017  Голова спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

 Панасюк Сергій Анатолійович, старший прапорщик

№17563

27.01.2017  Розум Г.М.

 учасник АТО

№17562

27.01.2017  ВО "ТОНКЕН"

 учасник АТО

№17561

26.01.2017  ГО "Глобинська міська організація інвалідів війни, збройних сил, учасників бойових дій та силових структур"

 Шкіря Юрій Миколайович

№17560

26.01.2017  Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій  учасники АТО

№17558-17559

25.01.2017  Углєв І.О.

 учасники АТО

№17555-17557

25.01.2017  Марков Валерій Вікторович, м. Дніпро

 учасники АТО

№17548-17554

25.01.2017  Азербайджанська діаспора "Союз азербайджанців світу"  учасник АТО

№17547

24.01.2017  Устинівська района ГО "СОЮЗ Чорнобиль"

 учасники АТО

№17544-17546

24.01.2017  Харицька Тетяна Валентинівна, м. Куп'янськ Харківська область

 учасники АТО

№17538-17543

24.01.2017  Парафія Св. Йосафата УГКЦ срм. Котик Віталій

 Юлія Філіпович, боєць окремого 8-го батальйону УДА

№17537

25.01.2017  БФ "Миротворець України"  учасник АТО

№17536

24.01.2017  Парафія Св. Йосафата УГКЦ срм. Котик Віталій

 Андрій Лібіч, боєць окремого 8-го батальйону УДА

№17535

23.01.2017  ВО "ТОНКЕН"

 учасник АТО

№17534

19.01.2017  ГО "Вінницька обласна Народна Самооборона"

 Лісовий Вадим Вітальович;

 Саакян Олександр Гнелович;

 Поплишнюк Олександр Борисович

№17531;

№17532;

№17533

18.01.2017  Голова державної екологічної інспекції України Заїка А.М.

 Гаврилов Руслан Володимирович

№17529

18.01.2017  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

 учасники АТО

№17506-17528

18.01.2017  БФ "Армія Добра"

 учасники АТО

№17481-17505

18.01.2017  Ющенко Максим Григорович

 учасник АТО

№17480

17.01.2017  Заозерненська сільська рада

 учасники АТО

№17476-17479

17.01.2017  Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"

 учасники АТО

№17474-17475

 16.01.2017  ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

 Гетьман Олексій Миколайович, підполковник;

Вінярський Олександр Опанасович, майор

№17472;

№17473

16.01.2017  Зенцов Олександр, м. Одеса

 учасник АТО

№17471
13.01.2017  ММ БФ ДВСС "Віра та вірність"

 учасники АТО

№17466-17470
13.01.2017  Князєв Сергій, м. Рівне

 учасники АТО

№17464-17465
13.01.2017  Колекціонер

 ---------------

№17463
12.01.2017  Оперативна група Національної поліції при штабі АТО в Донецькій та Луганській областей

 Графов Микола Миколайович, полковник поліції;

 Зенін Олександр Олександрович, майор поліції;

 Мірошниченко Микола Олександрович, капітан поліції;

 Шкурка Андрій Вікторович, капітан поліції;

 Олексенко Володимир Васильович, старший сержант поліції;

 Несмашний Сергій Миколайович, сержант поліції;

 Гусаченко Віктор Юрійович, капрал поліції

№17456-17462
12.01.2017  СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області  Друзь Віталій Вікторович №17455
11.01.2017  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"  учасники АТО №17445-17454
10.01.2017  Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій  учасники АТО №17440-17444
10.01.2017  Командир ОТУ "Маріуполь"  Регент В.А., підполковник  №17437
10.01.2017  ММ БФ ДВСС "Віра иа вірність"  учасники АТО №17438-17439
10.01.2017  Кунда Богдан Володимирович, м. Львів  учасник АТО №17436
10.01.2017  Приватне підприємство "Центр 7"  Гармата Євген Іванович, директор ОКП "Фармація" №17435
06.01.2017  ГО "Спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих Яворівщини"  учасники АТО №17395-17434
05.01.2017  Згуровець Олександр Олексійович  учасник АТО №17394
04.01.2017  Москаленко Вячеслав Іванович ХВ УС МПА  учасник АТО №17393
03.01.2017  Головне управління ДФС у Донецькій області  учасники АТО №17391-17392
03.01.2017  Углєв І.О.  учасники АТО  №17387-17390
       



РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ ЗА 2016 рік

 

 * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *

 

  Дата

чи

номер

    наказу    

За представленням   

   (організації або відповідальної особи)

 Кого нагороджено

 Кількість  відзнак

або номер

28.12.2016  Антонюк Віталій, м. Луцьк  учасники АТО

№17384-17386

28.12.2016  Всеукраїнський жіночий Рух "За вільну Україну"  учасники АТО

№17381-17383

27.12.2016  ВО "ТОНКЕН"  учасники АТО

№17371-17380

27.12.2016  Представник Всеукраїнської колегії фалеристики, геральдики та вексилології у Сумській області Вовк А.В.  учасники АТО

№17331-17370

03.01.2017  Углєв І.О.  учасник АТО

№17330

27.12.2016  Військова частина п/п В6250 (92 омбр)   учасники АТО

№17327-17329

26.12.2016  Головне управління ДФС у Донецькій області  учасники АТО

№17304-17326

26.12.2016  Рівненське обласне товариство козаків "Рівненська Січ Війська Запорозького"  учасники АТО

№17295-17303

23.12.2016  Печенов Олександр Олександрович,  м. Бердянськ  учасник АТО

№17294

27.12.2016  ГО "Волинська обласна організація ветеранів АТО"

 учасники АТО

№17284-17293

23.12.2016  БО Конгрес багатодітних матерів "Новий світ"

 Потупін Владіслав Геннадійович;

 Рудь Святослав Олегович;

 Ганжала Віктор Вікторович;

 Гніденко Жанна Вікторівна;

 Гнатів Леся-Марія;

 Бредбури Нелі Вікторівна;

 Спаська Ірина Сергіївна;

 Котовський Володимир Васильович;

 Гніденко Марія Петрівна;

 Сановська Любов Іванівна

№17274-17283

20.12.2016  ВО "ТОНКЕН"  учасники АТО

№17261-17273

22.12.2016  УГО ветеранів АТО "Легіон"  Дрок Микола Іванович

№17250

20.12.2016  Моргун В.А., м. Конотоп  учасник АТО

№17249

20.12.2016   Військово-цивільна адміністрація (керівник Ліванчук Олег Петрович)  учасник АТО

№17248

20.12.2016  Кунда Богдан Володимирович, м. Львів  учасник АТО

№17247

20.12.2016  Тріщук Віктор Миколайович, м. Маріуполь  учасники АТО

№17232-17246

19.12.2016  Білодід Володимир Петрович, директор бази відпочинку, смт. Славське  учасник АТО

№17231

19.12.2016  Іщенко С.А., м. Одеса  учасники АТО

№17221-17230

19.12.2016  Осика Олег Васильович, м. Старобільськ  учасники АТО

№17217-17219

20.12.2016  ГО "Криворіжці"  учасники АТО

№17213-17216

19.12.2016  Канарський Сергій, Донецька обл.  учасник АТО

№17212

20.12.2016  ГО "Криворіжці"  учасники АТО

№17189-17211

16.12.2016  Сіньковський Костянтин Володимирович  учасник АТО

№17188

16.12.2016  Костенко Роман, смт. Злочів Харківська обл.  Артиков Микола Дмитрович

№17187

16.12.2016  ВО "ТОНКЕН"  учасники АТО

№17178-17186

15.12.2016  Національна поліція України  учасники АТО

№17174-17177

15.12.2016  ХВ УС МПА, Москаленко В.І.  учасники АТО

№17169-17173

 15.12.2016  Голова спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

 Манойленко Дмитро Владиславович, майор;

 Салерно Ігор Олексійович, капітан;

 Склянчук Юрій Олександрович, майор

№17166

 

№17167

 

№16168

14.12.2016  Голова Ради об’єднання ВГО «КРАЇНА»

 Майор "Барій", ССО

№ 17165

14.12.2016  Кунда Богдан Володимирович

 учасники АТО

№17159-17164
14.12.2016  ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО

№17156-17158
13.12.2016  Молодіжна асоціація студентів-медиків України

 учасники АТО

№17154-17155
13.12.2016  ВО "ТОНКЕН"

 Ткаченко Василь Миколайович, молодший сержант 2 ОМПБ 30 ОМБР

№17153
13.12.2016  Всеукраїнський жіночий Рух "За вільну Україну"

 учасник АТО

№17152
13.12.2016  Сердюк Роман

 учасник АТО

№17151
13.12.2016  БФ "Армія Добра"

 бійці полку "Київ-1"

№17141-17150
12.12.2016  ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО

№17131-17140
   ГО "Дарницька Громадська Варта"

 Мохнатко Дмитро Вікторович;

 Кусий Андрій Олександрович;

 Березенський Дмитро Ярославович;

 Шеруда Микола Валерійович;

 Литвинський Павло Юрійович;

 Пап Олександр Сергійович;

 Вівчарюк Володимир Анатолійович;

 Шуберт Тимур Валентинович;

 Веселов Олександр Євгенович;

 Овод Роман Віталійович;

 Калюжний Владислав Сергійович;

 Москаленко Олександр Іванович;

 Заславський Сергій Вікторович;

 Марченко Олександр Васильович

№17117-17130
12.12.2016  Ермолов Олоександр, Нікольське  учасник АТО №17116
12.12.2016  Вовк Андрій Валерійович  учасник АТО №17114
09.12.2016  Командир ОТУ "Маріуполь"

 Бутенко А.В., підполковник;

 Петренко В.В., полковник;

 Плахотнюк В.А., підполковник;

 Буртовий Ю.В., полковник

№17110

№17111;

№17112;

№17113

09.12.2016  ХВ УС МПА  учасники АТО №17105-17109
09.12.2016  Палагіцький Н.В.  Руденко Михайло Володимирович, капітан №17104
09.12.2016  Думяк Юрій Мирославович  учасники АТО №17101-17103
09.12.2016  Національна поліція України  учасники АТО №17099-17100
08.12.2016  57 ОМБ (в/ч пп В4533)  учасники АТО №17097-17098
08.12.2016  заступник військового комісара Барвінківського районного військового комісаріату Харківської області Домашов В.Ф.  Коваленко Віктор Іванович №17096
08.12.2016  Немішаєвська селищна рада  співробітники ГУ Управління розвідки №17092-17094
08.12.2016  ГО "Крайове товариство Українське козацтво Вінниччини"  учасник АТО №17091
07.12.2016  ГО "Об'єднання солдатських матерів Криворіжжя"  учасники АТО №17089-17090
07.12.2016  Совет Оборони Країни  учасник АТО №17088
 07.12.2016  Косяченко Олександр Павлович  учасник АТО №17087
07.12.2016  Луганське обласне громадське формування ГФ ОГП ДК

 учасники АТО

№17082-17086

07.12.2016  Коваленко Олександр

 боєць 280 ОМБР Ящіон Іван Володимирович

№17081

06.12.2016  Військова частина п/п В6266

 учасник АТО

№17079

06.12.2016  Никишин Альберт Альбертович

 учасник АТО

№17078

06.12.2016  Військова частина п/п В0124

 учасники АТО

№17074-17077

06.12.2016  БФ "Єдина країна - Щаслива родина"

 боєць 130 ОРБр

№17073

06.12.2016  ГО "Хмельницьке обласне об'єднання "Миротворців України"

 учасник АТО

№17072

05.12.2016  Інгульська сільська рада

 учасники АТО

№17069-17071

05.12.2016  Гурський Роман Миколайович

 учасники АТО

№17062-17068

05.12.2016  Рокитнівська селищна рада

 учасники АТО

№17057-17061

02.12.2016  ВГО "Ніхто крім нас"

 учасники АТО

№17055-17056

01.12.2016  Військова частина п/п В1060

 учасники АТО

№17037-17054

01.12.2016  ГО "Вінницька обласна Народна Самооборона"

 Барчук Максим Амідович

№17036

01.12.2016  ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО

№17006-17035

01.12.2016  ГО "Спілка учасників АТО Оболонського району м. Києва"

 учасники АТО

№17003-17005

01.12.2016  БФ "Шпиталь Запоріжжя"

 учасники АТО

№17001-17002

01.12.2016  Партія "ВО Батьківщина"

 учасники АТО

№16991-17000

01.12.2016  Артемівська райдержадміністрація

 Біліченко Вадим Миколайович;

 Болгарський Микола Володимирович;

 Булич Андрій Іванович;

 Васильковський Олександр Тимофійович;

 Велюго Денис Анатолійович;

 Вердеш Володимир 
Георгійович;

 Гальчук Олександр Олександрович;

 Горбатюк Володимир Дмитрович;

 Жифарський Олег Андрійович;

 Ільєнко Вадим Олександрович;

 Колосовський Олександр Анатолійович;

 Коссе Роман Олександрович;

 Кравець Андрій Олексійович;

 Крупицький Андрій Олександрович;

 Ложечник Віталій Миколайович;

 Лупаленко Олег Володимирович;

 Мансуров Володимир Сергійович;

 Осауленко Юрій Володимирович

№16968-16990

25.12.2016  ГО "Ветеранів АТО" м. Соснівка Львівської області

 Павленко Олександр Васильович, капітан

№16967

   Командування ОТУ "Маріуполь"

 Лопата М.І.,  ст.лейтенант

 Слезін О.К., полковник


№16963

№16994

 

01.12.2016  ММ БФ ДВСС ""Віра та вірність"

 учасники АТО

№16965

№16966

01.12.2016  ГО "Нова Сумщина"

 учасники АТО

№16959-16962

30.11.2016  ГО "Учасники АТО "ЩИТ"

 учасники АТО

№16952-16957

30.11.2016  Івашко Наталія Олександрівна

 учасники АТО

№16933-16951

30.11.2016  Ігнатюк Віктор

 учасник АТО

№16932

30.11.2016  Управління культури Херсонської обласної державної адміністрації

 учасники АТО

№16920-16931

30.11.2016  Ігнатюк Віктор 

 учасники АТО

№16918-16919

30.11.2016  ГО «Спілка учасників АТО  Жашківщини» 

 учасники АТО

№16913-16917

20.12.2016  Комбриг 30 ОМБр

 військовослужбовці 30 ОМБр

№16906-16912

30.11.2016   Голова спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

 Солодуха Олександр Васильович, прапорщик;

 Кузьменко Олександр Михайлович, майор;

№16904, 16905

30.11.2016  Мажара С.П.

 учасники АТО

№16900-16903

29.11.2016  Гуреєв Іван

 учасники АТО

№16897-16899

29.11.2016  Голова Представництва Об'єднання ВО "Країна" у Бердянському районі Кузнєцов Павло Анатолійович

 учасники АТО

№16892-16896

29.11.2016  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

 учасники АТО

№16882-16891

29.11.2016  Військова частина п/п В 0124

 учасники АТО

№16873-16881

29.11.2016  Часовоярська міська рада

 учасники АТО

№16853-16872

29.11.2016  Кочкін Сергій Михайлович

 учасники АТО

№16841-16852

29.11.2016  Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ДСНС України м. Ужгород

 учасники АТО

№16837-16840

28.11.2016  Новопавлівська сільська рада Баштанського району Миколаївської обл.

 учасники АТО

№16822-16836

28.11.2016  Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій

 учасники АТО

№16818-16821

28.11.2016  Шубська Марія Валеріївна

 учасники АТО

№16804-16817

29.11.2016  5 механізована рота 2 механізованого батальону 30 ОМБР

 учасники АТО

№16801-16803

28.11.2016  ГО "Український фонд благодійництва"

 учасники АТО

№16799-16800

28.11.2016  Міжнародна благодійна організація "Фонд інформаційної, провової та економічної підтримки вфйськовослужбовців запасу"

 рядовий Евич Олег Сергійович (посмертно);

 Дороженко Андрій Миколайович 

№16797

 

№ 16798

 28.11.2016  Голова "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" Васільєв В.О.

 Криворучко Вячеслав Якович, підполковник - № 16794;

 Вапничний Анатолій Вячеславович, майор - № 16795;

 Андрієнко Олександр Іванович, лейтенант - №16796

№16794-16796

25.11.2015  Бондаренко Євген Семенович, голова ради ветеранів та пенсіонерів МВС Кобеляцького району Полтавської обл.

 учасник АТО

№16793

25.11.2016  Скрипнюк Оксана

 учасник АТО

№16792

25.11.2016  Канарський Сергій

 учасник АТО

№16791

25.11.2016  Поліщук Олександр Петрович

 учасники АТО

№16781-16790

25.11.2016  Канарський Сергій

 учасники АТО

№16778-16780

25.11.2016   ВО "ТОНКЕН"

 учасники АТО

№16774-16777

25.11.2016  Командир ОТУ "Маріуполь"

 Горбатюк О.С., підполковник

 Назаренко О.Є., підполковник

 Зелінський Г.Г., полковник

№16771

№16772

№16773

25.11.2016  Немішаївська селищна рада

 учасники АТО

№16761-16770

24.11.2016  РП ПСП ОП "Миколаїв"

 учасники АТО

№16730-16760

29.11.2016  ГО "Народна трибуна"

 учасники АТО

№16728,16729

24.11.2016  Старшина РТГР 39 ОМПБ Мірошніченко Віталій Миколайович

 учасники АТО

№16726,16727

24.11.2016  Трофіменко Олег Йосипович

 учасники АТО

№ 16721-16725

24.11.2016  Війскова частина А1965

 учасники АТО

№16701-16720

24.11.2016  Колядін Володимир Валерійович

 учасники АТО

№16693-16700

23.11.2016  МОО "Бойове братерство без кордонів"

 Пигарь Дмитро Ігорович;

 Хомик Богдан Йосипович

№16691-16692

23.11.2016  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

 учасники АТО

№16687-16690

22.11.2016  Заступник командира 2 механізованого батальйону по роботі з особовим складом майор Іванов Є.В.

 Козуб Сергій Вікторович, молодший сержант;

 Скрипченко Лілія Юріївна, старший сержант;

 Домбровський Віталій Леонідович, молодший лейтенант;

 Бітко Андрій Ігорович, старший солдат;

 Осаула Віктор Анатолійович, старший сержант;

 Кравцов Сергій Олександрович

№16681-16686

23.11.2016  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

 учасники АТО

№16675-16680

23.11.2016  БФ "Доля Надії"

 учасники АТО

№16673-16674

22.11.2016  ГО "ВЕРТИКАЛЬ"

 Конопенко Олеся Аркадієвна, солдат

 Гриців Микола Миколайович, мол. сержант

№16672

№16671

22.11.2016  ГО "Патріотичний рух Січові Стрільці"

 Орлов Сергій Даніілович, мол.сержант

№16670

21.11.2016  Ігнатченко Олександр Олександрович

 учасники АТО

№16651-16669

21.11.2016  Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій

 учасники АТО

№16641-16650

21.11.2016  Кинашівська сільська рада

 учасники АТО

№16621-16640

21.11.2016  Відділ культури Енергодарської міської ради

 учасники АТО

№16596-16620

29.11.2016    ГО "Народна трибуна"  учасник АТО

№16595

21.11.2016    Голова ГС "Спілка воїнів АТО Волині" Твердохліб О.А.  учасники АТО

№16593-16594

21.11.2016  БО "Благодійний фонд Олени Коннової"

 Бугайчук Костянтин Васильович,

 Семеняка Віталій Миколайович,

 Алєксєєнко Валерій Григорійович,

 Ільченко Юрій Володимирович,

 Свистак Іван Іванович

№16588-16592

 21.11.2016  Спілка ВО "Народні Герої"  Солігон Микола Ярославович, молодший лейтенант

№16587

18.11.2016  Слобідська сільська рада Буринського району Сумської обл.  учасники АТО

№16582-16586

18.11.2016  Красовський Сергій  учасники АТО

№16580-16581

18.11.2016  Об'єднане козацтво України  учасники АТО

№16575-16579

22.11.2016    Зборовський Ігор, колекціонер  ---------------------

№1674

16.11.2016  Шмідт Микола Дмитрович  учасники АТО

№16566-16573

16.11.2016  Громадське формування з Охорони громадського порядку "ЛЕВ-КАМ'ЯНКА"  учасники АТО

№16561-16565

15.11.2016  Глибоцька районна державна адміністрація Чернівецької області  учасники АТО

№16521-16560

17.11.2016  ГО "Наш батальйон"  учасник АТО

№16520

22.11.2016  Комітет інвалідів війни  Малахов Андрій Анатолієвич

№16519

16.11.2016  ГО "Товариство ветеранів АТО Якимівка"  учасники АТО

№16512-16518

15.11.2016  Козирь Сергій Васильович  учасник АТО

№16511

15.11.2016  Національна поліція України  бійці полка "Київ"

№16501-16510

15.11.2016  Варченко Є., Харків  учасник АТО

№16500

14.11.2016  Волков Віталій Сергійович  учасники АТО

№16494-16499

14.11.2016  Військова частина В0425  учасники АТО

№16489-16493

14.11.2016  Всеукраїнський жіночий Рух "За вільну Україну"  учасники АТО

№16486-16488

11.11.2016  Місія Вмч. Юрія Переможця  учасник АТО

№16485

11.11.2016  ГО "Небайдужі серця Краматорська"  учасники АТО

№16483, 16484

14.11.2016  Левчук Ігор, Одеська обл.  учасники АТО

№16481,16482

14.11.2016  ГО "В/ч 0624"  бійці батальйону "Айдар"

№16465-16480

10.11.2016  Володимирецький районний колегіум  учасники АТО 

№16461-16464

14.11.2016  ГО "В/ч 0624"  бійці батальйону "Айдар"

№16381-16460

10.11.2016  ГО "Союз захистників кордону Батьківської землі"  ветеран ГО

№16380

10.11.2016  Військова частина  батальйон "Донбас", командир - позивной "Соболь"  посмертно Капрончук Сергій Володимирович

№16379

14.11.2016  ГО "В/ч 0624"  бійці батальйону "Айдар"

№1677,1678

10.11.2016  Трофимчук О.В.  учасники АТО

№16376

10.11.2016  Ткаченко В.В.  учасник АТО

№16375

09.11.2016  ЗККОТ "Просвіта"  учасники АТО

№16372-16374

09.11.2016  Углєв І.О.  учасники АТО

№16367-16371

09.11.2016  Новосергіївська сільська рада Баштанського району  учасники АТО

№16364-16366

09.11.2016  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"  учасники АТО

№16354-16363

09.11.2016  Голова "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини  Костюк Володимир Миколайович, майор

№16353

09.11.2016  Голова "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини  Васів Сергій Володимирович, майор

№16352

08.11.2016  Голова "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"   Павлюк Михайло Миколайович, підполковник

№16351

08.11.2016  Яковчук С.О.  учасник АТО

№16350

07.11.2016  ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтепів АТО в Харківський області  учасники АТО

№16336-16349

04.11.2016  Плющівська сільська рада  учасники АТО

№16301-16335

02.11.2016  ВО"ТОНКЕН"  учасники АТО

№16291-16300

08.11.2016

 Лисичанський відділ поліції ГУ НП в Луганський обл.

 учасник АТО

№16290

07.11.2016

 ВГО "КРАЇНА"

 учасники АТО

№16287-16289

07.11.2016

 БПСП ОП ШТОРМ

 учасник АТО

№16286

04.11.2016

 Єрмолов О., Нікольське

 учасник АТО

№16285

04.11.2016  Іщенко С.А.  учасник АТО

№16284

04.11.2016  Національна Поліція України  учасники АТО

№16278-16283

04.11.2016  БФ "Всесвіт за майбутне"  учасники АТО

№16276,16277

03.11.2016  ТОВ "Випробувальний центр будівельних матеріалів і будівельних конструкцій"

 Бачинський Олексій Валентинович - №16261;

 Мехед Юрій Миколайович - №16262;

 Якименко Микола Миколайович - №16263;

 Гречанлі Анатолій Борисович - №16264;

 Ревун Володимир Михайлович - №16265;

 Сердюк Руслан Павлович - №16266;

 Чебуров Юрій Олексійович;

 Бойко Микола Костянтинович

№16261-16275

02.11.2016  ММ БФ ЛВСС "Віра і вірність", м.Маріуполь

 Кльован В.П., ст.прапорщик

 учасники АТО

№16251

№16250-16260

02.11.2016  Кунда БюВ., мюЛьвів  учасник АТО

№16249

02.11.2016  Полтавська обласна організація інвалідів війни збройних сил, учасників бойових дій та силових структур  учасники АТО

№16241-16248

02.11.2016  Ковальський М.Ю., м.Чернівці  учасники АТО

№16239-16240

02.11.2016  Військова частина 5509  учасник АТО

№16238

02.11.2016  Командир спеціального загону "ШТУРМ"  учасники АТО

№16233-16237

02.11.2016  Федорів Т.В., м.Івано-Франківськ  учасники АТО

№16212-16232

02.11.2016   ГО "Союз випускинків Курганського ВВПАУ"  Микитченко Б.А., майор

№16211

01.11.2016  ГО "Всеукраїнське обєднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослуждовців інженерних військУкраїни "Фортеця"  учасник АТО

№16210

01.11.2016  ГО "Союз випускинків Курганського ВВПАУ"

 Дустов Р.К., сержант

 Колєсов  Є.М., рядовий

 Косяченко В.І., прапорщик

 Криволап С.М., С.М.. ст.сержант

 Лобачевський А.В., ст.сержант

 Лобода Р.М.. солдат

 Федотов С.С., мол.сержант

 Покріп М.В., ст.солдат

 Ярославський Є.В., лейтенант

№16201-16209

№10 від 03.10.2016  Дергачівська РДА, Харківська область  учасники АТО

№16101-16200

№10 від 03.10.2016   ППО ПАТ "Укрнафта"  учасники АТО

№16096-16100, 14107-14110, 14121-14127

№10 від 03.10.2016  Авраменко Є.О., Сєвєродонецьк, Луганська область  учасники АТО

№16091-16095

№10 від 03.10.2016  ВС "Відкрите серце", м.Дніпро  учасники АТО

№16076-16080

№10 від 03.10.2016  Волноваська районна рада  учасники АТО

№16041-16075

№10 від 03.10.2016  ГО "Васильків"  учасники АТО

№16026-16037, 16039

№10 від 03.10.2016  Національна Поліція України, Углєв І.  учасники АТО

№16023-16025

№10 від 03.10.2016  ГО "Співдружність учасників бойових дій , ветеранів військової служби та правоохоронних органів "ЧЕСТЬ і ПРАЦЯ", м.Київ

 Савич О.О., полковник

 Очкань О.А, капытан

 Кремнэв О.А., полковник запасу

№16020

№16021

№16022

№10 від 03.10.2016  ГО "Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань", м.Вінниця  учасники АТО

№16017-16019

№10 від 03.10.2016  Жидачівське міське виробниче управління комунального господарства  учасники АТО

№16002-16016

№10 від 03.10.2016  Хмельницький окремий козацький курінь ім.І.Нечая Українського козацтва, отаман Скоробагатий С.О.  учасники АТО

№16001, 15790

№10 від 03.10.2016  ГО "Спілка ветранів АТО  "Щит Батьківщини"  Сидоров В.К., підполковник

№15997

№10 від 03.10.2016  ГФ  з ОГП "СОКІЛ-1", м.Олександрія, Кіровоградська область  учасники АТО

№15995-15996

№10 від 03.10.2016  Голова спілки АТО "Щит Батьківщини" Васильєв В.О.  учасники АТО

№15994

№10 від 03.10.2016   Член ВГО "Країна" Васільєв В.О.  Кучерук Б.О.. ст.лейтенант

№15993

№10 від 03.10.2016   Член ВГО "Країна" Васільєв В.О.  учасники АТО

№15991

№10 від 03.10.2016  Військова частина 16 ОМПБат, 58 ОМПБ  учасники АТО

№15989-15990

№10 від 03.10.2016  Військова частина "Грузинський Легіон"  Шота Каделашвілі

№15988

№10 від 03.10.2016  ГО "Всеукраїнський союз Захисників Батьківської Землі"  учасники АТО

№15985-15987

№10 від 03.10.2016  Кунда Б.В., м.Львів  учасники АТО

№15971-15984

№10 від 03.10.2016  Волноваська районна рада  учасники АТО

№15968-15970

№10 від 03.10.2016  ГО "Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих міссій" м.Полтава  учасники АТО

№15325-15330, 15398-15400, 15919-15920, 15966-15967

№10 від 03.10.2016  ГО учасників бойових дій ВДВ та спецпідрозділів "Вільному Воля"  учасники АТО

№15921-15965

№10 від 03.10.2016  Пісківська сільська рада, Миколаївської області  учасники АТО

№15901-15918

 №10 від 03.10.2016  Чудак М.Б., м.Лубни, Полтавська область  учасники АТО

№15821-15870

№10 від 03.10.2016  ВО"ТОНКЕН"  учасники АТО

№15811-15812

№10 від 03.10.2016  ГО "Спілка учасників АТО Баштанського району", Миколаївська область  учасники АТО

№15802-15810

 №10 від 03.10.2016  ГО "Об'єднання ветеранів АТО та учасників бойових дій", м.Суми  учасники АТО

№15791-15801

30.09.2016  Сторощук В.П., м.Покровськ  учасники АТО

№15782-15789

30.09.2016  Марич Я.Я., м.Лісичанськ,Луганська область  учасники АТО

№15780-15781

30.09.2016  Старогорошенська сільська рада  учасники АТО

№15775-15779

30.09.2016  Черкасов М.В., м.Щастя, Луганська область  учасники АТО

№15773-15774

30.09.2016  Українська православна церква на честь Петра і Павлв, м.Долинське, Кіровоградська область  учасники АТО

№15766-15772

29.09.2016  ГО "Союз ветеранів та учасників АТО", смт Березнегувате, Миколаївська область  учасники АТО

№15751-15765

29.09.2016  Георгієв Д.І., м.Щастя, Луганська область  учасники АТО

№15748-15750

29.09.2016  Маловік С.С., М.Павлоград, Дніпропетровська область  учасники АТО

№15733-15747

29.09.2016  БО "Я-Волноваха"  учасники АТО

№15701-15730

№10 від 03.10.2016  Буриньська міська рада, Сумська область   учасники АТО

№15500-15700

29.09.2016  ММБФДВСС "Віра і вірність", м.Маріуполь  учасники АТО

№15496-15500

29.09.2016  Національна Поліція України, Углєв І.

 учасники АТО

№15491-15495

28.09.2016  Шпиківська районна рада Вінницька область  учасники АТО

№15450, 15461-15490

28.09.2016  Голова Савранської районної державної адміністрації, Одкеськаобласть

 Тодорук О.Л. підполковник

 Карабіненко С.О., ст.сержант

 Лебедин О.Д., сержант

 Гончарук В.В., мол.лейтенант

 Бать П.Й., ст.солдат

 Кіщенко М.А., ст.солдат

 Скакун Д.М., ст.солдат

 Заянчковський П.П., солдат

 Блажко В.М.. солдат

 Матуляк М.О.. солдат

№15451

№15452

№15453

№15454

№15455

№14556

№14557

№14558

№14559

№15460

27.09.2016  Пузирко В.М., смт Гвардійське, Дніпропетровська область  учасники АТО №15431-15442
30.09.2016  Командир військової частини В 0425, Драпатий М.В.

 учасники АТО

№15443-15449

27.09.2016  Козирь С.В.смт Устинівка, Кіровоградська область  учасники АТО

№15401-15430

№10 від 03.10.2016  ГО«Спілка учасників АТО – «Патріоти  Батьківщини» Чорненко А.І. смт.Недригайлів, Сумської області, ПП Федіна І.Д.

 Босенко Евгеній Володимирович

 Гога Віктор Іванович

 Кравченко Іван Миколайович

 Коцур Леонід Петрович

 Ющенко Олексій Анатолійович

 

№15393

№15394

№15395

№15396

№15397

№10 від 03.10.2016  Фастіський осередок ВГО "Ніхто крім нас"  учасники АТО

№15339-15340, 15391-15392

№10 від 03.10.2016  Крижопільська РДА, Відділ культури та туризму  учасники АТО

№15371-15390

№10 від 03.10.2016  Привільненська сільська рада , Миколаївської області  учасники АТО

№15322-15324, 15297-15299, 15341-15350

№10 від 03.10.2016  Голова Савранської РДА, Одеська область  учасники АТО

№15338

№10 від 03.10.2016  Великолепетівська районна громадська організація ветеранів та воїнів АТО  учасники АТО

№15331-15337, 15351-15370

№10 від 03.10.2016  ВО"ТОНКЕН"  учасники АТО

№15301-15321

№10 від 03.10.2016  ГО "Фонд сприяння захисту Солонянщини", м.Дніпро  учасники АТО

№15290-15298

№10 від 03.10.2016  ПП "ВНДЦЕУ", Вознюк В.В.  учасники АТО

№15289

№10 від 03.10.2016  Лукова С.В.  учасники АТО

№15287

№10 від 03.10.2016  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України", м.Тернопіль  учасники АТО

№15274-15286

№10 від 03.10.2016    бійці в/ч 0676. Батальйон "Київська Русь"

№15269-15273

№10 від 03.10.2016  ГО "Учасників АТО"ЩИТ"  учасники АТО

№15261-15268

№10 від 03.10.2016  Національна Поліція України, Углєв І.  учасники АТО

№15260

№10 від 03.10.2016   ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО"Сила України", м.Тернопіль   учасники АТО

№15253-15259

№10 від 03.10.2016  Криворізьке міське товариство ветеранів, пенсіонерів і інвалідів збройних сил України, інших військових формувань "Честь"  учасники АТО

№15252

 №10 від 03.10.2016  Чернівецька міська громадська організація "САДГОРА"   учасники АТО

№15250-15251, 14286-14290

№10 від 03.10.2016  Носівська міська рада  учасники АТО

№15200-15249

27.09.2016  Авраменко Є.О., с.Сєверодонецьк, Луганська область  учасники АТО

№15190-15199

27.09.2016  Саушкін С.В., м.Новогродівка, Донецька область  учасник АТО 

№15189

27.09.2016  Меделяєв-Баньеков В.Г., м.Новгродівка, Донецька  область  учасники АТО

№15186-15188

28.09.2016  Виконавчй комітет Попаснянської міської ради  учасники АТО

№15181-15185

27.09.2016  Кукоба В.П., м.Кривий Ріг, Дніпрпетровська область  учасники АТО

№15176-15180

26.09.2016  Лоцкинська сільська рада, Миколаївська область  учасники АТО

№15158-15175

23.09.2016  Військова частина 16 ОМПБ, 58 ОМПБр  учасники АТО

№15156-15157

23.09.2016  Вінницька районна державна адміністрація  учасники АТО

№15061-15155

22.09.2016  Мар'ївська сільська рада  учасники АТО

№15037-15060

26.06.2016  Українська православна церква на честь Петра і Павла, м.Долинське, Кіровоградська область  учасник АТО

№15036

22.09.2016  Військова частина В 0849  учасники АТО

№15026-15035

22.09.2016   ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України", м.Тернопіль  учасники АТО

№15011-15025

23.09.2016  ДП "Красилівський агрегатний завод", м.Красилів, Хмельницька область  учасники АТО

№14901-15000

  ГО "Союз випускників Курганського ВВПАУ", м.Київ

 − Голговскій Олексій Сергійович;

− Коваль Андрій Ігорович;

− Козачук Ярослав Ігорович;

− Рубашевський Дмитро Олегович;

− Пашко Лев Валерійович

− Асмолов Віктор Вікторович, молодший сержант;

− Бабідорич Сергій Петрович, старший солдат;

− Баген Артем Стефанович, молодший сержант;

− Бальберт Михайло Борисович, молодший сержант;

− Білов Андрій Олександрович, старший солдат;

− Білогубка Василь Миколайович, молодший сержант;

− Більський Олег Олегович, солдат;

− Бойко Олександр Вікторович, старший солдат;

− Болховітін Євген Миколайлович, солдат;

− Гульчевський Іван Романович, старший солдат;

− Дзюба Віталій Петрович, старший солдат;

− Дьяченко Євген Сергійович, молодший сержант;

− Жук Юрій Володимирович, молодший сержант;

− Ігнатюк Микита Олегович, старший солдат;

− Киричок Сергій Володимирович, молодший сержант;

− Клімішин Леонід Олексійович, старший солдат;

− Комаристий Володимир Олександрович, старший солдат;

− Кутовий Вадим Юрійович, солдат;

− Куцло Ігор Романович, солдат;

− Лесюк Володимир Іванович, молодший сержант;

− Мастикаш Олег Володимирович, солдат;

− Меняйленко Євген Олександрович, солдат;

− Меркулов Сергій Володимирович, молодший сержант;

− Михайлов Сергій Вікторович, старший солдат;

− Мочило Руслан Васильович, старший сержант;

− Нагорний Ігор Анатолійович, сержант;

− Неклеса Олександр Іванович, молодший сержант;

− Павлов Станіслав Ігорович, сержант;

− Співак Сергій Вікторович, солдат;

− Стребіж Світлана Іванівна, молодший сержант;

− Тимчук Олександр Володимирович, старший солдат;

− Фоменко Дмитро Андрійович, солдат;

− Ходуньков Дмитро Миколайович, молодший сержант;

− Чистяков Андрій Олександрович, старший солдат;

− Шевельов Михайло Миколайович, старший солдат;

− Шмагун Микола Володимирович, молодший сержант.

№15001-15010, 14870-14900

23.09.2016  Мищенко О.М.  учасники АТО

№14865-14869

22.09.2016  ВО"ТОНКЕН"  учасник АТО

№14864

22.09.2016  Ламбурський О.Б., м.Новотроїцьке  учасник АТО

№14863

22.09.2016  БО "Український фонд благодійність", м.Житомир  учасники АТО

№14856-14862

22.06.2016  Якимівський професійний аграрний ліцей  учасники АТО

№14855

21.09.2016  ГО "Учасників АТО та бойових дій в Україні "Патріот Вітчизни ", м.Вінниця  учасники АТО

№14853-14854

21.09.2016  Новомиргородська районна громадська організація учаників антитерористичної операції  учасники АТО

№14851-14852

№10 від 03.10.2016  Суворовська сільська рада Тульчинського району, Вінницька область  учасники АТО

№14794-14830

№10 від 03.10.2016  Устинівський районний комісаріат, Кіровоградська область  учасники АТО

№14408-14420

№10 від 03.10.2016  Старшина РТГР 39 Мірошиченко В.М.  учасник АТО 

№14402

№10 від 03.10.2016  ГО "Спілка ветранів АТО  "Щит Батьківщини"  Менделюк О.П.

№14270

№10 від 03.10.2016  Черніченко Г.М., м.Покровськ, Луганська область  учасники АТО

№14269

 21.09.2016  Тищенко В.Я., м.Одеса  учасники АТО

№14266

№10 від 03.10.2016   ГО "Спілка ветранів АТО  "Щит Батьківщини"  учасник АТО

№14262

№10 від 03.10.2016   ГО "Спілка ветранів АТО  "Щит Батьківщини"  учасники АТО

№14259-14260

№10 від 03.10.2016   ГО "Спілка ветранів АТО  "Щит Батьківщини"  учасники АТО

№14257-14258

№10 від 03.10.2016  Го "Одеська обласна організація учасників АТО "ПОБРАТИМ"  учасники АТО

№14251-14256

   Генерал-хорунжий Пометун І.Л., с.Ковалівка, Полтавська область  

№14241-14250

№10 від 03.10.2016  Давиденко В.М., народний депутат України, м.Мена, Чернігівська область  учасники АТО

№14291-14300, 14276

№10 від 03.10.2016  Пятков І.Д., смт Березнегувате , Миколаївська область  учасники АТО

№14264-14265, 14281-14285

   Дніпропетровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини  

№14201-14210

№10 від 03.10.2016  Агрономічна сільська рада, Вінницька область  учасники АТО

№14111-14120, 15992

№10 від 03.10.2016  Місія Великомученика Юрія Переможця, о.Максим Стихар  учасники АТО

№14101-14106

№10 від 03.10.2016  Товмацька сільська рада  учасники АТО

№14063-14070

№10 від 03.10.2016  Коряк Д.В. - депутат Індустріальної районної ради міста Дніпро  учасники АТО

№14061-14062

№10 від 03.10.2016  БФ "Соціально-економічного розвитку міста Покровськ"  учасники АТО

45 шт

№10 від 03.10.2016  Новогродівська міська рада, Донецька область  учасники АТО

№13891-13900

№10 від 03.10.2016  Військова частина  3059 НГ України  учасники АТО

№13889-13890

№10 від 03.10.2016   Управління 57 ОМПБр, в/ч В4533, Мазуряк В.П., м.Каховка, Херсонська область  

№13888

№10 від 03.10.2016  ГО "Спілка воїнів АТО Волинь"  учасники АТО

№13861-13887

№10 від 03.10.2016  ГО "Одеська обласна організація учасників АТО "Побратим"  учасники АТО

№13840-13860

№10 від 03.10.2016  Мирноградська міська рада  учасники АТО

№13801-13839

№10 від 03.10.2016  Сидорук А.П., м.Попасна  учасники АТО

№13792-13800

№10 від 03.10.2016  Боброкричанська сільська рада, Миколаївської області  учасники АТО

№13771-13790

№10 від 03.10.2016  ВГО "КРАЇНА" Олена Віталіївна  учасники АТО

№13751-13770

№10 від 03.10.2016  Енергодарська міська рада, відділ культури  учасники АТО

№13731-13750

   Військова частина  3035, м.Слов'янськ, Донецька область

 Омельченко М.О., мл.сержант

 Добарський О.Г. солдат

№13725

№13726

№10 від 03.10.2016  Новоолександрівська сільська рада, Миколаївська область  учасники АТО

№13711-13724

№10 від 03.10.2016  Крижопільська селищна рада, Віницька область  учасники АТО

№14051-14060, 14091-14100

№10 від 03.10.2016  Красноармійська райдержадміністрація , Донецька область  учасники АТО

№14271-14280, 14049

№10 від 03.10.2016  ВГО "КРАЇНА"  учасники АТО

№14041

№10 від 03.10.2016  Крижопільська районна громадська організація "Спілка учасників АТО"  учасники АТО

№14221-14240, 14242-14243

№10 від 03.10.2016  Сачук О.П., м.Рівне  учасники АТО

№14214-14220

№10 від 03.10.2016  ГО "Спілка учасників АТО МВС "ОБЕРІГ" Полтавщини"  учасники АТО

№14212-14213

№10 від 03.10.2016  Єрмолаївська сільська рада, Миколаївської області  учасники АТО

№14044-14046, 14211

№10 від 03.10.2016  Баштанська міська рада  учасники АТО

№16081-16090, 14151-14200,13701-13710

№10 від 03.10.2016   Стефанів Т.М., м.Жидачів, Львівська область  учасники АТО

№14128-14142

№10 від 03.10.2016  Твердохліб О., м.Луцьк  учасники АТО

№14076-14090

19.09.2016  ГО "Учасників бойових дій в Україні "Патріот Вітчизни", м.Вінниця  учасники АТО

№14853-14854

16.09.2016  Інгульська сільська рада Баштанського району, Миколаївська область  учасники АТО

№14831-14846

16.09.2016  Військова частина 30 бригада, 2-й батальйон, 4 рота  учасники АТО

№14783-14793

16.09.2016  Новоіванівська серищна рада Баштанського району, Миколаївська область  учасники АТО

№14776-14782

15.09.2016  Калініч В.В., м.Костянтинівка, Донецька область  учасники АТО

№14775

15.09.2016  ГО "Товариство ветеранів АТО Якимівка", смт Якимівка, Запорізька область

 Бойчук М.І.

 Болсун О.І.

 Дойков М.В.

 Карцев М.В.

 Колчанов М.М.

 Мохур А.Ю.

 Устінов А.С.

 Целих В.С.

№14767

№14768

№14769

№14770

№14771

№14772

№14773

№14774

15.09.2016  ГО "Спілка ветранів АТО", м.Суми  учасники АТО

№14763-14766

15.09.2016  ВО "КРАЇНА"  учасник АТО

№14762

14.09.2016  Мисик С.В.. м.Сартана, Донецька область  учасники АТО

№14753-14761

14.09.2016  Красногорівська військово-цивільна адміністрація  учасник АТО

№14752

14.09.2016  Командування спеціального загону "ШТУРМ"  бійці частини

№14741-14751

14.09.2016  Військова частина В 2248  Кравець В.М., ст.прапорщик

№14740

13.09.2016  Військова частина В 4050

 бійці частни

№14738-14739

14.09.2016   ГО "Військово-патріотичний Рух "АЙДАР"  учасники АТО

№14731-14737

09.09.2016  БО "Міжнародний благодійний фонд "Легіон", м.Київ

 Петрина С.П.

 Дмитрунь М.П.

 Федоров С.С.

№13597

№14729

№14730

09.09.2016  Волноваська районна рада, Донецька область  учасники АТО

№14721-14728

09.09.2016  ГО "Рівненська міська спілка учасників бойових дій та АТО "УВО", м.Вінниця  учасники АТО

№14691-14720

08.09.2016  ГО "Комсомольська міська спілка ветеранів Афганістану "Учасників бойових дій"", м.Горішні Плавні, Полтавська область  учасники АТО

№14651-14690

07.09.2016  Синельниківська міська рада, Дніпропетровська область  учасники АТО

№14601-14650

07.09.2016  Батальйон військових капеланів  учасники АТО

№14401-14600

07.09.2016  Військовіа частина В 2233

 Приян С.П., сержант

 Панчишин І.С., ст.лейтенант

№14393

№14394

07.09.2016  Підполковник Барбашов К.О.  Гончаренко Сергій Миколайович

№14390

06.09.2016  Авдєєв М., м.Київ  учасники АТО

№14391-14400

08.09.2016  Командування військової частини 3035  Буцаєв І.Г., лейтенант

№14390

14.09.2016  Командування спеціального загону "ШТУРМ"  бійці частини

№14388-14389

07.09.2016  Миронівська сіська рада, Київська область  учасники АТО

№14380-14387

07.09.2016  Військова частина В 0124, майор Хода Л.О.  учасники АТО

№14376-14379

07.09.2016  ГО "Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій", м.Полтава  учасники АТО

№14371-14375

07.09.2016  ВГО "Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об'єктів архітектури"  учасники АТО

№14351-14370

09.09.2016  ГО "Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій", м.Полтава  учасники АТО

№13996-13400

09.09.2016  Звенигородська районна рада, Черкаська область  учасники АТО

№13973-13978, 13994-13995

09.09.2016  БФ "Ф.О.Н.Д. Діани Макарової"  учасники АТО

№13931-13993

08.09.2016  Військова частина 0666  бійці частини

№13956-13957

07.09.2016  Чайка А.  учасники АТО

№13344-14347

07.09.2016  Військова частина В0440, 1 пдб  учасники АТО

№14343, 14348

06.09.2016  Командування танкового батальйону  учасники АТО

№14330-14342

07.09.2016  ГО учасників бойових дій "ЩИТ", м.Запоріжжя  учасники АТО

№14341-14342

06.09.2016  ГО "Об'єднання солдатських матерів Криворіжжя"

 учасники АТО

№14310-14329

06.09.2016  ВГО "КРАЇНА" Васільєв В.О.

 Кочур Анатолій Сергійович, прапорщик

 Гончар Сергій Сергійович, прапорщик

 Гаман Вячеслав Сергійовиич, ст.сержант

№14309

№14308

№14307

06.09.2016  ВГО "КРАЇНА" Васільєв В.О.

 Кравчук В.М., правпорщик

 Плащук П.І., прапорщик

 Діков В.В., підполковник

 Барабаш Л.З., полковник

 Головко Ю.О., полковник

 Савенко К.О. полковник

№14301

№14302

№14303

№14304

№14305

№14306

09.09.2016  ВО "КРАЇНА"  учасники АТО

№13973-13974

08.09.2016  Військова частина  В 0095

 бійці частини

№13959-13972

06.09.2016  Військова частина 0666

 бійці частини

№13956-13957

07.09.2016  БО БФ "ЗАХИСТ"

 бійці 93 бригади

 Маликов Л.О., ст.сержант

 Кабешев Д.М. ст.сержант

 Скляров І.В.. мл.сержант

 Горячов О.В., рядовий

 Подопригора І.В., рядовий

 

№13951

№13950

№13953

№13954

№13955

07.09.2016  Військова частина 28 окрема Гвардійська механіхована бригада  бійці частини

№13943-13950

07.09.2016  Маловик С.С., м.Павлоград, Дніпропетровська область  учасники АТО

№13901-13942

02.09.2016  Літвінов В.Г., м.Українськ, Донецька область  учасники АТО

№13695-13696

02.09.2016  Батальйон Територіальної Оборони "Київська Русь"  бійці частини

№13697-13699

02.09.2016  Півторак О.Р., м.Тернопіль  учасник АТО

№13694

01.09.2016  Шмаль В., м.Лісичанськ  учасники АТО

№13690-13693

01.09.2016  ГО "Допомога  для Перемоги"

 бійці Грузинського легіону

 Джони Якобашвили

 Торнике Чутлашвили

 Джамбул Лелашвили

 Звиад Маисурадзе

№13687-13689

01.09.2016  ПП "ТОКЕНС", м.Київ  учасники АТО

№13685-13686

31.08.2016  Військова частина 128 окрема Закарпатська гірсько-піхотна бригада  учасник АТО

№13684

31.08.2016  Військова частина 72 ОМБр  учасники АТО

№13680-13683

31.08.2016  Півторак О.Р., м.Тернопіль  учасники АТО

№13678-13679

31.08.2016  Сауляк В., м.Кривий Ріг  учасники АТО

№13676-13677

30.08.2016  ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО", Тернопільський округ  учасники АТО

№13659-13675

30.08.2016  Білопільська міська рада , Сумська область  учасники АТО

№13644-13658

30.08.2016  ГО "Допомога для Перемоги"

 бійці Грузинського батальйону

 Зураб Сабиашвили

 Зураб Квижинадзе

 Димитри Джавахишвили

 Гурам Арабашвили


№13637-13643

30.08.2016  Ігнатов В., м.Димитрів , Донецька область  учасник АТО

№13636

29.08.2016  Кунда Б.В., м.Львів  учасники АТО

№13627-13635

31.08.2016  Івасів О.В., м.Київ  учасники АТО

№13625

30.08.2016  Бірюков А.О., м.Мелітополь, Запорізька область  учасники АТО

№13624

26.08.2016  Військова частина В0113

 Непийвода В.П., старшина

 Фолмін О.О., мол.сержант

 Кавун М.О., мол.сержант

 Овидюк Я.П., сержант

 Яковлев А.О, лейтенант

№13619-13623

26.08.2016  ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"  учасник АТО

№13618

26.08.2016  Рубежанський ВП ГУНП в Луганській області  учасник АТО

№13617

26.08.2016  Літвінов В.Г., м.Українськ, Донецька область  учасник АТО

№13616

26.08.2016  Чичера Д.В., м.Маріуполь, Донецька область  учасник АТО

№13615

23.08.2016  Військова частина 24-й окремий штурмовий батальон «Айдар»  учасники АТО

№13614

23.08.2016  Вовкотруб В.В., м.Київ

 учасники АТО

№13607-13612

23.08.2016  Командування спеціального загону "ШТУРМ"

 учасники АТО

№13598-13605

23.08.2016  Командування військової частини 2 СБ, майр Мартинюк М.С.

 Федорцев В.О., майор мебслужби

№13595

22.08.2016 Полк патрульної служби поліції особливого призначення «Київ, 12 окремий механізований батальйон

 учасники АТО

№13560-13589

22.08.2016  БО "Міжнародний благодійний фонд розвитку ідеології"

 учасники АТО

№13594-13599, 13555-13559

22.08.2016  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"м.Тернопіль

 учасники АТО

№13540-13554

22.08.2016  ГО "Спілка учасників АТО Святошинського району", м.Київ

 учасники АТО

№13327, 13539

22.08.2016  Військова частина А2176"САРМАТ" спеціальний відділ військової служби правопорядку

 Литовченко Г.В., мол.сержант

 Желябін О.В., мол.сержант

 Шило М.Ю., солдат

 Подолян С.В., мол.сержант

 Явдощенко М.М., ст.солдат

№13534

№13535

№13536

№13537

№13538

22.08.2016  ГО "Спілка ветеранів АТО та їх сімей", м.Суми  учасники АТО

№13529-13533

22.08.2016  Зарічненська сільська рада, Вінницька область

 учасники АТО

№13510-13528

22.08.2016  Го " Українське козацтво. Херсонський козацький полк"  учасники АТО

№13508-13509

22.08.2016  Присяжнюк Ю.В.

 учасники АТО

№13493-13507

22.08.2016 ГО "Всеукраїнський солдатський комітет  ветеранів АТО", Дорошенко О.М.

 учасники АТО

№13488-13492

20.08.2016  Рубежансько-Кременський об'єднаний міський військовий комісаріат, Луганська область

 Каражбей Р.О., підполковник

 Афанасьєвський А.П., капітан

№13486

№13487

20.08.2016  Військова частина В2278  бійці частини №13480-13485
20.08.2016  Військова частина 16 ОМПб, 58 ОМПБр  бійці частини №13460-13479
20.08.2016  Сидорук А.П., м.Попасна  учасники АТО №13439-13449
20.08.2016  Смолко Ю.  учасник АТО №13337
20.08.2016  Начальник відділу організації протидесантної оборони ОТУ «Маріуполь», з морського напрямку капітан 1 рангу А.М.Андрей  бійці частини №13424-13438
19.08.2016  ГО "Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій", м.Полтава  учасники АТО №13398-13413
19.08.2016  Коцюбинський О.Л., м.Дніпро

 учасники АТО

№13380-13397
19.08.2016  ВО "КРАЇНА"

 бійці 28 Одеської ОМБр

№13360-13379

19.08.2016  ГО "Одеська обласна організація учаників АТО "Побратим"

 учасники АТО

№13338-13359

19.08.2016  Лукасик С.К., м.Старобільськ, Луганська область

 учасники АТО

№13337

16.08.2016  Єрмолов О., м.Нікольське, Донецька область

 учасники АТО

№13332-13336

16.08.2016  Пархоменко О., м.Харків  учасники АТО

№13331

16.08.2016  Клим А., м.Селідове, Донецька область  учасники АТО

№13330

22.08.2016  Полк патрульної служби поліції особливого призначення «Київ»  

№13326, 13328-13329

19.08.2016  ГО "Співдружність учасників бойових дій, ветеранів військової служби та првоохоронних органів у Київській області "Честь і Праця"  учасники АТО

№13321-13325

19.08.2016  ВО "КРАЇНА"  Корнієвський Ол.Ол.

№13320

19.08.2016  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України", м.Тернопіль  учасники АТО

№13300-13319

19.08.2016  Ківерцівська районна громадська організація "спілка учасників АТО та волонтерів"  учасники АТО

№13290-13298

19.08.2016  Військова частина В 0425  бійці частини

№13288-13289

19.08.2016  Дудкін І.М., м.Новогродівка, Донецька область  учасники АТО

№13284-13287

19.08.2016  Спільна постанова № 9/9 адміністрації і профкому ПО ПМГУ ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”  учасники АТО

№12800-13283

19.08.2016  БФ ХВ УС МПА, м.Харків  Гаврилов А.Б., 92 ОМБр

№12679

№13299

16.08.2016  ГО "Учасникі АТО "ЩИТ", м.Прилуки, Чернігівська область  учасники АТО

№12554-12558

16.08.2016  Директор БФ "Українське Майбутнє" Тюрін Г.  учасники АТО

№12550-12553

17.08.2016  Військова частина В4050  

№12543-12549

17.08.2016  Військова частина В0095, Радецький В.О.  бійці частини

№12534-12540

16.08.2016  Кобеляцьке комунальне підприємство "Міська сервісна служба", Полтавська область  учасники АТО

№12514-12533

16.08.2016  Великобілозерська сільська рада, Запорізька область  учасники АТО

№12504-12513

16.08.2016  Углєв І.О.  учасники АТО

№12496-12503

16.08.2016  ГО "Військовопатріотичний рух "Айдар"  учасники АТО

№12479-12495

16.08.2016  Начальник прикордонної служби типу С майор Фасоля В.В.  учасники АТО

№12430-12478

16.08.2016  ГО "Спілка бійці та волонтерів АТо "Сила України", м.Тернопіль  учасники АТО

№12427-12429

16.08.2016  Військова частина В 0124  учасники АТО

№12422-12426

16.08.2016  Го "Товариство ветеранів АТО Якимівка", Запорізька область  учасники АТО

№12401-12421

15.08.2016  Військова частина 3035 НГУ

 Никитюк А.І., ст.сержант

 Клепець В.О., ст.сержант

 Петришак Ю.В., лейтенант

 Матис В.М., сержант

 Галушка Я.Ю., солдат

 Матвеєв Ю.Г.,мол.лейтенант

 Данилюк О.В.. солдат

 Басюк А.С., солдат

 Локайчук Ю.П., солдат

 Шпот Р.Б., лейтенант

№12391

№12392

№12393

№12394

№12395

№12396

№12397

№12398

№12999

№12400

15.08.2016  Торківська сільська рада Тульчинського району, Вінницька область  учасники АТО

№12377-12389

15.08.2016  Копіївська сільська рада Тульчінського району, Вінницька область  учасники АТО

№12364-12376

15.08.2016  ВГО "Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об'єктів архітектури"  Прав Роман Юрійович

№12363

15.08.2016  ВГО "Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об'єктів архітектури"  учасники АТО

№12361-12362

12.08.2016  Левківська сільська рада тульчинського району, Вінниціька область  учасники АТО

№12357-12360

10.08.2016  Шуро-Копилівська сільська рада  учасники АТО

№12346-12356

10.08.2016  Т.В.О. начаотгика Тилу ЗС України  офіцери установ військових сполучень Тилу СС України

№12321-12345

10.08.2016  Тищенко Р., м.Черкаси  учасники АТО

№12319-12320

09.08.2016  Тарасівська сільська рада, Вінницької області  учасники АТО

№12305-12318

09.08.2016  Журавлівська сільська рада Вінницької області  учасники АТО

№11290-112304

09.08.2016  БО "Я-Волноваха", м.Волноваха, Донецької області  учасники АТО

№12260-12280

09.08.2016  Перечинська міська рада, Закарпатської області  учасники АТО

№12249-12259

09.08.2016  ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"  учасники АТО

№12246-12248

09.08.2016  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України", м.Тернопіль  учасники АТО

№12200-12245

11.08.2016  Заступник голови Рівненської районної ради  учасники АТО

№12191-12200

11.08.2016  Богданівська сільська рада Тульчинського району, Вінницька область  учасники АТО

№12182-12190

11.08.2016  Бортницька сільська рада Тульчинського району, Вінницька область  учасники АТО

№12174-12181

11.08.2016  Меделяєв В.Г., м.Новогродівка, Донецька область  учасники АТО

№12161-12173

11.08.2016  Вальчук Р.А.  учасники АТО

№12151-12160

12.08.2016  Михайлівська сільська рада, Вінниціька область  учасники АТО

№12146-12150

12.08.2016  Заступник директора Шуляк О.В., с.Івано-Франкове, Львівська область  Кушнір віктор Іванович, старший навідник, сержант

№12145

12.08.2016  Юрківська сільська рада Тульчинського району Вінниціька область  учасники АТО

№12133-12144

12.08.2016  Білоусівська сільська рада, Вінницька область  учасники АТО

№12126-12132

12.08.2016  Заозеренська сільська рада, Вінницька область  учасники АТО №12109-12125
12.08.2016  Миколаївська районна Львівської області
 учасники АТО  №12104-12108
11.08.2016  Київська обласна державна адміністрація  учасник АТО №12103
08.08.2016  Командування військової частини 73 Морського центру Спеціального призначення  учасники АТО

№11990-11993

08.08.2016  Ільків І.П., м.Львів  учасники АТО

№11985-11989

08.08.2016  ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО", Тернопільський округ  учасники АТО

№1201-12102

05.08.2016  ГО "Спілка учасників бойових дій та АТО" УВО", м.Рівне  учасники АТО

№11997-11998, 12000-12099

05.08.2016  Максимов М.В.  учасники АТО

№11984

05.08.2016  Бойко А.А., м.Новогродівка, Донецької області  учасники АТО

№11975-11976

05.08.2016  Військова частина 92 ОМБр  учасники АТО

№11971, 11972, 11978, 11983

05.08.2016  Управління соціального захисту населення Устинівської райдержадміністрації  учасники АТО

№11919, 11967, 11970, 11974

04.08.2016  Го "Спілка воїнів АТО Волині"  учасники АТО

№11950-11958

04.08.2016  Військова частина 128 окрема Закарпатська гірсько-піхотна бригада  учасники АТО

№11943-11944

04.08.2016  Холодівська сільська рада, Вінницької області  учасники АТО

№11930-11933, 11935-11937, 11940-11942

04.08.2016  БО МБФ "ЛЕГІОН"

 Корольчук Юрій Петрович, ст.сержант

 Косюк Василь Сильвестрович, солдат

№11928

№11929

04.08.2016  Національна  Поліція України  учасники АТО

№11922-11924, 11926, 11927

03.08.2016  ВГО "Країна", пані Олена  учасники АТО

№11969, 11960-11964, 11947, 11945, 11745

02.08.2016  Хмельницький окремий козацький курінь ім.І.Нечая  учасники АТО

№12067,11936,

11973, 11981,

11982,11949,11996

02.08.2016  Командування військової частини В6266  

 Несват Дмитро Анатолійович, мл. сержант

 Гуля Сергій Антонович, мл.сержант

№11979

№11956

02.08.2016  Бєлов О.В., м.Кривій Ріг  учасник АТО

№11965

02.08.2016  ММБФДВСС "Віра і вірність"  учасники АТО

№11915-11917, 11920, 11921, 1195

02.08.2016  Черенок Т.І., м.Бориспіль  учасники АТО

№11913

02.08.2016  Ганнопільська сільська рада  учасники АТО

№11901-11905, 11907-11908, 11910-11912, 11914, 11918

02.08.2016  Єрмолов О., пгт Нікольське  учасник АТО

№11909

01.08.2016  Клебанська сільська рада Тульчінського району вінницької області  учасники АТО

№11994, 11977, 11966, 11894,11888,11892,11884, 11880,11879 11873, 11872, 11869,  11868,11866, 11859, 11858, 11857,11946, 11844,11841, 11840,11832, 11816, 11813, 11812

01.08.2016  Мендел.єв В.Г., м.Новогродівка Донецької бласті  учасники АТО

№11819, 11820, 11826, 11828, 11838, 11860, 11896, 11898, 11899

01.08.2016  ГО "Товариство ветеранів АТО Якимівка"  учасники АТО

№11830, 11843, 11846, 11849, 11852, 11853, 11862, 11864, 11865, 11867,11871, 11875 11878, 11879,  11881, 11883, 11885, 11887, 11891, 11893, 11895, 11897

01.08.2016  Тимошенко В.Ю., м.Чугуїв  учасники АТО

№11887

01.08.2016  Марчук В.С.  учасники АТО

11750-11752, 11758-11762, 11771, 11805, 118035

01.08.2016  Меделяєв В.Г.  учасники АТО

№11985, 11899,11898, 11896, 11860, 11838, 11828, 11826, 11819

29.07.2016  Військова частина В 0927

 Панченко Артур Андрійович

 Селянин Сергій Андрійович

 Годованій Анатолій Олександрович

 Луговцов Сергій Володимирович

№11882

№11890

№11900

№11980

29.07.2016  ГО "Жінки Луганщини" Скорик Ж.О., м Сєвєродонецьк

 Палій Олександр Анатолійович, рядовий

 Скрипник Микола Дмитрович, ст.Солдат

 Форсюк Іван Ярославович, рядовий

№11938

№11948

№11999

29.07.2016  Фастівський осередок ВГО "Ніхто крім нас"

 учасники АТО

№11874, 11876-11877

29.07.2016  Новосад А.М., м.Харків  учасники АТО

№11800-11804, 11806-11809, 11814-11815, 11817-11818, 11821-11825, 11827, 11829, 11831, 11834, 11836, 11837, 11839,11842, 11847, 11850, 11851, 11834-11856, 11861, 11863, 11870

28.07.2016  Мирноград В.П.  учасник АТО

№11689

01.08.2016  Кунда Б.В., м.Львів  бійці військової частини 1241

№11772, 11775, 11776, 11780, 11783, 11786, 11788, 11790, 11795-11798

28.07.2016  Кирнасівська селищна рада, Вінницька область  учасники АТО

№11845, 11848, 11810, 11811, 11780, 11854,  11760, 11753, 11773, 11763,  11764, 11766, 11767, 11768, 11756, 11757, 11769, 11755, 11774, 11777, 11778, 11779, 11782, 11784-11799

28.07.2016  Маньківська районна державна адміністрація, Черкаська область  учасники АТО

№11741-11750

01.08.2016  Сторощук В.П.  учасник АТО

№11740

29.07.2016  Вільхівська сільська рада, Харківська область  учасник АТО

№11739

27.07.2016  Кохан С.В., м.Харків  учасник АТО

№11738

26.07.2016  Підрозділ особливого призначення ГУНП України "Січеслав"  учасники АТО

№11713-11737

26.07.2016  Головне управління Національної поліції в Луганській області  учасники АТО

№11710-11712

26.07.2016  Військова частина В 4050, Марчук І.Б.  учасники АТО

№11706-11709

26.07.2016  Грамарчук В.В., с.Ульянівка, Миколаївська область  учасник АТО

№11705

26.07.2016  Командування спеціального загону "ШТУРМ"

 учасники АТО

№11693-11704

26.07.2016  Звенигородська районна рада Черкаської області  учасники АТО

№11690-11692

26.07.2016  ГГО "Українська армія спасіння"  учасники АТО

№11679-11689

26.07.2016  Командування військової частини В6226, підполковник Лобас О.А.  Туманов Олександр Сергійович

№11678

26.07.2016  Ушкаленко А.В., м.Атремівськ, Донецька область  учасники АТО

№11676-11677

25.08.2016  ГО "Народні герої", Кунда Б.В., м.Львів

 Ковтун Олександр Петрович, полковник

 Бойко Євген Олександрович, підполковник

 Деркач Олександр Вікторович, майор

 Кіструга Анатолій Васильович, майор

 Вовкотеча Олексчандр Миколайович, майор

 Зінько Юрій Дмитрович, капітан

 Шмигельський Олександр Іванолвич, капітан

 Капиця Олександр Сергійович, лейтенант

 Пердей Василь Іванович, прапорщик,

  Новак Андрій Володимирович, прапорщик

 Біличенко Ігор Юрійович, мол. сержант

 Шаламов Михайло Олександрович, мол.сержант

 Улян Мирослав Тадейович, ст.солдат

№11662

№11663

№11664

№11665

№11666

№11667

№11668

№11669

№11670

№11671

№11672

№11673

№11674

№11675

25.08.2016  Козоброд П., м.Краматорськ  учасник АТО

№11661

27.07.2016  Група Цивільно-Військового співробітництва "Курахове"ОТУ Маріуполь  учасник АТО

№11660

27.07.2016  Бабенко С.В.  учасник АТО

№11659

27.07.2016  Крижопільська районна громадська організація "Спілка учасників АТО"  учасник АТО

№11658

25.07.2016  ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області"  учасники АТО

№11650-11657

25.07.2016  Семенков В., м.Київ  учасник АТО

№11649

21.07.2016  Військова частина 58 ОМБР  учасники АТО

№11641-11648

21.07.2016  Анісімов К., м.Покровськ  учасник АТО

№11640

20.07.2016  Чебан М.В., м.Одеса  учасники АТО

№11637-11639

20.07.2016  Ушкаленко А.В., м.Бахмут  учасники АТО

№11635-11636

19.07.2016  ГО "Волонтерський рух Сумщини"  учасники АТО

№11598-11633

19.07.2016

 Голова спілки ветеранів АТО "Щит Батьківщини",       Васильєв В.О.

 Крутоус А.І., підполковник

№11634

19.07.2016  ММ БФ ДВСС "Віра і Вірність"  учасник АТО

№11590

18.07.2016  Омельянчук А.  учасники АТО

№11583-11589

18.07.2016  Хмельов Р.І., м.Буринь, Сумська область  учасник АТО

№11582

18.07.2016  ВО "КРАЇНА", пан Миколай  учасники АТО

№11577-11581

19.07.2016  Ладижинська ДЮСШ №2  випускники школи

№11575-11576

15.07.2016  ГО "Координаційна Рада Козацтва Нікопольського краю", Півень С.В.

 учасник АТО

№11574

15.07.2016  Кинашівська сільська рада  учасники АТО

№11534-11573

14.07.2016  ГО "Молдодий народний рух"

 Бирсан Д.Г.

 Кривонос Ю.В.

 Чмут Т.М.

 Геренко В.С.

 Семененко О.В.

 Соснов С.П.

 Джошка П.М.

 Чмихало Г.Г.

 Столяренко Г.І.

 Лашко Я.В.

 Терновський А.М.

 Ярошенко Я.Г.

 Прибіш П.Р.

№11521

№11522

№11523

№11524

№11525

№11526

№11527

№11528

№11529

№11530

№11531

№11532

№11533

13.07.2016  Військова частина  1267  бійці частини

№11519-11520

11.07.2016  Єрмолов О.  

№11515-11518

11.07.2016  Новосад А.М.  

№11490-11514

07.07.2016  ММБФДВСС "Віра і вірність"  учасники АТО

№11460-11489

06.07.2016  Військова частина 92 ОМБР  бійці частини

№11458-11459

06.07.2016  Військова частина В 4050  бійці частини

№11448-11457

05.07.2016  Командування військової частини В0105  Павленко Вадим Михайлович, ст.солдат

№11447

05.07.2016  Єрмолов О., смт.Володарське  учасники АТО

№11442-11446

05.07.2016  Заступник начальник штабу Зуєв С.С.  Шашніков Сергій Олександрович

№11441

05.07.2016  Військова частина 92 ОМБР  учасники АТО

№11432-11440

05.07.2016  Військова частина 3035  учасник АТО

№11431

05.07.2016  Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради  учасники АТО

№11341-11430

04.07.2016  Міщенко І.П.  учасники АТО

№11340

04.07.2016  Панченко О.В.  Антоненко В.А.

№11339

04.07.2016  ВГО "КРАЇНА", Васільєв В.О.  Андрійчук Микола  Іванович, полковник

№11338

04.07.2016  ГО "Межрегіональний союз козацтва"  учасники АТО

№11334-11337

04.06.2016  Бойко О.В., м.Новогродівка  учасники АТО

№11332-11333

04.06.2016  ВО "КРАЇНА"  

№11331

02.07.2016  Національна поліція України, Углєв І.  учасники АТО

№11311-11330

02.07.2016  ГО "Одеська обласна організація учасників АТО "Побратим"  учасники АТО

№11306-11310

01.07.2016  Військова частина 55 ОАБР, Брусов С.Є.  учасники АТО

№11302-11304

01.07.2016  ХВ УС МПА, м.Харків

 учасники АТО

№11300-11301

01.07.2016  Військова частина В 4673, командир Шаптало С.О.

 Мацієвський Б.Є.

 Мушинський О.П.

 Гичко В.Р.

 Богдан П.О.

 Сербенюк Р.В.

 Кафлюк Є.А.

 Хандюк О.М.

 Дроздовський В.М.

№11292

№11293

№11294

№11295

№11296

№11297

№11298

№11299

30.06.2016  Національна поліція України, Углєв І.  учасники АТО

№11284-11288

30.06.2016   Хребтань В., м.Селідово, Донецька область  учасники АТО

№11282-11283

30.06.2016  ВГО "КРАЇНА", Васільєв В.О.  учасник АТО

№11281

29.06.2016  Черніков П.О., м.Львів  учасник АТО

№11280

29.06.2016  Національна поліція України, Попаснянський відділ  учасники АТО

№11270-11279

29.06.2016  Го "Союз випускників Курганського ВВПАУ"  учасники АТО

№11267-11269

29.06.2016  Артеменко І.В., м.Новогродівка  учасники АТО

№11251-11266

29.06.2016  Сторожук В., м.Красноармійськ  

№11248-11250

24.06.2016  ВО "КРАЇНА"  учасник АТО

№11247

24.06.2016  Національна поліція України  

№11246

24.06.2016   МГО "Союз ветеранів Анголм", м.Калуш, Івано-Франківська область  учасник АТО

№11245

24.06.2016  ММБФДВСС "Віра і Вірність", м.Маріуполь  учасники АТО

№11241-11244

23.06.2016  Національна поліція України, Углєв І.  учасники АТО

№11230-11240

24.06.2016  Ніжинський військовий комісаріат

 Горбатенко С.В

 Загуменний Р.М.

 Салівон С.С.

 Сащенко Є.В.

 Агафонов Ю.С.

 Мороз О.М.

 Дудченко О.М.

 Федоров В.С.

 Коровай О.В.

 Тронь А.І.

 Дрібнич В.В.

 Євтушенко В.Г.

 Лупинос А.С.

 Залозний І.О.

№11216

№11217

№11218

№11218

№11219

№11220

№11221

№11222

№11223

№11224

№11225

№11226

№11227

№11228

23.06.2016  Головне управління Національної поліції в Луганській області  учасник АТО

№11215

22.06.2016  Тищенко В.В., м.Цюрупинськ, Херсонська область  учасник АТО

№11214

22.06.2016  Сергієнко О., смт Розівка, Запорізька область  учасники АТО

№11204-11213

22.06.2016  Управління 57 ОМПБр, військова частина В 4533  учасники АТО

№11197-11203

23.06.2016  Хомич Ю.І.  учасники АТО

№9383, 9417-9420

21.06.2016  Ворона В.В., м.Селідове  учасники АТО

№11187-11196

21.06.2016  Командування спеціального загону "ШТУРМ"  учасники АТО

№11178-11186

21.06.2016  ГО "Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій"  учасники АТО

№11171-11177

21.06.2016  Єрмолов О.  учасники АТО

№11169-11170

21.06.2016  Кущ О., м.Димитрів  учасники АТО

№11167-11168

21.06.2016  Головне управління Національної поліції в Тернопільській області  Никітюк А.А.

№11166

21.06.2016  Військова частина В 0440 1 пдб  Тулін О.В.

№11165

21.06.2016  Військова частина 128 окрема Закарпатська гірсько-піхотна бригада  бійці частини

№11158-11164

21.06.2016  Заступник Голови правління ГО "Всеукраїнський альянс бійців та волонтерів АТО" Голяка Сергій Олегович

Бортнійчук Андрій Миколайович

Іванов Геннадій Володимирович

Слобоженюк Андрій Антонович

Єрачин Ярослав Петрович

Нагорний Олег Васильович

Нестеренко Ігор В’ячеславович

Лещенко Віталій Володимирович

Паплінський Станіслав Михайлович

Бондар Дмитро Валерійович

Білошицький Сергій Костянтинович

Кузьмін Сергій Валерійович

Заєць Сергій Григорович

Рубан Сергій Миколайович

Головач Олександр Григорович

№11143

№11144

№11145

№11146

№11147

№11148

№11149

№11150

№11151

№11152

№11153

№11154

№11155

№11156

№11157

 

16.06.2016  ГО "Жінки Луганщини", м.Сєвєродонецьк  учасники АТО

№11116-11142

16.06.2016  БФ "Миротворець України", м.Вінниця  учасник АТО №11115
16.06.2016  ВО "КРАЇНА"  учасник АТО №11114
16.06.2016  Попюк М.С., смт Біловоськ,, Луганська область  учасники АТО №11111-11113
16.06.2016  Новосад А.М., м.Харків  учасники АТО №11101-11110
16.06.2016  Приходько Р., м.Маріуполь, Донецька область  учасники АТО №11081-11100
16.06.2016  Доля О.С., м.Київ  Чава  Й.Й., боєць 128 Закарпатської частини №11080
16.06.2016  Заст Голови ВГО "ЗВИТЯГА", Мандзюк О.А.  учасник АТО №11079
15.06.2016  Військова частини А 1964  бійці частини №11077-11078
14.06.2016  Військова частина 42 ОМБр  бійці частини №11068-11076
14.06.2016  Військова частина 92 ОМБр  бійці частини №11064-11067
14.06.2016  ГО "Українська асоціація інвалідів АТО", Броварська філія  учасники АТО №11061-11063
14.06.2016  Енергодарська міська рада, відділ культури  учасники АТО №11046-11060
13.06.2016  Углев І.О.  учасники АТО  №11041-11045
13.06.2016  Ткачев М.О., м.Новоайдар  учасники АТО №11031-11040
16.06.2016  ВО "КРАЇНА"  учасник АТО №11030
14.06.2016  Артемівська установа виконання покарань управління ДПСУ в Донецькій області  учасники АТО №11029
13.06.2016  Євтушенко С.  учасник АТО №11028
13.06.2016  Єрмолов О.  учасники АТО

№11026-11027

13.06.2016  ГО "Самооборона Майдану" 8 сотня 1 взвод  боєць 130 разв.батальйон

№11025

10.06.2016  Углев І.О.  учасники АТО

№11022-11024

10.06.2016  БФ "Миротворець", м.Вінниця  учасник АТО

№11021

10.06.2016  Командування 3 танкової роти ТБ 92 ОМБр, ст.лейтенант Божко В.М.  учасник АТО

№11020

10.06.2016  Командування 12 батальйону  бійці 13 батальйону НГУ

№11014-11018

10.06.2016  Третяк Р.В.,  с. Попасне  учасник АТО

09.06.2016  Деньченко А.О., м.Іванівка, Херсонська область

 учасник АТО

№11013

09.06.2016  Військова частина  17 танкова бригада  Спориш В.М.,  за підняття прапору України на Станиці Луганська

№11012

09.06.2016  Го "Одеська обласна організація учасників АТО "Побратим"

 Вінокуров О.А.

 Криворученко Ю.О.

 Яворницький В.М.

№11009

№11010

№11011

09.06.2016  Горбань С.Г., смт В.Багачка, Полтавська область

 учасники АТО

№11001-11008

06.06.2016  БОП "СІЧ"

 Андрухович В.

№11000

08.06.2016  Кудимов І., м.Димитрів, Донецька область  учасник АТО

№10999

08.06.2016  Попаснянський відділ поліції ГУНП в Луганській області  співробітники

№10985-10998

08.06.2016  ГО "Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій", Головатюк В.П.

 учасники АТО

№10978-10984

08.06.2016  Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області

 співробітники

№10970-10977

08.06.2016  ВО "КРАЇНА"

 Ярош М.М.

№10969

07.06.2016  Єрмолаєв О., м.Володарське

 учасник АТО

№10967-10968

07.06.2016  Углєв І.О., м.Суми  учасники АТО

№10957-10966

07.06.2016  Літвінов В.Г., м.Українськ, Донецька область

 учасники АТО

№10953-10956

07.06.2016  ВО "КРАЇНА", Васільєв В.О.

 Верхозін О.О., ст.прапорщик

 Сєрік Є.О., солдат

 Дяченко Є.О., прапорщик

№10950

№10951

№10952

07.06.2016  Пещук Р.Й.

 учасник АТО

№10949

07.06.2016  Тищенко В.Я., м.Одеса  учасники АТО

№10947-10948

07.06.2016  Військова частина 0927  учасники АТО

№10945-10946

07.06.2016  Углєв І.О., м.Волноваха

 учасники АТО

№10941-10944

06.06.2016  Кунда Б.В., м.Львів  учасники АТО

№10930-10940

06.06.2016  Командування спеціального загону "ШТУРМ"

 бійці частини

№10926-10930

06.06.2016  Військова частина 93 ОМБр, взвод швидкого реагування, Гончаров Д.М.

 Репан О.А.

 Даниленко В.О.

 кучеренко Ю.Л.

 Мірошниченко В.В.

№10924

№10922

№10921

№10925

№10923

06.06.2016  ВО "КРАЇНА", Васільєв В.О.

 Шуйков О.А., підполковник

№10920

07.06.2016  Канарський С., м.Куйбишеве

 учасники АТО

№10917-10919

03.06.2016  Військова частина 24-й окремий штурмовий батальон «Айдар»

 Нурко В.С

 Гутник А.Ф.

№10915

№10916

03.06.2016  ВО "Країна"  учасник АТО

№10914

02.06.2016  Волонтери 34 батальйону "Батьківщина"  бійці батальйону

№10912-10913

02.06.2016  ВО "КРАЇНА"  Алексеєв С.Л., майор

№10911

01.06.2016  ГО "Майдан Стрийщини"  учасник АТО

№10910

01.06.2016  Ципко С., м.Старобільськ  Баєв І.О.

№10909

01.06.2016  Комісаренко В.А.  учасник АТО

№10908

01.06.2016  Командир підрозділу 81 бригади  боєць підрозділу

№10907

01.06.2016  Спілки офіцерів силових структур та інших військових
формувань Вінницької області. Чешенчук С., м.Вінниця

 Лагода В.В.

 Ткаченко А.В

 Антонюк Є.Є.

 Климчук В.П.

 Салюк О.В.

 Чешенчук С.А.

лікарі Вінницької лікарні

№10901

№10902

№10903

№10904

№10905

№10906

31.05.2016  Канарський С., смт Куйбишеве, Запорізька область  учасники АТО

№10897-10900

31.05.2016  Військова комендатура, м.Бахмут  учасник АТО

№10896

31.05.2016  Радчук С.В.  солдат

№10890

31.05.2016  Іванчук В.В., с.Новотроїцьке  учасники АТО

№10888-10889

31.05.2016  Волонтери  бійці 34 батальйону, 1 рота

№10891-10896

30.05.2016  Пахомов А.М., м.Львів  учасник АТО

№10887

30.05.2016  Миронюк О.Г., м.Івано-Франківськ  учасник АТО

№10886

30.05.2016  Головний військовий капелан Бучацької єпархії УГКЦ о.Ігор Федоришин  учасники АТО

№10841-10885

30.05.2016  Паламарчук О.С., м.Кривий Ріг  учасники АТО

№10833-10840

30.05.2016  Петрук В.В., м.Щастя  учасники АТО

№10831-10832

27.05.2016  Олєйніков І.С., м.Щастя  учасники АТО

№10824-10830

27.05.2016  Мамчак С.М., м.Київ  учасник АТО

№10823

27.05.2016  Військова комендатура, м.Бахмут  співробітники

№10809-10812

27.05.2016  Управління 57 ОМБр, військова частина В 4533  учасники АТО

№10799-10808

26.05.2016  Ярошенко К.І., м.Старобільськ  учасники АТО

№10794-10798

26.05.2016  ЛООВТ "Просвіта", ім.Т.Шевченка  Камишан Д.Л.

№10787

27.05.2016  Мараховець О.О., с.Нова Каховка, Херсонська область  учасник АТО

№10786

25.05.2016  Лєонтьєв О.А.

 учасник АТО

№10785

24.05.2016  БО МБФ "ЛЕГІОН", м.Київ

 Сацюк В.А.

 Сацюк С.А.

№10783

№10784

24.05.2016

 ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО", Тернопільський округ

 учасники АТО

№10778-10782

24.05.2016

 Голова військово-цивільної адміністрації с.Трьохізбенка, с.Попасне, с.Кряківка, с.Оріхове-Донецьке - Ткачук Р.В.

 учасник АТО

№10777

24.05.2016

 ГО "Народний фронт м.Дніпропетровськ"

 Лобчук З.І.

№10775

№10776

24.05.2016

 Васільєв В.О., член ВГО "КРАЇНА"

 Ярош М.М.

 Осадчий Е.Є.

№10773

№10774

24.05.2016

 Військова частина  В 0927

 Цмикал Ю.В.

 Савченко М.В.

 Тараненко С.Л.

№10770

№10771

№10772

24.05.2016

 Капелан батальйону Київська Русь

 Войтенко О.

№10769

23.05.2016

 Військова частина В 2317

 бійці частини №10751-10753
23.05.2016

 Васіліна М.М., м.Українськ, Донецька область

 учасники АТО №10747-10750
23.05.2016

 Військова частина А 0666

 бійці частини №10743-10746
23.05.2016

 Єрмолаєв О., м.Володарське

 учасник АТО

№10742

24.05.2016

  Військова частина 2195 Чернівецького загону ДПСУ, відділ приуордонної служби "Кельменці"

 співробітники

№10734-10741

20.05.2016

  Глова Ради ВГО "КРАЇНА", Васільєв В.О.

 Кавчуга Р.В.

 Буценко

 Нікітін С.Є.

 Головненко С.О.

№10729

№10730

№10731

№10733

20.05.2016

 Військова комендатура смт Велика Новосілка

 співробітники №10722-10728
20.05.2016

 Харківська обласна спілка ветеранів АТО

 учасники АТО №10720-10721
20.05.2016

 БФ "Міжнародний Благодійний Фонд "Легіон"

 Білоконь Ю.Ф. №10719
20.05.2016

 Карімов О.В., м. Волноваха

 учасник АТО №10718
20.05.2016

 Голова Ради ВГО "ЗВИТЯГА"

 Панасюк В.Ю., ст.Сержант №10717
20.05.2016

 Корпус Військових Капеланів

 учасник АТО №10707-10716
19.05.2016

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО"Сила України", м.Тернопіль

 учасники АТО №10683-10706
18.06.2016

 ГО "Борщик дорянський", м.Яремче

 учасники АТО №10624-10682
18.05.2016

 Військова частина 0577

 Котюбін О.В. №10623
18.05.2016

 Сикорський К.В., м.Бахмут Донецька область

 учасники АТО №10613-10622
18.05.2016

 ГО "Учасників та інвалідів АТО", м.Добропілля

 учасники АТО №10611-10612
17.05.2016

 Старощук В.П., м.Червоноармійськ

 учасники АТО №10571-10610
19.05.2016

 ВГО "КРАЇНА", Васільєв В.О.

 Янківський І.М.

 Церахто Є.А.

 Піддубюк В.О.

 Єлманов Д.О.

 Грабовець О.І.

 Литвиненко А.Б.

 Буслюк І.В.

№10564

№10565

№10566

№10567

№10568

№10569

№10570

18.05.2016

 Вронський С., м.Вишневе, Київська область

 учасник АТО №10563
17.05.2016

 ГО "Солдатські матері", м.Василівка, Запорізька область

 учасник АТО №10562
17.05.2016

 ГО "Спілка учасників АТО Святошинського району м.Києва"

 учасник АТО №10561
16.05.2016

 Шмигель Р.І., м.Волноваха

 учасник АТО №10560
16.05.2016

 Шматко Ю.А., м.Волноваха, Донецька область

 учасник АТО №10559
16.05.2016

  Командування військової частини В 3217

 Павленко В.В., прапорщик №10558
16.05.2016

 рота поліції особливого признкачення ГУ Національнолї поліції України в Івано-Франківській області

 співробітники №10556-10557
16.05.2016

 військова частина А 2860

 учасники АТО

№10554-10555

16.05.2016

 Військова частина 24-й окремий штурмовий батальон «Айдар»

 учасники АТО

№10542, 10552-10553

16.05.2016

 Військова частина 24-й окремий штурмовий батальон «Айдар»

 Альмужний С.В.

 Швець О.О.

№8800

№10551

16.05.2016

 Канарський С., смт Куйбишеве, Запорізька область

 учасники АТО

№10543-10550

16.05.2016

 Козоброд П., м.Артемівськ

 учасник АТО

№10541

16.05.2016

 ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО"Сила України", м.Тернопіль

 учасники АТО №10503-1540
16.05.2016

 Петрук Д., м.Щастя

 учасники АТО №10496-10502
13.05.2016

 Марин В.М., м.Маріуполь

 учасники АТО №10493-10495
15.05.2016

 Скирдан А.С., м.Баштанка, Миколаївська бласть

 учасники АТО №10491-14092
13.05.2016

 ГГО "Українська Армія Спасіння", м.Дніпропетровськ

 учасники АТО №10485, 14089
13.05.2016

 Київська обласна державна адміністрація

 учасники АТО №10486-10488
13.05.2016

 Філін С.О., м. Щастя

 учасники АТО №10480-14084
12.05.2016

 Ільків І.П.

 учасник АТО

№10479
12.05.2016

 Голова ради ВО "КРАЇНА"

 Корчицький В.В., майор №10478
11.05.2016

 Військова частина  В 2050

 учасники АТО

№10475-10477
11.05.2016

 Військова частина В 2970

 Карпенко О.О.

 Карпенко С.О.

№10473-10474
11.05.2016

 Військова частина В 0113 оперативного командування "ПІВНІЧ"

 бійці частини

№10454-10472
11.05.2016

 Козоброд П., м.Артемівськ

 учасник АТО

№10453
11.05.2016

 ВГО "Міжнародний союз козацтва"

 учасники АТО

№10433-10452
11.05.2016

 Військова частина 34 батальйон "Батьківщина"

 Демиденко О.О.

№10432
10.05.2016

 Головний капелан Криворізького регіону

 бійці 17 танкової бригади та 37 ОМБр

№10411-10430
10.05.2016

 Чорномаз О., м.Селідове, Донецька область

 учасники АТО

№10408-10410, 10431
10.05.2016

 Ніжинська міська рада та народний депутут Колода О.М.

 бійці батальйонів територіальної оборони №10378-10407
10.05.2016

 Мірошніченко В.М., м.Димитрів, Донецька область

 учасник АТО

№10376
06.05.2016

 ГО "Жінки Луганщини", м.Сєвєродонецьк

 учасники АТО

№10371-10375
06.05.2016

 ГО "Наддніпрянська флотилія Українського Козацтва", м.Краменчук

 учасники АТО

№10357-10370
05.05.2016

 Зезюлькіна Т.В., м.Носівіка, Чернігівська область

 учасники АТО №10344-10350
05.05.2016

  Міжнародний благодійний фонд "Легіон"

 Левченко С.Є.

№10343
05.05.2016

 Хамик Ю.І., м.Львів

 учасник АТО №10342
05.05.2016

 Військова частина В 2287

 Ніколайчук С.В.

 Король М.М.

 Бурій В.В.

 Чернета Є.І.

№10338

№10339

№10340

№10341

05.05.2016

 Військова частина  В 0095

  №10328-10337
05.05.2016

 Паскарюк М.В., м.Маріуполь

 учасники АТО №10327
05.05.2016

 ГО "Конотопських песіонерів та ветеранів правоохоронних органів",Кича В.С.

 учасники АТО №10320-10326
04.05.2016

 Олешко Ю.В., м.Дніропетровськ

 учасники АТО №10318-10319
04.05.2016

 Кур'ян О.Л., м.Красноармійськ, Донецька область

 учасник АТО №10317
04.05.2016

 ГО "Всеукраїнський Лицарський Орден православних козаків ім.Ів.Сірка", м.Кривий Ріг

 учасники АТО №10311-10316
04.05.2016

 Військова частина А 0666

 учасники АТО №10306-10310
04.05.2016

 ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"

 учасники АТО №10281-10305
06.05.2016

 ТОВ "Детективно-охоронне агенство Безпека V", м.Київ

 учасник АТО №10280
05.05.2016

 Печеніжська об'єднана територіальна громада

 учасники АТО №10271-10279
04.05.2016

 Кунда Б.В., м.Львів

 учасник АТО №10270
04.05.2016

 Військова частина 19 ОМПБ

 учасники АТО №10266-10269
04.05.2016

 Новомиргородська районна громадська організація учасників антитерористичної операції

 учасники АТО №10262-10265
29.04.2016

 Зміївський районний благодійний фонд "Патріотична Зміївщина"

 учасники АТО

№10241-10260
04.05.2016

 Військова частина 92 бригаба, медична рота

  №10240
28.04.2016

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради

 учасники АТО

№10230-10239
28.04.2016

 Пузирко В.М., смт Новочеркаське, Дніпропетровська область

 учасники АТО

№10218-10229
28.04.2016

 Військова частина 24-й окремий штурмовий батальон «Айдар»

 бійці частини

№10192-10217
27.04.2016

 не підлягає розголошенню

  №10191
27.04.2016

 Богатир Р.В., м.Днепрзержинськ

 учасники АТО

№10161-10187
27.04.2016

 БО "Я-Волноваха"

 бійці 72 ОМБр

№10111-10160
27.04.2016

 Командування військової частини  В 0577

 бійці частини

№10103-10110 №10188-10189
26.04.2016  Центр Громадських Ініціатив "Східна Брама", м.Маріуполь

 учасник АТО

№10101
26.04.2016  Кравченко В.В., м.Костянтинівка, Донкцька область

 учасники АТО

№10089-10100
26.04.2016  Демченко О., м.Черкаси

 учасники АТО

№10087-10088
26.04.2016  Військова частина В 4771

 Киричок Г.М.

 Лопата М.В.

№10085

№10086

25.04.2016

 Командування військової частини  В 0577

 бійці частини

№10080-10084
25.04.2016

 Товчигречка С., м.Ромни, Сумська область

 учасник АТО

№10079
25.04.2016

 БО "Благодійний фонд "Сестра милосердя", м.Харків

 Ткачов М.Д.

№10078
25.04.2016

 Військова частина  28 ОМБр

 Федотов Р. ("Россомаха")

№10077
25.04.2016

 Командування військової частини  В 0577

 бійці частини

№9987-10076
22.04.2016

 Військова частина  А 0666

 бійці частини

№9963-9986
22.04.2016

 ГО"Спілка бійців та волонтерів АТО"Сила України", м.Тернопіль

 учасники АТО

№9942-9962
21.04.2016

 Пилипчук В.А., м.Чугуїв, Харківська область

 учасник АТО

№9941
20.04.2016

 Військова частина 3057 Національної гвардії України

 боєць частини

№9940
20.04.2016

 Військова частина 2382(Краматорський прикорданний загін ДПС України)

 боєць загону

№9939
19.04.2016

 Аношкін А.С., м.Старобільськ, Луганська область

 учасник АТО

№9938
19.04.2016

 Онуфрійчук І.М., м.Северодонецьк, Луганська область

 учасник АТО

№9937
19.04.2016

 ГО "Ліквідатори-інваліди Чорнобиля", м.Ковель

 учасники АТО

№9935-9936
19.04.2016

 Військова частина В 2287

 бійці частини

№9929-9933
19.04.2016

 Член ВГО "КРАЇНА" Васільєв В.О., м.Соледар, Донецька область

 Турковський К.В., майор

 Степанов Г.С., полковник

 Тюрін В.В., полковник

 Ворона В.А., підполковник

 Куртсеітов Т.Л., полковник

№9924

№9925

№9926

№9927

№9928

18.04.2016

 Кравченко В.В., м.Костянтинівка

 учасники АТО

№9917-9923
18.04.2016

 Семачкін О.В., м.Костянтинівка, Донецька область

 учасники АТО

№9911-9916
19.04.2016

 Дробінчук С.В., м.Новотроїцьке

 учасник АТО

№9910
21.04.2016

 Гетьман В.

 учасник АТО

№9909
18.04.2016

 Філіпов А.В., м. Волноваха, Донецька область

 Учасники АТО

№9907-9908
18.04.2016

 Військова частина А 1964

 бійці частини

№9901-9906
18.04.2016

 не підлягає розголошенню

 учасник АТО

№9900
18.04.2016

 Новаківський С.В., м.Новотроїцьке

 учасники АТО

№9893-9899
18.04.2016

 Член ВГО "КРАЇНА" Васільєв В.О.

 Царьов Ю.О., полковник

№9892
18.04.2016

 Чорномаз О., м.Красноармійськ

 учасники АТО

№9885-9891
18.04.2016

 Гетьман В., м.Красноармійськ

 учасники АТО

№9861-9884
18.04.2016

 Хамаза А., м.Павлоград

 учасник АТО

№9860
15.04.2016

 Військова частина 92-га ОМБР

 бійці бригади

№9855-9859
15.04.2016

 128 окрема Закарпатська гірсько-піхотна бригада

 бійці бригади

№9846-9854
15.04.2016

 ВГО "КРАЇНА"

 учасник АТО

№9845
14.04.2016

 Поважний В., м.Красноармійськ, Донецька область

 учасники АТО

№9838-9844
14.04.2016

 Чернецова В.М.

 бійці 58 ОМБр

№9823-9837
13.04.2016

 Національна поліція в Луганській області, Попаснянський відділ

 співробітники

№9813-9822
12.04.2016

 Васільєв В.О., м.Соледар Донецька область

 Барадуля М.О., сержант

№9812
12.04.2016

 Мельник М.В.

 учасник АТО

№9811
11.04.2016

 Національна поліція України

 учасники АТО

№9781-9810
11.04.2016

 Говорун А.В., м.Кривий Ріг

 учасник АТО

№9780
11.04.2016

 Коцюба Б.В., м.Костянтинівка, Донецька область

 учасники АТО

№9774-9779
11.04.2016

 Військова частина 1-ша протитанкова батарея 24 бригади

 бійці бригади

№9771-9773
08.04.2016

 ГО "Спілка ветеранів АТО Сумської області", м.Суми

 учасники АТО

№9761-9770
08.04.2016

 Греков М., м.Київ

 учасники АТО

№9741-9750
11.04.2016

 Петров О.І., м.Слов'янськ

 учасники АТО

№9740
11.04.2016

 Військова служба правопорядку, Херсонська область

 учасники АТО

№9739
08.04.2016

 Михальський Ю.А., м.Київ

 учасники АТО

№9737-9738
08.04.2016

  ГФ "Самооборона України", м.Вінниця

 учасники АТО №9735-9736
07.04.2016

 Углєв О., м.Київ

 учасники АТО

№9732-3734
07.04.2016

 Сергієнко О.О., смт Черкаське, Дніпропетровська область

 учасник АТО

№9731

08.04.2016

 Військова частина В 4050

 бійці частини

№9728-9730

07.04.2016

 Кравченко В.В., м.Костянтинівка, Донецька область

 Косенко С.Д., капітан

 Сарабун О.О., ст.лейтенант

 Яцишин С.С., скржант

 Юшкевич В.В., мол.сержант

 Макачка В.М., мол.сержант

 Гринчук М.П., сержант

 Шень А.О., мол.сержант

№9720

№9721

№9722

№9723

№9724

№9725

№9726

06.04.2016

 Федотов А.А., м.Запоріжжя

 учасник АТО

№9719

06.04.2016

 ВГО "Союз ветеранів війни військових та працівників силових структур України"

 учасники АТО

№9713-9717

06.04.2016

 Військова частина 19 ОМПБ

 бійці частини

№9701-9712

06.04.2016

 Військова частина В 1670

 Ношкалюк О.М., підполковник

№9700

06.04.2016

 Новомиргородська районна громадська організація учасників АТО

 учасники АТО

№9690-9699

05.04.2016

 Єремія А.В., м.Чернівці

 учасники АТО

№9683-9688

05.04.2016

 Військова частина 15 ОМПБ

 бійці частини

№9631-9682

05.05.2016

 ГО "Перший український батальйон військових капеланів"

 учасники АТО

№9628-9630

05.04.2016

 БФ "Шпиталь Запоріжжя", м.Красноармійськ, Донецька область

 учасники АТО

№9621-9627

05.04.2016

 Помаска, м.Київ

 учасники АТО

№9616-2620

04.04.2016

 БО "Місія Вмч. Юрія Переможця", м Бровари

 учасники АТО

№9610-9615

04.04.2016

 Перший український батальйон військових капеланів

 учасники АТО

№9598-9609

01.04.2016

 Військова частина В 0095

 бійці частини

№9592-9597

01.04.2016

 ХВ УС МПА, Москаленко В.І.

 учасник АТО

№9591

08.04.2016

 Житомирська районна рада

 Мазур Р.В., солдат

№9590

01.04.2016

 Київська обласна державна адміністрація

 Федорчук А.С.

 Чорномиз В.Ф.

 Байчас В.М.

 Курмаєв І.П.

 Добродін А.П.

 Шалімов І.В.

№9577

№9578

№9579

№9580

№9581

№9582

№9583-9588

04.04.2016

 Омельчук Ф., м.Бердичів

 учасник АТО

№9589

01.04.2016

 ВГО "КРАЇНА"

 Світак В.В.

№9576

01.04.2016

 Військова частина 28 ОМПБ

 бійці частини

№9564-9575

01.04.2016

 Любінський Ю.Є., м.Львів

 учасник АТО

№9563

01.04.2016

 Шпидько  Гр., м.Миколаївка, Донецька область

 учасники АТО

№9556-9562

31.03.2016

 ГО "Рада ветеранів та учасників АТО" Дарницького району м.Києва

 Байда С.В.

 Мартинюк О.М.

№9554

№9555

31.03.2016

 Волинець М.С., м.Волноваха , Луганська область

 учасники АТО №9531-9550
31.03.2016

 Військова частина В2970

 бійці частини №9529-9530, 9551-9553
30.03.2016

 Розенфельд А.М., м.Запоріжжя

 учасник АТО №9528
29.03.2016

 Лозівське мікрорайонне представництво ГО "Товариство Ветеранів Антитерористичної операції"

 учасники АТО №9517-9527
29.03.2016

 Військова частина 81 бригада 5 БТГр

 бійці частини №9505-9516
29.03.2016

 ВГО "КРАЇНА"

 учасник АТО №9504
29.03.2016

 Київська міська державна адміністрація

 учасники АТО №9501-9503
29.03.2016

 Військова частина 92-га ОМБр

 бійці частини №9471-9500
30.03.2016

 Харута С.Є., м.Дніпропетровськ

 учасник АТО №9470
30.03.2016

 Печеніженська об'єднана територіальна громада

 учасник АТО №9469
29.03.2016

 Ратушний Т., м.Київ

 учасник АТО №9468
28.03.2016

 Управління 57 ОМПБ в/ч В 4533

 боєць частини №9467
25.03.2016

 Військова частина  53 ОМБр, Іванел С.В.

 учасник АТО №9466
25.03.2016

 Мартинюк В.Д., м.Дзержинськ, Донецька область

 учасники АТО №9462-9465
25.03.2016

 Ремінський О.В., м.Костянтинівка, Донецька область

 учасникі АТО №9461
25.03.2016

 ВГО "КРАЇНА"

 учасник АТО №9460
25.03.2016

 Військова частина В 4050

  №9449-9459
24.03.2016

 Тарасівська сільська рада, Полтавської області, Пирятинський район

 учасник АТО №9448
24.03.2016

 Васільєв В.О., член спілки ВГО "КРАЇНА"

 Єдинак С.О., майор медичної служби №9447
25.03.2016

 Батальйон оперативного призначення 50 полку Національної гвардії України

 Сітдіков Р.В., солдат

 Іванов С., солдат резерву

№9445

№9446

24.03.2016

 Військова частина 19 ОМБР

 бійці частини №9442-9444
24.03.2016

 Стоянов І.М.,м.Дружківка, Донецька область

 учасник АТО №9441
24.03.2016

 ГО "Дніпровська перспектива"

 учасники АТО №9439-9440
24.03.2016

 ГО "Українці разом", Руденко Р.В.

 учасник АТО №9436
23.03.2016

 Полк особливого призначення "Київ" національної поліції України

 бійці полку №9426-9435
23.03.2016

 Фролов І.Ю., м.Миколаїв

 учасники АТО №9421-9425
23.03.2016

 ГО "Спілка бійців та волонтерів ОТО "Сила України", м.Тернопіль

 учасники АТО №9408-9415
24.03.2016

 Волонтерська група "Крок на зустріч"

 Васильченко С.М., ст.солдат

 Палієнко В.В.,ст.солдат

 Троценко В.О., ст.солдат

 Каспірович Ю.В.. ст.солдат

 Костюк О.С. ст.сержант

 Рижук В.В. сержант

 Герасімов В.Є. солдат

 Чепела С.В. ст.солдат

 Андрієнко В.Я. ст.лейтенант

 Березицький О.В. ст.прапорщик

 Матвієнко О.О. старшина

 Іванищак І.П. ст солдат

 Бабюк І.В. солдат

 Болтонюк М.М., ст солдат

 Ковриженко В.Г. підполковник

 Почтар О.А. капітан

 Дмітренко М.М., ст.лейтенат

 Погорілий Д.В. ст.солдат

 Лучкін К.Ю., підполковник

 Безголюк І.А. підполковник

№9388

№9389

№9390

№9391

№9392

№9393

№9394

№9395

№9396

№9397

№9398

№9399

№9401

№9409402

№9387

№9403

№9404

№9406

№9405

№9407

22.03.2016

 Фонд розвитку фізкультури і спорту Заводського району м.Запоріжжя

 учасники АТО №9385-9386
22.03.2016

 ГО "Союз ветеранів Мозамбіка"

 Вівчарик П.П., мл.сержант

 Гук О.В,ст.солдат

 Трибух А.С.,мол.сержант

 Рудь Д.В., ст.сержант

 Фокшей Л.Р. солдат

 Головко В.В. ст.сержант

 Кравець С.В., ст.сержант

 Фокшей Л.І. ст.сержант

 Барановський В.П. сержант

 Слєпцов О.В., ст.солдат

 Сенюк М.М. ст.солдат

 Михневич А.Т., ст.сержант

 Олиїник В.М., старшина

 Крисяк І.В. ст.сержант

№9365

№9366

№9369

№9370

№9371

№9372

№9373

№9374

№9375

№9376

№9377

№9378

№9379

№9384

21.03.2016

 Військова частина В4747

 бійці частини №9380-9381
21.03.2016

 Військова частина В2254

 бійці частини №9367
18.03.2016

  Полк особливого призначення "Київ" національної поліції України

 бійця полку №9351-9359
21.03.2016

 ГО "Самооборона Сумщини", м.Суми

 учасники АТО №9349-9350, 9360-9364
21.03.2016

 Васільєв В.О., член ВГО "КРАЇНА"

 Стецун В.Ю., матрос №9348
18.03.2016

 ГО "Добробут Хлібодарівка", смт Чаплинка, Херсонська область

 учасник АТО №9347
18.03.2016

 ГО "Спілка бійців та волонтерів ОТО "Сила України", м.Тернопіль

 учасники АТО №9340-9341
18.03.2016

 Військова частина 128 Закарпатська гірсько-піхотна бригада

 бійці частини №9342-9346
18.03.2016

 Енергодарська міська рада

 учасники АТО №9310-9340
18.03.2016

 Разьова А.Г., м.Дзержинська, Донецька область

 учасник АТО №9309
18.03.2016

 Куличенко Ю.В., м.Старобільськ, Луганська область

 учасник АТО №9308
18.03.2016

 Софин С.О., м.Кременчук

 колекція №9307
17.03.2016

 Прикордонна служба України, станиця Луганська

 учасники АТО №9303-9306
17.03.2016

 ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО", Тернопільський округ

 учасники АТО

№9295-9302

17.03.2016

 Кунда Б.В., м.Львів

 учасники АТО

№9293-9294

17.03.2016

 ГО "Спілка співробітників СБУ"

 Гогусь О.В., полковник

 Білик В.В., підполковник

№9291

№9292

17.03.2016

 Полк патрульно-постової служби Національної гвардії України

 учасники  АТО №9268,9270-9290
16.03.2016

 Тарасов А.В., м.Днепродзержинськ, Донецька область

 учасники АТО №9267-9267
16.03.2016

 МГО "Молодіжна організація скаутів "Оріон", м.Київ

 учасник АТО №9266
16.03.2016

 ВГО "Українські офіцери" Черкаське відділення, м.Черкаси

 учасник АТО №9264
16.03.2016

 Шенгелія Г.Ю., м.Миколаївка, Донецька область

 учасник АТО №9263
15.03.2016

 Національна поліція України

 учасники АТО №9254-9262
15.03.2016

 Артемівська установа виконання покарань №6

 співробітник №9253
15.03.2016

 Військова частина 2582 (Краматорський прикордонний загін ДПС України)

 боєцьі частини №9252
15.03.2016

 Аргучинський І.Б., м.Київ

 учасник АТО №9247
15.03.2016

 Великородний О.В., м.Гірник, Донецька область

 учасники АТО №9248-9251
15.03.2016

 Відокремлений підрозділ ГО "Народна самооборона Івано-Франківської області" у м.Івано-Франківськ

 учасник АТО №9246
15.03.2016

 Військова частина В4050

 

 Масний Ігор Тимофійович

 Подолян Олег Анаталійович

 Неселевський Володимир Вікторович

 Горільчаник Дмитро Вікторович

 Грабенко Дмитро Вікторович

 

№9241

№9242

№9243

№9244

№9245

15.03.2016

 Кунда Б.В., м.Львів

 учасники АТО №9215-9219, 9231-9240
15.03.2016

 Шаріпов Ш.С., м.Щастя

 учасники АТО №9220-9230
14.03.2016

 ВГО "КРАЇНА"

 учасник АТО №9213-9214
14.03.2016

 Військова частина В0095

 бійці частини №9206-9212
12.03.2016

 Виконавчий комітет Лубенської міської ради

 учасники АТО №9101-9200
12.03.2016

 Андрійчук О.В., м.Лісичанськ, Луганська область

 учасники АТО №9093, 9098, 9201-9205
12.03.2016

 Військова частина В 2254

 бійці частини №9095-9099
12.03.2016

 Ковальський М.Ю., м.Чернівці

 учасник АТО №9092
11.03.2016

 Кравченко В.В., м,Чернігів

 учасники АТО №9086-9091
11.03.2016

 Боєць нацгвардії

 учасник АТО №9085
11.03.2016

 Янцева К.Г., м.Біла Церква, Київська область

 учасник АТО №9084
11.03.2016

 Військова частина 53 ОМБр

 боєць частини №9083
11.03.2016

 Приватне підриємство "ВЕМ", м.Маріуполь, Донецька область

 учасник АТО №9082
11.03.2016

 Командування МЦСТП  24 ОШБ військова частина 2950

 бійці частини №9071-9081
11.03.2016

 Гнатенко Н.В., м.Сміла, Черкаська область

 старшина Жарков Д.П. №9077
11.03.2016

 Пахомов А.М., м.Львів

 учасник АТО №9076
11.03.2016

 ГГО "Українська армія спасіння", м.Дніпропетровськ

 учасники АТО №9074-9075
10.03.2016

 БФ "Українці разом"

 учасники АТО №9061-9073
10.09.2016

 Тіцький С.Р., м.Старобільськ, Луганська область

 учасник АТО №9060
09.03.2016

 Годунок С.В., м.Володимир-Волинський, Волинська область

 учасники АТО №9050-9059
09.03.2016

 Міжконфесійний батальйон військових капеланів

 учасники АТО №9030-9049
09.03.2016

 Миколаївська районна рада Львівської області

 учасник АТО №9029
10.03.2016

 Штонда Р.М., м.Київ

 бійці АТО №9027-9028
09.03.2016

 Шаріпов Ш.С., м.Щастя

 учасники АТО №9024
06.03.2016

 Помічник начальника інженерної служби

 капітан Хомич Ю.І.

 Кантерук О.А.

 Захарчук

№9022

№9023

05.03.2016

 Присяжнюк М., м.Київ

 учасник АТО

№9022

04.03.2016

 Військова частина 2 батальйон 72 ОМБр

 боєць частини №9021
04.03.2016

 Нікітін М.О., м.Миколаївка, Донецька область

 учасник АТО №9020
04.03.2016

 Присяжнюк М., м.Київ

 учасник АТО №9019
04.03.2016

 Кольченко О.І., м.Луцьк

 учасник АТО №9017-9018
04.03.2016

 ГО "Хмельниччина. Самооборона і Контроль"

 Колесник С.П.

 Драган С.П.

 Возний С.В.

 Андреєв А.О.

№9013

№9014

№9015

№9016

03.03.2016

 Десантна спеціальна група „Штурм”

 бійці частини №9010-9012
03.03.2016

 Чернецова В.

 учасники АТО №9000-9009
03.03.2016

 БО "Свободу Україні"

 бійці В/ч В4750 №8986-9000
03.03.2016

 Власенко В.А., м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область

 учасник АТО №8985
03.03.2016

 Командування окремого загону спеціального призначення "Азов"

боєць полку №8983
02.03.2016

 ГО "Комітет "Народна люстрація" м.Біла Церква

 учасники АТО №8981-8982
01.03.2016

 Військова частина 24-й окремий штурмовий батальон «Айдар»

 бійці батальйону №8971-8980
01.03.2016

 Го "Союз випускників Курганського ВВПАУ"

 учасники АТО №8921-8970
01.03.2016

 Волонтерська організація "Захист Апостолівщини"

 учасники АТО №8918-8920
01.03.2016

 Військова частина батальйон «Київ-2»

 бійці частини №8916-8917
26.02.2016

 Свинарьов В.І., м.Краматорськ, Донецька область

 учасники АТО №8911-8915
26.02.2016

 ГО "Жіноча Волонтерська Сотня Самооборони Чернігівщини"

 учасник АТО №8900
26.02.2016

 БФ "Шпиталь Запоріжжя", м.Красноармійськ, Донецька область

 учасники АТО №8881-8890
26.02.2016

 ВГО "Ніхто крім нас" в Чернівецькій області, профком БДМУ

 учасники АТО

№8875-8899
25.02.2016  ГО "Українська армія спасіння", м.Дніпропетровськ  учасники АТО №8871-8874
25.02.2016  Полк особливого призначення "Київ"  бійці полку №8869-8870
24.02.2016  Голова Шосткинської міської організації"Союз Чорнобиль України"  учасник АТО №8868
24.02.2016  128 окрема Закарпатська гірсько-піхотна бригада, Грузінцев А.Є.  бійці частини №8860-8867
24.02.2016  Головне управління МВС у Київській області  учасник АТО

№8859

23.02.2016  Військова частина В4747  бійці частини

№8857-8858

23.02.2016  Черкун О.О., м.Дніпродзержинськ  учасник АТО

№8856

22.02.2016  ГО "Спілка воїнів-учасників АТО", м.Миронівка, Київська область  учасник АТО

№8855

22.02.2016  Филин С.А.  учасники АТО

№8833-8853

22.02.2016  Голова Ради ВО "КРАЇНА"
 Васильєв В. О., підполковник, старший офіцер штабу Краматорського прикордонного загону

№8832

22.02.2016  Єрмолов О., смт Володарське  учасник АТО

№8831

20.02.2016  128 окрема Закарпатська гірсько-піхотна бригада, Грузінцев А.Є.  бійці бригади

№8809-8830

19.02.2016  Державна фіскальна служба у Київській області  учасники АТО

№8802-8805

19.02.2016  Ясінський В.Е., м.Артемівськ, Донецька область  учасники АТО

№8798-8799, 8801

19.02.2016  Орлов І.А.  учасник АТО

№8797

17.02.2016  Деркач С.М., м.Новоайдар  учасник АТО

№8795

17.02.2016  Ошийко В.Б., смт Куликів, Львівська область  учасник АТО

№8794

16.02.2016  Львівський державний унівеситет внутрішніх справ  учасники АТО

№8786, 8788-8793

16.02.2016  Гостомельська селищна рада, "Спілка АТО смт Гостомель"  учасники АТО

№8771-8785

16.02.2016  Військова частина В 0425  бійці частини

№8759-8770, 8787

16.02.2016  Полк особливого призначення "Київ"  бійці частини

№8756-8758

15.02.2016  Дуліба О.Ю., м.Львів  учасник АТО

№8755

13.02.2016  Крижопільська районна громадська організація "Спілка учасників АТО", Вінницька область  учасники АТО

№8753-8754

12.02.2016  ГО ВСУ АТО, м.Полтава  учасники АТО

№8750-8752

12.02.2016  Конько О.В., м Волноваха, Донецька  область  учасник АТО

№8749

12.02.2016  128 окрема Закарпатська гірсько-піхотна бригада  бійці бригади

№8745-8748

12.02.2016  Канарський С., м.Куйбишеве, Запорізька область  учасники АТО

№8741-8744

11.02.2016  Міжнародний благодійний фонд "Віра і вірність", Нікітін А.В., м.Маріуполь  учасники АТО

 №8732-8734

11.02.2016  Великоородний О.В., м.Гірник, Донецька область  учасники АТО

№8735-8740

11.02.2016  ВГО “Об’єднання християн-військовослужбовців України", м.Київ  учасник АТО

№8731

11.02.2016  Державна фіскальна служба України в Київській області  учасник АТО

№8730

11.02.2016  Військова частина В45509, командир Ліпський С.О.

 Поліщук Т.В.

 Бойко В.В.

 Діхтяренко М.В.

№8727

№8728

№8729

10.02.2016  Гирон М.Р., м.Скалат, Тернопільська область  учасник АТО

№8726

10.02.2016  Здір М.В., м.Черкаси  учасники АТО

№8723-8725

10.02.2016  Харківське відділення "Українська секція "МІЖНАРОДНОЇ ПОЛІЦЕЙСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ"  Костріков І.Ю., капрал поліції

№8722

10.02.2016  Крижопільська районна громадська організація "Спілка учасників АТО"  учасники АТО

№8696-8721

09.02.2016  ГО "Конотопських ветеранів і пенсіонерів правоохоронних органів"  учасники АТО

№2688-2690

09.02.2016   Управління 57 ОМПБ в/ч В 4533  бійці бригади

№8691-8695

09.02.2016  ГО "Поклик серця", м.Калинівка, Вінницька область  учасник АТО

№8678

09.02.2016  Формування по охороні громадського порядку "Вітчизна"  учасники АТО

№8673-8677

09.02.2016  ГО учасників АТО, м.Красноармійськ, Донецька область  учасник АТО

№8669-8772

09.02.2016  Військова частина 92 бригада, Мирошниченко Ю.І.  бійці бригади

№8680-8687

08.02.2016  Міляновський В.В., м.Попасна , Луганська область  учасники АТО

№8667-8668

08.02.2016  Єрмолов О., м.Волдодарське, Донецька область  учасник АТО

№8666

08.02.2016  ГО "Спілка воїнів афганців та учасників АТО", м.Бахмач  учасники АТО

№8664-8665

05.02.2016  Формування по охороні громадського порядку "Вітчизна", м.Красноармійськ, Донецька область  учасник АТО

№8663

05.02.2016  Борівський М.Ф., м.Гірник, Донецька область  учасники АТО

№8645-8662

05.02.2016  Савченко В.Б., м.Новоайдар, Луганська область  учасник АТО

№8644

05.02.2016  Військова частина В 2950 24-й окремий штурмовий батальон «Айдар»  бійці частини

№8640-8643

05.02.2016  Військова частина 2970, Герасименко Д.О.  бійці частини

№8629-8639

04.02.2016  Управління 57 ОМПБ в/ч В 4533  бійці частини

№8620-8628

04.02.2016  Маріупольська рота охорони ВСУ, м.Маріуполь, Донецька область  бійці частини

№8613-8619

04.02.2016  Гирон М.Р. м.Скарлата, Тернопільська область  учасники АТО

№8607-8612

04.02.2016  Полк особливого призначення "Київ"  бійці частини

№8601-8605

02.02.2016  Військова частина В 2254  бійці частини

№877

27.01.2016  Пузирко В.В., м.Селідове, Донецька область  учасники АТО

№8453-8460,8491-8620

28.01.2016  Стрийська єпархія УГКЦ, Лівівська область  учасники АТО

№8476-8478

27.01.2016  Управління 57 ОМБ (в/ч В4533)  учасники АТО

№8479-8490

27.01.2016  Рогочій Ю.В., м.Костянтинівка, Донецька область  учасник АТО

№8475

27.01.2016  Міляновський В., м.Попасне  учасники АТО

№2835-2839

27.01.2016  Гердень В.Я., член ВГО "ЗВИТЯГА"  учасники АТО

№1125, 8472,4874

26.01.2016  Ящевський О.О., м.Хмельницький  учасник АТО

№8473

27.01.2016  ВГО "КРАЇНА"  учасники АТО

№8461-8471

25.01.2016  Хомко В.М., м.Старобільськ, Луганська область  учасники АТО

№8444-8450

25.01.2016  Тимощук С.М., м.Сєверодонецьк  учасники АТО

№8443

25.01.2016  Військова частина В2260  учасники АТО

№8440-8442

25.01.2016  ГО "Союз ветеранів Мозамбіку"  учасники АТО

№8429-8434

25.01.2016  ГО "Українське капеланство"  учасник АТО

№8428

22.01.2016  Військова частина  В2970, 54 ОМБр, 3 механізований батальйон, Херсонська область  бійці частини

№8424-8427

22.01.2016  Військова частина 6553, база вимірювальної техники

 Толстов О.С.

 Ютовець І.І.

 Кліпачов О.І.

 Хворостянюк В.М.

№8419

№8420

 №8421

 №8422

22.01.2016  Опришко Б.С., смтЧеркаське, Дніпропетровська область  учасники АТО

№8416-8418

22.01.2016  Військова частина В 2095, Загребельний Р.Ю., смт Володарське, Донецька область

 Зеленюк В.В.

 Мазурик Р.Ф.

 Добропас О.В.

 Клименко П.О.

 Жук О.Л.

 Черв'яков В.В.

 Поліщук Р.Г.

 Золочевський Д.С.

№8411

№8412

№8413

№8414

№8415

№8201

№8202

№8291

22.01.2016  Військова частина  В2254, Купрій О.Є.  бійці частини

№8409-8410

21.01.2016  Баталов М.А., м.Добропілля, Донецька область  учасник АТО

№8408

21.01.2016  Військова частина батальйон "Київ-2"  Тауров І.М.

№8407

20.01.2016  Грищук В.М., м.Волноваха  учасники АТО

№8404-8406

20.01.2016  ВГО "Українська армія спасіння", м.Дніпропетровськ  учасники АТО

№8400-8403

20.01.2016  Ковальський М.Ю., м.Чернівці  учасник АТО

№8399

20.01.2016  Пятенко В.В., м.Українськ, Донецька область  учасник АТО

№8320

20.01.2016  Військова частина В 2095, Загребельний Р.Ю., смт Володарське, Донецька область  бійці частини

№8201-8202, 8291

20.01.2016  Печура О.П., м.Переяслав-Хмельницький  учасник АТО

№8011

20.01.2016  Павличак Р.В., м.Миколаїв  учасник АТО

№7991

19.01.2016  Батальйон особливого призначення «Січ»

 Писаренко О.Ю.

 Сачик М.М.

№8397

№8398

18.01.2016  Військова частина 2830  бійці частини

№8393-8396

18.01.2016  Кривулько І.М., м.Київ  учасник АТО

№8392

16.01.2015  Замула Є.В., м.Гірське, Луганська область  учасники АТО

№8388-8391

16.01.2016  Військова частина В2254, м.Гірське, Луганська область  бійці частини

№8381-8387

16.01.2016  ГО"Спілка бійців та волонтерів АТО"Сила України", м.Тернопіль  учасники АТО

№8369-8380

15.01.2016  Сухойкин Д.С., м.Старобільськ, Лугаська область  учасник АТО

№609

15.01.2016  Чебан О.В., м.Краматорськ, Донецька область  учасник АТО

№8368

15.01.2016  Кузін А.В., м.Лазурне, Херсонська область  учасник АТО

№8367

15.01.2016  Лісогор Т.В., м.Новомосковськ, Дніпропетровська область  учасник АТО

№8366

15.01.2016  Заслонов К.М., м.Комсомольськ, Полтавська область  учасник АТО

№8365

15.01.2016   Батальйон особливого призначення «Січ», капелан о.Сергій  боєць батальйону

№8364

14.01.2016  Командира військової частини 2 БТГр 72 ОМБр Барди Б.С.  бійці частини

№8360-8363

13.01.2016  ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" Тернопільський округ  учасник АТО

№8333-8359

13.01.2016  Ковальський М.Ю., м.Чернівці  учасник АТО

№8332

13.01.2016  Військова частина 128 окрема Закарпатська гірсько-піхотна бригада  учасники АТО

№8330-8331

12.01.2016  Васькевич І.В., м.Павлоград, Дніпропетровська область  учасник АТО

 №8324

12.01.2016  Військова частина 1688 (танкова частина)  бійці частин

№8321-8322

06.01.2016

 Командування в/ч В2277  бійці в/ч В 2277

2

05.01.2016  Черняк О., м.Артемівськ, Донецька область  учасники АТО

№8315-8319

05.01.2016  ООО "Герольдмайстер"  учасники АТО

№8313-8314

05.01.2016  Чебан О.В., м.Красмторськ, Донецька область  учасник АТО

№8293

05.01.2016

  Військова частина 24-й окремий штурмовий батальон «Айдар»  бійці частини

№8292, 8294-8312

05.01.2016

 Чекун О.О., м.Днепродзержинськ, Дніпропетровська область  учасник АТО

№8291

06.01.2015  Мягких Г.Г., м.Дніпропетровськ  учасник АТО

№8290

06.01.2016

 Корж О.А., смт Семенівка, Полтавська область  учасники АТО

№8288-8289

05.01.2016

 Командування 81 десантно-штурмової бригади  бійці частини

№8286-8287

05.01.2015

 Хмарук Ю.С., м.Кременчук Полтавська область  учасники АТО

№8284-8285

06.01.2016

 Військова частина 34 батальйон, 2 бригада, м.Костянтинівка, Донецька область  бійці частини

№8282-8283

05.01.2016

 Макаренко О.В., м.Маріуполь, Донецька область  учасник АТО

№8281

05.01.2016  Компанія "TOKENS"  учасники АТО

№8275-8270

05.01.2016

 Донець Т.М., м.Маріуполь, Донецька область

 учасники АТО

№8273-8284

05.01.2016

 ГУ МВС України у м.Києві

 Васторон Д.С.

№8272

04.12.2015

 Тікунов І.О., м.Куйбишеве, Запорізька область

 учасники АТО

№8216-8220, 8261-8271

04.01.2016

 Новосал А.М., м.Харків

 учасники АТО

№8231-8260

04.01.2016

 Віськова частина 73 ОМБр, Древгаль М.М., м.Волноваха

 бійці частини, учасники АТО

№8203-8210, 8212-8215

 

РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ

відзнакою "ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ" у 2015 році

 

 * У відкритому  доступі на сайті з 31 липня 2015 року *

  Дата     

За представленням   

   ( організації або відповідальної особи )

 Кого нагороджено

 Кількість  відзнак

або номер

 31.07.2015 

 Командування в/ч В2277  солдати в/ч В 2277 - учасники АТО   

2

31.07.2015

 Медична рота Національної Гвардії України

 парамедик медичної роти в/ч 3001

1

03.08.2015

 майор Ганаба Василь Васильович  учасники АТО, м.Димитрів Донецької області        

42

 03.08.2015   Левченко Микола Олександрович  захисники м.Курахове Донецької області

39

 03.08.2015   Бєрестов Дмитро Леонідович, м.Великв Новосілка  учасник АТО

 1

 03.08.2015   Яценюк Микола Вікторович, м.Новоград-Волинський  учасник АТО

 1

03.08.2015  Матвєєв Володимир Іванович, м.Вінниця  учасник АТО

 1

04.08.2015  Зеленюк Олександр Валерійович, м.Дніпропетровськ  учасник АТО

1

04.08.2015  ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" м.Тернопіль          учасники АТО з Тернопільщини

15

05.08.2015  ГФ з охорони громадського порядку "Батальон тероборони"Бобринець"  учасники АТО

28

06.08.2015  Медрота НГУ ПТУ сектору"С" АТО  учасники АТО, м.Артемівськ, Донецька обл.

2

06.08.2015  ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" м.Тернопіль   учасники АТО

30

06.08.2015  ГФ з охорони громадського порядку "Батальон тероборони"Бобринець"  учасники АТО

3

06.08.2015  ХВ УС Міжнародна поліцейська асоціація  учасники АТО, м.Харків

12

06.08.2015  ГО "Спілка бійців"союз випускників Курганського ВВ ПАУ"  учасники АТО

19

06.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасник АТО, м.Мар'їнка, Донецька обл.

1

07.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасник АТО, смт Велика Новосілка, Донецька обл.

1

10.08.2015  Солонянська районна організація ВО"Батьківщина",  учасники АТО, Дніпропетровська область

14

11.08.2015  Військова частина 39 ОМБ  учасники АТО

3

11.08.2015  Рота забезпечення 12 ОМБ  учасник АТО, м.Артемівськ

4

11.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Дніпрпетровськ

2

11.08.2015  ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" м.Тернопіль  учасники АТО, м.Тернопіль

19

11.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Новоайдар

2

11.08.2015  "Асоціація учасників бойових дій і АТО", м.Фастів  волонтери асоціації, Київська обл.

2

12.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасникі АТО, м.Київ

1

12.08.2015  Головний атаман Одеського округу МТО "Козацтво Запорозьке"  учасник АТО

1

12.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Курахове, Донецька обл.

21

13.08.2015  Військова частина пп В 0849  захисники, м.Маріуполь, Донецька обл

3

12.08.2015  ВО «КРАЇНА»  захистники, м.Краматорськ

3

13.08.2015  ВО «КРАЇНА»  захисники ВОЛНОВАХИ

13

13.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Кривий Ріг 6
13.08.2015  ВО «КРАЇНА»  захисники, м.Артемівськ 10
13.08.2015  4 танкова рота 2 БТГр, 10 ТБр  учасники АТО, м.Мар'їнка 9
13.08.2015  МВС України  учасники АТО, МВС України  2
13.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасник АТО 1
13.08.2015  ГО "Дарницька громадська варта"  учасники АТО 23
14.08.2015  ВО «КРАЇНА»  захисники м.Українськ, Донецька область 3
14.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасник АТО, м.Біловодськ, Луганська область 1
14.08.2015   Харківська філія тов-ва ветеранів АТО  учасники АТО, м.Вінники, Львівська область 3
14.08.2015  Волонтерське об'єднання "Допомога армії своїми руками", м.Кривий Ріг  учасники АТО, Дніпропетровська область  12
14.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО 5
14.08.2015  Рубіжанське МВ ГУ МВС у Луганській області  учасники АТО 5
17.08.2015  Великоберезівська сільська рада, Запорізької області  учасники АТО, Запорізька область 22
 17.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Волноваха 14
17.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Артемівськ-2 2
17.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Волноваха 25
18.08.2015  Медрота НГУ сектор "С" АТО  учасники АТО  4
18.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Волноваха

3

18.08.2015  Вінницька обласна організація профспілки атестованих працівників ОВС України  учасники АТО

11

18.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Миколаїв

4

18.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасник АТО, м.Херсон

1

18.08.2015  Лубенська районна державна адміністрація  учасники АТО, Полтавська область

57

18.08.2015  ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" м.Тернопіль  учасники АТО

11

19.08.2015  Дирекція Весело-Подільської селекційної станції, Полтавська область  учасники АТО, Полтавська область

14

19.08.2015  ГО "Учасників АТО" в смт Чемерівці, Хмельницької області  учасники АТО, Хмельницька область

4

19.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Волноваха

112

19.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО,  м.Артемівськ-2

10

20.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, бригада 326, м.Артемівськ-2

 3

20.08.2015  ВО «КРАЇНА»   учасники АТО, м.Велика Новосілка, Донецька область

2

 20.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Костянтинівка, Донецька область

 5

 21.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасник АТО, м.Сіверськ, Донецька область

1

21.08.2015   ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" м.Тернопіль  учасники АТО, Тернопільська область

 4

21.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасник АТО,м.Харків

1

28.08.2015  ВО «КРАЇНА»  В/Ч - м.Волноваха

145

28.08.2015  ВО «КРАЇНА»  захисники м.Волноваха

5

31.08.2015  Військова частина 93 ОМБр  учасники АТО

2

31.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасник АТО

1

31.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Волноваха

4

31.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Велика Новосілка, Донецька область

8

31.08.2015  Військова частина 93 ОМБр  учасники АТО

10

31.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Харків

5

31.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасник АТО, м.Артемівськ, Донецька область

1

31.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Лисичанськ, Луганська область

2

31.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасник АТО, м.Дніпропетровськ

1

31.08.2015  Військова частина ЗСУ, Київська область  учасники АТО, м.Біла Церква, Київська область

17

31.08.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Дмирів, Донецька область

19

01.09.2015  ВО «КРАЇНА»  учасник АТО,  м.Артемівськ, Донецька область

1

02.09.2015  Управління 57 ОМПБ в/ч В 4533  учасники АТО

45

02.09.2015  73 МУСП  учасники АТО

5

02.09.2015  ТОВ "Укрбудкомсервіс", м.Кременчук, Полтавська область  учасники АТО, Полтавська область

18

02.09.2015  Командування В/Ч 2277  учасники АТО, м.Артемівськ, Донецька область

27

03.09.2015  Військова частина № В2260  учасники АТО, м.Суми

18

03.09.2015  Військова частина  40 гаубична бригада , з-й дивизіон  учасники АТО, м.Запоріжжя

7

03.09.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Ужгород, Закарпатська область

4

03.09.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО

19

02.09.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Київ

2

03.09.2015  Військова частина 24 ОМПБр  учасники АТО

10

03.09.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, Київська область

16

03.09.2015  Медрота Нацгвардії сектору "С"  учасник АТО, м.Артемівськ, Донецька область

1

04.09.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО

2

04.09.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, Київська область

8

04.09.2015  4-та танкова рота 3-й танковий батальон  учасники АТО, м.Угледар

28

04.09.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Артемівськ, Донецька область

4

04.09.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Северодонецьк, Луганська область

5

04.09.2015  ВО «КРАЇНА»  учасники АТО, м.Волноваха, Донецька область

10