Переможці VI загальноміського рейтингу популярності «Гордість міста» 2008
Переможці VI загальноміського рейтингу популярності «Гордість міста» 2008

Переможці VI загальноміського рейтингу популярності «Гордість міста» (2008 рік)

 

 

  1. 1.     Тріумф

-      Володимир Юліанович Петрів – Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, заслужений артист України.

 

  1. 2.     Краще підприємство

-      ЗАТ «РІВНЕІНВЕСТПРОЕКТ», голова правління – Чабак Мирослав Степанович, заслужений архітектор України.

-      «Краще підприємство» - ТзОВ «АКВАТОН», генеральний директор -  Корунов Ілля Олександрович.

 

  1. 3.     Краща торгова марка

-                ТзОВ «РЗВА – Електрик» - генеральний директор Кондрачук Юрій Іванович.

 

  1. 4.     Кращий керівник підприємства

-                Коберський Володимир Максимович- генеральний директор-голова правління ВАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів».

 

-                «Кращий керівник промислової галузі» - Новак Володимир Михайлович заступник голови Рівненської ОДА.

 

 

  1. 1.     Кращий виробничий колектив

-      Науково – виробнича фірма «Продекологія», директор Лозін Андрій Афонійович.

 

  1. 2.     Кращий співробітник, підрозділ правоохоронних органів, МНС

-      «Кращий співробітник Збройних Сил України» – Горошніков Сергій Вікторович, генерал – лейтенант, командир 13 Армійського корпусу;

-      «Кращий співробітник правоохоронних органів» - Петров Юрій Юрійович, інспектор – кінолог патрульної служби Рівненського МВ УМВС.

 

  1. 3.     Кращий загальноосвітній заклад

- «Кращий загальноосвітній заклад» - Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20, директор Сукач Ніна Іванівна;

- «Кращий дошкільний навчальний заклад» - Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 7 – завідуюча Кірічок Ірина Федорівна.

 

  1. 4.     Кращий викладач, вчитель

-                «Кращий вчитель» – Власишина Тетяна Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15.

 

 

  1. 5.     Кращий науковець (колектив)

-                науковець - Пальчевський Степан Сергійович, доктор педагогічних наук, професор Рівненського державного гуманітарного університету.

 

  1. 6.     Кращий архітектор

-                Гоцур Михайло Дмитрович, архітектор управління містобудування та архітектури Рівненського міськвиконкому.

 

  1. 7.     Кращий будівельник

-      Директор ТзОВ БМУ «Промжитлобуд-2» Міхневич Віталій Григорович.

 

  1. 8.     Кращий лікар, медичний колектив

-                «Кращий лікар» - Чехович Георгій Георгійович, завідувач обласного центру артрології та відновного лікування центральної міської лікарні, доцент, кандидат медичних наук, заслужений лікар України;

-                «Кращий медичний колектив» - колектив терапевтичного відділення поліклініки № 2, завідувач Кректун Василь Аркадійович.

 

  1. 9.     Кращий банкір

-      «Кращий банкір» - Чух Іван Васильович – начальник управління Національного банку України в Рівненській області.

 

  1. 10.        Кращий бізнесмен

-      ПП «Автотехнологія» - директор Ясковець Анатолій Миколайович.

 

  1. Краща благодійна акція, меценат, інвестор

-      «Краща благодійна акція» - громадська організація Рівненський центр «Соціальне партнерство». Голова правління Сергій Пінчук;

-      «Кращий меценат» - ТзОВ «Метро Кеш енд Кері Україна» торговельний центр м. Рівне, директор ТЦ – Івахів Ярема Орестович.

 

  1. Кращий колектив комунального господарства

-                 КП «Спец комбінат- ритуальна служба», директор Вовк Анатолій Михайлович.

 

  1. 13.        Кращий заклад побутового обслуговування

-      ТзОВ фірма «Чорнобривці», перукарня І класу, директор Немировська Лариса Мефодіївна.

 

  1. 14.        Кращий заклад торгівлі

-      Кафе-кондитерська «Мелін», приватний підприємець Сахарчук Сергій Миколайович.

 

 

 

 

  1. 15.        Кращий представник (колектив) культури та мистецтва

 «Кращий колектив культури та мистецтва» - Народний аматорський хор ветеранів війни та праці «Патріот» Рівненського МБК, керівник – Фесай Петро Михайлович;

-                «Кращий заклад культури» - Рівненська державна обласна бібліотека, директор - Ярощук Валентина Петрівна, заслужений працівник культури України.

 

  1. 16.        Кращий  письменник, поет, драматург, режисер

-                «Кращий драматург» – Білоус Іван Павлович, актор Рівненського академічного українського музично-драматичного театру;

-                «Кращий драматург» - Вишневський Артем Миколайович;

-                «Кращий поет» - Сасюк Петро Михайлович – поет-реаліст Рівненщини;

-                «Кращий письменник» – Гуля Сергій Іларіонович.

 

  1. 17.        Краща рекламна агенція (кампанія)

-                ПП «РКА Бюро Март» - директор Паладійчук Оксана Володимирівна.

 

  1. 18.        Кращий журналіст, ЗМІ

-      «Кращий журналіст» - Несенюк Микола Іванович, засновник газети «Рівне вечірнє», журналіст.

 

  1. 19.        Кращий спортсмен, тренер, команда

-                «Краща команда» - команда міні-футбольного клубу «Рівне», Президент Василь Єгорович Ползунов, старший тренер Юрій Баховський;

-                 «Кращий спортсмен» - Омельчук Олег Петрович, майстер спорту Міжнародного класу зі стрільби кульової, чемпіон Європи та світу, багаторазовий чемпіон України;

-                «Кращий тренер» - Бондар Сергій Павлович – тренер вищої категорії зі стрільби кульової.

 

        Джерело http://www.city-adm.rv.ua/RivnePortal/ukr/honour_roll_pride_of_city.aspx