Орден «За розбудову України» - для соціально-спрямованих бізнесменів - РЕЄСТРИ НАГОРОДЖЕННЯ
Орден «За розбудову України» - для соціально-спрямованих бізнесменів - РЕЄСТРИ НАГОРОДЖЕННЯ

Соціально-спрямованим бізнесменам за видатні особисті досягнення в економічній, науково-технічній, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах діяльності.

  

Девіз відзнаки:"Спільними зусиллями до розбудови держави"

 

 

Дата заснування:  19 січня 2015 р.



ВИЩА НАГОРОДА ОБ'ЄДНАННЯ "КРАЇНА"

Знак народної пошани - Орден "За розбудову України"

 

Нагородження здійснюється за ПОДАННЯМ керівників відомств, органів виконавчої влади, державних та приватних установ, підрозділів, в/ч, територіальних громад

 

Згідно Рішення Ради громадських організацій України від "19" лютого 2016р. "Всеукраїнським об’єднанням громадян "КРАЇНА" започатковано Знак народної пошани - "За розбудову України"


РЕЄСТРИ   НАГОРОДЖЕНИХ орденом "За розбудову України"  у 2017 - 2016 роках  представлено за СТАТУТОМ

 

СТАТУТ

Знаку народної пошани  - Ордена "За розбудову України"

 

1. Знак народної пошани  - Орден "За розбудову України" (надалі - Орден "За розбудову України") -  це недержавна загальноукраїнська відзнака з особливим статусом, започаткована з метою сприяння створенню на теренах України громадянського суспільства європейської спрямованості.

 

2. Орденом "За розбудову України" нагороджуються громадяни України за видатні особисті досягнення в економічній, науково-технічній, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах діяльності.

 

На колодці Ордена "За розбудову України" в центрі колодки закріплена накладка – символ нагородження за досягнення в конкретній сфері діяльності.

 

3. Орденом "За розбудову України" МОЖУТЬ БУТИ НАГОРОДЖЕНІ:


 - громадяни України;
 - громадяни інших держав;
 - особи без громадянства.

 

4. ПРАВО НАГОРОДЖУВАТИ Орденом "За розбудову України"  надається:

 

    - керівникам областей, районів, міст та сіл України;
    - головам територіальних громад;
    - головам громадських організацій та спілок;
    - керівникам міністерств, відомств та силових структур України;
    - командирам в/ч;
    - начальникам/командирам правоохоронних та спеціальних підрозділів;
    - керівникам підприємств державної та приватної форм власності,
    - керівникам інших підприємств, установ та організацій.

 

Вищевказаним особам, як представникам об’єднання громадян України, ПРАВО НАГОРОДЖУВАТИ надається за умов надання до Секретаріату ВО "КРАЇНА" списку нагороджених за затвердженою формою в електронному вигляді. У 3-денний термін після отримання списків, керівнику організації, яка здійснила нагородження, надсилається Виписка з Наказу.

 

Ніяких інших умов або обмежень для нагородження не існує.

 

6. Орден " За розбудову України " носиться на лівому боці грудей після Державних нагород України, Державних нагород інших країн та відомчих заохочу вальнихвідзнак України.

 

7. Девіз Ордену " За розбудову України " - "Спільними зусилями до розбудови держави".

 

ОПИС

Знаку народної пошани  - Ордена "За розбудову України"

 

Орден виготовляється за унікальними сучасними технологіями подвійного барельєфного штампування та особливо-точного вакуумного лиття. Зображення та написи рельєфні. Покриття – золото, нікель та ювелірні емалі.

 

Колодка медалі прикрашена шовковою муаровою стрічкою. На колодці Ордена "За розбудову України" в центрі колодки закріплена накладка – символ нагородження за досягнення в конкретній сфері діяльності:

 

- для соціально-спрямованих бізнесменів

 

 

Виготовляється ВТО "ОРДЕН"

 

Згідно Рішення Ради громадських організацій України від 30 липня 2015р.  започатковано розміщення РЕЄСТРА НАГОРОДЖЕННЯ Орденом "За розбудову України" у відкритому Інтернет ресурсі на сайті ВО "КРАЇНА". Повний РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ зберігається в офісі ВО "КРАЇНА"

 Фото та відео  урочистих нагороджень Знаками народної пошани розміщується на сайті ВТО «ОРДЕН»

 

 

РЕЄСТР   НАГОРОДЖЕНИХ

  Орденом "За розбудову України" - для соціально-спрямованих бізнесменів



Увага! з 01.07.2017 року відкритий РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ розміщується на сайті ВТО «ОРДЕН»

 

 

Нижче наведений РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ до 01.07.2017 р.


* УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *


 знаку 

Нагородженний

За представленням

(назва організації)


Наказ

 

194

 Пінегін Олег Миколайович Дніпровська Єпархія УПЦ КП 

№ 6

 01.06.2017р.

193

 Штамбург Владислав Віталійович Дніпровська Єпархія УПЦ КП

№ 6

 01.06.2017р.

192

 Глиняний Леонід Петрович, голова ради директорів ТОВ "Сквірський комбінат хлібопродуктів" Сквирська районна державна адміністрація

№ 5

 03.05.2017р.

191

 Гнатюк Вікторія Олександрівна, Голова ВП ГО"НРТКУ" у Вінницькій області ВП ГО"НРТКУ" у Черкаській області

№ 5

 03.05.2017р.

190

 Врублевська Олена Ігоревна, Голова ВП ГО"НРТКУ" у м.Києві ВП ГО"НРТКУ" у Черкаській області

№ 5

 03.05.2017р.

189

 Гунько Наталія Олексіївна, Голова ВП ГО"НРТКУ" в Одеській області ВП ГО"НРТКУ" у Черкаській області

№ 5

 03.05.2017р.

188

 Цикало Тетяна Михайлівна, Голова ЦКК ГО"НРТКУ" ВП ГО"НРТКУ" у Черкаській області

№ 5

 03.05.2017р.

187

 Тачков Анатолій Леонідович, Директор ТОВ "БРАНД Сервіс" Колектив фірми ТОВ "БРАНД Сервіс"

№ 4

 03.04.2017р.

186

 Тхір Степан Степанович, директор ПАТ "Постолівське"  Тернопільський округ ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

№ 4

 03.04.2017р.

185

 Ярема Андрій Петрович  Тернопільський округ ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

№ 4

 03.04.2017р.

184

 Янушевич Ярослав Володимирович  8-й полк спецпризначення

№ 3 д

 14.03.2017р.

183

 Ляшко Олег Валерійович  БФ "Стрічка надії"

№ 3

 01.03.2017р.

182

 Кошевець Олексій Вячеславович  БФ "Стрічка надії"

№ 3

 01.03.2017р.

181

 Терещук Олександр Дмитрович   БФ "Стрічка надії"

№ 3

 01.03.2017р.

180

 Тарасов Сергій Дмитрович  БФ "Стрічка надії" 

№ 3

 01.03.2017р.

179

 Диба Віктор Іванович, полковник  Комітет " Народна люстрація "

№ 2 с

 15.02.2017р.

178

 Диба Сергій Вікторович, майор  Комітет " Народна люстрація "

№ 2 с

 15.02.2017р.

177

 Мажара Станіслав Пилипович, капітан I рангу Комітет " Народна люстрація "

№ 2 с

 15.02.2017р.

176

 Кищук Олег, депутат Київської ОДА Бійцями АТО Броварського району 

№ 5

 03.05.2017р.

№175 - №174

 інформація у Представника  Харківська міська спілка ветеранів Афганістану

№ 2

 01.02.2017р.

173

 Валентина Шаламай, волонтер Громадська організація матерів воїнів АТО 

№ 3

 01.03.2017р.

172

 Крючков Леонід Яковлевич, Директор ТОВ "Стікон" Начальник Управління Держспецзв'язку в Одеській Області

№ 1 к

 19.01.2017р.

171

 ФЕДОРІВ ЮРІЙ  ГО "ЛОГОС"

№ 1 к

 19.01.2017р.

170

 Філіпова Оксана Олександрівна, директор компанії "МУЛЬТИМЕДІА"  ГО "ДОБРОТВОРЕЦЬ"

№ 1

 10.01.2017р.

169

 Сарабєва Тетяна Георгіївна УПЦ КП Дніпропетровської єпархії

№ 1

 10.01.2017р.

168

 Chev. Chan Yee Pon SHOSJ, благодійник - іноземний громадянин ВГО "Українська служба порятунку"

№ 1

 10.01.2017р.

167

 Chev. Lei Hong Po  SHOSJ, благодійник - іноземний громадянин                           ВГО "Українська служба порятунку"     

№ 1

 10.01.2017р.


РЕЄСТР   НАГОРОДЖЕНИХ у 2016 році

  Орденом "За розбудову України" - для соціально-спрямованих бізнесменів

 

УРОЧИСТІ НАГОРОДЖЕННЯ ЗНАКАМИ НАРОДНОЇ ПОШАНИ

ФОТО та ВІДЕО


* УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *


    знаку     

Нагородженний

За представленням

(назва організації)


Наказ

 

166

 Скорик Олександр Олексійович, директор м'ясокомбінату "М'ясний", активний волонтер, патріот Харківський регіональний центр "Інваспорт"

№ 12

 01.12.2016р.

165

 Коваленко Алла Арестівна, генеральний директор ПАТ"Харківська бісквітна фабрика", Герой України, заслужений працівник промисловості, волонтер  Харківський регіональний центр "Інваспорт"

№ 12

 01.12.2016р.

164

 Віктор Кияновський, відомий меценат  БО "Тиловий фронт Ічнянщини"

№ 12

 01.12.2016р.

163

 Ніна Кошмар, Голова благодійної організації «Тиловий фронт Ічнянщини» БО "Тиловий фронт Ічнянщини"

№ 12

 01.12.2016р.

162

 Тетяна Дорошенко, знаменита волонтерка  БО "Тиловий фронт Ічнянщини"

№ 12

 01.12.2016р.

161

 ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" Ради ВГО "КРАЇНА"

№ 12 н

 19.12.2016р.

160

 Посмітюха Олександр Петрович  УПЦ КП Дніпропетровська Єпархія

№ 12

 01.12.2016р.

159

 Крупа Володимир Миколайович  УПЦ КП Дніпропетровська Єпархія

№ 12

 01.12.2016р.

158

 Коляда Валерій Васильович Єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон

№ 12

 01.12.2016р.

157

 Удачин Артем Сергійович ГО "Ради оборони країни"

№ 12 в

 05.12.2016р.

156

 Савченко Тарас Михайлович  Військово-цивільна адміністрація - м.Красногорівка

№ 11 н

 21.11.2016р.

155

 Кошарний Олексій Олександрович  Військово-цивільна адміністрація - м.Красногорівка

№ 11 н

 21.11.2016р.

154

 Хоменко Олександр Сергійович  БФ "Доля надії"

№ 11 н

 21.11.2016р.

153

 Хмельницький Геннадій Юрійович БФ "Доля надії" 

№ 11 н

 21.11.2016р.

152

 Файнер Дмитро Ісаакович  БФ "Доля надії"

№ 11 н

 21.11.2016р.

151

 Салтовець Дмитро Олександрович  БФ "Доля надії"

№ 11 н

 21.11.2016р.

№150- №100

 не видаються  Голова ВО "КРАЇНА"

№ 11 н

 21.11.2016р.

№099- №098

 благодійники ГО "Об'єднане козацтво України" ГО "Об'єднане козацтво України"

№ 11 н

 21.11.2016р.

097

 Пипич Євген Степанович  ГУ НП в Хмельницькій області

№ 11

 01.11.2016р.

096

 Антонюк Віктор Іванович ГО "Дніпровська Перспектива"

№ 10

 03.10.2016р.

095

 Артюхович Ігор Віталійович   Даргачівська районна державна адміністрація

№ 10

 03.10.2016р.

094

 Політуха Олександр Олександрович  Даргачівська районна державна адміністрація

№ 10

 03.10.2016р.

093

 Осадчий Олександр Станіславович  Даргачівська районна державна адміністрація

№ 10

 03.10.2016р.

092

 Руденко Володимир Іванович    Даргачівська районна державна адміністрація

№ 10

 03.10.2016р.

091

 Штеренберг Дмитро Олексійович  Даргачівська районна державна адміністрація

№ 10

 03.10.2016р.

090

 Беделов Бедел Абдул Вагабович   Даргачівська районна державна адміністрація

№ 10

 03.10.2016р.

089

 Мартинюк Сабiна Валерiiвна   ВГО "Українська служба порятунку"

№ 10

 03.10.2016р.

088

 Орлов Олександр Анатолійович   ВГО "Українська служба порятунку"

№ 10

 03.10.2016р.

087

 Дикий Роман Олександрович  ВГО "Українська служба порятунку" 

№ 10

 03.10.2016р.

086

 Шпитковський Олег Леонiдович   ВГО "Українська служба порятунку"

№ 10

 03.10.2016р.

085

 Горбанський Олексiй Борисович   ВГО "Українська служба порятунку"

№ 10

 03.10.2016р.

084

 Данiш Леонiд Миколайович   ВГО "Українська служба порятунку"

№ 10

 03.10.2016р.

083

 Сухолов Анатолiй Романович  ВГО "Українська служба порятунку" 

№ 10

 03.10.2016р.

082

 Дорошенко Євген Олександрович   ВГО "Українська служба порятунку"

№ 10

 03.10.2016р.

081

 Шуфрич Iван Юлiйович   ВГО "Українська служба порятунку"

№ 10

 03.10.2016р.

080

 Chev. Wang Ying Wen  SHOSJ  ВГО "Українська служба порятунку" 

№ 10

 03.10.2016р.

079

 Chev. Alex C.C. Dong  SHOSJ  ВГО "Українська служба порятунку"

№ 10

 03.10.2016р.

078

 Chev. Enoch Y.N. Wong  SHOSJ  ВГО "Українська служба порятунку"

№ 10

 03.10.2016р.

077

 Chev. Dr. Johnny S.H. Hon  SHOSJ  ВГО "Українська служба порятунку"

№ 10

 03.10.2016р.

076

 Dame Kristy P.Y. Ho  SHOSJ  ВГО "Українська служба порятунку"

№ 10

 03.10.2016р.

075

 Chev. Mad S.K. Ho  SHOSJ  ВГО "Українська служба порятунку"

№ 10

 03.10.2016р.

074

 Chev, Dr. Peter S.P. Ho  SHOSJ ВГО "Українська служба порятунку"

№ 10

 03.10.2016р.

073

 приватна колекція Кукоба  В.П., м.Кривий Ріг

№ 9

 01.09.2016р.

072

 Маркович Михайло Миколайович Уманська міська спілка "Союз Чорнобиль України"

№ 9

 01.09.2016р.

071

 Скуйбіда Сергій Вікторович, депутат Ізюмської міської ради ГС "Соціальний Рух Поваги"

№ 9

 01.09.2016р.

070

 Топал Олександр Михайлович ГО "За майбутнє України"

№ 8 ю

 31.08.2016р.

069

 Кисильов Сергій Іванович ТОВ "КОБЗАР"

№ 8 н

 24.08.2016р.

068

 Степанюк Олег Ростиславович  Заступник голови ВГО "ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 8

 01.08.2016р.

067

 Ткаченко Юрій Володимирович, генерал лейтенант авіації Начальник пенсійного відділу УФРЕ МВС України

№ 8 н

 24.08.2016р.

066

 волонтер батальйону "Айдар"  Батальйон "Айдар"

№ 8

 01.08.2016р.

065

 Пилипчук В.В.  Всеукраїнський солдатський комітет ветеранів АТО

№ 8

 01.08.2016р.

064

 Бізнесмен Тернопільщини ГО "Тернопільська цивілізація"

№ 8

 01.08.2016р.

063

 Гусаров Олександр Васильович ГО "Шепетівська міжрайонна спілка учасників АТО"

№ 8

 01.08.2016р.

062

 Бриндіков Лелнід Миколайович ГО "Шепетівська міжрайонна спілка учасників АТО"

№ 8

 01.08.2016р.

061

 МовсесянВрам Македонович  ГО "Шепетівська міжрайонна спілка учасників АТО"

№ 8

 01.08.2016р.

060

 Вичавка Іван Іванович, голова СГ "Поділля"   ГО "Шепетівська міжрайонна спілка учасників АТО"

№ 8

 01.08.2016р.

059

 Осіпчук Анатолій Іванович   ГО "Шепетівська міжрайонна спілка учасників АТО"

№ 8

 01.08.2016р.

058

 Тимошенко Валентин Степанович ГО "Дарницька громадська варта"

№ 8

 01.08.2016р.

№ 057 №055

 бізнесмени Перечинського краю Перечинська міська рада

№ 8

 01.08.2016р.

054

 Грищенко Олександр Володимирович  ГО "Спілка учасників бойових дій та АТО "УВО"

№ 8

 01.08.2016р.

053

 Соколов Сергій Петрович Голова Ради Об'єднання ВО "КРАЇНА"

№ 7 с

 29.07.2016р.

052

 П.І.Б. буде надано  ГУ НП в Кіровоградській області 

№ 7 н

 25.07.2016р.

051

 Шевчук Валерій Петрович, голова обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС  ГУ НП в Кіровоградській області

№ 7 н

 25.07.2016р.

050

 Омелянчук Сергій Олександрович Заступник Голови ВГО "Звитяга" - Мандзюк О.А. 

№ 7 c

 19.07.2016р.

049

 Мороз Володимир Васильович  ГО "ЩЕДРО" м.Заставна

№ 7

 01.07.2016р.

048

 Слободян Олександр В'ячеславович  ГУ Національної поліції в Хмельницькій області

№ 7 п

 12.07.2016р.

047

 Герега Олександр Володимирович  ГУ Національної поліції в Хмельницькій області

№ 7

 12.07.2016р.

046

 Омельчук Олег Миколайович Начальник Управління фінзабезпечення ГУНП в Хмельницькій області

№ 7

 01.07.2016р.

045

 Власов Евген Сергійович  ГМУ ОЗ "Фантом" ДФС України

№ 6 ф

 18.06.2016р.

 №044-

№029

 Благодійники стран Восточної Азії ВГО "Українська служба порятунку"

№ 6 г

 14.06.2016р.

028

 волонтер 92 ОМБр Командування та особовий склад 92 ОМБр

№ 6

 01.06.2016р.

027

  Брикуля Лілія Іванівна ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"

№ 6

 01.06.2016р.

026

 Башинський Олександр Анатолійович  Музей МВС України

№ 5 н

 12.05.2016р.

025

 КАФА  УСАМА - український бізнесмен, власник L`KAFA Group ВО "КРАЇНА"

№ 5 н

 12.05.2016р.

024

 Семчишин Олександр Сергійович ГО "Два крила"

№ 5 н

 12.05.2016р.

023

 Савицькая Ярина Святославівна Спілка ветеранів спецслужб правоохоронних органів "Каскад"  

№ 4 в

 28.04.2016р.

022

 Цьомик Анатолій Михайлович  Спілка ветеранів спецслужб правоохоронних органів "Каскад"

№ 4 в

 28.04.2016р.

021

 Яновський Олександр Васильович Спілка ветеранів спецслужб правоохоронних органів "Каскад"

№ 4 в

 28.04.2016р.

020

 Каплуновський Андрій Олександрович  Карман Юрій Васильович

№ 4

 01.04.2016р.

019

 Чумак Роман Вікторович Заступник Голови ВГО "Звитяга" - Мандзюк О.А.

№ 4

 01.04.2016р.

018

 Кияновський Віктор Павлович БО "Тиловий фронт Ічнянщини"

№ 4

 01.04.2016р.

017

 Тригуб Максим Валерійович  Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 3 ч

 31.03.2016р.

016

 Кецько Сергій Петрович  Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 3 н

 17.03.2016р.

015

 Гуцул Ігор Євгенович  Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 3 н

 17.03.2016р.

014

 Войтович Ярослав Вячеславович  Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 3 н

 17.03.2016р.

013

 Мусіхіна Лілія Іванівна

ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "СИЛА УКРАЇНИ"

№ 3 н

 17.03.2016р.

012

 Павлишин Роман Ярославович

ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "СИЛА УКРАЇНИ"

№ 3 н

 17.03.2016р.

011

 Соколов Леонід Георгійович, Голо Фонда "Серце до серця"  БО БФ "ВІРУЮ"

№ 3 н

 17.03.2016р.

010

 Яцентій Богдан Романович, голова представництва компанії "Ауробіндо фарма Лімітед" в Україні БО БФ "ВІРУЮ"

№ 3 н

 17.03.2016р.

009

 Близнюк Геннадій Анатолійович, Председатель ЗАО СП "Агрохимэкспорт" Меія міста Дніпропетровська

№3 с

 22.03.2016р.

008

  Падалка Андрій Миколайович Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 3 н

 17.03.2016р.

007

  Куприяненко Владислав Станіславович      Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 3 н

 17.03.2016р.

006

  Безушко Володимир Миколайович, директор ПП "Тернобуд"  

 Тернопільський округ ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

№ 3

 01.03.2016р.

005

  Білик Мирослав Миколайович, директор ТОВ "Галичина Ласунка"

Тернопільський округ ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО" 

№ 3

 01.03.2016р.

004

  Бліхар Володимир Васильович

ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "СИЛА УКРАЇНИ"

№ 3

 01.03.2016р.

003

  Залеський Андрій Олександрович ГО "ДНІПРОВСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

№ 3

 01.03.2016р.

002

  Свищук Андрій Олександрович  ГО "ДНІПРОВСЬКА ПЕРСПЕКТИВА"

№ 3

 01.03.2016р.

001

  Жила Лариса Миколаївна, директор фірми ТОВ "Карусель ЛТД" заступник фірми  ТОВ "Карусель ЛТД"

№ 3

 01.03.2016р.