Орден "За розбудову України" - для працівників промисловості та сільського господарства - РЕЄСТРИ НАГОРОДЖЕННЯ
Орден

Працівника промисловості та сільського господарства за видатні особисті досягнення в економічній, науково-технічній, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах діяльності.

 

Девіз відзнаки:"Спільними зусиллями до розбудови держави"

 

Дата заснування:  19 січня 2015 р

 

СТАТУТ

Знаку народної пошани  - Ордена "За розбудову України"

 

1. Знак народної пошани  - Орден "За розбудову України" (надалі - Орден "За розбудову України") -  це недержавна загальноукраїнська відзнака з особливим статусом, започаткована з метою сприяння створенню на теренах України громадянського суспільства європейської спрямованості.

 

2. Орденом "За розбудову України" нагороджуються громадяни України за видатні особисті досягнення в економічній, науково-технічній, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах діяльності.

 

На колодці Ордена "За розбудову України" в центрі колодки закріплена накладка – символ нагородження за досягнення в конкретній сфері діяльності.

 

3. Орденом "За розбудову України" МОЖУТЬ БУТИ НАГОРОДЖЕНІ:


 - громадяни України;
 - громадяни інших держав;
 - особи без громадянства.

 

4. ПРАВО НАГОРОДЖУВАТИ Орденом "За розбудову України"  надається:

 

    - керівникам областей, районів, міст та сіл України;
    - головам територіальних громад;
    - головам громадських організацій та спілок;
    - керівникам міністерств, відомств та силових структур України;
    - командирам в/ч;
    - начальникам/командирам правоохоронних та спеціальних підрозділів;
    - керівникам підприємств державної та приватної форм власності,
    - керівникам інших підприємств, установ та організацій.

 

Вищевказаним особам, як представникам об’єднання громадян України, ПРАВО НАГОРОДЖУВАТИ надається за умов надання до Секретаріату ВО "КРАЇНА" списку нагороджених за затвердженою формою в електронному вигляді. У 3-денний термін після отримання списків, керівнику організації, яка здійснила нагородження, надсилається Виписка з Наказу.

 

Ніяких інших умов або обмежень для нагородження не існує.

 

6. Орден " За розбудову України " носиться на лівому боці грудей після Державних нагород України, Державних нагород інших країн та відомчих заохочу вальнихвідзнак України.

 

7. Девіз Ордену " За розбудову України " - "Спільними зусилями до розбудови держави".

 

 

ОПИС

Знаку народної пошани  - Ордена "За розбудову України"

 

Орден виготовляється за унікальними сучасними технологіями подвійного барельєфного штампування та особливо-точного вакуумного лиття. Зображення та написи рельєфні. Покриття – золото, нікель та ювелірні емалі.

 

Колодка медалі прикрашена шовковою муаровою стрічкою. На колодці Ордена "За розбудову України" в центрі колодки закріплена накладка – символ нагородження за досягнення в конкретній сфері діяльності:

 

 

- для працівників промисловості та сільського господарства

 

 

Виготовляється ВТО "ОРДЕН"

 

Згідно Рішення Ради громадських організацій України від 30 липня 2015р.  започатковано розміщення РЕЄСТРА НАГОРОДЖЕННЯ  Орденом "За розбудову України"  у відкритому Інтернет ресурсі на сайті ВО "КРАЇНА". Повний РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ зберігається в офісі ВО "КРАЇНА"

 Фото та відео  урочистих нагороджень Знаками народної пошани розміщується на сайті ВТО «ОРДЕН»

 

 

РЕЄСТР   НАГОРОДЖЕНИХ

  Орденом "За розбудову України" - для працівників промисловості та сільського господарства


Увага! з 01.07.2017 року відкритий РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ розміщується на сайті ВТО «ОРДЕН»



Нижче наведений РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ до 01.07.2017 р.


* УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *

 

 знаку 

Нагородженний

За представленням

(назва організації)

Наказ

№240- №210

 інформація у Представника Конфедерація будівельників України № 7

03.07.2017р.

   ...    

205

 Балюк Іван Махтейович, директор ПАФ "Україна"  Великобагачанська селищна рада Полтавської області № 6 к

28.06.2017р.

204

 Магера Леся Михайлівна, директор ТДВ Шляхове ремонтно-будівельне управління №65  ГО "Фонд святого Онуфрія" № 6

01.06.2017р.

203

 Зельфімян Гагік Альбертович Директор МПП "АГРЕК" № 5

03.05.2017р.

202

 Білик Антон Іванович, директор ПАП  "Іванівське"  Тернопільський округ ГО"Всеукраїнський союз ветеранів АТО" № 4

03.04.2017р.

201

 Крижовачук Олег Петрович, Директор ТОВ "Україна"  Тернопільський округ ГО"Всеукраїнський союз ветеранів АТО" № 4

03.04.2017р.

200

 Коріненко Олексій Сільвестрович, ветеран праці, до 90-річчя родина ЮБІЛЯРА  № 3 ю

30.03.2017р.

199

 Лазос Лампракіс Лакіс Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.  № 3 д

14.03.2017р.

198

 Бугаря Надія Миколаївна Ветерани Корпорації "Украгропромбуд"  № 3 д

14.03.2017р.

197

 Южда Микола Мусійович Ветерани Корпорації "Украгропромбуд" № 2 ю
22.02.2017р

196

 КОМПАНІЯ "AGRICOM  GROUP" БО "СВОБОДУ УКРАЇНІ" № 1 к
19.01.2017р

195

 Погорелий Віктор Васильович, заступник директора УкрНДІПВТ ім.Л.Погорєлова МГО "Міжнарожний Союз козацтва" № 1

10.01.2017р.

194

 Таранов Олексій Анатолійович, директор ТОВ "Чугуєвський масло екстракційний завод" Харківське відділення УС Міжнародної поліцейської асоціації № 1

10.01.2017р.

193

 Пришвін  Олександр Володимироч                           Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 1

10.01.2017р.


 

РЕЄСТР   НАГОРОДЖЕНИХ у 2016 році

  Орденом "За розбудову України" - для працівників промисловості та сільського господарства

 

УРОЧИСТІ НАГОРОДЖЕННЯ ЗНАКАМИ НАРОДНОЇ ПОШАНИ

ФОТО та ВІДЕО


* УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *


 знаку 

Нагородженний

За представленням

(назва організації)

Наказ

 

192

 Ярошенко Людмила Миколаївна, заступник Голови господарства "Ярошенко" Фермерське господарство "Ярошенко" № 12

01.12.2016р.

191

 Петро Канак, перший заступник Голови Правління ПАТ "Тернопільгаз" Тернопільська обласна спілка УСВА № 12

01.12.2016р.

190

 Садовський Володимир Іванович, Провідний науковий співробітник відділу економіки, управління та організації будівництва ДП «НДІБВ», к.т.н., с.н.с. Конфедерація будівельників України  № 07

04.04.2016р.

189

 Григоровський Петро Євгенович, Перший заступник директора ДП «НДІБВ» з наукової роботи, к.т.н., с.н.с.  Конфедерація будівельників України  № 07

04.04.2016р.

188

 Качурін Геннадій Валентинович, Диреткор ТОВ "Буд-Инвест-Индастрі"  Конфедерація будівельників України  № 14

12.07.2016р.

187

 Ростунков Олександр Михайлович, Провідний спеціаліст виробничого відділу ТОВ "Спецмехбуд-21"  Конфедерація будівельників України   № 14

12.07.2016р.

186

 Волощук Микола Мефодійович, Начальник управління будівництва Дніпровської РДА в м. Києві  Конфедерація будівельників України  № 14

12.07.2016р.

185

 Лисов Ігор Володимирович, Перший віце-президент Конфедерації будівельників України, почесний президент ТОВ "ТМО Ліко-Холдинг"  Конфедерація будівельників України  № 18

16.09.2016р.

184

 Василь Ананійович Ватаманюк, Заслужений будівельник України  Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

183

 Борисова Людмила Олександрівна, ДП "Закордонмонтажспецбуд" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

182

 Кучерук Олександр Миколайович, Радник президента «Укрмонтажспецбуд» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

181

 Кардаш Василь Борисович, Віце-президент Української державної корпорації по виконанню монтажних і спеціальних будівельних робіт «Укрмонтажспецбуд» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

180

 Харченко Олег Іванович, Перший віце-президент «Укрмонтажспецбуд» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

179

 Соколовський Олег Степанович, в.о.голови правління-директор ПАТ «Важпромелектропроект» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

178

 Кучерук  Сергій Миколайович, в.о.директора ПАТ «Електроважхімпроект» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

177

 Бондар Юрій Петрович, ТОВ ІБК  “ЄВРОГАРАНТБУД” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

176

 Фаль Андрій Євгенійович, Головний інженер ТОВ "Інститут комплексного проектування об'єктів будівництва" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

175

 Галінський Олександр Михайлович, директор ДП «НДІБВ» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

174

 Щербань Павло Сергійович, заступник генерального директора ТОВ «Укрекспертиза в будівництві» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

173

 Мусійчук Сергій Володимирович, провідний експерт  ТОВ «Укрекспертиза в будівництві» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

172

 Філінський Леонтій Володимирович, провідний експерт ТОВ «Укрекспертиза в будівництві» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

171

 Козлова Ірина Антонинівна, провідний експерт ТОВ «Укрекспертиза в будівництві» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

170

 Лимар Микола Васильович, Директор ТОВ «ІНЖЕНЕРБУДПРОЕКТ» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

169

 Сидоров Сергій Андрійович, монтажник 6-го розряду Холдингової компанії "Енергомонтажвентиляція" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

168

 Кочман Руслан Іванович, головний інженер Холдингової компанії "Енергомонтажвентиляція" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

167

 Пушняк Микола Іванович, начальник виробничо-технічного відділу ТОВ «СМАРТБІЛДІНГ» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

166

 Кодь  Олександр Васильович, головний інженер ТОВ «СМАРТБІЛДІНГ» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

165

 Носков Олександр Сергійович, Заступник генерального директора з будівництва ТОВ «СМАРТБІЛДІНГ» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

164

 Сокур Сергій Олександрович, Генеральний директор Групи компаній ГЕРЦ Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

163

 Ремез Володимир Дмитрович, головний інженер ТОВ «ЄВРОКОН БУД» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

162

 Ревуцький Євген Віталійович, виконавець робіт ТОВ «ЄВРОКОН БУД» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

161

 Гаренко Володимир Алімович, начальник дільниці ТОВ «Єврокон Україна» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

160

 Голеня Петро Іванович, начальник дільниці ТОВ «ЄВРОКОН БУД» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

159

 Бордя Сергій Олександрович, начальник виробничо-технічного відділу ТОВ"Євроконбуд" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

158

 Задніпряний Юрій Вікторович, заступник генерального директора ТОВ «Єврокон Україна» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

157

 Яаано ВІНК, Голова правління Nordecon AS Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

156

 Недужий Сергій Миколайович, Керівник проектів ТММ Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

155

 Жаворонков Володимир Миколайович, Директор з капітального будівництва ТММ Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

154

 Носар Олександр Вікторович, Начальник виробничо-технічного відділу ТММ Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

153

 Мартиненко Андрій Олександрович, провідний інженер ТММ Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

152

 Кропов Дмитро Миколайович, Заступник генерального директора ТММ Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

151

 Устінов Володимир Єгорович, Головний інженер компанії ТММ Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

№150 - № 149

 інформація у Представника Бузько Юрій Іванович, м.Одеса № 12

01.12.2016р.

№148 - № 147

 П.І.Б. буде надано ( нагородження у грудні) ГО "Всеукраїнське об'єднанне козацтво" № 12 о 

23.12.2016р.

146

 Кабанов Валерій Сергійович  БФ "Агрохолдингу "МРІЯ"  № 11 

01.11.2016р.

145

 Ліщинський Микола Миколайович   БФ "Агрохолдингу "МРІЯ"  № 11 

01.11.2016р.

144

 Пудлик Іван Петрович   БФ "Агрохолдингу "МРІЯ"  № 11 

01.11.2016р.

143

 Даценко Володимир Андрійович ГО "Народна Рада Ічнянщини" № 11 о

07.11.2016р.

142

 Бучковський Северин Миколайович, ветеран праці сільського господарства  Тов "Софія-Люкс" ЛТД  № 10

01.10.2016р.

141

 приватна колекція Кукоба В.П. м.Кривий Ріг  № 9

01.09.2016р.

140

 Баранник Михайло Олександрович, Головний інженер ТОВ «БУДАКС» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

139

 Паньков Олександр Васильович, Директор ТОВ «БУДАКС» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

138

 Горбачова Вікторія Владленівна, Інженер з підготовки виробництва ПрАТ «ЕНЕРГОПОЛЬ – УКРАЇНА» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

137

 Язловецька Галина Володимирівна, Начальник кошторисного відділу ПрАТ «ЕНЕРГОПОЛЬ – УКРАЇНА» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

136

 Однолько Дмитро Володимирович, Заступник керівника проекту ПрАТ «ЕНЕРГОПОЛЬ – УКРАЇНА» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

135

 Вєрєщагін  Олександр Іванович, Директор ТОВ «БК «БУДЦЕНТР» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

134

 Кобрильов Юрій Опанасович, Директор департаменту кошторисного аудиту ТОВ «ОМОКС» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

133

 Кулагін Олексій Володимирович, Директор ТОВ «ОМОКС» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

132

 Бондарева Клавдія Володимирівна, Генеральний директор ТОВ «Фінансово-будівельна компанія «Пагода» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

131

 Кучерук Сергій Володимирович, заступник директора з виробничих питань ТОВ «СВП МАЙСТЕР» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

130

 Присяжнюк Олег Анатолійович, директор ТОВ «Профсервіском» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

129

 Кучер Олександр Миколайович, керівник ТОВ «Л-Буд Компані» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

128

 Білоконь Олексій Валерійович, Комерційний Директор  Групи Компаній "Роял Хауз" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

127

 Мелянчук Наталія Григорівна, Управляючий Директор Групи Компаній "Роял Хауз" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

126

 Ганжа Віталій Вікторович, Президент Групи Компаній "Роял Хауз" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

125

 Лимар Олександр Вікторович, Головний інженер ПАТ «Завод залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальської» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

124

 Шемчук Микола Михайлович, Директор ТОВ "Будеволюція" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

123

 Бабій Володимир Дмитрович, Головний інженер ПАТ АКБ "Аркада" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

122

 Гавріков Денис Олександрович, начальник відділу технічної інвентаризації ТОВ "Міськспецексперт" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

121

 Ротов Олександр Сергійович, Голова Ради директорів Конфедерації будівельників України Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

120

 Шпилевський Іван Іванович, ДП Український ДНДІ проектування міст «Діпромісто» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

119

 Фаренюк Геннадій Григорович, Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

118

 Харченко Олександр Михайлович, Заступник Голови Ради директорів Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

117

 Рокунь Василь Олексійович, Директор «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

116

 Крючков Леонід Якович, Представник в Одеській області Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

115

 Крутилко Іван Лукич, Представник у Хмельницькій області Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

114

 Зазуляк Василь Володимирович, Представник у Чернівецькій області Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

113

 Вайман Руслан Олексійович, Представник у Волинській області Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

112

 Ландар Олексій Михайлович, Генеральний директор ТЗДВ «Полтавтрансбуд» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

111

 Матвійчук Микола Анатолійович, Головний інженер будівництва ПП "Компанія РОС" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

110

 Осіпчук Володимир Олександрович, Заступник директора ПП "Компанія РОС" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

109

 Саюк Олександр Вікторович, Директор ПП "Компанія РОС" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

108

 Чернікова Лариса Анатоліївна, головний інженер проекту АТ “Куряжський ДБК” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

107

 Алексанян Ромео Аркадійович, перший заступник генерального директора АТ “Куряжський ДБК” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

106

 Правда Олександр Павлович, директор з капітального будівництва ТОВ “Інтербуд” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

105

 Чернохвостов Віктор Семенович, директор ТОВ “Інтербуд” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

104

 Апресян Вазген Миколайович, виробник робіт ПП Фірма “ГСК” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

103

 Процюк Віктор Петрович, виконроб ПП “Донком” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

102

 Посохов Іван Борисович, монтажник зовнішніх трубопроводів 4 розряду ТОВ “Спецгазбуд” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

101

 Кудирко Сергій Володимирович, головний инженер ТОВ “Спецгазбуд” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

100

 Панченко Олексій Федорович, начальник ділянки слюсарно-складальних робіт ТОВ “Стальконструкія ЛТД” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

099

 Кісільов Борис Васильович, виробник робіт ТОВ “Стальконструкція ЛТД” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

098

 Кіріченко Олексій Миколайович, слюсар-складальник металоконструкцій 5 розряду ТОВ “Стальконструкція ЛТД” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

097

 Ісичко Анатолій Миколайович, виробник робіт ПрАТ “ФЛАС” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

096

 Риндін Дмитро Анатольович, виробник робіт ПрАТ “ФЛАС” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

095

 Золотарьов Олександр Михайлович, виконроб управління механізації АТ “Південспецатоменергомонтаж” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

094

 Любченко Сергій Миколайович, начальник будівельно-монтажного управління №2  АТ “Південспецатоменергомонтаж” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

093

 Гончар Євген Олегович, електрозварник управління №19 АТ “Трест Житлобуд-1” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

092

 Овчінніков Василь Миколайович, пліточник СУ “Отделстрой” АТ “Трест Житлобуд-1” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

091

 Осяєв Денис Євгенійович, каменяр управління №15 АТ “Трест Житлобуд-1” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

090

 Товстий Петро Михайлович, каменяр будівельно-монтажного управління №11 АТ “Трест Житлобуд-1” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

089

 Стрихарчук Сергій Сергійови, генеральний директор ТзОВ "Бетон Брук Сервіс" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

088

 Чумаченко Євген  Олександрович,  регіональний менеджер зі збуту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

087

 Ногейра Да Сільва Луіш Херувим, головний інженер проектів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

086

 Квашин Костянтин Валерійович, заступник начальника управління інвестиційних проектів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

085

 Семенов Сергій Георгійович, керівник проектів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

084

 Омельченко Леонід Всеволодович, директор  виробничо-комплектувального центру «Житлобуд-2» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

083

 Кривохижа Олександр Андрійович, головний інженер проекту ТОВ “Будівельний Альянс Груп” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

082

 Мацак Валентин Миколайович, директор по виробництву ТОВ “Будівельний Альянс Груп” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

081

 Фокін Микола Володимирович, технічного директора ПрАТ "ЛДБК" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

080

 Костоглод Олег Борисович  ТОВ "ЮНІЛАБ"  № 8 ю

26.08.2016р.

079

 Високий Василь Андрійович  Хмельницька обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС  № 8

01.08.2016р.

078

 Лабазюк Петро Петрович   Хмельницька обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС  № 8

01.08.2016р.

077

 Лабазюк Сергій Петрович   Хмельницька обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС № 8

01.08.2016р.

076

 приватна колекція  ВО "КРАЇНА"  № 7

01.07.2016р.

075

 керівник фермерського господарства Перечинська міська рада № 7

01.07.2016р.

074

 керівник підприємства Перечинська міська рада № 7

01.07.2016р.

073

 керівник фермерського господарства Перечинська міська рада № 7

01.07.2016р.

072

 Соломений Євген Григорович, керівник ЗАТ "Вишневське спецмонтажне управління" Рада ветеранів ДОС МВС України   № 7

01.07.2016р.

071

 Макуха Валерій Васильович, Голова фермерського господарства «ІНТЕР – АГРО – БАЗА»  Колектив ФГ «ІНТЕР – АГРО – БАЗА»  № 7 с

08.07.2016р.

070

 Чернухін Олександр Мойсійович, науковий співробітник сектору підземних та природоохоронних споруд  ДП «НДІБВ», к.т.н., с.н.с. Конфедерація будівельників України № 6 м

19.06.2016р.

069

 Порало Григорій Степанович Трудовий колектив приватної агрофірми "України" № 6 г

14.06.2016р.

068

 Малішевський Олександр Степанович ТОВ "Сім футів"  № 6

01.06.2016р.

067

 Петросян Абел Амрастанович  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець"  № 5

04.05.2016р.

066

 Цветік Микола Миколайович  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець" № 5

04.05.2016р.

065

 Кравченко Любов Миколаївна  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець" № 5

04.05.2016р.

064

 Бондаренко Віктор Анатолійович  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець" № 5

04.05.2016р.

063

 Артеменюк Сергій Валентинович  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець" № 5

04.05.2016р.

062

 Цветік Сергій Миколайович  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець" № 5

04.05.2016р.

061

 Семанчук Віктор Павлович  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець" № 5

04.05.2016р.

060

 Соченко Юрій Миколайович  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець" № 5

04.05.2016р.

059

 Мельник Анатолій Миколайович СВУ "КАСКАД" № 5

04.05.2016р.

058

 Личак Сергій Орленович  СВУ "КАСКАД"  № 5

04.05.2016р.

057

 Лупоносов Ілля Володимирович, генеральний директор ТОВ "Науково-дослідницький учбово-курсовий консультаційний центр промислової безпеки"  Правління ICC Ukraine - Українського національгий комітету Міжнародної торгової палати  № 4

01.04.2016р.

056

 Балагура Олег Вікторович, заслужений працівник с\г, директор держпідприємства дослідного господарства "Шевченківське"  "Всеукраїнський мистецький Фонд України"  № 4

01.04.2016р.

055

 Реута Олеся Григорівна  БО "Тиловий фронт Ічнянщини" № 3 н

17.03.2016р.

 №

054

 Дорошенко Тетяна Володимирівна  БО "Тиловий фронт Ічнянщини" № 3 н

17.03.2016р.

053

 Бриця Людмила Миколаївна  БО "Тиловий фронт Ічнянщини" № 3 н

17.03.2016р.

052

 Кошмар Ніга Григорівна  БО "Тиловий фронт Ічнянщини" № 3 н

17.03.2016р.

051

 Півень Микола Володимирович  ТОВ "Алай - безпека" № 3 н

17.03.2016р.

050

 Дрібноход Віктор Іванович, заступник Гендиректора Корпорації "Союз"   Генеральний директор Корпорації "Союз" № 3

01.03.2016р.

049

 Стратілат Тамара Михайлівна   Ніжинський ОМВК № 3

01.03.2016р.

048

 Сагайдак Сергій Володимирович, волонтер   БО "СВОБОДУ УКРАЇНІ"  № 2 о

20.02.2016р.

047

 Троян Дмитро Олексійович, генеральний директор магазину "Практика - Миколаїв"   БО "СВОБОДУ УКРАЇНІ"  № 2 о

20.02.2016р.

046

 Перепелицин Андрій Іванович, директор фірми "АЛЬТОРІС"   БО "СВОБОДУ УКРАЇНІ"  № 2 о

20.02.2016р.

045

 Перепелицина Олена Анатоліївна, директор фірми "Elines"   БО "СВОБОДУ УКРАЇНІ"  № 2 о

20.02.2016р.

044

 Фуркало Ігор Савович, генеральний директор ЗАО "Лакталіс-Миколаїв"   БО "СВОБОДУ УКРАЇНІ"  № 2 о

20.02.2016р.

043

 Пищик Олексій Юрійович, начальник відділу ТОВ "Євролізінг Україна"  Голова виконкома ХВ УС МПА - Дронь І.І. № 2

02.02.2016р.

042

 Величко Віталій Володимирович - заступник генерального директора ТОВ ПАТ "Укртранснафта"  Полтавська обласна рада Всеукраїнської Асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту № 2

02.02.2016р.

041

 Кияновський Віктор Павлович, депутат обласної ради, директор Ічнянського заводу сухого молока та масла  Громадське об'єднання "Народна Рада Ічнянщини"

№ 1 с

22.01.2016р.


РЕЄСТР   НАГОРОДЖЕНИХ у 2015 році

  Орденом "За розбудову України"

- для працівників промисловості та сільського господарства


* Облік номерів відзнак проводиться з 19 січня 2015 року *


знаку

Нагородженний

За представленням

(назва організації)

 

Наказ

 

001

  Кубай Олександр Володимирович, директор ТОВ "Галич Агро-Стек", м.Тернопіль

  Колектив ТОВ "Галич Агро-Стек"

№ 4

 03.04.2015р.

002

 Плотников Віталій Михайлович, за досягнення в розбудові сільського господарства України  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець"

№ 5

 05.05.2015р.

№ 

003

 Рижков Володимир Петрович, за досягнення в розбудові сільського господарства України

 ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець"

№ 5

 05.05.2015р.

№ 

004

 Цокалов Олексій Степанович, за досягнення в розбудові сільського господарства України

 ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець"

№ 5

 05.05.2015р.

005

 Понасюк Микола Володимирович, за досягнення в розбудові сільського господарства України

 ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець"

№ 5

 05.05.2015р.

006

 Бондаренко Віктор Анатолійович, за досягнення в розбудові сільського господарства України  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець"

№ 5

 05.05.2015р.

007

 Синьогуб Андрій Михайлович, за досягнення в розбудові сільського господарства України

 ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець"

№ 5

 05.05.2015р.

008

  Кийко Анатолій Миколайович   ГО " Ветерани за Україну"

№ 5

 05.05.2015р.

009

  Білінський Роман Романович  "Спілка бійців та волонтерів АТО "СИЛА УКРАЇНИ"

№ 5

 05.05.2015р.

010

  Лихольот Віталій Миколайович, за сприяння в миротворчих заходах   Харківське відділення української секції  Міжнародної поліцейської асоціації

№ 7

 01.07.2015р.

011

  Савчук Григорій Устимович, перший заступник Центральної Ради ВФСТ "КОЛОС" АПК України  Центральна Рада ВФСТ "КОЛОС" АПК України

№ 6-с

 29.06.2015р

012

  Романко Володимир Олександрович   Всеукраїнське об'єднання громадян "КРАЇНА"

№ 7-ю

 27.06.2015р.

013

  Матькова Наталія Володимирівна, заступник начальника відділу будівництва ДП «Гіпрококс», м.Харків   Голови виконкому ХВ УС МПА

№ 7

 01.07.2015р.

014

  Гура Федір Євгенійович, депутат Микільської сільської ради Солонянського району   Солонянська районна організація ВО "Батьківщина"

№ 8

 04.08.2015р.

015

  Марченко Олександр Борисович, голова кооперативу "Електроклуб" смт.Бородянка Київської області   Всеукраїнське об'єднання громадян "КРАЇНА"

№ 8

 04.08.2015р.

017

  Вацлавський Петро Юліанович, м. Тернопіль   ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ» м. Тернопіль

№ 8

 04.08.2015р.

018

  Колісник Володимир Михайлович   ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ» м. Тернопіль

№ 8

 04.08.2015р.

019

  Малюта Юрій Станіславович   ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ» м. Тернопіль

№ 8

 04.08.2015р.

020

  Кривко Василь Михайлович   ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ» м. Тернопіль

№ 8

 04.08.2015р.

 

 021

  Пеляк Петро Іванович   ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ» м. Тернопіль

№ 8

 04.08.2015р.

 

022

  Соломка  Богдан  Олегович   ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ» м. Тернопіль

№ 8

 04.08.2015р.

023

  Іванчик Віктор Петрович, засновник та генеральний директор агропромхолдингу "Астарта-Київ"

  Почесний діяч мистецтв України -

  Доля О.С.

№ 9

 01.09.2015р.

024

  Черновол Леонід Пилипович   Директор ТОВ " Сімфутів"

№ 9 с

 22.09.2015р.

 №

026

  Гуйда Алла Миколаївна   Національна медична палата України

№ 10 с

 09.10.2015р.

 №

027

  Сабибін Олександр Михайлович   ВО "КРАЇНА"

№ 8 к

 24.08.2015р.

028

  Плакасов Олексій Миколайович, перший заступник Голови Правління ПАТ "Укртатнафта"   Голова Полтавської обласної ради ветеранів органів і підрозділів цивільного захисту Всеукраїнської асоціації ветеранів

№ 10

 01.10.2015р.

029

  Бистріцький Ігор Павлович, віце-президент Академії історії та археології  Наукова Рада "Академія історії та археології МАК", м.Кіровоград

№ 10

 01.10.2015р.

 

030

  Курочкін Олександр Леонідович  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

031

  Гаврилюк Олександр Михайлович  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

032

  Несміян Сергій Володимирович  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

 

033

  Мазуров Олександр Анатолійович  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

 

034

  Андрієнко Василь Миколайович  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

 

035

  Макаревич Ігор Миколайович  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

 

036

  Ігнатенко Станіслав Григорович  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

 

037

  Купріянов Олександр Прокопович  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

 

038

  Ольшевський Кшиштоф Артур  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

 

039

  Лавренчук Василь Петрович, головний інженер ТОВ "Ковельський хлібокомбінат"  Директор ТОВ "Ковельський хлібокомбінат"

№ 11

 03.11.2015р.

 

040

  Гаврилюк Олена Олександрівна  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р