Орден "За розбудову України" - для працівників гуманітарної та соціальної сфери, науки і мистецтва - РЕЄСТРИ НАГОРОДЖЕННЯ
Орден

ВИЩА НАГОРОДА ОБ'ЄДНАННЯ "КРАЇНА"

Знак народної пошани Орден "За розбудову України"


Нагородження здійснюється за ПОДАННЯМ керівників відомств, органів виконавчої влади, державних та приватних установ, підрозділів, в/ч, територіальних громад

 

Згідно Рішення Ради громадських організацій України від "19" січня 2015р. "Всеукраїнським об’єднанням громадян "КРАЇНА" започатковано Знак народної пошани - "За розбудову України"


РЕЄСТРИ   НАГОРОДЖЕНИХ орденом "За розбудову України" у 2017 - 2015 роках представлено за СТАТУТОМ

 

СТАТУТ

Знаку народної пошани  - Ордена "За розбудову України"

 

1. Знак народної пошани  - Орден "За розбудову України" (надалі - Орден "За розбудову України") -  це недержавна загальноукраїнська відзнака з особливим статусом, започаткована з метою сприяння створенню на теренах України громадянського суспільства європейської спрямованості.

 

2. Орденом "За розбудову України" нагороджуються громадяни України за видатні особисті досягнення в економічній, науково-технічній, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах діяльності.

 

На колодці Ордена "За розбудову України" в центрі колодки закріплена накладка – символ нагородження за досягнення в конкретній сфері діяльності.

 

3. Орденом "За розбудову України" МОЖУТЬ БУТИ НАГОРОДЖЕНІ:


 - громадяни України;
 - громадяни інших держав;
 - особи без громадянства.

 

4. ПРАВО НАГОРОДЖУВАТИ Орденом "За розбудову України"  надається:

 

    - керівникам областей, районів, міст та сіл України;
    - головам територіальних громад;
    - головам громадських організацій та спілок;
    - керівникам міністерств, відомств та силових структур України;
    - командирам в/ч;
    - начальникам/командирам правоохоронних та спеціальних підрозділів;
    - керівникам підприємств державної та приватної форм власності,
    - керівникам інших підприємств, установ та організацій.

 

Вищевказаним особам, як представникам об’єднання громадян України, ПРАВО НАГОРОДЖУВАТИ надається за умов надання до Секретаріату ВО "КРАЇНА" списку нагороджених за затвердженою формою в електронному вигляді. У 3-денний термін після отримання списків, керівнику організації, яка здійснила нагородження, надсилається Виписка з Наказу.

 

Ніяких інших умов або обмежень для нагородження не існує.

 

6. Орден " За розбудову України " носиться на лівому боці грудей після Державних нагород України, Державних нагород інших країн та відомчих заохочу вальнихвідзнак України.

 

7. Девіз Ордену " За розбудову України " - "Спільними зусилями до розбудови держави".

 

ОПИС

Знаку народної пошани  - Ордена "За розбудову України"

 

Орден виготовляється за унікальними сучасними технологіями подвійного барельєфного штампування та особливо-точного вакуумного лиття. Зображення та написи рельєфні. Покриття – золото, нікель та ювелірні емалі.

 

Колодка медалі прикрашена шовковою муаровою стрічкою. На колодці Ордена "За розбудову України" в центрі колодки закріплена накладка – символ нагородження за досягнення в конкретній сфері діяльності:

 

- для працівників гуманітарної та соціальної сфери, науки і мистецтва

 

РЕЄСТР   НАГОРОДЖЕНИХ у 2017 році

  Орденом "За розбудову України" - для працівників гуманітарної та соціальної сфери, науки і мистецтва


УРОЧИСТІ НАГОРОДЖЕННЯ ЗНАКАМИ НАРОДНОЇ ПОШАНИ

ФОТО та ВІДЕО


* УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *


 знаку 

Нагородженний

За представленням

(назва організації)

Наказ

 

281

 Остапчук Олександр Миколайович, директор школи-ліцею № 6 ім.Н.Яремчука  Асоціація "Браття-Українці" м.Тернопіль  № 5

03.05.2017р.

280

 Маланюк Борис Орестович, режисер, актор, Президент Асоціації "Браття-Українці"   Асоціація "Браття-Українці" м.Тернопіль  № 5

03.05.2017р.

279

 Закревська Світлана Федорівна Колектив КПНЛ № 145 № 5 ю

11.05.2017р.

278

 Нікітіна Світлана Володимирівна, Голова ВП ГО"НРТКУ" у Дніпропетровській області  ВП ГО"НРТКУ" у Черкаській області № 5

03.05.2017р.

277

 Жук Валерій Миколайович, д.е.н., професор, віце-президент НААН Профспілка Тернопільського НЕУ № 5

03.05.2017р.

276

 Гнатенко-Жаркова Наталія Василівна, Голова батьківського комітету школи Смілянська спеціалізована школа №12 № 5

03.05.2017р.

275

 Митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин   Гусєв Ю.В.  № 5

03.05.2017р.

274

 Бардачов Юрій Миколайович, ректор Херсонського національного технічного університету  Гусєв Ю.В.  № 4 о

24.04.2017р.

273

 Матвієнко Валентина Миколаївна, керівник юридичного відділу ГФ "Ветеранів АТО і УБД Синельниківщини"  № 4

03.04.2017р.

272

 Олехнович Галина Іванівна, доктор економічних наук, професор, Білоруський державний економічний університет Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди № 4

03.04.2017р.

271

 Доріна Олена Борисівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри національної економіки та державного управління, Білоруський державний економічний університет Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди № 4

03.04.2017р.

270

 Варналій Захарій Степанович, доктор економічних наук, професор, заступник завідувача кафедри фінансів КНУ імені Т.Г. Шевченка Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди № 4

03.04.2017р.

269

 Богдан Ніна Іванівна, доктор економічних наук, професор, Білоруський державний економічний університет Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди № 4

03.04.2017р.

268

 Меньшиков Володимир Васильович, доктор соціології, професор, керівник Центру соціальних досліджень Даугавпілського університету  Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди № 4

03.04.2017р.

267

 Тетеринець Тетяна Анатоліївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та організації підприємств АПК, УО «Білоруський державний аграрний технічний університет»  Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди № 4

03.04.2017р.

 №

266

 Саулюс Станайтісдоктор наук, професор Едукологічного університету Литви  Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди № 4

03.04.2017р.

265

Міхаель Шефер – доктор економіки, професор, президент Асоціації 1901 «SEPIKE».

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди   № 4

03.04.2017р.

264

 Войцех Коседовські, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри європейської інтеграції, завідувач Центру досліджень Центрально-Східної Європи Університету ім. Миколи Коперніка Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди  № 4

03.04.2017р.

263

 Лукаш Лариса Олександрівна, Директор Центру культури, спорту та дозвілля "Нафтохімік" ПАТ "Укртатнафта" № 4

03.04.2017р.

262

 Григор'єаа Клавдія Гнатівна, Голова Мангушської районної організації ветеранів війни та праці  Відділ культури і туризму Мангушської райдержадміністрації № 4

03.04.2017р.

261

 Бойчук Тарас Миколайович, Ректор БДМУ  ГО "ЩЕДРО" № 4

03.04.2017р.

260

 Віктор Смірнов, керівник зразкового колективу театра слова "Дарунок неба" Миколаївська ОДА  № 4

03.04.2017р.

№259- №251

 інформація у Представника Творчі майстерні Орловського   № 3

01.03.2017р.

250

 Соколовський Олександр Бенямінович  8-й полк спецпризначення  № 3 д

14.03.2017р.

249

 Бронюк Віктор Володимирович  8-й полк спецпризначення   № 3 д

14.03.2017р.

248

 Зеленський Володимир   8-й полк спецпризначення  № 3 д

14.03.2017р.

247

 Тира Юрій   8-й полк спецпризначення  № 3 д

14.03.2017р.

246

 Балюк Михайло Іванович, начальник кафедри організації медичного забезпечення ЗСУ Української військово-медичної академії, д.м.н., професор  Депутат Львівської обласної ради № 3 д

14.03.2017р.

245

 Габор Віталій Юрійович, керівник Закарпатського відділення НМПУ Національна Медична Палата України № 3

01.03.2017р.

244

 Сірик Станіслав Володимирович  ГО "Союз випускників КВВПАУ" № 3

01.03.2017р.

243

 Андрійчук Тетяна Олександрівна  ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 3

01.03.2017р.

242

 Марцінкевич Яна Анатоліївна ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"  № 3

01.03.2017р.

241

 Скуратовський Анатолій Кирилович,  відмінник освіти України, заслужений винахідник НТУУ «КПІ»,  кандидат технічних наук,  доцент кафедри лазерної техніки та фізико-технічних технологій  механіко-машинобудівного інституту  Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського № 3

01.03.2017р.

240

 Сівецький Володимир Іванович, заслужений викладач НТУУ «КПІ»,  кандидат технічних наук,  професор, в.о. завідувача кафедри ХПСМ  інженерно-хімічного факультету  Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського № 3

01.03.2017р.

239

 Колосов Олександр Євгенович, заслужений винахідник України, заслужений винахідник НТУУ «КПІ», академік Академії наук вищої освіти України, патентний повірений України, доктор технічних наук, с.н.с., професор кафедри ХПСМ  інженерно-хімічного факультету Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського  № 3

01.03.2017р.

238

 Ванін Володимир Володимирович, заслужений працівник народної освіти України, доктор технічних наук, професор, декан фізико-математичного факультету НТУУ "КПІ"  Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського № 3

01.03.2017р.

237

 Смірнов Віктор Миколайович, позаштатний радник обласної ради з питань культури Голова Миколаївської обласної ради № 3

01.03.2017р.

236

 Гудзь Олександр Якович Директор Київського ліцею №145  № 3 н

06.03.2017р.

235

 Савченко Григорій Миколайович, адвокат ХВ УС Міжнародної поліцейської асоціації  № 2

01.02.2017р.

234

 Савенко Сергій Миколайович, керівник хору "Ave musica" ХГЕУ, викладач ОНМА ім.Нежданової А.В.  ВГО "Спілка музикантів України"  № 2

01.02.2017р.

233

 Турковська Олена Володимирівна, директор Броварської ЗОШ №9  ПО Броварського гарнізону ВГО"Спілка УБД Повітряних Сил ЗСУ"  № 1 с

22.01.2017р.

232

 Ісаков Ігор Анатолійович, головний редактор всеукраїнського суспільно-інформаційного видання "Сектор правди" ВП ВГО "Самооборона Майдану" у Вінницькій області № 2

01.02.2017р.

231

 Слівінський Анатолій Михайлович, Голова всеукраїнської спілки учасників АТО та волонтерів ВП ВГО "Самооборона Майдану" у Вінницькій області № 2

01.02.2017р.

230

 Моргун Сергій Олексійович, координатор ВГО "Самооборона Майдану" у Вінницькій області  ВП ВГО "Самооборона Майдану" у Вінницькій області № 2

01.02.2017р.

229

 Рустамова Віра Петрівна  Голова Ради Об'єднання ВО "КРАЇНА" № 2

01.02.2017р.

228

 Степанов Віктор Юрійович, декан факультету, Харківська державна академія культури Голова ХВ УС Міжнародної поліцейської асоціації № 2

01.02.2017р.

227

 РЕДАКЦІЯ Ічнянської районної газети "Трудова слава" ГО " Народна Рада Ічнянщини "  № 1 к

19.01.2017р.

226

 Радушинська Оксана Петрівна ГО "Військово патріотичний Рух "АЙДАР" № 1

10.01.2017р.

225

 Шевцов Олександр Олегович, Академія Візуальних Мистецтв, м.Харків                             Харківське відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації № 1

10.01.2017р.

224

 Леонідов Леонід Петрович Харківський музей ГОЛОКОСТУ № 1

10.01.2017р.

223

 Вальшонок Юлана Михайлівна Харківський музей ГОЛОКОСТУ № 1

10.01.2017р.

222

 Воловик Лариса Фалєєвна Харківський музей ГОЛОКОСТУ № 1

10.01.2017р.



РЕЄСТР   НАГОРОДЖЕНИХ у 2016 році

  Орденом "За розбудову України" - для працівників гуманітарної та соціальної сфери, науки і мистецтва

 

УРОЧИСТІ НАГОРОДЖЕННЯ ЗНАКАМИ НАРОДНОЇ ПОШАНИ

ФОТО та ВІДЕО


 * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *


 знаку 

Нагородженний

За представленням

(назва організації)

Наказ

 

221

 Леонід Бридников, керівник обласного онкологічного диспансеру Заступник Голови Хмельницької обласної ради   № 12

01.12.2016р.

220

 Олександр Завроцький, керівник військового шпиталю Заступник Голови Хмельницької обласної ради   № 12

01.12.2016р.

219

 Леся Стебло, голова ГО "Тепло рідних сердець" Заступник Голови Хмельницької обласної ради  № 12

01.12.2016р.

218

 Бабенко Олег Олександрович, Голова Кіровоградської обласної організації спілки краєзнавців України  "Центрально-українська православна Духовно-соціальна Академія" № 12

01.12.2016р.

217

 Білоус Віктор Борисович, професор, ректор відкритого університету св.Архангела Михаїла "Центрально-українська православна Духовно-соціальна Академія"  № 12

01.12.2016р.

216

 Максименко Сергій Дмитрович  ВГО "Українська асоціація лікарів-психологів" № 12 в

05.12.2016р.

215

 Косар Марічка Юріївна, методист відділу освіти Заставнівської РДА  ГО "ЩЕДРО" № 12 в

05.12.2016р.

№ 214 -

№ 205

 інформація у Представника міськради м.Попасна Попаснянська міська рада  № 12 в

05.12.2016р.

204

 Шеремет Марина Дмитрівна ГО "Рада волонтерів при Дарницькій районній в м.Києві держадміністрації" № 12 в

05.12.2016р.

203

 Шматко Раїса Юріївна ГО "Рада волонтерів при Дарницькій районній в м.Києві держадміністрації" № 12 в

05.12.2016р.

202

 Браславський Олег Лазаревич ГО "Рада волонтерів при Дарницькій районній в м.Києві держадміністрації" № 12 в

05.12.2016р.

201

 Світлогірська загальноосвітня школа БО-БФ "Солдатські матері Василівка-Михайлівка" № 11 н

21.11.2016р.

200

 Васильківська загальноосвітня школа "Сузір'я" БО-БФ "Солдатські матері Василівка-Михайлівка" № 11 н

21.11.2016р.

199

 Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат БО-БФ "Солдатські матері Василівка-Михайлівка" № 11 н

21.11.2016р.

№ 198 -

№ 197

  П.І.Б. буде надано ( нагородження у грудні) ГО "Об'єднане козацтво України"  № 12 н
 23.12.2016р

196

 Калабський Олександр Федорович ВГО "Українське капеланство"  № 11

01.11.2016р.

195

 ГО "Християнське товариство сприяння безпеці життедіяльності "Українська Армія Спасіння"  ВГО "Українське капеланство" № 11

01.11.2016р.

194

 Зайцев Олександр Михайлович, заслужений лікар України, начальник КЗОЗ "ХОІАЦМС" Харківський облвсний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики  № 11

01.11.2016р.

№ 193 -

№ 179

 Діячі культури та мистецтва України  "Рада з питань туризьу та курортів"  № 11

01.11.2016р.

178

 Коцур Віктор Петрович, ректор ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет", д.ф.н., професор  Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"  № 11

01.11.2016р.

177

 Сидір Віктор Петрович, співак, композитор і поет, засновник укр.гурту "Галичина" м.Нью-Йорк, США БО БФ "Мистецький храм" № 11

01.11.2016р.

176

 Козлов Сергій Валерійович, директор "Духовно-культурного центру ім. преподобного Паїсія Величковського" ГО "Союз Чорнобиль України" в Полтавській області  № 11

01.11.2016р.

175

 Wu  Weishan,  директор Національного художнього музею Китаю Міністерство культури України  № 11

01.11.2016р.

№ 174 -

№ 170

 Діячі культури та мистецтва України Творчі майстерні Орловського   № 11

01.11.2016р.

169

 Боголіб Тетяна Максимівна, академік АЕНУ, д.е.н., професор кафедри финансів, декан фінансово-економічного ф-ту, заслужений працівник народної освіти України Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет" № 11

01.11.2016р.

168

 Навальна Марина Іванівна, доктор філософських наук, професор кафедри документознавства ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"  Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет" № 11

01.11.2016р.

167

 Іванців Володимир Опанасович, член Національної спілки письменників, поет, сатирик, публіцист, перекладач  Білоцерківська міськрайонна ГО ВУТ "Просвіта" № 11

01.11.2016р.

166

 Курило Володимир Іванович, доктор юридичних наук ГО "Дніпровська Перспектива"  № 10 с

14.10.2016р.

165

 Филлипов Олександр Володимирович Протоірей Київського Патріархату  № 10 с

14.10.2016р.

164

 Петренко Наталія Олександрівна, виклад Малої Академії мистецтв МБО"Фонд інформаційної, правової та економічної підтримки військовослужбовців запасу" № 10 с

14.10.2016р.

163

 Тищенко Олександр Михайлович, в.о.ректора Черкаського інститута пожежної безпеки ім.Героїв Чоронобиля НУЦЗУ  Голови Ради ВО "КРАЇНА" № 10 с

14.10.2016р.

162

 Боснюк Павло Зиновійович, полковник, Начальник Волинського обласного військового ліцею  Луцьке ГФ "Варта порядку"  № 10

03.10.2016р.

161

 приватна колекція Кукоба В.П. м.Кривий Ріг  № 9

01.09.2016р.

160

 Недбайло Руслан Федорович  Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А. № 9

01.09.2016р.

159

 Литвицька Тетяна Дмитрівна, проректор з економічних наук  Дніпропетровський Медичний інститут № 9

01.09.2016р.

158

 Байбаков Володимир Михайлович, доктор медичних наук, професор   Дніпропетровський Медичний інститут № 9

01.09.2016р.

157

  Абрамов Сергій Вікторович, ректор  Дніпропетровського Медичного інституту   Дніпропетровський Медичний інститут № 9

01.09.2016р.

156

 Абрамов Віктор Васильович, доктор медичних наук, професор, академік АН Вищої школи України   Дніпропетровський Медичний інститут № 9

01.09.2016р.

№ 155 -

№ 151

 Діячі культури та мистецтва України Творчі майстерні Орловського № 9

01.09.2016р.

150

 Птиця Олександр Герасимович, головний лікар КЛПУ "Міський онкологічний диспансер м.Краматорськ" Колектив  КЛПУ "Міський онкологічний диспансер м.Краматорськ"  № 8

01.08.2016р.

149

 Калинчук Ігор Орестович, член БФ професійних художників, українських народних майстрів "Відродження" Президент БФ професійних художників "Відродження"   № 7

01.07.2016р.

148

 Кафедра соціальної педагогики Хмельницького національного університету  Заступник Голови Хмельницької обласної ради  № 7

01.07.2016р.

147

 Дзяворук Віталій Станіславович, волонтер м.Хмельницький Заступник Голови Хмельницької обласної ради  № 7

01.07.2016р.

146

 Веселюк Галина Петрівна, волонтер м.Шепетівка  Заступник Голови Хмельницької обласної ради  № 7

01.07.2016р.

145

 Щвець Антон Юрійович, Чемпіон світу та дворазовий призер Чемпіонату світу  Директор Ладижинської ДЮСШ №2  № 7

01.07.2016р.

144

 Топалова Наталія Михайлівна, тренер з веслування академічного  Директор Ладижинської ДЮСШ №2  № 7

01.07.2016р.

143

 Мазур Леся Аркадіївна, тренер з каратекіокушинкай та тхеквіондо ВТФ  Директор Ладижинської ДЮСШ №2  № 7

01.07.2016р.

142

 Воровський Олег Олегович

 Голова Ради Об'єднання

ВО "КРАЇНА"

 № 7

01.07.2016р.

141

 Лісовська Ольга Михайлівна

 Голова Ради Об'єднання

ВО "КРАЇНА"

 № 7

01.07.2016р.

140

 Шевчук Людмила Іванівна

 Голова Ради Об'єднання

ВО "КРАЇНА"

 № 7

01.07.2016р.

139

 Леус Віталій Миколайович, відомий український письменник, журналіст, краєзнавець  ГО "Чернігівський інтелектуальний центр"  № 7

01.07.2016р.

138

 Слапчук Василь Дмитрович, видатний український поет, прозаїк, науковець, Шевченковський лауреат ГО "Чернігівський інтелектуальний центр"   № 7

01.07.2016р.

137

  виставка ВО "КРАЇНА"   № 7

01.07.2016р.

136

 Науменко Леонід Юрійович, проректор Дніпропетровської медичної академії  Черкаський обласний осередок ВЧСІ МВС України  № 6 ч

30.06.2016р.

135

 Іпатов Анатолій Володимирович, директор Дніпропетровського наукового інституту медичних проблем інвалідів  Черкаський обласний осередок ВЧСІ МВС України  № 6 ч

30.06.2016р.

134

 Покровська Ганна Петрівна, художній керівник хору "Ветеран Вишгорода", керівник дитячого естрадного колективу "Домісолька"  Голова Вишгородської міської ради ветеранів  № 6 ю

29.06.2016р.

133

 Компанієць Іван Петрович Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України № 6 м

19.06.2016р.

132

 Канюра Олександр Андрійович Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України № 6 м

19.06.2016р.

131

 Дзяк Георгій Вікторович, доктор медичних наук, академік НАМН України, ректор "Дніпропетровської медичної академії МОЗ України" Всеукраїнське лікарське товаристао  № 6 м

19.06.2016р.

130

 Євчук Ірина Леонідівна, видатний юрист України  Всеукраїнське лікарське товаристао  № 6 м

19.06.2016р.

129

 Кравченко Сергій Володимирович Національна медична палата України    № 6

01.06.2016р.

128

 Калита Олена Іванівна, журналіст, літератор-прозаік, поет, співорганізатор літературного товариста"Сузір'я"  Літературна громада м.Черноморськ № 7-н

22.07.2016р.

127

 Зайцева Ірина Іванівна, Президент МХТМ "Ангел" Українська Академія наук  № 5 н

12.05.2016р.

126

 Боженко Олександр Вікторович, начальник Сумського протезно-ортопедичного цеху Сумська профспілкова організація підприємства  № 5 н

12.05.2016р.

125

 Царьова Евеліна Сергіївна, заступник директора з навчально виробничої роботи ДНЗ " Хмельницький центр ПТО сфери услуг" Голова Ради ВО "КРАЇНА"  № 5

04.05.2016р.

124

 Ромаскевич Юрій Олексійович, головний лікар Херсонського обласного центру здоров'я та спортивної медицини "Херсонський Кіш Українського козацтва"  № 5 н

12.05.2016р.

123

 Дмитрієв Сергій Миколайович, Голова Черкаського осередку Всеукраїнської Чорнобильської спілки інвалідів МВС України  Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС України  № 5 н

12.05.2016р.

122

 Бруханський Руслан Феоктистович, д.е.н., завідувач кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу Тернопільського національного економічного університету Тернопільська обласна профспілка працівників освіти і науки № 5 н

12.05.2016р.

121

 Сергієнко Валентина Павлівна, директор гісназії  «НАДІЯ», заслужений вчитель України, відмінник освіти України  батьківський комітет учнів 4 класу гімназії «НАДІЯ»  № 4 н

26.04.2016р.

120

 Дзюба Сергій Вікторович, президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України, заступник головного редактора газети «Деснянська правда», письменник, перекладач, журналіст, громадський діяч Чернігівської організації Національної спілки журналістів України № 4 н

26.04.2016р.

119

 Дзюба Тетяна  Анатоліївна, письменниця, перекладач, журналіст, науковець, доктор наук із соціальних комунікацій, професор Чернігівської  обласної  організації Національної спілки журналістів України № 4 н

26.04.2016р.

118

 Лупоносов Олексій Володимирович, головний редактор Інтернет-видання "Новий Український Банківський портал" Правління ICC Ukraine - Українського національгий комітету Міжнародної торгової палати   № 4

01.04.2016р.

117

 Бубнов  Ювеналій Ювеналійович, заслужений діяч естрадного мистецтва України, член Правління Творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України" Голова Ради Об'єднання ВО"КРАЇНА" № 4

01.04.2016р.

с №112 по №116  Діячі культури та мистецтв України Рада з питань туризму і курортів № 3 н

17.03.2016р.

111

 Чумак Роман Вікторович  Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.  № 3 н

17.03.2016р.

110

 Продан Мирослав Васильович Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.   № 3 н

17.03.2016р.

109

 Кушнір Ігор Миколайович Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.    № 3 н

17.03.2016р.

108

 Приходько Ганна Петрівна, композитор, музикант, педагог, письменниця і громадський діяч Сумська обласна організація  Українського добровільного культурно-просвітницького товариства "Меморіал"  № 3

01.03.2016р.

107

 Денисова Тетяна Андріївна, заслужений юрист України, професор, доктор юридичних наук Ректор Класичного приватного Університету, м.Запоріжжя  № 3

01.03.2016р.

 с №104 по №106   Діячі культури та мистецтв України Рада з питань туризму і курортів  № 3

01.03.2016р.

103

  Кісіль Анна Михайлівна - Президент Міжнародної організації українських громад "Четверта хвиля" у Канаді Благодійний Фонд "Мистецький храм" № 2 н

23.02.2016р.

с №092 по №102

 Боровик А.В., Дворецький Е.Г., Ковальчук А.Д., Ліпкан В.А., Міськевич С.А., Рябий Є.І., Сабіна М.Г., Таргоній О.В., Ящук В.С. Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А. № 2

02.02.2016р.

091

 Лікар з зони АТО  Командир медичної роти ПнТУ НГУ № 2

02.02.2016р.

090

 Рагузіна Людмила Юріївна, доцент кафедри прикладної лінгвістики Черкаського державного технологічного університету, к.філ.н. Черкаський обласний осоредок ВГО "Товариство українських офіцерів" № 2

02.02.2016р.

089

 Євченко Ольга Степанівна, солістка гурту "Смолян" Чернігівський відділ культури № 2

02.02.2016р.

088

 Романчук Павло Іванович Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" № 2

02.02.2016р.

087

 Шумик Олексій Павлович

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА"

№ 2

02.02.2016р.

086

 Дулар Олександр Валерійович

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА"

№ 2

02.02.2016р.

085

 Швигар Тарас Олексійович

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА"

№ 2

02.02.2016р.

084

 Шевчук Микола Олексійович

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА"

№ 2

02.02.2016р.

083

 Пікута Юрій Миколайович

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА"

№ 2

02.02.2016р.

082

 Волинець Микола Миколайович

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА"

№ 2

02.02.2016р.

081

 Панасюк Володимир Миколайович

Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА"

№ 2

02.02.2016р.

080

 Пясецька Людмила Анатоліївна, українська поетеса та письменниця - Міла Орлова

Особовий склад 24 ОШБ "Айдар" в\ч 2950

№ 1 с

22.01.2016р.

079

  Маніта Олег Федорович – учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Національний Центр  ділового та культурного співробітництва «Український Дім»

№ 1 с

22.01.2016р.

078

 Покутний Павло Григорович – учасник війни в Афганістані та ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковник

Національний Центр  ділового та культурного співробітництва «Український Дім»

№ 1 с

22.01.2016р.

077

 Міщук Сергій Прохорович – учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, волонтер.

Національний Центр  ділового та культурного співробітництва «Український Дім»

№ 1 с

22.01.2016р.

076

 Коваль Олександра Володимирівна, більш відома як Леся Литвинова – легендарний волонтер, координатор Центру допомоги переселенцям «Фролівська 9/11»

 Національний Центр  ділового та культурного співробітництва «Український Дім»

№ 1 с

22.01.2016р.

075

 Червонописький Андрій Васильович – старший лікар-хірург Центрального госпіталю Служби безпеки України, полковник.

Національний Центр  ділового та культурного співробітництва «Український Дім»

 № 1 с

22.01.2016р.

074

 Богомолець Олександра Олегівна – лікар-реаніматолог, волонтер

Національний Центр  ділового та культурного співробітництва «Український Дім»

 № 1 с

22.01.2016р.

073

 Махоткіна Наталія Станіславівна – вчитель хімії природничо-наукового ліцею № 145 міста Києва.  Національний Центр  ділового та культурного співробітництва «Український Дім»  № 1 с

22.01.2016р.

с №068 по №072

 Діячі культури та мистецтва України Творчі майстерні Орловського № 1

05.01.2016р.

067

  Ярослав Гавюк, український співак, який проводить благодійні концерти для підтримки бійців з зони АТО Молодіжна громада м.Києва та Київщини  № 1

05.01.2016р.

 

РЕЄСТР   НАГОРОДЖЕНИХ у 2015 році

  Орденом "За розбудову України"

- для працівників гуманітарної та соціальної сфери, науки і мистецтва


* Облік номерів відзнак проводиться з 19 січня 2015 року *


 знаку 

Нагородженний

За представленням

(назва організації)

 

Наказ

 

001

  Шиян Анатолій Валерійович, творчий Керівник ТОВ «Герольдмайстер», м.Київ   

 ВО "КРАЇНА"

№ 5-н

 16.04.2015р.

002

 Джолос Сергій Вадимович, кандидат юридичних наук, ст.викладач загально-правових дисциплін Черкаського ф-ту НУ "Одеська юридична академія"

Президент ГО "Українська Рада"

№ 5

05.05.2015р.

003

 Терновий Віталій Іванович, професор Київського національного університету будівництва і архитектури  ВО "КРАЇНА"

№ 4

03.04.2015р.

№ 

004

 КИЇВСЬКИЙ ПАЛАЦ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА

 Асоціація керівників шкіл м.Києва

№ 6-н

 29.04.2015р.

№ 

005

 Кочубей Микола Володимирович, викладач Чернівецького вищего комерційного училища КНТУ

 Чернівецький  міський осередок ВГО "Козацтво нової України"

№ 5

05.05.2015р.

006

 Пульний Сергій Миколайович, волонтер

  Командир 24 ОШБ "Айдар"

№ 5

05.05.2015р.

007

 Голубєв Олександр Володимирович, молодший лейтенант   Командир 24 ОШБ "Айдар"

№ 5

05.05.2015р.

008

  Мокроусова Ганна Сергіївна, волонтер

  Командир 24 ОШБ "Айдар"

№ 5

05.05.2015р.

009

  Чумаков Кирил Анатолійович, почесний громадянин м.Хмельницьк   Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Подільська Січ"

№ 5

05.05.2015р.

010

 Крищенко Вадим Дмитрович – заслужений діяч мистецтв України, народний артист України, професор, лауреат багатьох літературних премій, лауреат  міжнародних та всеукраїнських пісенних конкурсів і фестивалів, відомий український поет – пісняр, автор 40-ка поетичних збірок   Благодійний Фонд "Мистецький Храм", м.Івано-Франківськ

№ 5

05.05.2015р.

011

 Борута Ярослав Йосипович – заслужений артист України, співак і композитор, лауреат багатьох міжнародних та всеукраїнських пісенних конкурсів і фестивалів, Лауреат всеукраїнської літературно-мистецької премії «Осіннє золото» ім. Дмитра Луценка   Благодійний Фонд "Мистецький Храм", м.Івано-Франківськ

№ 5

05.05.2015р.

012

 Пахарчук (Доля) Олександр Сергійович, український автор та співак,  дипломант   всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів і фестивалів, активний учасник міжнародних заходів присвячених  Дням культури України в різних країнах світу   АРТ-СТУДІЯ "ДОЛЯ"

№ 6

03.06.2015р.

013

  Тригуб Петро Микитович, професор кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського державного університету ім. Петра Могили   Миколаївська обласна спілка краєзнавців

№ 6

03.06.2015р.

014

  Лепський Владлен Володимирович, лікар   ВО "КРАЇНА"

№ 6

03.06.2015р.

015

  Дівізінюк Михайло Михайлович, доктор фізико-математичних наук, професор   Адміністрація Держспецзв'язку

№ 6-к

24.06.2015р.

016

  Коломієць Леонід Володимирович, доктор техничних наук, професор   Держспоживінспекція України

№ 6-д

30.06.2015р.

017

  Яременко Олег Дмитрович, лікар ЛФК ДУ Інституту патології хребта та суглобів ім.М.І.Ситенка АМН України   Харківське відділення української секції Міжнародної поліцейської асоціації

№ 7

07.07.2015р.

018

  Золотарьов Сергій Миколайович, головний дирегент Національного президентського оркестру України   Спілка Генералів МВС України

№ 9 о

18.09.2015р.

019

  Нетлюх Ігор Петрович, заслужений артист України   ВГО "Європейська фестивально-концертна молодіжна Ліга"

№ 8 к

24.08.2015р.

020

 Владика МАКАРІЙ, Предстоятель Української Афтокефальної Православної Церкви  Національний Центр  ділового та культурного співробітництва «Український Дім»

№ 8 к

24.08.2015р.

021

  Костильов Георгій Леонідович, Директор спеціалізованої школи № 155 м. Києва  ГО "Союз волонтерів і учасників АТО"

№ 8 к

24.08.2015р.

022

 волонтеру захисників міста Артемівськ Донецької області  учасники АТО, захисники м.Артемівськ

№ 9

01.09.2015р.

023

  Вінник Володимир Валентинович   Одеський округ МГО "Козацтво Запорозьке"

№ 9

01.09.2015р.

024

  Іванов Олександр Васильович   Одеський округ МГО "Козацтво Запорозьке"

№ 9

01.09.2015р.

025

  Дроздович Ніна Георгіївна, педагог гімназії №191 м.Києва   ГО "НАШ ЕРУДИТ"

№ 9

01.09.2015р.


026

  Костенко Надія Георгіївна, педагог гімназії №191 м.Києва   ГО "НАШ ЕРУДИТ"

№ 9

01.09.2015р.


027

  Травкін Олег Васильович, Президент "Академії історії та археології" м.Кіровоград  Наукова Рада "Академії історії та археології" м.Кіровоград

№ 9

01.09.2015р.

 №

028

  Василенко Наталія Олександрівна, ректор кіровоградського інституту комерції   Наукова Рада "Академії історії та археології" м.Кіровоград

№ 9

01.09.2015р.


029

  Кузнєцов Павло Анатолійович, м.Бердянськ   ТОВ "Коммерсант"

№ 9

01.09.2015р.

 №

030

  Гольцов Вячеслав Вікторович, учитель праці у школі   Жовтнева районна ГО "Союз Чорнобиль України", м.Харкова

№ 9

01.09.2015р.


031

 Светличная Олена Федорівна, начальник управління освіти Жовтневого району м.Харкова   Жовтнева районна ГО "Союз Чорнобиль України", м.Харкова  № 9

01.09.2015р.


032

  Кушнір Олександр Миколайович   ВО "КРАЇНА"  № 10

01.10.2015р.


033

  Поляков Володимир Олександрович, голова Наукової Ради Академії історії та археології   Наукова рада "Академії та археології", м.Кіровоград   № 10

01.10.2015р.


035

  Мельник Оксана Миколаївна, директор Броварської загальноосвітньої школи № 2 , депутат Броварської міської ради   ГО " Спілка УБД ПС ЗСУ"  № 12

06.12.2015р.

 №

036

  Кузьменко Інна Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Броварської загальноосвітньої школи № 2   ГО " Спілка УБД ПС ЗСУ" № 12

06.12.2015р.


037

  Литвак Григорій Віталійович   Головний редактор газети "СПОЖИВАЧ" м.Вінниця № 10

01.10.2015р.


038

  Кулініч Валентин Гаврилович   Національний Університет ДПС України  № 10

01.10.2015р.

 №

039

 Синячегко Олег Володимирович, професор Донецького національного медуніверситету, член НАМНУ   Донецький національний медичний університет  № 11

03.11.2015р.


040

 Арбузова Світлана Борисівна, професор Донецького національного медуніверситету, член НАМНУ  Донецький національний медичний університет № 11

03.11.2015р.


041

  Ломага Олег Богданович  Спілка ветеранів АТО Львівщини  № 11

03.11.2015р.


042

 Масляник Олександр Іванович, заслужений журналіст України, редактор і видавець   Редакція газети "Український шлях" м.Львів  № 12

06.12.2015р.

 №

043

  Івщенко Леонід Йосипович, завідувач кафедри "Металорізальні верстати та інструменти" Запорізького національного технічного університету   Педагогичний колектив кафедри "Металорізальні верстати та інструменти" ЗНТУ  № 12

06.12.2015р.

 №

044

  Мельник Василь Іванович   ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"  № 12

06.12.2015р.

 №

045

  Гребенюк Олена Степанівна, оперна співачка, громадський діяч   БО" Український фонд благодійництва"  № 12

06.12.2015р.

 №

046

  Гіга Степан Петрович, народний артист України, співак і композитор, лауреат  багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів   Благодійний Фонд "Мистецький Храм", м.Івано-Франківськ   № 12

06.12.2015р.


047

 Кульчицький Олег Володимирович – заслужений артист України, український скрипаль і композитор, лауреат багатьох міжнародних і всеукраїнських конкурсів та фестивалів, Президент Західно-Української Мистецької Асоціації «МУЗА»   Благодійний Фонд "Мистецький Храм", м.Івано-Франківськ  № 12

06.12.2015р.


048

 МУСЛУМОВ  ДАВУД  РЗА ОГЛИ

 Голова Об’єднанного Конгресу азербайджанців України у Львівській області

№ 12

06.12.2015р.


049

 Тагієв Ровшан Сурхай Огли – Голова «Асамблеї Національностей України», співгорганізатор Міжнародного благодійного дитячого фестивалю «МИСТЕЦЬКИЙ ХРАМ»  Благодійний Фонд "Мистецький Храм", м.Івано-Франківськ  № 12

06.12.2015р.


050

  Клименко Леонід Павлович, ректор Чорноморського державного університету ім.Петра Могили  ГО "Партнерство для розвитку"   № 12

06.12.2015р.


051

  Котляр Юрій Вадимович, завідувач кафедри історії Чорноморського державного університету ім.Петра Могили  ГО "Партнерство для розвитку"  № 12

06.12.2015р.

 №

052

  Сінкевич Євген Григорович, професор кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського державного університету ім.Петра Могили  ГО "Партнерство для розвитку" № 12

06.12.2015р.

 №

053

  Чебанюк Ніна Карлівна, вчитель гімназії № 191 м.Києва  Керівництво гімназії № 191 м.Києва  № 12 о

23.12.2015р.


054

  Вовк Владислав Іванович, Майстер спорту України міжнародного класу зі спортивного орієнтування, дворазовий чемпіон та срібний призер чемпіонату світу  Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "ІНВАСПОРТ" № 12 о

23.12.2015р.

 

055

  Бреус Євгенія Леонідівна, Майстер спорту України міжнародного класу з фехтування на візках, чемпіон та бронзовий призер чемпіонату світу, дворазовий бронзовий призер Кубка світу   Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "ІНВАСПОРТ"  № 12 о

23.12.2015р.

 

056

 Аврамов Олег Васильович, Заслужений майстер спорту України з футболу, чемпіон світу   Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "ІНВАСПОРТ"  № 12 о

23.12.2015р.

 

057

 Плахотник Дмитро Валерійович, Майстер спорту України міжнародного класу зі спортивного орієнтування, чемпіон та срібний призер чемпіонату світу   Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "ІНВАСПОРТ"  № 12 о

23.12.2015р.


058

  Веракса Максим Олександрович, Заслужений майстер спорту України з плавання, чемпіон світу   Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "ІНВАСПОРТ"   № 12 о

23.12.2015р.

 

059

  Ляшенко Людмила Олександрівна, Майстер спорту України міжнародного класу  з лижних гонок та біатлону, шестиразовий срібний та бронзовий призер чемпіонату  світу, срібний призер Кубку світу з біатлону   Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "ІНВАСПОРТ"   № 12 о

23.12.2015р.

 

060

  Шишкова Оксана Валеріївна, Майстер спорту України міжнародного класу  з лижних гонок та біатлону, триразовий срібний та бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер Кубку світу   Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "ІНВАСПОРТ"   № 12 о

23.12.2015р.

 

061

  Федосеєва Ганна Володимирівна, Майстер спорту України міжнародного класу зі спортивного орієнтування, чотириразовий срібний та бронзовий призер чемпіонату світу  Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "ІНВАСПОРТ"   № 12 о

23.12.2015р.


062

 Зургалідзе Андрій Юрійович, Заслужений майстер спорту України з плавання, дворазовий срібний призер чемпіонату світу  Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "ІНВАСПОРТ"   № 12 о

23.12.2015р.

 

063

  Осетинська Інна Іванівна, Майстер спорту України міжнародного класу з волейболу сидячи, чемпіон Європи, признана кращим гравцем чемпіонату Європи  Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "ІНВАСПОРТ"  № 12 о

23.12.2015р.

 

064

  Головко Олександр Миколайович, Заслужений майстер спорту України з плавання, багаторазовий чемпіон України, бронзовий призер паралімпійських ігор  Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "ІНВАСПОРТ"   № 12 о

23.12.2015р.

 

065

  Мартчян Роберт Юрійович, за розвиток Паралімпійського та Дефлімпійського руху в Харківській області  Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "ІНВАСПОРТ"  № 12 о

23.12.2015р.

 

066

 Овчаренко М.М., начальник Харківського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "ІНВАСПОРТ"  Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "ІНВАСПОРТ"  № 12 о

23.12.2015р.