Орден "Єдність та воля"
Орден

ВИЩА НАГОРОДА ОБ'ЄДНАННЯ "КРАЇНА"

Знак народної пошани "Орден "Єдність та воля"


Нагородження здійснюється за ПОДАННЯМ керівників відомств, органів виконавчої влади, державних та приватних установ, підрозділів, в/ч, територіальних громад

 

Згідно Рішення Ради громадських організацій України від "07" червня 2014р  "Всеукраїнським об’єднанням громадян "КРАЇНА" започатковано Знак  народної  пошани  "Орден "Єдність та воля"

 

РЕЄСТРИ   НАГОРОДЖЕНИХ орденом "Єдність та воля" у 2017 - 2015 роках представлено за СТАТУТОМ


СТАТУТ

Знаку народної пошани "Ордена "Єдність та воля"


1. Знак народної пошани "Орден "Єдність і воля" (надалі - "Орден "Єдність та воля") -  це недержавна загальноукраїнська відзнака з особливим статусом, започаткована з метою сприяння створенню на теренах України громадянського суспільства європейської спрямованості.

 

2. "Орден "Єдність та воля" започатковано для нагородження за мужність, патріотизм, громадську активність та високий професіоналізм, виявлені у боротьбі за єдність та незалежність України.

 

3. "Орденом "Єдність та воля" МОЖУТЬ БУТИ НАГОРОДЖЕНІ:


 - громадяни України;
 - громадяни інших держав;
 - особи без громадянства;

 - міністерства, відомства, підприємства, установи, організації, громади та спільноти.

 

4. ПРАВО НАГОРОДЖУВАТИ "Орденом "Єдність та воля" надається:

 

    - керівникам областей, районів, міст та сіл України;
    - головам територіальних громад;
    - головам громадських організацій та спілок;
    - керівникам міністерств, відомств та силових структур України;
    - командирам в/ч;
    - начальникам/командирам правоохоронних та спеціальних підрозділів;
    - керівникам підприємств державної та приватної форм власності,
    - керівникам інших підприємств, установ та організацій, які є громадянами України.

 

5. Вищевказаним особам, як представникам об’єднання громадян України, ПРАВО НАГОРОДЖУВАТИ надається за умов надання до Секретаріату ВО "КРАЇНА" списку нагороджених за затвердженою формою в електронному вигляді. У 3-денний термін після отримання списків, керівнику організації, яка здійснила нагородження, надсилається Виписка з Наказу.

 

Ніяких інших умов або обмежень для нагородження не існує.

 

6. "Орден "Єдність та воля " носиться на лівому боці грудей після Державних нагород України, Державних нагород інших країн та відомчих заохочувальних відзнак України.


7. Девіз "Ордену "Єдність та воля" - "З'єднаймося, браття, за волю і славу народу нашого і будьмо єдині".


РЕЄСТР   НАГОРОДЖЕНИХ у 2017 році

  Орденом «Єдність та воля»


УРОЧИСТІ НАГОРОДЖЕННЯ ЗНАКАМИ НАРОДНОЇ ПОШАНИ

ФОТО та ВІДЕО

Щоб переглянути статтю, необхідно підвести курсор до ім'я Героя, яке позначено синім кольором,

  і натиснути "Enter"


 * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *

  знаку  

Нагородженний

За представленням

(назва організації, особа)


Наказ

                       

   Перегляд продавження РЕЄСТРА  / натисни тут /
   
№1637- №1632  бійці батальйону "Івано-Франківськ" Командування ОТУ "Маріуполь" № 3
 01.03.2017р.

1631
 Рокітянський Алім Іванович ГО "Патріоти Вітчизни" № 3
 01.03.2017р.

1630
 Падалка Андрій Миколайович Заступник Голови ВГО "Звитяга" - Мандзюк О.А. № 3
 01.03.2017р.

1629
 Гоцул Ігор Євгенійович Заступник Голови ВГО "Звитяга" - Мандзюк О.А. № 3
 01.03.2017р.

1628
 Тітов Олександр Миколайович, сержант 72 ОМБр ВГО "Українська служба порятунку" № 3
 01.03.2017р.

1627
 інформація у Представника Маріупольський БФ "Віра та вірність" № 3
 01.03.2017р.

1626
 Баринов Дмитро Сергійович, волонтер Командування в/ч В 1688 № 3
 01.03.2017р.

1625
 Ястреб Костянтин Петрович, волонтер Командування в/ч В 1688 № 3
 01.03.2017р.

1624
 Крищенко Андрій Євгенович, начальник Головного управління Національної поліції у м. Києві БФ " Стрічка Надії " № 3
 01.03.2017р.

1623
 Лінько Дмитро Володимирович, командир батальйону спецпризначення "Свята Марія" БФ " Стрічка Надії " № 3
 01.03.2017р.

1622
 Фацевич Олександр Юрійович, заступник Голови Національної поліції України - керівник патрульної поліції БФ " Стрічка Надії " № 3
 01.03.2017р.

1621
 Дейдей Євген Сергійович, командир батальйону спеціального призначення"Київ -1" БФ " Стрічка Надії " № 3
 01.03.2017р.

1620
 ГО "Хейд Мейд по - львівські", волонтерська організація Батальйон "Луганськ -1 " № 3
 01.03.2017р.

1619
 Сухно Ігор Володимирович Національна поліція України № 3
 01.03.2017р.

1618
  Паламарчук Анатолій  Григорович, полковник Жмеринська районна організація ветеранів № 3
 01.03.2017р.

1617
 Левадіна Тетяна Володимирівна, майор поліції Станічно-Луганський ВП ГУ НП № 3
 01.03.2017р.

1616
 Дзик Сергій, директор місії Global  Christian  Support ГГО  "Українська   Армія   Спасіння" № 3
 01.03.2017р.

1615
Голобородько Валерій, Почесний Консул України в штаті Вашингтон і Орегон ГГО  "Українська   Армія   Спасіння" № 3
 01.03.2017р.

1614
 Петракова Тетяна Леонідівна Всеукраїнський жіночий Рух "За віьну Україну" № 3
 01.03.2017р.

1613
 Лобода Сергій Анатолійович, підполковник Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 3
 01.03.2017р.

1612
 Сапун Павло Олександрович, майор ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 3
 01.03.2017р.

1611
 Країнов Олександр Миколайович, старший сержант ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 3
 01.03.2017р.

1610
 Демид Олександр Михайлович Національна поліція України № 3
 01.03.2017р.

1609
 Мороз  Сергій Володимирович, боєць 25 батальйону "Київська Русь" Церков "Відродження" № 2
 01.02.2017р.

1608
 Гацько Анатолй, учасник АТО, батальйон "Айдар! Держекоінспекція України № 3
 01.03.2017р.

1607
 Абдулаєв Андрій Сергійович Волонтерське Об'єднання "Фастів мир" № 2
 01.02.2017р.

1606
 Бойко Олексій Володимирович Волонтерське Об'єднання "Фастів мир" № 2
 01.02.2017р.

1605
 Дубина Олександр Володимирович, полковник міліції Білорусі Департамент поліції охорони Національної поліції України № 2
 01.02.2017р.

1604
 Роман Юлія Адольфівна, директор ліцею №227 м.Києва Управління освіти Голосіївської районної в м.Києві держадміністрації № 2
 01.02.2017р.

1603
 Нечипорук Андрій Олексійович, волонтер Командування 72 ОМБР № 2 о
 16.02.2017р.

1602
 Кривак Олександр Іванович, волонтер Командування 72 ОМБР № 2 о
 16.02.2017р.

1601
 Гармідер Леонід Анатолійович, волонтер Командування 72 ОМБР № 2 о
 16.02.2017р.

1600
 Диба Віктор Іванович, полковник Комітет "Народна люстрація" № 2
 01.02.2017р.

1599
 приватна колекція Кузьменко Сергій Петрович № 2
 01.02.2017р.

1598
 Кушнаренко Олег Сергійович, полковник ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 2
 01.02.2017р.

1597
 Диба Сергій Вікторович, майор Комітет "Народна люстрація" № 2
 01.02.2017р.

1596
 Мажара Станіслав Пилипович, капітан I рангу Комітет "Народна люстрація" № 2
 01.02.2017р.

1595
 приватна колекція Пруткін Євген Анатолійович № 2
 01.02.2017р.

1594
 Угрин Мирон Миронович БФ "ДОЛЯ  НАДІЇ" № 2
 01.02.2017р.

1593
 Захарченко Ірина Леонідівна БФ "ДОЛЯ  НАДІЇ" № 2
 01.02.2017р.

1592
 Воронцов Олексій Ігорович БФ "ДОЛЯ  НАДІЇ" № 2
 01.02.2017р.

1591
 Воронцова Ірина Леонідівна БФ "ДОЛЯ  НАДІЇ" № 2
 01.02.2017р.

1590
 Савчак Іван Васильович, Голова Миколаївської сільскої ради Львівської області Депутат Львівської обласної ради № 1 к
 19.01.2017р.

1589
  отець Мартін Вірковський, капелан Метрополія Тернопільсько-Зборівської УГКЦ № 1 к
 19.01.2017р.

1588
 Петраш Вячеслав Миколайович БО "БФ "ГВАРДІЄЦЬ" № 1 к
 19.01.2017р.

1587
 Баранов Олексій Анатолійович БО "БФ "ГВАРДІЄЦЬ" № 1 к
 19.01.2017р.

1586
 Єпарх Стрійський БФ "Фонд громад "Рідня" № 1 к
 19.01.2017р.

1585
 Свиридов Микола Володимирович, старший прапорщик, учасник АТО Начальник групи піротехнічної роботи 2СЦШР ДСЕС № 1 к
 19.01.2017р.

1584
 Руденко Руслан Володимирович Асоціація з медичної та психологічної реабілітації № 1 к
 19.01.2017р.

1583
 Зозуля Григорій Степанович ГО "Вінницька обласна Народна Самооборона" № 1
 10.01.2017р.

1582
 Бородій Олексій Ігорович ГО "Вінницька обласна Народна Самооборона" № 1
 10.01.2017р.

1581
 Маланич Микола Миколайович  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" № 1
 10.01.2017р.

1580
 Гацько Анатолій Анатолійович  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" № 1
 10.01.2017р.

1579
 Ушинський Олександр Євгенович  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" № 1
 10.01.2017р.

1578
 Левківський Віктор Миколайович  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" № 1
 10.01.2017р.

1577
 Коробенко Сергій Анатолійович ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"   № 1
 10.01.2017р.

1576

  Бойчук Олег Віталійович

ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" № 1
 10.01.2017р.

1575

 Lusnia Artur Тadeusz , громадянин Польші

Мостиський футбольно-спортивний клуб "Скала" № 1
 10.01.2017р.

1574
 Пельц Мирослава Степанівна Мостиський футбольно-спортивний клуб "Скала" № 1
 10.01.2017р.

1573
 Осипов Павло Васильович Мостиський футбольно-спортивний клуб "Скала" № 1
 10.01.2017р.

1572
 Вінярський Олександр Опанасович, майор ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 1
 10.01.2017р.

1571
 Гетьман Олексій Миколайович, підполковник ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 1
 10.01.2017р.

1570
 Замиралов Олександр Анатолійович, волонтер Командування військової частини В4771 № 1
 10.01.2017р.

1569
 Мелкумян Сурен Айказович, волонтер Командування військової частини В4771 № 1
 10.01.2017р.

1568
 Гога Володимир Національна поліція України № 1
 10.01.2017р.

1567
 Бородіна Тетяна Національна поліція України № 1
 10.01.2017р.

1566
 Михальонок Сергій Національна поліція України № 1
 10.01.2017р.

1565
 Метьолкін Віктор Олександрович, полковник міліції Громади та ПП "ЦЕНТР 7" № 1
 10.01.2017р.

1564
 Пипич Євген Степанович ГУ НПУ в Хмельницькій області № 1
 10.01.2017р.

1563
 Колпаков Сергій Миколайович Рубіжанський ВП ГУ НПУ в Луганській області № 1
 10.01.2017р.

1562
 Ярошенко Володимир Михайлович, голова фермерського господарства "Ярошенко" Колектив Фермерського господарства "Ярошенко № 1
 10.01.2017р.

1561
 Marquise Irene Mohan Jiang, Благодійник - іноземний громадянин  ВГО "Українська служба порятунку"  № 1
 10.01.2017р.

1560
 Chev. Dr. Peter S.P. Ho SHOSJ, Благодійник - іноземний громадянин  ВГО "Українська служба порятунку" № 1
 10.01.2017р.



РЕЄСТР   НАГОРОДЖЕНИХ у 2016 році

  Орденом «Єдність та воля»

 

УРОЧИСТІ НАГОРОДЖЕННЯ ЗНАКАМИ НАРОДНОЇ ПОШАНИ

ФОТО та ВІДЕО  

 

 * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *

 знаку 

Нагородженний

За представленням

(назва організації, особа)


Наказ

                       


1559
 Шеремет Марина Дмитрівна Рада ВО "КРАЇНА" № 12 б
 24.12.16р

1558
 Головка Ігор Олегович, сержант, 92 ОМБр Командування в/ч пп В 6250 № 12
 01.12.16р

1557
 Сливченко Сергій Іванович, старший солдат 92 ОМБр Командування в/ч пп В 6250 № 12
 01.12.16р

1556
 Баранник Роман Володимирович,  сержант 92 ОМБр Командування в/ч пп В 6250 № 12
 01.12.16р

1555
 Нємічев Павло Вікторович, молодший сержант 92 ОМБр Командування в/ч пп В 6250 № 12
 01.12.16р

1554
 Онищенко Сергій Олександрович, старший прапорщик 92 ОМБр Командування в/ч пп В 6250 № 12
 01.12.16р

1553
 Дузяк Анастасія Олегівна, бронзова призерка кубку Світу та срібна призерка чемпіонату Європи з карате кіокушинкай ГО "Ладижинський міський спортивний клуб "СІНДО" № 12
 01.12.16р

1552
 Мяло Олександр Валерійович, капітан ГО "Волинська обласна організація ветеранів АТО" № 12
 01.12.16р

1551
 Ярошик Олександр Борисович, майор запасу ГО "Волинська обласна організація ветеранів АТО" № 12
 01.12.16р

1550
 Марюс Януконіс, Посол Литви в Україні Танковий батальйон 54 ОМБр "Звіробій" № 12 т
 12.12.16р

1549
 Christer Bengtsson, волонтер Танковий батальйон 54 ОМБр "Звіробій" № 12 т
 12.12.16р

1549
 Agne Zalanskaite, волонтер Танковий батальйон 54 ОМБр "Звіробій" № 12 т
 12.12.16р

1547
 Algis Sim, волонтер Танковий батальйон 54 ОМБр "Звіробій" № 12 т
 12.12.16р

1546
 Jonas Obman, волонтер Танковий батальйон 54 ОМБр "Звіробій" № 12 т
 12.12.16р

1545
 Гаркуша Яків Єгорович, начальник Олександрівського міжрайонного відділу КВІ управління ДПнСУ ГО "Українське капеланство" № 12
 01.12.16р

1544
 Дмітрієв Михайло Анатолійович, прапорщик Командир 57 ОМПБ № 12
 01.12.16р

1543
 Чомко Ярослав Степанович, НГУ, посмертно ГО "Доля НАДІЇ" № 12
 01.12.16р

1542
 Назарбаєв Нурсултан Абішович, Президент Казахстану Співдружність УБД, ветеранів "Честь та праця" № 12
 01.12.16р

1541
 Книжник Андрій Михайлович, генерал-хорунжий Українського козацтва ГО "Українське козацтво Вінниччини" № 12 в
 05.12.16р
№ 1540- № 1531  інформація у Представника Вишневський М.Ф., м.Чернівці № 12
 01.12.16р

1530
 Жаров Михайло Костянтинович, старший лейтенант, ветеран АТО ГО ""Товариство ветеранів АТО Запоріжжя" № 12
 01.12.16р

1529
 Коробець Віктор Іванович, старший прапорщик служби ЦЗ Голова військово-цивільної адміністрації м.Мар'їнка № 12
 01.12.16р

1528
 Разуванова Віталіна Олександрівна, волонтер, добродій 24 ОШБ "Айдар" в\ч 2960 № 12 в
 05.12.16р

1527
 Лесь Світлана Василівна, прапорщик ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 12
 01.12.16р

1526
 Головач Руслан Анатолійович, старшина ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 12
 01.12.16р

1525
 Міщенко Юрій Володимирович, старший прапорщик ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 12
 01.12.16р

1524
 Сапіга Володимир Володимирович, старший прапорщик ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 12
 01.12.16р

1523
 Примак Валентин Володимирович, підполковник медичної служби ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 12
 01.12.16р

1522
 Філіпчук Юрій Леонідович, перший заступник начальника Східного регіонального управління ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 12
 01.12.16р

1521
 Белінський Валентин Віталійович "Всеукраїнське об'єднання УБД та волонтерів АТО" № 12
 01.12.16р

1520
 Шкурат Олег Феодосійович "Всеукраїнське об'єднання УБД та волонтерів АТО" № 12
 01.12.16р

1519
 Дуда Вячеслав Степанович ВО "КРАЇНА" № 12
 01.12.16р

1518
 Уманський Ігор Леонідович ВО "КРАЇНА" № 12
 01.12.16р

1517
 Серкез Олександр Леонідович, керівник волонтерського центру ГО "Вінницька обласна Народна самооборона" № 12
 01.12.16р

1516
 Воловський Богдан Станіславович, майор у запасі, заступник командира дивізіону 44 ОАртБ ГО "Рада ветеранів" № 12 с
 06.12.16р

1515
 Вінокуров Олексій Анатолійович Одеська міська ГО "Побратими" № 12
 01.12.16р

1514
 Криворучко Юрій Олексійович Одеська міська ГО "Побратими" № 12
 01.12.16р

1513
 Остапчук Вадим Володимирович Одеська міська ГО "Побратими" № 12
 01.12.16р

1512
 Радкевич Лариса Альбертівна Одеська міська ГО "Побратими" № 12
 01.12.16р

1511
 Слюсар Віктор Михайлович Одеська міська ГО "Побратими" № 12
 01.12.16р

1510
 Возний Сергій Володимирович, 54 ОМБР Партія "ВО Батьківщина" № 12 с
 06.12.16р

1509
 Лутанюк Василь Михайлович, в/ч В 0377 Партія "ВО Батьківщина" № 12 с
 06.12.16р

1508
 Берчук Михайло Іванович, в/ч В 0377 Партія "ВО Батьківщина" № 12 с
 06.12.16р

1507
 Бугайова Галина Павлівна, в/ч В 0377 Партія "ВО Батьківщина" № 12 с
 06.12.16р

1506
 Репінецький Олег Валерійович, Стороживецький РВК Партія "ВО Батьківщина" № 12 с
 06.12.16р

1505
 Сінцов Геннадій Львович ГО "Рада волонтерів при Дарницькій РДА в м.Києві № 12
 01.12.16р

1504
 Філатов Віталій Георгійович, Генеральний директор ТОВ "Ведерстал" ГО "Спілка учасників АТО Жашківщини" № 12
 01.12.16р

1503
 Поліщук Василь Васильович, керівник штабу благодійного фонду "Жашківщина українському війську" ГО "Спілка учасників АТО Жашківщини" № 12
 01.12.16р

1502
 Погорілий Віктор Григорович, депутат Черкаської обласної ради ГО "Спілка учасників АТО Жашківщини" № 12
 01.12.16р

1501
 Ничипоренко Валентин Миколайович, народний депутат України, Голова Жашківської РГО"Рада товаровиробників Жашківського району" ГО "Спілка учасників АТО Жашківщини" № 12
 01.12.16р

1500
 Рудницький Михайло Володимирович, старший прапорщик ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 11 н
 21.11.16р

1499
 Якимчук Володимир Володимирович, старший сержант ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 11 н
 21.11.16р

1498
 Кузьменко Олександр Михайлович ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 11 н
 21.11.16р

1497
 Солодуха Олександр Васидьович, прапорщик ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 11 н
 21.11.16р

1496
 Клещенко Олександр Миколайович, координатор ГО "Нова Сумщина" Начальник сектору УПД ГУНП в Сумській області № 11 н
 21.11.16р

1495
 Давиденко Руслан Володимирович, Голова ГО "Нова Сумщина"

Начальник сектору УПД ГУНП в Сумській області

№ 11 н
 21.11.16р
№ 1494- № 1451  інформація у Представника ВО "КРАЇНА"

ГО "Спілка бійців та ветеранів АТО "Сила України"

№ 11 н
 21.11.16р

1450
 Вапнічний Анатолій Вячеславович, майор

ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 11 н
 21.11.16р
№ 1449- № 1447  учасники АТО Прилуцького краю  Виконавчий комітет Прилуцької міської ради № 11 н
 21.11.16р

1446
 Кривобок Наталія Андріївна, волонтер ГО "Ветеранів АТО Броварщини" № 11 н
 21.11.16р

1445
 Мартинов Олександр Геннадійович, волонтер ГО "Ветеранів АТО Броварщини" № 11 н
 21.11.16р

№ 1444- № 1443

 інформація у Представника ГО "Народна трибуна" № 11 н
 21.11.16р


1442

 Сухно Ігор Володимирович, лейтенант Національна поліція України № 11 н
 21.11.16р


1441

 Білінська Тетяна Володимирівна БФ "Доля надії" № 11 н
 21.11.16р


1440

 Шевчук віталій Анатолійович БФ "Доля надії" № 11 н
 21.11.16р


1439

 Кузнецов Олександр Олегович, підполковник "Головний військовий клінічний Госпіталь" № 11 н
 21.11.16р

1438
 Казмірчук Анатолій Петрович, генерал майор медичної служби "Головний військовий клінічний Госпіталь" № 11 н
 21.11.16р

1437
 Хомяк Альберт Михайлович - пастор "Церкви Добрых Перемен" м.Маріупіль Підрозділ військових капеланів № 11 н
 21.11.16р

1436
 Серватович Олександр Іванович, старший лейтенант запасу ГО "Спілка воїнів АТО Волоні" № 11 н
 21.11.16р

1435
 Воронянська Зоя Миколаївна Полк особливого призначення "Київ" № 11 н
 21.11.16р

1434
 Костіна Наталія Григорівна Полк особливого призначення "Київ" № 11 н
 21.11.16р


1433

 Каптур Володимир Михайлович

Полк особливого призначення "Київ"

№ 11 н
 21.11.16р


1432

 Пилипчак Марина Михайлівна, старший сержант

Спілка ветеранів АТО

№ 11 н
 21.11.16р


1431

 Гірльовський Ігор Іванович

Депутат Львівської обласної ради

№ 11 н
 21.11.16р


1430

 Гуменюк Сергій Григорович

СЗР України

№ 11 н
 21.11.16р

№1429 -

№ 1427

 П.І.Б. буде надано ( нагородження у грудні)

ГО "Об'єднанне козацтво України"

№ 12 н
 23.12.16р


1426

 Ковальська Наталія Миколаївна, старший прапорщик

ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 11 н
 21.11.16р


1425

 Шаповалова Олена Валеріївна, волонтер

Військова частина В 2231

№ 11 н
 21.11.16р


1424

 Жабрак Людмила Іванівна, волонтер

Військова частина В 2231

№ 11 н
 21.11.16р


1423

 Третьяк Анна Валеріївна, волонтер

Військова частина В 2231

№ 11 н
 21.11.16р


1422

 Найда Тетяна Миколаївна, волонтер

Військова частина В 2231

№ 11 н
 21.11.16р


1421

 Шевковникова Анна Юріївна, волонтер

Військова частина В 2231

№ 11 н
 21.11.16р


1420

 Гак Юрій Михайлович, волонтер

Військова частина В 2231

№ 11 н
 21.11.16р


1419

 Ягуб Сергій Віталійович, волонтер

Військова частина В 2231

№ 11 н
 21.11.16р


1418

 Гордійчук Володимир Олександрович

Національна поліція України

№ 11 н
 21.11.16р


1417

 Сімушин Василь Іванович, підполковник

ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 11 н
 21.11.16р


1416

 Сухомлін Ганна Миколаївна, лікар-волонтер, учасник АТО

"Кіровоградська обласна Асоціація головних лікарів"

№ 11 н
 21.11.16р


1415

 Власенко Сергій Тофікович

ГО "Моє місто- Рубіжне"

№ 11
 01.11.16р


1414

 Отець Іван Пархомцев, настоятель римо-католицької парафії Свяиої Анни міста Бар

 "Всеукраїнське об'єднання волонтерів та УБД в АТО"

№ 11
 01.11.16р


1413

 Лук Геннадій Ілліч - голова наглядової ради ПАТ "Барський машинобудівний завод"

 "Всеукраїнське об'єднання волонтерів та УБД в АТО"

№ 11
 01.11.16р


1412

 Розум Григорій Миколайович

Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 11
 01.11.16р


1411

 Миколаєць А.П.

Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 11
 01.11.16р


1410

 Сергієнко Сергій Анатолійович, лейтенант

Сумський прикорданний загін ДПСУ

№ 11
 01.11.16р


1409

 Костюк Володимир Миколайович, майор

ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 11
 01.11.16р


1408

 Жабінський Костянтин Анатолійович, підполковник

Командир в\ч 2382

№ 11
 01.11.16р


1407

 Васів Сергій Володимирович, майор

ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 11 н
 21.11.16р


1406

 Лебедина Катерина Миколаївна, молодший сержант

ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 11 н
 21.11.16р


1405

 Павлюк Михайло Миколайович, підполковник

ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 11 н
 21.11.16р


1404

 Сидоренко Роман Сергейович

Командування в\ч 4145

№ 11
 01.11.16р

№1403 -

№ 1400

 інформація у Представника ВО "КРАЇНА"

Маріупольський БФ

"ВІРА ТА ВІРНІСТЬ"

№ 11
 01.11.16р

1399
 Ксенжук Олександр Степанович ГУ НП в Хмельницькій області № 11
 01.11.16р

1398
 Кравець Іван Дем'янович ГУ НП в Хмельницькій області № 11
 01.11.16р

1397
 громадянин Литви - Гентас Плечкайтіс ГО "Спілка ветеранів Афганістану" № 11
 01.11.16р

1396
 Онуфрієнко Сергій Олександрович ГО "Спілка ветеранів Афганістану" № 11
 01.11.16р

1395
 Леонтьєва Юлія Миколаївна, волонтер БО БФ "Союзники морської піхоти України" № 11
 01.11.16р

1394
 Жевнер Деніс Вікторович, волонтер БО БФ "Союзники морської піхоти України" № 11
 01.11.16р

1393
 Кирилов Павло Васильович, волонтер ГО"Східна варта" № 11
 01.11.16р

1392
 Кострюков Олег Валентинович, волонтер ГО "Сприяння розвитку Лисичанська" № 11
 01.11.16р

1391
 Іполітов Володимир Федорович Спілка ветеранів КВОКУ  № 10 c
 14.10.16р

1390
 Маковій Юрій , волонтер 90 батальйону БФ "З Країною в Серці"  № 11
 01.11.16р

1389
 Лашин Олександр  Володимирович "Рада оборони країни" м.Маріуполь № 10 c
 14.10.16р

1388
 Удачин Артем Сергійович "Рада оборони країни" м.Маріуполь № 10 c
 14.10.16р

1387
 Римар Тимур Володимирович "Рада оборони країни" м.Маріуполь № 10 c
 14.10.16р

1386
 П'янков Віктор Володимирович, волонтер "Рада оборони країни" м.Маріуполь № 10 c
 14.10.16р

1385
 Манойленко Владислав Григорович, генерал-лейтенант ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 10 c
 14.10.16р

1384
 Яцишина Наталія Михайлівна, волонтер 57 ОМПБр Командир 57 ОМПБр № 10 c
 14.10.16р

1383
 Манойленко Дмитро Владиславович, майор  ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 10 c
 14.10.16р

1382
 Фисюк Олександр Михайлович Церковь Возраждения "ЕХБ" № 10 c
 14.10.16р

1381
 Щербина Олександр Сергійович Церковь Возраждения "ЕХБ" № 10 c
 14.10.16р

1380
 Накалюжний Євген Іванович Церковь Возраждения "ЕХБ" № 10 c
 14.10.16р
  №
1379
 Пушкін Юрій  Церковь Возраждения "ЕХБ"  № 10 c
 14.10.16р
 №
1378
 Ястреб Олександр Петрович, підполковник  ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"  № 10 c
 14.10.16р
 №
1377
 Трентовский Василь Юліанович, ст.лейтенант  Командир 3-ої автопіхотної роти  № 10 c
 14.10.16р
 №
1376
 Кумпан Андрій Віталійович, підполковник  ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"  № 10 c
 14.10.16р
 №
1375
 Лисичко Андрій Андрійович ГО "Об'єднання Свідомих Активістів"  № 10 c
 14.10.16р
 №
1374
 Харатин Володимир Іванович ГО "Об'єднання Свідомих Активістів"   № 10 c
 14.10.16р

№1373 -

№ 1372

 інформація у Представника ВО "КРАЇНА"  Національна поліція України  № 10 c
 14.10.16р

1371
 Бардась Юрій Георгійович, підполковник ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"  № 10 c
 14.10.16р

№1370 -

№ 1369

 інформація у Представника ВО "КРАЇНА"  Національна поліція України  № 10 c
 14.10.16р

№1368 -

№ 1359

 інформація у Представника ВО "КРАЇНА" - Голови служби Українська служба порятунку  № 11
 01.11.16р


1358

 Тимченко Руслан Анатолійович, стрілець батальйону ОУН Харківська обласна "Спілка ветеранів АТО" № 10 c
 14.10.16р

№1357 -

№ 1347

 Зубенко Р.В., Овчаренко Д.В., Савін Д.О., Прокопчук С.В., Сергєєв О.М., Чубік С.М., Солук О. В., Бучинський І.І., Шичанін В.Г., Магомет М.А. ВО "КРАЇНА" № 10 c
 14.10.16р

1346
 Гордійчук Володимир Олександрович ВО "КРАЇНА" № 10 c
 14.10.16р

1345
 Шваля Микола Миколайович ВО "КРАЇНА" № 10 c
 14.10.16р

1344
 Геблич Віталій Миколайович, підполковник Командування в\ч 3035 № 10
 03.10.16р

1343
 Протас Валерій Юрійович ВО "КРАЇНА" № 10
 03.10.16р

1342
 Браславський Олег Лазоревич Командування 58 ОМПБр № 10
 03.10.16р

1341
 Засуха Тетяна Володимирівна Київський обласний осередок "Побратими України" № 10
 03.10.16р

1340
 Бондаренко Анатолій Васильович Асоціація ГО ветеранів АТО Черкаської області № 10
 03.10.16р

1339
 Ткаченко Юрій Олегович Асоціація ГО ветеранів АТО Черкаської області № 10
 03.10.16р

1338
 Лепський Анатолій Васильович Асоціація ГО ветеранів АТО Черкаської області № 10
 03.10.16р

1337
 Козлов Олексій Анатолійович Командир в/ч В 2231 № 577
 13.10.16р

1336
 Колесник Олег Аркадійович Командир в/ч В 2231 № 577
 13.10.16р

1335
 Дожджаник Володимир Васильович БСП "Донбас" НГУ № 10
 03.10.16р

1334
 Гориславець Володимир Григорович БСП "Донбас" НГУ № 10
 03.10.16р

1333
 Шумик Олексій Павлович Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" № 10
 03.10.16р

№1332 -

№ 1330

 захисники Волновахи Командування 30 ОМБр № 10
 03.10.16р

1329
 Олійник Валентин Васильович, мол.сержант народний депутат України № 10
 03.10.16р

1328
 Черкас Михайло Іванович Лохвицький РОМГО Українське козацтво № 10
 03.10.16р

1324
 Ніверовський Ігор Йосипович "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" № 10
 03.10.16р

1323
 Данко Володимир Іванович "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" № 10
 03.10.16р

1322
 Горохівський Ігор Євгенович "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" № 10
 03.10.16р

1321
 Бєлозерський Руслан Єгорович, генеральний директор ТОВ"Малиновський склозавод" Харківська обласна "Спілка ветеранів АТО" № 10
 03.10.16р

1320
 Фролов Денис Сергійович ГО"Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 10
 03.10.16р

1319
 Кирилюк Анатолій Петрович ГО"Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 10
 03.10.16р
 №
1318
 Волошин Володимир Дмитрович ГО"Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 10
 03.10.16р
 №
1317
 Тюгаєв Альберт Сергійович ГО"Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 10
 03.10.16р
 №
1316
 Менделюк Олександр Петрович ГО"Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини" № 10
 03.10.16р
 №
1315
 Бутовський Олександр Юрійович  ГО"Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"  № 10
 03.10.16р

№1314 -

№ 1313

 Викладачі Дніпропетровського медінституту традиційної та нетрадиційної медицини  Керівництво Дніпропетровського медінституту  № 10
 03.10.16р


1312

 Харченкр Олександр Володимирович, солдат НГУ Командування в\ч 3035 № 10
 03.10.16р


1311

 Кучінкас Відмантас ГО "Міжнародний Союз козацтва" № 10
 03.10.16р

№1310 -

№ 1302

 ветерани - учасники АТО ГО "Об'єднання ветеранів АТО та УБД" № 10
 03.10.16р

1301
 Туру Олександр Олександрович ГО "АН"Трипільська цивілізація" № 10
 03.10.16р

1300
 Титарчук Василь Васильович ГО "АН"Трипільська цивілізація" № 10
 03.10.16р

1299
 Богдан Валерій Сергійович ГО "АН"Трипільська цивілізація" № 10
 03.10.16р

1298
 Chev.Alan T.L. Wong CGSJ Grand Chancellor of the Orient ВГО «Українська Служба Порятунку» № 10
 03.10.16р
 №
1297
 Гаврилів Мар'ян Михайлович, санінструктор Командир в\ч 2968 № 9
 01.09.16р


1296

 Адамчук Сергій Іванович Устинівська районна організація ветеранів № 9
 01.09.16р


1295

 Козирь Сергій Васильович Устинівська районна організація ветеранів № 9
 01.09.16р


1294

 Стежка Анатолій Андрійович Устинівська районна організація ветеранів № 9
 01.09.16р


1293

 Бортний Денис Анатолійович, сержант Начальник оперативної противотанкової застави № 9
 01.09.16р


1292

 Воробей Олександр Михайлович, сержант

Начальник оперативної противотанкової застави

№ 9
 01.09.16р


1291

 Сокур Іван Петрович, солдат

Начальник оперативної противотанкової застави

№ 9
 01.09.16р


1290

 Пінчук Юрій Михайлович, старшина

Начальник оперативної противотанкової застави

№ 9
 01.09.16р


1289

 Зарва Олександр Віталійович, мол.сержант

Начальник оперативної противотанкової застави

№ 9
 01.09.16р


1288

 Позняк Ігор Анатолійович, прапорщик

Начальник оперативної противотанкової застави

№ 9
 01.09.16р


1287

 Мекшун Сергій Олександрович, старшина

Начальник оперативної противотанкової застави

№ 9
 01.09.16р


1286

 Кузьменко Ярослав Володимирович, сержант

Начальник оперативної противотанкової застави

№ 9
 01.09.16р


1285

 Грихно Андрій Вікторович, сержант

Начальник оперативної противотанкової застави

№ 9
 01.09.16р


1284

 Цімарний Андрій Володимирович, ст.солдат

Начальник оперативної противотанкової застави

№ 9
 01.09.16р


1283

 Щолін Євген Миколайович, старшина

Начальник оперативної противотанкової застави

№ 9
 01.09.16р


1282

 інформація у Представника ВО"КРАЇНА" - Голови БФ

Маріупольський БФ

"ВІРА ТА ВІРНІСТЬ"

№ 9
 01.09.16р


1281

 Деміденко Олександр Олександрович

Народний депутат України

№ 9
 01.09.16р


1280

 Лаптей Андрій Андрійович, старшина

Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 9
 01.09.16р


1279

 Шуляк Віктор Вячеславович, старшина

Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 9
 01.09.16р


1278

 Пелешук Петро Іванович, прапорщик

Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 9
 01.09.16р


1277

 Кравчук Віталій Миколайович, прапорщик

Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 9
 01.09.16р


1276

 Ковальчук Анатолій Сергійович, прапорщик

Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 9
 01.09.16р


1275

 Гончар Сергій Сергійович, прапорщик

Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 9
 01.09.16р


1274

 Русин Євгеній Вікторович, ст.прапорщик

Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 9
 01.09.16р


1273

 Молчанов Ростислав Юрійович, майор

Начальник оперативного управління Антикорупційної правозахисної Ради Дніпра

№ 9
 01.09.16р

№1272 -

№ 1270

 інформація у Представника ВО"КРАЇНА" в Маріуполі

Маріупольський БФ

"ВІРА ТА ВІРНІСТЬ"

№ 9
 01.09.16р


1269

 Мирошниченко  Командування 58 ОМПБ № 9
 01.09.16р


1268

 Авдєєв  Командування 58 ОМПБ № 9
 01.09.16р

1267
 Хатмулін  Командування 58 ОМПБ № 9
 01.09.16р


1266

 Драпалюк Ярослав Вікторович, полковник внутрішньої служби  ВГО "ЗВИТЯГА" № 9
 01.09.16р


1265

 Ткаченко Сергій Петрович, старший прапорщик Начальник оперативної противотанкової застави № 9
 01.09.16р


1264

 Кривий Анатолій Георгійович, сержант Начальник оперативної противотанкової застави № 9
 01.09.16р


1263

 Нікітько Геннадій Петрович, сержант Начальник оперативної противотанкової застави № 9
 01.09.16р


1262

 Нєгода Олександр Сергійович, прапорщик Начальник оперативної противотанкової застави № 9
 01.09.16р


1261

 Загородній Богдан Васильович, сержант Начальник оперативної противотанкової застави № 9
 01.09.16р


1260

 Мігдаль Юрій Миколайович, солдат Начальник оперативної противотанкової застави № 9
 01.09.16р


1259

 Шулипа Юрій Сергійович, старший прапорщик Начальник оперативної противотанкової застави № 9
 01.09.16р


1258

 Райник Олег Сергійович, молодший сержант Начальник оперативної противотанкової застави № 9
 01.09.16р


1257

 Подоляк Ярослав Іванович, солдат Начальник оперативної противотанкової застави № 9
 01.09.16р


1256

 Бован Вячеслав Степанович, солдат Начальник оперативної противотанкової застави № 9
 01.09.16р


1255

 Мельник Сергій Дмитрович, старший прапорщик Начальник оперативної противотанкової застави № 9
 01.09.16р


1254

 Кривак Роман Іванович, молодший сержант Начальник оперативної противотанкової застави № 9
 01.09.16р


1253

 Артеменко Ігор Валентинович, капітан Начальник оперативної противотанкової застави № 9
 01.09.16р


1252

 не підлягає розголошенню Командир в\ч А 3028 № 9
 01.09.16р


1251

 Шоломко Ігор Олексійович, старшина Командування в\ч 0666 № 9
 01.09.16р


1250

 Андрейчук Світлана Володимирівна Командування 58 ОМПБр № 9
 01.09.16р


1249

 Печенов Олександр Олексійович Командування в\ч № 9
 01.09.16р


1248

 Кузнєцов Станіслав Леонідович Командування в\ч № 9
 01.09.16р


1247

 Сергеєв Юрій Іванович, сержант Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 8 н
 24.08.16р


1246

 Бурачок Богдан Анатолійович, рядовий Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 8 н
 24.08.16р


1245

 Хомишак Юрій Романович, майор Командир групи цивільно-військового співробітництва "Курахове" № 8
 01.08.16р

№1244 -

№ 1239

 захисники Маріуполя

Маріупольський БФ

"ВІРА ТА ВІРНІСТЬ"

№ 8
 01.08.16р 


1238

 Брайлян Сергій Анатолійович ВО "КРАЇНА" № 8
 01.08.16р


1237

 Таргонський Олександр Олександрович БО «Український фонд благодійності» № 8
 01.08.16р


1236

 Венгер Сергій Володимирович Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 8
 01.08.16р


1235

 Доценко Максим Сергійович, капітан поліції Рубіжансько-Кременський об'єднанний міський військовий комісаріат № 8
 01.08.16р


1234

 Кобзар Олександр Олегович, майор поліції Рубіжансько-Кременський об'єднанний міський військовий комісаріат № 8
 01.08.16р


1233

 Лосинський Михайло Костянтинович Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 8
 01.08.16р


1232

 Бабійчук Ігор Васильович, старший прапорщик Голова спілки учасників АТО в Чернівецькій області № 8
 01.08.16р

№1231 -

№ 1222

 учасники АТО Командування в\ч пп В 1252 № 8
 01.08.16р
 №
1221
 Зубков Олександр Володимирович  Співдружність УБД та правоохоронних органів "Честь та праця" № 8
 01.08.16р

№1220 -

№ 1216

 громадські активісти ГО "Трепільська цивілізація" № 8
 01.08.16р


1215

 отець Іван Гуня "Тернопільське обласне об'єднання учасників АТО та їх сімей" № 8
 01.08.16р


1214

 Владика Дмитро Григорак - Правлячий Архиєрей Бучацької Єпархії УГКЦ  "Тернопільське обласне об'єднання учасників АТО та їх сімей" № 8
 01.08.16р


1213

 Мовлян Олександр Миколайович, волонтер Командування в\ч пп В 4771 № 8
 01.08.16р


1212

 Маляренко Іван Васильович, волонтер Командування в\ч пп В 4771 № 8
 01.08.16р


1211

 Остапович Андрій Орестович, ст.солдат Командування в\ч пп В 4771 № 8
 01.08.16р


1210

 Ханас Василь Володимирович, ст.солдат Командування в\ч пп В 4771 № 8
 01.08.16р


1209

 Малявський Павло Остапович, ст.солдат Командування в\ч пп В 4771 № 8
 01.08.16р


1208

 Мандзилевський Сергій Сергійович, ст.лейтенант медслужби Командування в\ч пп В 4771 № 8
 01.08.16р


1207

 Омельченко Андрій Андрійович, підполковник Командир групи цивільно - військового співробітництва "Курахове" № 8
 01.08.16р

№1206 -

№ 1193

 захисники Маріуполя Маріупольський БФ "ВІРА ТА ВІРНІСТЬ" № 8
 01.08.16р

1192
 Гринченко Наталія Олександрівна, старшина Голова спілки учасників АТО в Чернівецьцій області № 8
 01.08.16р

1191
 Шубравий Володимир Володимирович, майор Голова спілки учасників АТО в Чернівецьцій області № 8
 01.08.16р

1190
 Зозуля Віталій Євгенович, солдат Командування в\ч 3035 НГУ № 8
 01.08.16р

1189
 Антонів Ярослав Любомирович, старший солдат Командування в\ч 3035 НГУ № 8
 01.08.16р

1188
 Роман Михайло Дмитрович ГО "Дарницька громадська варта" № 8
 01.08.16р

1187
 Ігнатьєв Андрій Михайлович, полковник Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 8
 01.08.16р

1186
 Трачук Андрій Васильович, старшина Кріворізька організація ветеранів ПДВ № 8
 01.08.16р

1185
 Ковчук Володимир Вікторович, молодший сержант Командир 58 ОМБР № 8
 01.08.16р

1184
 Міщун Юрій Анатолійович, молодший сержант Командир 58 ОМБР № 8
 01.08.16р

1183
 Робу Віталій Васильович, солдат Командир 58 ОМБР № 8
 01.08.16р

1182
 Жадан Олександр Федорович, підполковник Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 8 в
 08.08.16р

1181
 Дем'янець Володимир Миколайович, директор СШ №2 м.Лубни Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 8 в
 08.08.16р

1180
 Тарасов Антон Станіславович Підрозділ військових капеланів № 8
 01.08.16р

1179
 Маловік Сергій Віталійович Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 8
 01.08.16р

1178
 Андрейчук Світлана Володимирівна МБО "Реабілітаційний центр "Шпиталь Майдану" № 8
 01.08.16р

1177
 Барібан Вячеслав Валентинович, капітан Група Цивільно-військового співробітництва "Курахове" № 7
 01.07.16р

1176
 Котляр Сергій Григорович, солдат Група Цивільно-військового співробітництва "Курахове" № 7
 01.07.16р

1175
 Мірошник Володимир Вікторович, майор поліції Начальник Біловодського ВП ГУНП в Луганській області № 7 н
 25.07.16р

№1174

с №1172

 не підлянає розголошенню Маріупольський БФ допомоги ветераанам "Віра та вірність" № 7 н
 25.07.16р

1171
 Рєдін І.М., т.в.о. заступника командира полку поліції особливого призначення ГО "Правовий захист" № 7 н
 25.07.16р

1170
 Малишев Артем Ігорович, капітан поліції Рубіжансько-Кременський об'єднанний міський військовий комісаріат № 7 п
 12.07.16р

1169
 Постикін Анатолій Валерійович, капітан поліції Рубіжансько-Кременський об'єднанний міський військовий комісаріат № 7 п
 12.07.16р

1168
 Сидорук Юрій Володимирович, капітан поліції Рубіжансько-Кременський об'єднанний міський військовий комісаріат № 7 п
 12.07.16р

1167
 Афанасьєвський Артем Павлович, капітан поліції Рубіжансько-Кременський об'єднанний міський військовий комісаріат № 7 п
 12.07.16р

1166
 Мартинов Віталій Петрович, солдат ГО "Всеукраїнське об'єднання учасників АТО" № 7 п
 12.07.16р

1165
 Нетудихата Руслан Віталійович, майор поліції Рубіжансько-Кременський об'єднанний міський військовий комісаріат № 7 п
 12.07.16р

1164
 Топольсков Микола Сергійович, полковник поліції Рубіжансько-Кременський об'єднанний міський військовий комісаріат № 7 п
 12.07.16р

1163
 учасник АТО з 58 ОМБр Командир 58 ОМБр ЗСУ № 7 п
 12.07.16р

1162
 КОРСУН ВАЛЕРІЙ МИХАЙЛОВИЧ Колектив ВТО "ОРДЕН" № 7 д
 22.07.16р

1161
 Купрій Віта Григорівна, учасник АТО Командир в\ч В 3137 № 7 п
 12.07.16р

1160
 Дуденок Олександр Миколайович, учасник АТО Командир в\ч В 3137 № 7 п
 12.07.16р

1159
 Соронін Андрій Михайлович, ст сержант поліції Командир БПСПОП "Харків" ГУ НП в Харківській області № 7 п
 12.07.16р

1158
 Нестеренко Юрій Олександрович, ст.сержант поліції Командир БПСПОП "Харків" ГУ НП в Харківській області № 7 п
 12.07.16р

1157
 Зелінський Олександр Владиславович, ст.сержант поліції Командир БПСПОП "Харків" ГУ НП в Харківській області № 7 п
 12.07.16р

1156
 Лахматов Євген Олександрович, мл.лейтенант поліції Командир БПСПОП "Харків" ГУ НП в Харківській області № 7 п
 12.07.16р

1155
 Клименко Олексій Віталійович, майор поліції Командир БПСПОП "Харків" ГУ НП в Харківській області № 7 п
 12.07.16р

1154
 Петренко Микола Миколайович, полковник ГС "Громадянська солідарність" № 7 о
 20.07.16р

1153
 Гошко Зіновій Орестович ГО "Вірність Україні і присязі" № 7 п
 12.07.16р

1152
 Фурман Микола Миколайович, капітан "Християнська церква"Нове покоління" № 7 п
 12.07.16р
 №
1151
 Березюк Валерій Михайлович, 54 бригада  25 батальйон "Київська Русь"  № 7
 01.07.16р

1150
 Вовкунович Василій Васильович Церква "ЄХБ" "Відродження" № 7
 01.07.16р

1149
 Іващенко  Вячеслав Олексійович Церква "ЄХБ" "Відродження" № 7

 01.07.16р.

№ 1147

№ 1148

 Учасники Ато з Сумщини Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 7

 01.07.16р.


1146
 Івасько Віктор Петрович Командир в\ч В 2278 № 7

 01.07.16р.


1145
 Володин Олексій Анатолійович Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 7

 01.07.16р.


1144
 Сапацинський Дмитро Анатолійович Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 7

 01.07.16р.


1143
 Нужин Дмитро Валерійович Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 7

 01.07.16р.


1142
 Чуб Сергій Олексійович Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 7

 01.07.16р.


1141
 Єфіменко Микола Анатолійович Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 7

 01.07.16р.


1140
 Скорик Іван Степанович, капітан ТОВ "КОБЗАР" № 7

 01.07.16р.


1139
 Андрійчук Микола Іванович, полковник, начальник відділу прикордонного контролю Східного регіонального управління Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 7

 01.07.16р.


1138
 Вовк Сергій Анатолійович Командування в\ч пп В 0113 № 7

 01.07.16р.


1137
 Надточей Ігор Анатолійович Командування в\ч пп В 0113 № 7

 01.07.16р.


1136
 Безсінний Юрій Іванович Командування в\ч пп В 0113 № 7

 01.07.16р.


1135
 Приходько Роман Геннадійович Командування в\ч пп В 0113 № 7

 01.07.16р.


1134
 Сєдов Сергій Анатолійович Командування в\ч пп В 0113 № 7

 01.07.16р.


1133
 Шаповал Володимир Іванович Командування в\ч пп В 0113 № 7

 01.07.16р.


1132
 Герасименко Дмитро Дмитрович Командування в\ч пп В 0113 № 7

 01.07.16р.


1131
 Вдовкін Петро Петрович, Голова відокремленного підрозділу асоціації у Вінницькій області Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій № 7

 01.07.16р.


1130
 Гребенник Максим Ігорович Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 7

 01.07.16р.


1129
 Волинцев Геннадій Іванович Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 7

 01.07.16р.


1128
 Дейнега Олександр Миколайович Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 7

 01.07.16р.


1127
 Кузьмич Микола Никанорович Командир 58 ОМБр № 7

 01.07.16р.


1126
 Попков Олег Володимирович, солдат Командир роти № 7

 01.07.16р.


1125
 Парфьонов Федір Володимирович, мл.сержант Командир роти № 7

 01.07.16р.


1124
 Басич Іван Васильович, капітан Командир в\ч пп В4673 № 7

 01.07.16р.


1123
 Польовий Олександр Дмитрович, підполковник Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 7

 01.07.16р.


1122
 Присяжнюк Володимир Іванович ВГО "Велике козацьке коло" № 7

 01.07.16р.


1121
 Красуля Богдан Анатолійович ВГО "Велике козацьке коло" № 7

 01.07.16р.


1120
 Власюк Віктор Дмитрович ВГО "Велике козацьке коло" № 7

 01.07.16р.


1119
 Гарбар Андрій Сергійович ВГО "Велике козацьке коло" № 7

 01.07.16р.


1118
 Пініс Ігор Олексійович ВГО "Велике козацьке коло" № 7

 01.07.16р.


1117
 Марцінкевич Сергій Васильович, підполковник Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 7

 01.07.16р.


1116
 Кузик Богдан Валентинович, солдат в\ч В1740 Голова ГО"Всеукраїнський Рух "Захисники Вітчизни" № 6 м

 19.06.16р.


1115
 Вронський Сергій Анатолійович, молодший сержант в\ч В1740 Голова ГО"Всеукраїнський Рух "Захисники Вітчизни" № 6 м

 19.06.16р.


1114
 Лиховоз Володимир Володимирович, старший ссержант в\ч В1740 Голова ГО"Всеукраїнський Рух "Захисники Вітчизни" № 6 м

 19.06.16р.


1113
 Толстоусов Віктор Романович, учасник АТО Командир в\ч В 2278 № 7

 01.07.16р.


1112
 Бурлака Роман Олександрович, учасник АТО Командир в\ч В 2278 № 7

 01.07.16р.


1111
 Ясницький Ігор Олександрович Підрозділ Військових капеланів № 6 н

 17.06.16р.


1110
 не підлягає розголошенню ГУНП в Київській області № 6 н

 17.06.16р.


1109
 не підлягає розголошенню

Командир розвідроти

в\ч пп В 2970

№ 6 н

 17.06.16р.


1108
 Рязанцев В.Г. Командування в\ч 2382 № 6 н

 17.06.16р.

 №
1107
 Шелест  Станіслав  Семенович  БФ "З добром та миром"  № 6 н

 17.06.16р.

№1102

№1106

 не підлягає розголошенню ГУНП в Київській області  № 6 н

 17.06.16р.

 №
1101
 Теслін Роман Олександрович, лейтенант Командування в\ч пп В 4771  № 6 г

 14.06.16р.

 №
1100
 Салтан Едуард Олегович, старший сержант Командування в\ч пп В 4771  № 6 г

 14.06.16р.


1099

 Самар Іван Дмитрович, капітан 57 ОМБР Командир в\ч пп В 4533 № 6 г

 14.06.16р.


1098

 Бровчук Ростислав Васильович, солдат Командир в\ч пп В 4673 № 6 г

 14.06.16р.


1097

 Заяць Андрій Анатолійович, солдат Командир в\ч пп В 4673 № 6 г

 14.06.16р.

№1084

№1096

 Благодійники з Австрії, Канади, Англії, Німеччини, Швеції, Венгрії, Австралії ВГО "Українська служба порятунку"  № 6 г

 14.06.16р.


1083

 Федченко Володимсир Петрович, командир 11 батальйону "Київська Русь" Духовне управління капеланів Союзу вільних Церков № 6

 01.06.16р.


1082

 Шахар'янц Армен Мушегович Командування 58 ОМБр № 6

 01.06.16р.


1081

 учасник АТО, захисник с.Піски Головний капелан Бучацької Єпархії УГКЦ № 6

 01.06.16р.


1080

 Кудлаєнко С.В. БФ "Миротворець України" № 6

 01.06.16р.


1079

 Сябренко Геннадій Петрович ГО"Спілка учасників бойових дій АТО м.Ульянівка" № 6

 01.06.16р.


1078

 Писаренко Олександр Юрійович, командир БПСМ ОП "СІЧ" Особовий склад БПСМ ОП "СІЧ" № 6

 01.06.16р.


1077

 учасник АТО 42 батальйону 57 бригади Командування 42 батальйону № 6

 01.06.16р.


1076

 Сєрік Євген Олександрович ВО "КРАЇНА" № 6

 01.06.16р.


1075

 Дяченко Євген Олександрович ВО "КРАЇНА" № 6

 01.06.16р.


1074

 Верхозін Олег Олександрович ВО "КРАЇНА" № 6

 01.06.16р.


1073

 Войтович Ярослав Вячеславович Заступник Голови ВГО "Звитяга"-Мандзюк О.А. № 6

 01.06.16р.


1072

 Гоцул Ігор Євгенійович

Заступник Голови ВГО "Звитяга"-Мандзюк О.А.

№ 6

 01.06.16р.


1071

 Нестеренко Андрій ГО "Авангард АТО Бровари" № 6

 01.06.16р.


1070

 Федьків Ярослав ГО "Авангард АТО Бровари" № 6

 01.06.16р.


1069

 Черниш Віталій ГО "Авангард АТО Бровари" № 6

 01.06.16р.


1068

 Маляренко Станіслав ГО "Авангард АТО Бровари" № 6

 01.06.16р.


1067

 Гвяздовський Олег ГО "Авангард АТО Бровари" № 6

 01.06.16р.


1066

 Павлович Ігор Сергійович ГО "Авангард АТО Бровари" № 6

 01.06.16р.


1065

 Лукененко Анатолій ГО "Авангард АТО Бровари" № 6

 01.06.16р.


1064

 Шевчик Валерій ГО "Авангард АТО Бровари" № 6

 01.06.16р.


1063

 Фатєєв Анатолій ГО "Авангард АТО Бровари" № 6

 01.06.16р.


1062

 Сухомлін Олександр ГО "Авангард АТО Бровари" № 6

 01.06.16р.


1061

 Степанов Валентин ГО "Авангард АТО Бровари" № 6

 01.06.16р.


1060

 Муратов Ігор Васильович ГО "Авангард АТО Бровари" № 6

 01.06.16р.


1059

 Бреус Олексій ГО "Авангард АТО Бровари" № 6

 01.06.16р.


1058

 Вшивкин Володимир Вячеславович  ГО "Авангард АТО Бровари" № 6

 01.06.16р.


1057

 Чешенчук Сергій Анатолійович Спілка офіцерів та ветеранів Вінницької області № 6

 01.06.16р.


1056

 Саоюк Олег Володимирович Спілка офіцерів та ветеранів Вінницької області № 6

 01.06.16р.


1055

 Кимемчук Віталій Петрович Спілка офіцерів та ветеранів Вінницької області № 6

 01.06.16р.


1054

 Антонюк Євгеній Євгенійович Спілка офіцерів та ветеранів Вінницької області № 6

 01.06.16р.


1053

 Ткаченко Андрій Володимирович Спілка офіцерів та ветеранів Вінницької області № 6

 01.06.16р.


1052

 Лагода Василь Володимирович Спілка офіцерів та ветеранів Вінницької області № 6

 01.06.16р.


1051

 Івіца Піріч - відомий хорватський футболіст, волонтер БФ "Оберіг Країни" № 6

 01.06.16р.


1050

 Преосвященний владика Бучацької Єпархії УГКЦ Головний військовий капелан Бучацької Єпархії УГКЦ № 5 н

 12.05.16р.


1049

 для виставки ВО "КРАЇНА" № 5 н

 12.05.16р.


1048

 для колекції ВО "КРАЇНА" № 5 н

 12.05.16р.


1047

 Сергеєв Юрій Віталійович Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 5 н

 12.05.16р.


1046

 ЗЛАТАН  СТОЯНОВ  ВАКЪФОВ ГО "За майбутнє України" № 5 о

 26.05.16р.


1045

 Ярош Максим Максимович, сержант Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 5 н

 12.05.16р.


1044

 Осадчий Едуард Євгенович, капітан Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 5 н

 12.05.16р.


1043

 Цимбал Руслан Олександрович Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 5 н

 12.05.16р.


1042

 Приходько Олександр Васильович, лейтенант Командування 58 ОМБР № 5 н

 12.05.16р.


1041

 Рожко Олег Аскольдович, боєць б-ну "Азов" ВГО "Українська Служба Порятунку" № 5 н

 12.05.16р.


1040

 Паламарчук Лариса Дмитрівна, сержант Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 5 н

 12.05.16р.


1039

 Буценко Станіслав Валерійович, майор Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 5 н

 12.05.16р.


1038

 Кавчуга Руслан Вікторович, ст.прапорщик Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 5 н

 12.05.16р.


1037

 Керуючий Житомирською єпархією УПЦ Високоприосвященніший Никодим Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 5

 04.05.16р.


1036

 Судомир Тарас Петрович "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" № 5 н

 12.05.16р.


1035

 Вовк Богдан Богданович "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" № 5 н

 12.05.16р.


1034

 Швайка Михайло Миколайович "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" № 5 н

 12.05.16р.


1033

 Хома Іван Михайлович "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" № 5 н

 12.05.16р.


1032

 Місюра Микола Миколайович "КОМ-КОН ГРУП" № 5 н

 12.05.16р.


1031

 Варламов Валерій Миколайович, полковник юстиції "КОМ-КОН ГРУП" № 5 н

 12.05.16р.


1030

 Буслюк Іван Віталійович, підполковник Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 5 н

 12.05.16р.


1029

 Єлманов Дмитро Олексійович, майор Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 5 н

 12.05.16р.


1028

 Керод Віталій Олегович, майор Начальник прикордонної застави "Одеса" № 5 н

 12.05.16р.


1027

 Піддубюк Валерій Олександрович, капітан Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 5 н

 12.05.16р.


1026

 Церахто Євгенія Андріївна, старшина Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 5 н

 12.05.16р.


1025

 Янківський Ігор Миколайович, підполковник Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 5 н

 12.05.16р.


1024

 Байда Володимир Анатолійович ГО "Спілка учасників АТО Святошинського р-ну м.Києва" № 5 н

 12.05.16р.


1023

 КАФА  УСАМА - український бізнесмен, власник L`KAFA Group ВО "КРАЇНА" № 5 н

 12.05.16р.


1022

 Жолудь Андрій Андрійович, головний старшина Командування в\ч 4533 № 5 н

 12.05.16р.


1021

 Щербан Василій Миколайович, протоієрей УПЦ Харківське відділення УС МПА № 5

 04.05.16р.


1020

 Гробов Юрій Павлович, підполковник міліції Харківське відділення УС МПА № 5

 04.05.16р.


1019

 Мацишин Микола Олексійович, полковник Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 5 н

 12.05.16р.


1018

 Коцюрба Анатолій Олексійович, полковник

Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 5 н

 12.05.16р.


1017

 Головко Юрій Олексійович, полковник

Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 5 н

 12.05.16р.


1016

 Корчицький Володимир Васильович, майор

Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 5 н

 12.05.16р.


1015

 учасник АТО ( не підлягає розголошенню)

3 батальйон "Фенікс"

79 ОАБр

№ 5

 04.05.16р.


1014

 Ус Микола Миколайович ГО "Миколаївський обласний союз ветеранів та учасників АТО" № 5

 04.05.16р.


1013

 Плотніков Віталій Михайлович ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець" № 5

 04.05.16р.


1012

 Ігнатенко Ігор Павлович БФ "Солдатські матері - Василівка-Михайлівка" № 5

 04.05.16р.


1011

 Могілевцев Олександр Юрійович БФ "Солдатські матері - Василівка-Михайлівка" № 5

 04.05.16р.


1010

 Юров Андрій Вячеславович БФ "Солдатські матері - Василівка-Михайлівка" № 5

 04.05.16р.


1009

 Якімець Андрій Михайлович, підполковник Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 5

 04.05.16р.


1008

 Левадний Ігор Анатолійович, полковник Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 5

 04.05.16р.


1007

 Зайцев Руслан Миколайович Голова ВГО "ЗВИТЯГА" № 5

 04.05.16р.


1006

 не підлягає розголошенню ГО "Асоціація учасників та ветеранів АТО" Миколаївської обл. № 5

 04.05.16р.


1005

 Антонов Іван Кузьмич ГО "За майбутнє України" № 4 в

 28.04.16р.


1004

 Логвиненко Олександр Володимсирович Полтавський МВК № 4 в

 28.04.16р.


1003

 Новоженюк Станіслав Олександрович Полтавський МВК № 4 в

 28.04.16р.


1002

 Шепітько Віктор Іванович Полтавський МВК № 4 в

 28.04.16р.


1001

 Карабиневський Дмитро Анатолійович, полк ППСПО "Днекпр-1" ГО "Народний фронт" м.Дніпропетровськ № 4 в

 28.04.16р.


1000

 Колектив Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості Командування третього окремого полку № 4

 01.04.16р.


999

 не підлягає розголошенню Заступник Голови ВГО "Звитяга" № 4

 01.04.16р.


998
 Крикота Микола Юрійович, кулеметник взводу охорони Командир в\ч пп В 4771 № 4

 01.04.16р.


997
 Пивчак Володимир Іванович, стрілець-помічник гранатометника Командир в\ч пп В 4771 № 4

 01.04.16р.


995
 Хвостик Іван Васильович, мл.сержант командир відділення охорони Командир в\ч пп В 4771 № 4

 01.04.16р.


994
 Стасюк Василь Олексійович, сержант, командир відділення охорони Командир в\ч пп В 4771 № 4

 01.04.16р.


993
 Киричок Геннадій Миколайович, мл.лейтенант командир автомобільного взводу Командир в\ч пп В 4771 № 4

 01.04.16р.


992
 Піндрус Олександр Анатолійович, капітан, офіцер-психолог батальйону Командир в\ч пп В 4771 № 4

 01.04.16р.


991
 Швидка Олена Валентинівна Благодійний фонд "Сестра милосердя" № 4

 01.04.16р.


990
 Толмачов Ігор Олександрович Благодійний фонд "Сестра милосердя" № 4

 01.04.16р.


989
 Ірена фон Бург Військовий госпіталь № 4

 01.04.16р.


988
 Бужинська Катерина Володимирівна, Народна артистка України Військовий госпіталь № 4

 01.04.16р.


987
 Бевз В'ячеслав Шригорович, волонтер ГУ НП у Вінницькій області № 4

 01.04.16р.


986
 Наумов Валерій Леонідович, підполковник медичної служби ЗСУ Національна медична палата України № 4

 01.04.16р.


985
 Тюрін Віталій Вікторович, полковник ВО "КРАЇНА" № 4

 01.04.16р.


984
 Куртсеітов Тимур Ленурович, полковник ВО "КРАЇНА" № 4

 01.04.16р.


983
 Ворона Валерій Анатолійович, підполковник ВО "КРАЇНА" № 4

 01.04.16р.


982
 Степанов Григорій Сергійович, полковник ВО "КРАЇНА" № 4

 01.04.16р.


981
 Турковський Костянтин Валерійович, майор ВО "КРАЇНА" № 4

 01.04.16р.


980
 Левченко Сергій Михайлович, генерал-майор ВО "КРАЇНА" № 4

 01.04.16р.


979
 Царьов Юрій Олександрович, полковник ВО "КРАЇНА" № 4

 01.04.16р.


978
 Тищенко Володимир Леонідович, полковник медичної служби Національна медична палата України № 4

 01.04.16р.


977
 громадянин Латвії Andris Jaunzemis Голова Крюківщинської селищної ради - Кріпак А.П. № 4

 01.04.16р.


976
 Бабкін Костянтин Никандрович, волонтер Українська служба порятунку № 4

 01.04.16р.


975
 Папуга Ярослав Богданович, голова Миколаївської РДА у Львівській області Миколаївська районна рада Львівської області № 4

 01.04.16р.


974
 Барадуля Михайло Олексійович, сержант ВО "КРАЇНА" № 4

 01.04.16р.


973
 Луженцов Володимир Вікторович, волонтер ВГО "ЗВИТЯГА" № 4

 01.04.16р.


972
 Грибенюк Олександр Володимирович, старший лейтенант Командування в\ч пп В 4533 № 4

 01.04.16р.


971
 Тимощук Сергій Володимирович ГФ "Самооборона України" № 4

 01.04.16р.


970
 Резнік Віктор Анатолійович ГФ "Самооборона України" № 4

 01.04.16р.


969
 Сташенко Олег Миколайович ГФ "Самооборона України" № 4

 01.04.16р.


968
 Маланчук Віктор Петрович ГФ "Самооборона України" № 4

 01.04.16р.


967
 Севастьянов Борис Олександрович ГО "Українське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Харківській області" № 4

 01.04.16р.


966
 Гончар Олександр Миколайович, сержант Командування в\ч пп В 4050 № 4

 01.04.16р.


965
 Поліщук Анатолій Миколайович, сержант Командування в\ч пп В 4050 № 4

 01.04.16р.


964
 Бабук Таїсія Петрівна, капітан міліції Голова Фонду сприяння боротьбі з оргзлочинністю "Захист" № 4

 01.04.16р.


963
 Ярмиш Ігор Андрійович, підполковник міліції Голова Фонду сприяння боротьбі з оргзлочинністю "Захист" № 4

 01.04.16р.


962
 Копотієнко Євген Миколайович, песіонер МВС Голова Фонду сприяння боротьбі з оргзлочинністю "Захист" № 4

 01.04.16р.


961
 Дойчев Ян В'ячеславович, песіонер МВС Голова Фонду сприяння боротьбі з оргзлочинністю "Захист" № 4

 01.04.16р.


960
 Прушинський А.П., оперуповноважений ДСБЕЗ ГУ МВС Голова Фонду сприяння боротьбі з оргзлочинністю "Захист" № 4

 01.04.16р.


959
 Індутний-Шматко Станіслав Миколайович ГО "Справедливість та безпека України" № 3

 01.03.16р.


958
 Голобов Дмитро Іванович, учасник АТО

ВО "КРАЇНА"

№ 3

 01.03.16р.


957
 Безбородов Володимир Олегович, підполковник,  заступник командира в\ч

Миколаївська РДА Львівської області

№ 3

 01.03.16р.


956
 Левус Петро Михайлович, полковник, старший офіцер по РО

Миколаївська РДА Львівської області

№ 3

 01.03.16р.


955
 Остапчук Олег Васильович, полковник, командир військової частини

Миколаївська РДА Львівської області

№ 3

 01.03.16р.


954
 Борисов Віталій Валентинович, майор

Командир в\ч пп В 4050

№ 3

 01.03.16р.


953
 Поляков Олексій Володимирович, сержант

Командир в\ч пп В 4050

№ 3

 01.03.16р.


952
 Чеховський Сергій Миколайович, солдат

Командир в\ч пп В 4050

№ 3

 01.03.16р.


951
 Пасічник Віталій Михайлович, старший солдат

Командир в\ч пп В 4050

№ 3

 01.03.16р.


950
 Паянок Олег Йосипович, молодший сержант

Командир в\ч пп В 4050

№ 3

 01.03.16р.


949
 Рацин Юрій Михайлович, сержант

Командир в\ч пп В 4050

№ 3

 01.03.16р.


948
 Вальчук Віктор Миколайович, старший сержант

Командир в\ч пп В 4050

№ 3

 01.03.16р.


947
 Цону Григорій Іванович, молодший сержант

Командир в\ч пп В 4050

№ 3

 01.03.16р.


946
 Шоломицький Ігор Йосипович, старший лейтенант

Командир в\ч пп В 4050

№ 3

 01.03.16р.


945
 Єдинак Сергій Олексійович, майор медичної служби член ВО "КРАЇНА" - полковник Васільєв В.О. № 3

 01.03.16р.


944
 Сурін Василь Васильович, полковник міліції у відставці Асоціація ветеранів МВС України № 3

 01.03.16р.


943
 Гребенченко Алім Юхимович, полковник міліції у відставці Асоціація ветеранів МВС України № 3

 01.03.16р.


942
 Руденко Руслан Володимирович, Голова всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом" Керівник ССО при штабі АТО № 3

 01.03.16р.


941
 Волох І.О., Голова Правління ПАТ "Унаверсал Банк" начальник Донецького зонального відділу Військової служби правопорядку № 3

 01.03.16р.


940
 Коваль Юрій Миколайович, солдат б-ну ім.генерала Кульчицького ГО "Союз Ветеранів Мозамбіку" № 3 н

 17.03.16р.


939
 Максимчук Микола Миколайович, сержант б-ну ім.генерала Кульчицького ГО "Союз Ветеранів Мозамбіку" № 3 н

 17.03.16р.


938
 Забарило Мирон Степанович, капітан б-ну ім.генерала Кульчицького ГО "Союз Ветеранів Мозамбіку" № 3 н

 17.03.16р.


937
 Машталер Валерій Євгенович, генерал-майор у відставці ГГО "Українська Армія Спасіння" № 3 о

 26.03.16р.


936
 Томків Олег Орестович, генерал-майор у відставці ГГО "Українська Армія Спасіння" № 3 о

 26.03.16р.


935
 Ющенко Руслан Дмитрович ВГО "ЗВИТЯГА" № 3 о

 26.03.16р.


934
 Мидловець Олександр Миколайович, учасник АТО ( посмертно) Енергодарська міська рада № 3

 01.03.16р.


933
 Павлів Сергій Мирославович, учасник АТО ( посмертно) Енергодарська міська рада № 3

 01.03.16р.


932
 Данів Михайло Богданович, учасник АТО ( посмертно) Енергодарська міська рада № 3

 01.03.16р.


931
 Щуров Олександр Сергійович, учасник АТО ( посмертно) Енергодарська міська рада № 3

 01.03.16р.


930
 Полулях Сергій Володимирович, учасник АТО ( посмертно) Енергодарська міська рада № 3

 01.03.16р.


929
 Білик Володимир Володимирович, підполковник член ВО "КРАЇНА" - полковник Васільєв В.О. № 3

 01.03.16р.


928
 Поворозко Констянтин Григорович, полковник член ВО "КРАЇНА" - полковник Васільєв В.О. № 3

 01.03.16р.


927
 Гогусь Олександр Володимирович, полковник член ВО "КРАЇНА" - полковник Васільєв В.О. № 3

 01.03.16р.


926
 Гончаров Віталій Вікторович ГО "Територія захисту" № 3

 01.03.16р.


925
 Запорожцева Олена Дмитрівна ГО "Територія захисту" № 3

 01.03.16р.


924
 Савченко Антон Миколайович, старший солдат т.в.о. командира в\ч пп В 2249 № 3

 01.03.16р.


923
 Шенгелія Георгій Юрійович, старший солдат т.в.о. командира в\ч пп В 2249 № 3

 01.03.16р.


922
 Височан Ростислав Ігоревич, військовий капелан Миколаївська РДА № 3

 01.03.16р.


921
 Лінков Артем Миколайович, підполковник, командир 1-го батальйону в\ч В1688 "Перший Український батальйон військових капеланів" № 3

 01.03.16р.


920
 Джумага Андрій Володимирович, солдат Командування в\ч пп В 2254 № 3

 01.03.16р.


919
 Борисов Вячеслав Валентинович, капітан Командування в\ч пп В 2254 № 3

 01.03.16р.


918
 Петрович Ольга Теофілівна Командир в\ч 3066 № 3

 01.03.16р.


917
 Гумен Віталій Ярославович, учасник АТО з 72 бригади Керівник ПП "ВЕМ" № 3

 01.03.16р.


916
 Воєвутко Євген Михайлович Керівник ПП "ВЕМ" № 3

 01.03.16р.


915
 Третяк Андрій Васильович, лейтенант Командування в\ч пп В 2278 № 3

 01.03.16р.


914
 Кравченко Владислав Вікторович, старший лейтенант Командування в\ч пп В 2278 № 3

 01.03.16р.


913
 Козоглодюк Віктор Васильович, заступник Миколаївської районної ради Львівської області Миколаївська РДА  № 3

 01.03.16р.


912
 Доценко Олександр Дмитрович Командування МЦСТП  № 3

 01.03.16р.


911
 Стандартюк Катерина Юріївна, лікар ВГО "ЗВИТЯГА" № 3

 01.03.16р.


910
 Матищак Сергій Сергійович, рядовий, учасник АТО ВГО "ЗВИТЯГА" № 3

 01.03.16р.


909
 Крютченко Неля Юріївна БФ "СПАДЩИНА УКРАЇНИ" № 3

 01.03.16р.


908
 Черник Олександр Анатолійович БФ "СПАДЩИНА УКРАЇНИ" № 3

 01.03.16р.


907
 Путій Сергій Сергійович БФ "СПАДЩИНА УКРАЇНИ" № 3

 01.03.16р.


906
 Малежик Олександр Іванович БФ "СПАДЩИНА УКРАЇНИ"  № 3

 01.03.16р.


905
 Вдовенко Олександр Олександрович, полковник Командування в\ч В0095  № 3

 01.03.16р.


904
 Груша Олександр Анатолійович, підполковник Командування в\ч В0095  № 3

 01.03.16р.


903
 КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКА ФУНДАЦІЯ волонтери України та військовослужбовці ЗСУ № 3

 01.03.16р.


902

 ФОНД "ПРИЯТЕЛІ  ЗБРОЙНИХ  СИЛ  УКРАЇНИ" , КАНАДА волонтери України та військовослужбовці ЗСУ  № 3

 01.03.16р.

  №901   №900  Волонтери м.Запоріжжя   Запорізський РВК  № 2 о

 20.02.16р.

  №

899

 Іващук Ольга Дмитрівна, волонтер  Командир 72 бригади ЗСУ  № 2 о

 20.02.16р.

 №

898

 Мироненко Олексій Миколайович, волонтер   Командир в\ч пп В0849 № 2 о

 20.02.16р.

 №

897

 Мельник Олександр Васильович, волонтер   Командир в\ч пп В0849  № 2 о

 20.02.16р.

с №887  по №896  Лавров Євгеній Михайлович, Попов Віктор Григорович, Хітров Ігор Вікторович, Сікоєв Заур Володимирович, Батратченко Віктор Володимирович, Ковальов Олег Володимсирович, Логвиновський Генналій Миколайович, Савченко Олександр Григорович  ГО "Клуб джентельменів України" № 2 н

 23.02.16р.


886

 Кікавський Юрій Петрович, заступник Голови ГО "АЛЬТАЇР  777"  ГО "АЛЬТАЇР  777" № 2 о

 20.02.16р.


885

 Миронюк Юлія Миколаївна, Голова ГО "АЛЬТАЇР  777"  ГО "АЛЬТАЇР  777" № 2 о

 20.02.16р.


884

 Васільєв Вячеслав Олександрович, підполковник, старший офіцер оперативного відділу штабу Краматорського прикордонного загону Східного РУ Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 2 а

 15.02.16р.


883

 Орлов Іван Анатолійович  ВГО "ЗВИТЯГА" № 2 о

 20.02.16р.


882

 Москальчук Михайло Григорович, водій інженерної роти в\ч пп В6056  Командир в\ч пп В6056 № 2 о

 20.02.16р.


881

 Жмур Сергій Сергійович  Вінницька обласна Народна самооборона № 2 о

 20.02.16р.


880

 Матківський Мирон Теофілович  Командування в\ч 3066 № 2

 02.02.16р.


879

 Коршик Олексій Станіславович, захисник м.Щастя  ВГО "ЗВИТЯГА" та в\ч 2950 № 2

 02.02.16р.


878

 Швець Олег Романович, захисник м.Щастя  ВГО "ЗВИТЯГА" та в\ч 2950 № 2

 02.02.16р.


877

 Хитрич Володимир Григорович, захисник м.Щастя  ВГО "ЗВИТЯГА" та в\ч 2950 № 2

 02.02.16р.


876

 Недельський Микола Степанович, захисник м.Щастя  ВГО "ЗВИТЯГА" та в\ч 2950 № 2

 02.02.16р.


875

 Нагорний Микола Миколайович, захисник м.Щастя  ВГО "ЗВИТЯГА" та в\ч 2950 № 2

 02.02.16р.


874

 Чернов Олександр Сергійович, сержант  Командування в\ч пп 2830 № 2

 02.02.16р.


873

 Плиско Олександр Сергійович, сержант  Командування в\ч пп 2830 № 2

 02.02.16р.


872

 Кушнір Дмитро Анатолійович, капітан  Командування в\ч пп 2830 № 2

 02.02.16р.


871

 Громадська організація "Допомога Армії Рівне"  Підполковник Капінос М.М., 130 ОРБ № 2

 02.02.16р.


870

 Осадча Яна Генадіївна  1 ОТБр в\ч В1688  № 2

 02.02.16р.

869

 Коник Ольга Єхимівна   1 ОТБр в\ч В1688   № 2

 02.02.16р.

868

 Мартищенко Олена Олександрівна  1 ОТБр в\ч В1688  № 2

 02.02.16р.

867

 Кюрчев Владислав Вікторович  1 ОТБр в\ч В1688   № 2

 02.02.16р.

866

 Тихоненко Юрій Володимирович  Командир в\ч В4509  № 2

 02.02.16р.

 №

865

 Строєв Олексій Сергійович  Командир в\ч В4509  № 2

 02.02.16р.

 №

864

 Діхтяренко Михайло Вікторович  Командир в\ч В4509  № 2

 02.02.16р.

№ 

863

 Бойко Валерій Валерійович  Командир в\ч В4509  № 2

 02.02.16р.

№ 

862

 Поліщук Таїсія Володимирівна  Командир в\ч В4509  № 2

 02.02.16р.

№ 

861

 Курносова Яніна Григорівна  Командир в\ч В4509  № 2

 02.02.16р.

№ 

860

 Мороз Руслан Олександрович, командир батальйону ПС міліції ОП "Вінниця"  ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"  № 2

 02.02.16р.

№ 

859

 Федоришин Ігор Михайлович  ПП СПОП " Київ"  № 2

 02.02.16р.

№ 

858

 Кравченко Лілія Григорівна  Всеукраїнський жіночий Рух "За вільну Україну" № 2

 02.02.16р.

№ 

857

 Бикова Оксана Георгіївна  Всеукраїнський жіночий Рух "За вільну Україну"  № 2

 02.02.16р.

№ 

856

 Воробченко Микола Миколайович, старший лейтенант  Командир 3 мех.батальйону в\ч пп В2970  № 2

 02.02.16р.

№ 

855

  Касьян Сергій Володимирович  Національна медична Палата України  № 2

 02.02.16р.

с №852  по №854

 Учасники АТО з в\ч 3057  Командування ОЗСП "АЗОВ"  № 2

 02.02.16р.

№ 

851

 Колдашов Олег Вікторович, полковник юстиції, заст.начальника Військово-кліничного центру Південного Регіону  ГО "Громадянське усвідомлення"  № 2

 02.02.16р.

№ 

850

 Стенько Сергій Володимирович, полковник  ПЗ КАТО керівника АТО  № 2

 02.02.16р.

№ 

849

 Любинецька Олена Вікторівна, волнтер АТО волонтерської мережі "ВІЛЬНІ ЛЮДИ"

 Голова ГО " ГО - "Альтернатива""

№ 1 г

 29.01.16р.

 848

 Герега Олександр Володимирович, волонтер та меценат  Командира в\ч пп В 3137

№ 1 с

 22.01.16р.

847

 Солодко Євгеній Вікторович, волонтер

 Командира в\ч пп В 3137

№ 1 с

 22.01.16р.

 №

846

 Сеньків Тарас, єпископ-ординарій Стрійської єпархії УГКЦ  Стрійська єпархія УГКЦ

№ 1 с

 22.01.16р.

 845

 Ходаківський Ігор Віталійович, учасник АТО з б-ну "АЙДАР"  Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 1 с

 22.01.16р.

 844

 Гурч Тарас Степанович, учасник АТО  Заступник командира 51 батальону

№ 1 с

 22.01.16р.

 843

 Іване  Надірадзе, учасник АТО  Заступник командира 80 бригади

№ 1 с

 22.01.16р.

 842

  Симоненко Тарас Володимирович, підполковник поліції, старший уповноваженний управління кримінальної поліції ГУ НП в Луганській області   Рубіжанський МВ ГУМВС України в Луганській області

№ 1 с

 22.01.16р.

 841

 Шульга Олександр Олександрович – старший прапорщик, інспектор першої категорії Луганського прикордонного загону   Національний Центр  ділового та культурного співробітництва «Український Дім»  № 1 с

 22.01.16р.

 №

 840

 Данчук Василь Петрович солдат, командир підрозділу тактичної групи Добровольчого українського корпусу «Правого сектора»  Національний Центр  ділового та культурного співробітництва «Український Дім»

№ 1 с

 22.01.16р.

 №

 839

 Агаєв Рафаіл Рамізович – солдат другого батальйону третього бригади Національної гвардії України  Національний Центр  ділового та культурного співробітництва «Український Дім»

№ 1 с

 22.01.16р.

 №

 838

 Курамагамедов Іса Асадуловіч, учасник бойових дій в Афганістані, волонтер  Національний Центр  ділового та культурного співробітництва «Український Дім» № 1 с

 22.01.16р.

 837

 Чешко Віталій Миколайович, Голова ГО  «НАРОДНА РАДА ІЧНЯНЩИНИ»  Координаційний комітет ГО  «НАРОДНА РАДА ІЧНЯНЩИНИ» № 1 с

 22.01.16р.

 836

 Негріу Людмила Анатоліївна, волонтер  Волонтерська група Романа Доніка № 1

 05.01.16р.

 835

 Донік Роман Вікторович, голова волонтерської групи м.Харкова  Командування та особовий склад 93 ОМБр № 1

 05.01.16р.

 834

 лейтенант поліції Резніков Віталій Віталійович, старший інспектор бойової підготовки батальйону Національної поліції особливого призначення «Луганськ-1»  Рубіжанський МВ ГУМВС України в Луганській області № 1

 05.01.16р.

 833

 підполковник поліції Сафонов Олександр Леонідович, старший оперуповноваженого з особливо важливих справ відділу Управління захисту економіки в Луганській області  Рубіжанський МВ ГУМВС України в Луганській області № 1

 05.01.16р.

 832

 капітан поліції Левченко Сергій Вікторович, старший оперуповноваженнний відділу Управління захисту економіки в Луганській області  Рубіжанський МВ ГУМВС України в Луганській області № 1

 05.01.16р.

 831

 старший лейтенант поліції Куроєдов Олександр Миколайович, старший інспектор Рубіжанського відділу поліції  Рубіжанський МВ ГУМВС України в Луганській області № 1

 05.01.16р.

 830

 майор поліції Євсєєв Максим Олександрович, старший інспектор–черговий Рубіжанського відділу поліції  Рубіжанський МВ ГУМВС України в Луганській області № 1

 05.01.16р.

 829

 старший лейтенант поліції Луковенко Антон Андрійович, старший оперуповноваженнний Рубіжанського відділу поліції  Рубіжанський МВ ГУМВС України в Луганській області № 1

 05.01.16р.

 828

 старший лейтенант поліції Левченко Марія Сергіївна, дільничний інспектор Рубіжанського відділу поліції  Рубіжанський МВ ГУМВС України в Луганській області № 1

 05.01.16р.

 827

 капітан поліції Шеремет Андрій Сергійович, інспектор–черговий Рубіжанського відділу поліції  Рубіжанський МВ ГУМВС України в Луганській області № 1

 05.01.16р.

 826

 підполковник поліції Олійник Олег Петрович, заступник начальника відділу поліції Рубіжанського відділу поліції  Рубіжанський МВ ГУМВС України в Луганській області № 1

 05.01.16р.

 825

 підполковник поліції Бережний Дмитро Анатолійович, заступник начальника відділу поліції – начальник сектору кримінальної поліції Рубіжанського відділу поліції  Рубіжанський МВ ГУМВС України в Луганській області № 1

 05.01.16р.

 824

 підполковник поліції Потурайко Антон Захарійович, перший заступник начальника відділу поліції ГУ Національної поліції  Рубіжанський МВ ГУМВС України в Луганській області № 1

 05.01.16р.

 823

 підполковник поліції Паращенко Сергій Олександрович, начальник Рубіжанського відділу поліції Головного управління Національної поліції  Рубіжанський МВ ГУМВС України в Луганській області № 1

 05.01.16р.

 822

 Ступак Сергій Григорович, солдат  Командування в\ч пп В 2254 № 1

 05.01.16р.

 821

 Кирдан Михайло Васильович, старший солдат  Командування в\ч пп В 2254 № 1

 05.01.16р.

 820

 Рижаєв Олег Павлович, прапорщик  Командування в\ч пп В 2254 № 1

 05.01.16р.

 819

 Пушкар Іван Борисович, старший солдат  Командування в\ч пп В 2254 № 1

 05.01.16р.

 818

 Лупоносов Олексій Володимирович, радник Президента Міжнародної Торгівельної Палати "ICC Ukraine"  Комітет Міжнародної Торгівельної Палати "ICC Ukraine" № 1

 05.01.16р.

 817

 Розум Григорій Миколайович  ГО "За майбутнє України" № 1

 05.01.16р.

 816

 Варламов Валерій Миколайович, полковник юстиції  Заступник Комітета Правового Захисту України № 1

 05.01.16р.

 815

 Літман Олександр Олександрович, полковник міліції  Заступник Комітета Правового Захисту України № 1

 05.01.16р.

 814

 Кобзар Ігор Іванович, полковник  Заступник Комітета Правового Захисту України № 1

 05.01.16р.

 813

 Братчук Сергій Борисович, головний редактор ТК "МЕДІА-ІНФОРМ"  Телеканал "МЕДІА-ІНФОРМ" м.Одеса № 1

 05.01.16р.

 812

 Вахруков Юрій Вікторович, лейтенант  Командир 2 БТГр 72 ОМБр № 1

 05.01.16р.

 811

 Чижевський Руслан Богданович  Командування в\ч В 2830 № 1

 05.01.16р.

 810

 Трондюк Анатолій Васильович  Командування в\ч В 2830 № 1

 05.01.16р.

 809

 Ткач Ростислав Ігорович  Командування в\ч В 2830 № 1

 05.01.16р.

 808

 Приймак Роман Володимирович  Командування в\ч В 2830 № 1

 05.01.16р.

 807

 Кирєєв Артур Юрійович  Командування в\ч В 2830 № 1

 05.01.16р.

 806

 Власенко Сергій Олександрович  Командування в\ч В 2830 № 1

 05.01.16р.

 805

 Вишневецька Яна Володимирівна  Командування в\ч В 2830 № 1

 05.01.16р.

 804

 Дегтярьов А.О., капітан  Командир підрозділу № 1

 05.01.16р.

 803

 Кіктенко Е.В., ст.лейтенант  Командир підрозділу № 1

 05.01.16р.

 802

 Москальов С.О., лейтенант  Командир підрозділу № 1

 05.01.16р.

 801

 Кобрін Ігор Арсентійович, ініціатор створення ГО "НАБАТ КРИВБАС"  Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 1

 05.01.16р.

 800

 Павловський Сергій Володимирович  ВЦ «ПІВДЕНЬ» № 1

 05.01.16р.



РЕЄСТР   НАГОРОДЖЕНИХ у 2015 році

  Орденом «Єдність та воля»


* Облік номерів відзнак проводиться з 1 січня 2015 року *


знаку

Нагородженний

За представленням

(назва організації)

 

Наказ

 

№ 001

Нікітін А.В., засновник Фонду «Віра та вірність»

 ВО «Країна»

№ 18-14

14.08.14р.

№ 018

 Волобуєв С.І., полковник міліції у відставці, ветеран ОВС України, голова Правління ГО «Воїни-інтернаціоналісти Афганістану у Харківській області».  Асоціація ветеранів МВС України

№ 3

03.03.15р.

№  032

Борута Я. Й., заслуженний артист України

 ВО «Країна»

№ 4-14

27.06.14р

№  039

 Саприкін Олег Борисович

 ХВ УС МПА

№ 4

03.04.15р.

№  041  Євдокимов В.А., підполковник, командир 21 окремого мотопіхотного батальйону 28 механізованої бригади ЗСУ

 Херсонська обласна Асоціація ветеранів військовослужбовців ЗСУ, СБУ, Національної гвардії України, ГУ розвідки МО України та прикордонної служби

№ 4

03.04.15р.

№ 055

Левіщенко О.О., Голова Правління Фонду «Я вірю в Україну».

 ВО «Країна»

№ 14

02.12.14р.

№ 056

Канчій І. І., підполковник

Генерал Розум Г.М.

№ 1

14.01.15р.

№ 058

Копча Іван Михайлович

Генерал Розум Г.М.

№ 1

14.01.15р.

№ 060

Сєров Д.В., командир інженерної роти в\ч пп В6056, капітан

Командування 12 ОПОЗ

 

№ 1

14.01.15р.

№ 074

Петровець В.О., Старший радник юстиції

 ВО «Країна»

№  7 від

04.09.14р.

№ 076

Яновка В. П., головний сержант інженерної роти в/ ч пп В6056

Сєров Д.В., командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 1

14.01.15р.

№ 077

Мендерецький С. А., командир взводу інженерної роти в/ ч пп В6056

Сєров Д.В., командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 1

14.01.15р.

№ 078

Яковчук І.М., старший водій інженерної роти в/ч пп В6056

Сєров Д.В., командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 1

14.01.15р.

№ 081

Комар О. М., сапер інженерної роти в/ ч пп В6056

Сєров Д.В., командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 1

14.01.15р.

№ 085

Іщук Б. Д., сержант з матеріального забезпечення інженерної роти в/ч пп В6056

Сєров Д.В., командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 1

14.01.15р.

№ 086

Саган О.М., механік - водій інженерної роти в/ ч пп В6056

Сєров Д.В., командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 1

14.01.15р.

№ 087

 Мінченко Сергій Миколайович

 ГФ « Щит Криворіжжя»

№ 4

03.04.15р.

№ 089

Кондратенко О.В., водій-машиніст екскаватора інженерної роти в/ ч пп В6056

Сєров Д.В., командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 1

14.01.15р.

№ 090

Герус О.В., машиніст екскаватора інженерної роти в/ ч пп В6056

Сєров Д.В., командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 1

14.01.15р.

№ 091

Грицаєнко  О. В., майор  міліції 

УБОЗ УМВС України в Сумській області

№ 1

14.01.15р.

№ 093

Гончар В. В., водій інженерної роти в/ ч пп В6056, солдат

Сєров Д.В., командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 1

14.01.15р.

№ 094

Меньшиков О. В., гранатометник 3-го взводу 7-ї роти 3-го батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади ЗСУ  28-а окрема механізована бригада ЗСУ

№ 1

14.01.15р.

№ 096

Білорус О. С., старший сапер інженерної роти в/ ч пп В6056, солдат

Сєров Д.В., командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 1

14.01.15р.

№ 097

Власюк Д. Ю., старший сапер інженерної роти в/ ч пп В6056, солдат

Сєров Д.В., командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 1

14.01.15р.

№ 101

Скриник О.П., начальник Управління режиму та захисту інформації МЗС України

 ВО «Країна»

№ 12 від

15.10.14р.

№ 102

Коропатва О. П., командир взводу інженерної роти в/ ч пп В6056, старший лейтенант

Сєров Д.В., командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 1

14.01.15р.

№ 103

 Сенченко Е. В., стрілець-номер обслуги 1-го відділення 2-го взводу 7-ї роти 3-го батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади Збройних Сил України  28-а окрема механізована бригада ЗСУ

№ 2

03.02.15р.

№ 104

 Козачинський О.Ф., кулеметник 2-го відділення 3-го взводу 7-ї роти 3-го батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади Збройних Сил України  28-а окрема механізована бригада ЗСУ

№ 2

03.02.15р.

№ 107  Коротецький В. В., командир відділення інженерної роти в/ ч пп В6056, молодший сержант  командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 2

03.02.15р.

№ 109  Смоляр Ю. С., старший сапер інженерної роти в/ ч пп В6056, солдат  командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 2

03.02.15р.

 № 110  Азізов П. В., сапер інженерної роти в/ ч пп В6056, старший солдат  командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 2

03.02.15р.

 № 111  Прадід О. М., радіотелефоніст інженерної роти в/ ч пп В6056, сержант  командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 2

03.02.15р.

 № 112  Сахневич О. П., водій-електрик інженерної роти в/ ч пп В6056, солдат  командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 2

03.02.15р.

 № 114  Ковальчук В. П., радіомінер інженерної роти в/ ч пп В6056, солдат  командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 2

03.02.15р.

 № 115  Кравчук С. М., головний сержант інженерної роти в/ ч пп В6056, прапорщик  командир інженерної роти в\ч пп В6056

№ 2

03.02.15р.

№ 116

 Просяницький Ігор Віталійович, прапорщик запасу  МГО «Бойове братерство без кордонів»

№ 2

03.02.15р.

 № 120  Новиков С.О., старший солдат  в\ч В1913

№ 2

03.02.15р.

№ 126  генерал-лейтенант Мартиросян Вілен Арутюнович  ВО «Країна»

№ 2

03.02.15р.

№ 129  Красовський Валерій  Олегович  ВО «Країна»

№  7

04.09.14р.

№ 132

 Симоненко Констянтин Валентинович, волонтер  Підрозділ військових капеланів

№ 5 п

28.05.16р.

№ 133

 Сурін В.В., радник Верховної Ради України Комітету з питань люстрації  ВО «Країна»

№ 2

03.02.15р.

№ 134

 Бережний Олександр Григорович

 Козацький полк ім.І.Сірка

м.Жовті Води

№ 2

03.02.15р.

№ 135

 Мухарський А.Д., український письменник, музикант та телеведучий  Релегійна громада парафія преподобного Григорія Чудотворця

№ 2

03.02.15р.

 № 136

 Козаченко Ю.І., голова відділу спеціальної та благодійної допомоги УПЦ КП Храму Прп. Григорія Чудотворця  Релегійна громада парафія преподобного Григорія Чудотворця

№ 2

03.02.15р.

№ 137

 Курносов О. М., співробітник Управління ДАІ ГУМВС України в Одеський області, підполковник  міліції  Управління ДАІ ГУМВС України в Одеській області

№ 2

03.02.15р.

 № 139  Ляпунов С.Б., навідник танка 3 танкового взводу 2 танкової роти танкового батальйону 92 окремої механізованої бригади Оперативного командування «Південь» Сухопутних військ ЗСУ, сержант.

 Командир військової частини пп В6250

№ 2

03.02.15р.

 № 140  Чернишенко Ю.С.,командир 2 механізованого відділення 2 механізованого взводу 1 механізованої роти 1 механізованого батальйону 92 окремої механізованої бригади ЗСУ , молодший сержант

 Командир військової частини пп В6250

№ 2

03.02.15р.

 № 141  Степанов О.Ю., кулеметник БТР-70 2 розвідувального відділення 3 розвідувального взводу розвідувальної роти в/ч В6250, рядовий

 Командир військової частини пп В6250

№ 2

03.02.15р.

  № 144  Ворожбицький Роман Володимирович  МГО «Бойове братерство без кордонів»

№ 3

03.03.15р.

 № 145  Нікітенко О.М., лейтенант міліції, о/у відділу боротьби з міжнародними організованими групами УБОЗ УМВС України в Сумській області  УБОЗ УМВС України в Сумській області

№ 2

03.02.15р.

№ 146

 Гнедич С. Д., за волонтерську підтримку захисників з АТО  МГО «Бойове братерство без кордонів»

№ 3

03.03.15р.

№ 149

 Валько Сергій Олександрович  ГФ « Щит Криворіжжя»

№ 4

03.04.15р.

 № 151

 Щерба Олег Борисович  Командир батальйону ПСМОП "Луганськ-1" ГУ МВС в Луганській області

№ 3

03.03.15р.

 № 152

 Грачов Андрій Сергійович  Командир батальйону ПСМОП "Луганськ-1" ГУ МВС в Луганській області

№ 3

03.03.15р.

№ 157

 Скшетуський Павло Віталійович, старший солдат  Командир батальйону НГУ ім.Кульчицького

№ 3

03.03.15р.

№ 158

Кочкін Вадим Петрович, водій-механік  ВО «Країна»

№ 3

03.03.15р.

№ 159

Сиволап Ю.В., начальник відділу особистої безпеки Голови наглядової Ради МАУП  Голова наглядової Ради МАУП

№ 3

03.03.15р.

№ 161

Спесивцев В.О., член правління Харківської обласної Асоціації інвалідів Чорнобиля МВС України  Асоціація ветеранів МВС України

№ 3

03.03.15р.

№ 162

 Сидорин В.О., майор, командир військової частини пп В 2254  Командування в/ч пп В 2254

№ 4

03.04.15р.

№ 163

 Сергійчук О.Д., сержант військової частини пп В 2254  Командир в/ч пп В 2254

№ 4

03.04.15р.

№ 164

 Самойлов Г.Г., сержант військової частини пп В 2254  Командир в/ч пп В 2254

№ 4

03.04.15р.

№ 165

 Бенедюк В.М., солдат військової частини пп В 2254  Командир в/ч пп В 2254

№ 4

03.04.15р.

№ 167

 Захаров Є.В., старший сержант військової частини пп В 2254  Командир в/ч пп В 2254

№ 4

03.04.15р.

№ 168

 Шпак В.В., солдат військової частини пп В 2254  Командир в/ч пп В 2254

№ 4

03.04.15р.

№ 170

 Бойчук О.О., молодший сержант військової частини пп В 2254  Командир в/ч пп В 2254

№ 4

03.04.15р.

№ 172

Король Руслан Денисович, лікар,  батальйон "Айдар"  ГО « Товариство ветеранів АТО»

№ 3

03.03.15р.

№ 175

 Кондрацький Є.В., молодший сержант військової частини пп В 2254  Командир в/ч пп В 2254

№ 4

03.04.15р.

№ 182

Чичеба В.В., солдат військової частини пп В 2254  Командир в/ч пп В 2254

№ 4

03.04.15р.

№ 183  Гюльмамедов В.А., старший сержант військової частини пп В 2254  Командир в/ч пп В 2254

№ 4

03.04.15р.

№ 186

Шолох Андрій Віталійович

 ВО «Країна»

№ 1

14.01.15р.

№ 189

Водяний Олександр Анатолійович

 ВО «Країна»

№ 1

14.01.15р.

№ 190

Туровець І. Л., старший сапер інженерної роти в/ч пп В6056, старший солдат.

 Сєров Д.В., командир інженерної роти в\ч пп В6056

 

№ 1

14.01.15р.

№ 201

Марценюк Валерій Васильович

 ВО «Країна»

№ 4

03.04.15р

№ 202

 Бубенщіков Ю.В., командир роти ОШБ "Айдар"  Народний депутат України, командир 2 роти 24 ОШБ "Айдар" - І.Лапін

№ 4

03.04.15р.

№ 203

 Мовшук С.В., командир взводу, т.в.о. командира роти ОШБ"Айдар"  Народний депутат України, командир 2 роти 24 ОШБ "Айдар" - І.Лапін

№ 4

03.04.15р.

№ 204

 Кралюк О.О., заступник командира роти, розвідник ОШБ"Айдар"  Народний депутат України, командир 2 роти 24 ОШБ "Айдар" - І.Лапін

№ 4

03.04.15р.

№ 208

 Яременко Олег Дмитрович, лікар ЛФК Інституту патології хребта та суглобів ім.проф.М.І.Ситенка АМН України  Голови виконкому ХВ УС МПА

№ 4

03.04.15р

№ 209

 Сотніков Олександр Миколайович  МГО «Бойове братерство без кордонів»

№ 4

03.04.15р.

№ 210

 Швигор Тарас Олексійович  МГО «Бойове братерство без кордонів»

№ 4

03.04.15р.

с №211

по№220

 10 бійців добровольчого батальйону "Айдар" отримали нагороди до першої річниці створення батальйону "Айдар"  Командир військової частини В0624

№ 4

03.04.15р.

№ 221

 Пашков Олександр Іванович, старший прапорщик  ВО «Країна»

№ 4к

30.04.15р.

 № 222  Луник Олег Орестович, підполковник, м.Хмельницький  ВО «Країна»

№ 4

03.04.15р.

№ 223  Терляєв Ігор Валентинович  ВО «Країна»

№ 5

05.05.15р.

№ 224  Рибак Юрій Олександрович, Начальник штабу ГФ"Подільська Січ"  Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Подільська Січ"

№ 5

05.05.15р.

 № 225  Надольський Сергій Іванович, старший прапорщик  ВО «Країна»

№ 4

03.04.15р.

№ 226  Чумаков Андрій Анатолійович, командир ГФ"Подільська Січ"  Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Подільська Січ"

№ 5

05.05.15р.

№ 227  Нехамес (Горбік) Сергій Борисович, капелан та прес-секретар ГФ "Подільська Січ"  Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Подільська Січ"

№ 5

05.05.15р.

№ 228  Чумаков Кирило Анатолійович, начальник тилового забезпечення ГФ "Подільська Січ"  Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Подільська Січ"

№ 5

05.05.15р.

№ 231   Курдельчук Леонід Федорович, захисник м.Щастя   ВО «Країна»

№ 5

05.05.15р.

№ 255   Білоус Олег Васильович   ВО «Країна»

№ 5

05.05.15р.

№ 235   Ситник Олександр Вікторович   ВО «Країна»

№ 5

05.05.15р.

№ 236   Шпира Володимир Васильович   ВО «Країна»

№ 5

05.05.15р.

№ 238   Пілманіс Віктор Імантович   ВО «Країна»

№ 5

05.05.15р.

№ 239   Гнатовський Леонід Леонідович   ВО «Країна»

№ 5

05.05.15р.

№ 240   Голубєв Олександр Володимирович   Командир 24 ОШБ "Айдар"

№ 5

05.05.15р.

 № 241   Краско Світлана Анатоліївна   Командир 24 ОШБ "Айдар"

№ 5

05.05.15р.

 № 242   Драган Михайло Іванович   Командир 24 ОШБ "Айдар"

№ 5

05.05.15р.

 № 243   Кучер Станіслав Миколайович   Командир 24 ОШБ "Айдар"

№ 5

05.05.15р.

№ 246  Бєлкін Ігор Миколайович, командир відділення топогеодезистів, сержант   ВО «Країна»

№ 5

05.05.15р.

№ 248  Коротя Денис Анатолійович, старший офіцер батареї, капітан   ВО «Країна»

№ 5

05.05.15р.

№ 249  Слободніченко Констянтин Анатолійович, ст.лейтенант, командир взводу управління   ВО «Країна»

№ 5

05.05.15р.

№ 252   Паламарчук Надія Вікторівна, волонтер, ФОП , м. Снігурівка, Миколаївської обл.   військовослужбовці 28-ї окремої механізованної бригади ЗСУ

№ 5

05.05.15р.

№ 254   Жилин Олександр Володимирович   ВО «Країна»

№ 5

05.05.15р.

 № 256   Комір Констянтин Олександрович, захисник м.Щастя   ВО «Країна»

№ 5

05.05.15р.

 № 257   Гринько Ігор Олексійович, захисник м.Щастя   ВО «Країна»

№ 5

05.05.15р.

 № 258   Джолос Сергій Вадимович, кандидат юридичних наук, ст.викладач загально-правових дисциплін Черкаського ф-ту НУ "Одеська юридична академія"   Президент ГО "Українська Рада"

№ 5

05.05.15р.

№ 259   Дерев’янко Олександр Євгенович, командир гармати 28-ї окремої механізованної  бригади  Збройних Сил  України   В.о. замкомандира взводу 28-ї  окремої механізованної  бригади  Збройних Сил  України

№ 5

05.05.15р.

№ 260 -

№ 296

  28 військовослужбовців 25 окремого мотопіхотного батальйону "Київська Русь" отримали нагороду за мужність та патріотизм, виявлені під час АТО  в Донецькій та Луганській області  Командування 25 ОМБ "Київська Русь"

№ 5

05.05.15р.

 № 273   Синьогуб Андрій Михайлович, заступник начальника штабу ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець"   Батальйон територіальної оборони "Бобринець"

№ 4

03.04.15р

 № 281   Рижков Володимир Петрович, начальник штабу ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець"   Батальйон територіальної оборони "Бобринець"

№ 4

03.04.15р

 № 291  Яременко Віталій Дмитрович, доцент кафедри медичної хімії Національного фармацевтичного університету у м.Харкові   Голови виконкому ХВ УС МПА

№ 4

03.04.15р

№ 297

 Синявський Руслан Миколайович

 ГО «Обласна спілка учасників та ветеранів АТО «СХІД»

№ 4

03.04.15р

№ 298

 Жордочкин Вадим Вікентійович

 ГО «Обласна спілка учасників та ветеранів АТО «СХІД»

№ 4

03.04.15р

№ 299   Швець Валерій Валентинович  ГО «Обласна спілка учасників та ветеранів АТО «СХІД»

№ 4

03.04.15р

№ 300   Швидкий Олександр Володимирович, молодший сержант   Командир роти 25 ОМБ "Київська Русь"

№ 5

05.05.15р.

№ 301   Цілуванський Леонід Сергійович, солдат   Командир роти 25 ОМБ "Київська Русь"

№ 5

05.05.15р.

№ 304   Конько Василь Вікторович   ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№ 5

05.05.15р.

№ 305   Саленко Євгеній Генадійович, командир відділення гранатометного взводу БСП "Донбас"   Командир 4 роти окремого батальйону спеціального  призначення "Донбас"

№ 6

03.06.15р.

 № 306  Пахарчук ( Доля)  Олександр Сергійович, помічник ректора Київського національного університету кіно і телебачення ім.І.К.Карпенка-Карого   АРТ-СТУДІЯ «ДОЛЯ»

№ 6

03.06.15р.

№ 307   Бідняк Тетяна Володимирівна  92 окрема механізована бригада

№ 6

03.06.15р.

 № 308    Толдіна Ірина Валерівна  92 окрема механізована бригада

№ 6

03.06.15р.

№ 310   Биндич Ганна Василівна  92 окрема механізована бригада

№ 6

03.06.15р.

№ 311    Полянська Людмила Миколаївна  92 окрема механізована бригада

№ 6

03.06.15р.

№ 312   Білецька Ірина Ігоревна  92 окрема механізована бригада

№ 6

03.06.15р.

№ 313    Пилипенко Павел Григорович  92 окрема механізована бригада

№ 6

03.06.15р.

№ 314   Родіонов В’ячеслав Миколайович  92 окрема механізована бригада

№ 6

03.06.15р.

№ 315    Гаврилко Володимир Вікторович  92 окрема механізована бригада

№ 6

03.06.15р.

№ 316   Пунегов Станіслав Юр’євич  92 окрема механізована бригада

№ 6

03.06.15р.

№ 317   Лосенков Сергій Аркадієвич  92 окрема механізована бригада

№ 6

03.06.15р.

№ 318    Романюк Олександр Георгійович  92 окрема механізована бригада

№ 6

03.06.15р.

№ 319   Салтівець Дмитро Олександрович  92 окрема механізована бригада

№ 6

03.06.15р.

№ 320    Шишко Руслан Григорович, боєць 2 МСБ 72-ої ОМБр   Українська служба порятунку

№ 6

03.06.15р.

№ 321   Комісаренко Володимир Олександрович   Рубіжанський МВ ГУМВС України у Луганській обл.

№ 6

03.06.15р. 

№ 322   Марценишин Роман Іванович, волонтер   ГО «Спілка бійців та волонтерів АТО «СИЛА УКРАЇНИ»

№ 6

03.06.15р.

 № 323    Проволовький Володимир Анатолійович, командир батальйону   Особовий склад батальону «Золоті ворота»

 №6-н

16.06.2015

с№323 по№328

  5 орденів для бійців- захисників м.Волноваха Донецької області у зоні АТО   Командування в\ч пп В2254

 № 6

03.06.15р.

№ 329   підполковник Казнодій Віталій Юрійович   Голова Волноваської РДА

 № 6

03.06.15р.

№ 330    капітан Душа-Гудим Юрій Олександрович   Голова Волноваської РДА

 № 6

03.06.15р.

№ 331    капітан Гелюх Олексій Сергійович   Голова Волноваської РДА

 № 6

03.06.15р.

№ 332   капітан Данилюк Іван Юрійович   Голова Волноваської РДА

 № 6

03.06.15р.

 № 334   капітан Равінський Дмитро Анатолійович   Голова Волноваської РДА

№ 6

03.06.15р.

 № 335   Капітан Дульчак Юрій Петрович   Голова Волноваської РДА

№ 6

03.06.15р.

№ 336   старший лейтенант Старостюк Олександр Миколайович   Голова Волноваської РДА

№ 6

03.06.15р.

 № 337   старший лейтенант Коваленко Ігор Володимирович   Голова Волноваської РДА

№ 6

03.06.15р.

№ 338   старший лейтенант Редзель Дмитро Миколайович   Голова Волноваської РДА

№ 6

03.06.15р.

№ 339   прапорщик Прищепа Сергій Валерійович   Голова Волноваської РДА

№ 6

03.06.15р.

№ 340    Святенко Роман Олексійович, Захисник м.Щастя  ВО «КРАЇНА»

№ 6

03.06.15р.

№ 341    Оліщук Віктор Миколайович, Захисник м.Щастя  ВО «КРАЇНА»

№ 6

03.06.15р.

№ 342    Заватра Євген Сергійович, Захисник м.Щастя  ВО «КРАЇНА»

№ 6

03.06.15р.

№ 343    Ніколаєв Дмитро В'ячеславович  Верхньодніпровська районна організація УСВА

№ 6

03.06.15р.

№ 344   Ревединський Олександр Григорович, заступник голови правління ВРО УСВА  Верхньодніпровська районна організація УСВА

№ 6

03.06.15р.

№ 345    Глоба Олександр Анатолійович, захисчник м.Новоайдар   Спілка ветеранів АТО

№ 6

03.06.15р.

№ 346   Іваненко Михайло Миколайович, волонтер   ГО «Спілка бійців та волонтерів АТО «СИЛА УКРАЇНИ»

№ 6

03.06.15р.

№ 347   Чабан Константин Сергійович, молодший лейтенант , начальник віділення розвідки ОБПК «Великі мости-3»   Оперативно-бойова прикордонна комендатура «Великі мости – 3»

№ 6

03.06.15р.

№ 348    Андрійчук Віктор Олегович, боєць 11 ОМБ"Київська Русь"   ГО "Союз волонтерів і учасників АТО"

№ 6

03.06.15р.

№ 349   Гудим Олександр Миколайович, боєць 11 ОМБ"Київська Русь"   ГО "Союз волонтерів і учасників АТО"

№ 6

03.06.15р.

№ 350   Яременко Володимир Сергійович, боєць 11 ОМБ"Київська Русь"   ГО "Союз волонтерів і учасників АТО"

№ 6

03.06.15р.

№ 351   Хіміч Андрій, боєць 11 ОМБ"Київська Русь"   ГО "Союз волонтерів і учасників АТО"

№ 6

03.06.15р.

№ 352   Божок Сергій Олександрович, капітан 2 рангу, 73 морський центр спеціальних операцій ВМСУ   ВО «КРАЇНА»

№ 7

01.07.15р.

№ 354   Бізонич Дмитро Володимирович, майор   ГО «Союз випускників Курганського ВВПАУ»

№ 8

04.08.15р.

 № 355   Ткачова Інна Василівна, волонтер Головного Військового Медичного Клінічного Центру   ВО «КРАЇНА»

№ 8 в

21.08.15р.

 № 356   Оконський  Євген Ігорович   ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ» м.Тернопіль

№ 8

04.08.15р.

№ 357   Шимчій Андрій Васильович   ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ» м.Тернопіль

№ 8

04.08.15р.

 № 358   Меленчук Роман Гнатович   ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ» м.Тернопіль

№ 8

04.08.15р.

№ 359   Йонаш Іван Миколайович, сержант   4 батальйон 24 ОМПБ «Залізна»

№ 8

04.08.15р.

№ 360

  Швець Василь Васильович, Начальник інженерно – саперного відділення оперативно – бойової прикордонної комендатури

 «Великі Мости - 3» капітан
  Оперативно-бойова прикордонна комендатура «Великі мости – 3»

№ 7

01.07.15р.

№ 361

  Серна Сергій Іванович. Молодший інспектор прикордонної служби 2 категорії –  водій (сапер) інженерно – саперного відділення ОБПК

  Оперативно-бойова прикордонна комендатура «Великі мости – 3»

№ 7

01.07.15р.

№ 362   Курочкін Михайло Юрійович, лейтенант, захисник Донецького аеропорту   ВО «КРАЇНА»

№ 7

01.07.15р.

№ 363

  Петрук Віталій Васильович, старший прапорщик

Інспектор прикордонної служби 1 категорії –  інструктор кінологічного відділення ОБПК

  Оперативно-бойова прикордонна комендатура «Великі мости – 3»

№ 7

01.07.15р.

№ 364

 Бєлов Микола Леонідович, старший інспектор-черговий чергової частини м.Маріуполь Департаменту Державної Служби Охорони

 Маріупольський благодійний фонд допомоги ветеранам структур «ВІРА ТА ВІРНІСТЬ»

№ 7

01.07.15р.

 № 365

  Саєнко Михайло Миколайович, командир взводу 2 роти 25 ОМПБ «Київська Русь»

  ВО «КРАЇНА»

№ 4

03.04.15р

 № 366   Волинець Людмила Борисівна, волонтер   Особовий склад 25 ОМПБ «Київська Русь»

№ 7

01.07.15р.

№ 367   Пясецька Людмила Анатоліївна, письменик, волонтер   ВО «КРАЇНА» та 24 ОШБ "Айдар" в\ч 0624

№ 7

01.07.15р.

 № 368   Заіка Віталій Володимирович, учасник АТО   ВО «КРАЇНА»

№ 7

01.07.15р.

№ 369   Бурак Дмитро Васильович, Інспектор прикордонної служби 2 категорії –  інструктор (сапер) кінологічної групи інженерно - саперного відділення, прапорщик   Оперативно-бойова прикордонна комендатура «Великі мости – 3»

№ 7

01.07.15р.

№ 370   Шейнов Іван Іванович, старший сержант, учасник АТО   ВО «КРАЇНА»

№ 7

01.07.15р.

№ 371   Шоломицький Володимир Васильович   Національна медична палата

№ 7в

21.07.15р.

№ 374   Мороз О.В., волонтер, громадянин Великобританії   Командування в/ч пп В6250

№ 7о

27.07.15р.

№ 375   Петрова Юлія Іванівна, волонтер, громадянка США   Командування в/ч пп В6250

№ 7о

27.07.15р.

№ 376   Гурарій Артур Едуардович, волонтер, громадянин Німетчини   Командування в/ч пп В6250

№ 7о

27.07.15р.

№ 377   Артамонов М.В., волонтер, громадянин США   Командування в/ч пп В6250

№ 7о

27.07.15р.

№ 378   старший сержант Гербін Микола Валентинович; Інспектор прикордонної служби 2 категорії –  інструктор кінологічного відділення   Оперативно-бойова прикордонна комендатура «Великі мости – 3»

№ 7

01.07.15р.

№ 379   старший сержант Боринець Роман Васильович. Інспектор прикордонної служби 2 категорії –  інструктор кінологічного відділення   Оперативно-бойова прикордонна комендатура «Великі мости – 3»

№ 7

01.07.15р.

№ 380 

Файдаш Степан Степанович, Інспектор прикордонної служби 3 категорії – кулеметник 1 відділення інспекторів прикордонної служби 1 прикордонної застави

  Оперативно-бойова прикордонна комендатура «Великі мости – 3»

№ 7

01.07.15р.

№ 381   Вашкулат Олег Юрыйович   24 ОШБ "Айдар" в\ч 2950

№ 6

03.06.15р.

 № 382   Судаков С.О., волонтер, громадянин США   Командування в/ч пп В6250

№ 7о

27.07.15р.

№ 383   Кошарний Олександр Миколайович, волонтер   Командування в/ч пп В6250

№ 7о

27.07.15р.

 № 384   Кошарний Олексій Олександрович, волонтер   Командування в/ч пп В6250

№ 7о

27.07.15р.

 № 385   Артюкович І.В., волонтер   Командування в/ч пп В6250

№ 7о

27.07.15р.

№ 386  Макарець В. М., волонтер   Командування в/ч пп В6250

№ 7о

27.07.15р.

№ 387   Смагіна Юлія Вікторівна, волонтер   Командування в/ч пп В6250

№ 7о

27.07.15р.

№ 388   Рудан Артур Зіновійович Водій – помічник гранатометника 1 секції АГС 17 відділення вогневої підтримки    Оперативно-бойова прикордонна комендатура «Великі мости – 3»

№ 7

01.07.15р.

№ 389   Кравченко Артур Сергійович, волонтер   Командування в/ч пп В6250

№ 7о

27.07.15р.

№ 390   Долгополова Юлія Василівна, волонтер   Командування в/ч пп В6250

№ 7о

27.07.15р.

№ 391   Панченко Леонід Володимирович, волонтер   Командування в/ч пп В6250

№ 7о

27.07.15р.

№ 392   Горобець Руслан Михайлович, волонтер   Командування в/ч пп В6250

№ 7о

27.07.15р.

 № 393   Замойський Анатолій Михайлович. Молодший інспектор прикордонної служби 2 категорії –  водій (сапер) інженерно – саперної групи  інженерно – саперного відділення   Оперативно-бойова прикордонна комендатура «Великі мости – 3»

№ 7

01.07.15р.

№ 394   Палітуха О.О., волонтер  Командування в/ч пп В6250

№ 7о

27.07.15р.

 № 395   Семистяга Володимир Федорович, Голова Луганського обласного об'єднання  ВУТ "ПРОСВІТА"   Всеукраїнське товариство "ПРОСВІТА" ім. Т.Шевченка

№ 7

01.07.15р.

 № 397   Романенко Аркадій Григорович   Командування 24 ОШБ "АЙДАР"

№ 5

05.05.15р.

 № 398   Гуменюк Микола Іванович, волонтер, директор ТзОВ "Юрія-Фарм"   Командування 24 ОШБ в\ч 0624 "АЙДАР"

№ 7

01.07.15р.

 № 399   Татарінцева Лариса Анатоліївна, волонтер, Генеральний директор ТзОВ "Доля і КоЛТД"   Командування 24 ОШБ в\ч 0624 "АЙДАР"

№ 7

01.07.15р.

 № 400   Ольга Дурбак-Чуйко – Голова Правління Міжнародної асоціації підтримки України   ГО «Координаційна штаб «Буковина – українському війську»

№ 8

04.08.15р.

№ 401   Чернявський Георгій Миколайович, голова Ради директорів ТзОВ «Навігатор»   Командування 24 ОШБ в\ч 0624 "АЙДАР"

№ 8

04.08.15р.

№ 402

  Шалоха Олександр Анатолійович, волонтер

в\ч В 1688

  Командування та особовий склад

в\ч В1688

№ 8

04.08.15р.

№ 406  Трепак Олександр Сергійович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»

№ 8

04.08.15р.

№ 408   Кошкін Дмитро Валерійович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»

№ 8

04.08.15р.

№ 409   Бондаренко Олександр Валерійович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»

№ 8

04.08.15р.

№ 411   Макаров Дмитро Сергійович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»

№ 8

04.08.15р.

№ 412   Шостак Андрій Олегович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»

№ 8

04.08.15р.

№ 413   Шмаков Віталій Вікторович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ» № 8

04.08.15р.

№ 414   Метелєв Василь Сергійович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ» № 8 

04.08.15р.

№ 415   Яровий Олександр Олександрович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»  № 8 

04.08.15р.

№ 416   Добровольський Ярослав Михайлович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»  № 8 

04.08.15р.

№ 417   Дрюченко Артем Миколайович  ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»  № 8 

04.08.15р.

№ 418   Дрига Микола Анатолійович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»  № 8 

04.08.15р.

№ 419   Гричук Олександр Володимирович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»  № 8 

04.08.15р.

№ 420   Гибнер Вольдемар Олександрович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»  № 8 

04.08.15р.

№ 421   Бондарович Дмитро Ярославович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»  № 8 

04.08.15р.

№ 422   Чернишов Вадим Михайлович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»  № 8 

04.08.15р.

№ 423   Фадєєнко Григорій Юрійович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»  № 8 

04.08.15р.

№ 424   Погребещенко Ігор Петрович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»  № 8 

04.08.15р.

№ 425   Половинко Ілля Валерійович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»  № 8 

04.08.15р.

№ 426   Чернявський Денис Анатолійович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»  № 8 

04.08.15р.

№ 427   Гарасимяк Петро Миколайович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»  № 8 

04.08.15р.

№ 428   Бачурський Олександр Георгійович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»  № 8 

04.08.15р.

№ 429   Нешкреба Дмитро Олександрович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»  № 8 

04.08.15р.

№ 430   Ткаченко Олександр Вікторович   ГФ з охорони громадського порядку «Батальйон тероборони «БОБРИНЕЦЬ»  № 8 

04.08.15р.

№ 431   Єлізов Андрій Олександрович, сержант   Командування в\ч В 0849, м.Волноваха № 8 

04.08.15р.

№ 432  Ломтєв Олег Олександрович, солдат   Командування в\ч В 0849, м.Волноваха № 8 

04.08.15р.

№ 433  Сіраченко Владислав Сергійович, солдат   Командування в\ч В 0849, м.Волноваха № 8 

04.08.15р.

№ 435   Ісаєнко Дмитро Миколайович, капітан   Командування в\ч В 2277  № 8 

04.08.15р.

№ 436   Шмигельський Богдан Іванович   ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ» № 8 

04.08.15р.

№ 437   Повшедний Михайло Павлович   ВО «КРАЇНА» № 8 

04.08.15р.

№ 438   Скоромний Ігор Олександрович   ВО «КРАЇНА» № 8 

04.08.15р.

№ 439   Бобровська Людмила Аксентіївна   ВО «КРАЇНА» № 8 

04.08.15р.

№ 440   Соклаков Олександр Валентинович   ВО «КРАЇНА» № 8 

04.08.15р.

№ 441   Мельник Василь Іванович   ВО «КРАЇНА» № 8 

04.08.15р.

№ 442 

 Кліщевський Денис Миколайович

  Командуваня 93 окремої гвардійської механізованої бригади

№ 7

01.07.15р.

№ 443   Кравчук Євген Анатолійович   Командуваня 93 окремої гвардійської механізованої бригади

 № 7

01.07.15р.

№ 444   Нестеренко Кирило Анатолійович   Командуваня 93 окремої гвардійської механізованої бригади

№ 7

01.07.15р.

№ 445   Осипенко Олександр Олександрович   Командуваня 93 окремої гвардійської механізованої бригади

 № 7

01.07.15р.

№ 446   Шаповалов Іван Михайлович   Командуваня 93 окремої гвардійської механізованої бригади

№ 7

01.07.15р.

№ 447   Рева Олексій Олександрович, мер міста Артемівськ Донецької області   Командир  медичної роти Національної Гвардії України ПТУ сектору «С» АТО

№ 8 

04.08.15р.

№ 448   Цибульський Володимсир Степанович, лейтенант   4 батальйон 24 ОМПБ «Залізна»

№ 8 

04.08.15р.

№ 449  Мельник Мирослав Дмитрович  Командир  медичної роти Національної Гвардії України ПТУ сектору «С» АТО

№ 8 

04.08.15р.

№ 451   Кондратенко Ігор Миколайович   ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"

№ 8 

04.08.15р.

 № 452   Сидорчук-Шмідт Дмитро Аркадійович, молодший сержант   Командування в\ч В 1688

№ 8 

04.08.15р.

 № 453   Пащук Сергій Михайлович, рядовий   Командування в\ч В 1688

№ 8 

04.08.15р.

 № 454   Шуляк Ігор Анатолійович, солдат   Командування в\ч В 1688

№ 8 

04.08.15р.

№ 455   Органістий Віталій Петрович, солдат   Командування в\ч В 1688

№ 8 

04.08.15р.

 № 456   Семикоз Анатолій Григорович, старшина   Командування в\ч В 1688

№ 8 

04.08.15р.

 № 457   Дрейчук Ігор Анатолійович, прапорщик   Командування в\ч В 1688

№ 8 

04.08.15р.

 № 458   Мочелюк Володимир Володимирович, солдат   Командування в\ч В 1688

№ 8 

04.08.15р.

 № 459   Суханов Юрій Вячеславович, молодший сержант   Командування в\ч В 1688

№ 8 

04.08.15р.

 № 460   Думен Михайло Васильович, солдат   Командування в\ч В 1688

№ 8 

04.08.15р.

№ 461   Гарбуз  Валерій  Миколайович, сержант   Командування в\ч В 1688

№ 8 

04.08.15р.

№ 462   Бестріцький Сергій Володимирович, рядовий   Командування в\ч В 1688

№ 8 

04.08.15р.

№ 463   Царкін Олександр Олександрович, Волонтер   Командування в\ч В 1688

№ 8 

04.08.15р.

 № 464   Бірюк Олег Віталійович   Всеукраїнське товариство "ПРОСВІТА" ім. Т.Шевченка

№ 8 

04.08.15р.

 № 465  Кіріченко Віктор Іванович   Національний Центр  ділового та культурного співробітництва «Український Дім»

№ 8 к

24.08.2015р.

№ 466   Старцев Геннадій Валерійович, волонтер бригади   Особовий склад 40 гаубичної бригади, 3 гаубичний дивізіон ЗСУ

№ 9

01.09.15р.

№ 467   Нетлюх Ігор Вікторович, заслужений артист України   ВГО «Європейська фестивально-концертна молодіжна ліга»

№ 9

01.09.15р.

№ 468   Бадига Сергій Леонідович, «КІБОРГ»,  79 окрема аеромобільна бригада   Командування  в\ч В2260

№ 9

01.09.15р.

№ 469   Бродяк Руслан Володимирович  ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ»

№ 9

01.09.15р.

№ 470   Гогусь Тарас Зеновійович   ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ»

№ 9

01.09.15р.

 с №471

по №490

  20 учасників АТО з 92 ОМПБр   Командування  в\ч В2277

№ 9

01.09.15р.

№ 491   Кузовков Сергій Олександрович, старший лейтенант   73 МЦСП, группа вогняної підтримки

№ 9

01.09.15р.

№ 492   Вовк Олександр Анатолійович,  командир взводу інженерної роти   Командування  в\ч В6056

№ 9

01.09.15р.

№ 493   Сікорський Костянтин Валерійович, підполковник   Командування  в\ч В2277, 92 ОМПБр

№ 9

01.09.15р.

 № 494  Дмитрієв Олександр Євгенович, капітан   Командування  в\ч В2277, 92 ОМПБр

№ 9

01.09.15р.

№ 501   Хомяк Віктор Петрович, старшина   ГО "Учасників АТО та бойових дій в Україні "ПАТРІОТ ВІТЧИЗНИ"

№ 9

01.09.15р.

 № 502  Пашковський Олег Леонідович, старший сержант    ГО "Учасників АТО та бойових дій в Україні "ПАТРІОТ ВІТЧИЗНИ"

№ 9

01.09.15р.

 № 503  Луценко Петро Дмитрович, сержант    ГО "Учасників АТО та бойових дій в Україні "ПАТРІОТ ВІТЧИЗНИ"

№ 9

01.09.15р.

 № 504   Мезенев Віктор Леонідович, солодший сержант    ГО "Учасників АТО та бойових дій в Україні "ПАТРІОТ ВІТЧИЗНИ"

№ 9

01.09.15р.

  № 506  Онако Андрій Сергійович  Луганське обласне об'єднання ВУТ "ПРОСВІТА" ім.Т.Шевченка

№ 9

01.09.15р.

  № 507  Гальченко Юрій Анатолійович  Луганське обласне об'єднання ВУТ "ПРОСВІТА" ім.Т.Шевченка

№ 9

01.09.15р.

 № 508   Гира Валентин Борисович  Луганське обласне об'єднання ВУТ "ПРОСВІТА" ім.Т.Шевченка

№ 9

01.09.15р.

  № 509   Левченко Олександр Олександрович  Луганське обласне об'єднання ВУТ "ПРОСВІТА" ім.Т.Шевченка

№ 9

01.09.15р.

 № 510   Шалімов Володимир Ілліч  Бориспільська міська організація ветеранів України

№ 9

01.09.15р.

№ 511   Копан Віктор Миколайович  Бориспільська міська організація ветеранів України

№ 9

01.09.15р.

 № 512   Лихольот Віталій Миколайович  Харківське відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації

№ 9

01.09.15р.

 № 513   Марушевський Олександр Вадимович  Харківське відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації

№ 9

01.09.15р.

 № 515   Кривенко В.П., захисник м.Костянтинівка Донецької області  ВО "КРАЇНА"

№ 9

01.09.15р.

 № 516   Лепешко О.М., захисник м.Костянтинівка Донецької області  ВО "КРАЇНА"

№ 9

01.09.15р.

 № 517   Полінс А.І., захисник м.Костянтинівка Донецької області  ВО "КРАЇНА"

№ 9

01.09.15р.

№  518  Мустеца Алла Іванівна  військова частина 1241 Нацгвардії України

№ 9

01.09.15р.

 № 519   Мельничук Євген Анатолійович, солдат 42 батальйону тероборони, загинув 29 серпня 2014 р. під Іловайськом  ВО "КРАЇНА" учасникам АТО

№ 9

01.09.15р.

№ 520   Миргородський Микола Михайлович  ВО "КРАЇНА" учасникам АТО

№ 9

01.09.15р.

 № 521  Березовька Олена Юріївна  Командир в\ч пп 3137, м.Волноваха

№ 9о

26.09.15р.

 № 522   Лук'яненко Наталія Вікторівна  Командир в\ч пп 3137, м.Волноваха

№ 9о

26.09.15р.

 № 523   Погорелов Олег Володимирович  Командир в\ч пп 3137, м.Волноваха

№ 9о

26.09.15р.

 № 524   Поярков Сергій Володимирович  Командир в\ч пп 3137, м.Волноваха

№ 9о

26.09.15р.

 № 525   Чернишов Денис Вікторович  Командир в\ч пп 3137, м.Волноваха

№ 9о

26.09.15р.

№ 526

№ 527

 волонтери бригади з м.Кам'янець-Подільський  Окремий танковий батальйон в\ч В 1193

№ 9

01.09.15р.

с №529

по №532

 волонтери бригади - 12 ОМПБ  12 окремий мотопіхотний батальйон

№ 9

01.09.15р.

№ 533

 Білик Валентин Іванович  Тернопільський Козацький кіш

№ 9

01.09.15р.

 № 540  Горський Микола Ярославович  Тернопільський Козацький кіш

№ 9

01.09.15р.

№ 546  Кушнірчук Анатолій Юрійович, військовий капелан, волонтер  Голова Координаційної Ради з питань АТО м.Буча

№ 10

01.10.15р.

 № 550  Лещинський Владислав Леонідович  Командування в\ч пп В 2950

№ 10

01.10.15р.

№ 551  Прядко Віктор Іванович  Отряд оборони м.Кременчуг

№ 10

01.10.15р.

№ 552  капітан Перепелиця П.А.  Командування в/частиною В 2277

№ 10

01.10.15р.

 № 553  старшина Бойко С.І.  Командування ві/частиною В 2277

№ 10

01.10.15р.

с №535

по №545

 Шота Коделашвили, Валери Адамия, Вамех Чутлашвили, Нугзар Гоголашвили, Торнике Чутлашвили, Олег Давлашеридзе, Єдишер Кварацхелиа, Ушанги Мамулашвили, Зураб Чихелидзе, Казбег Дзурдзук  Міжнародний Благодійний Фонд "ЛЕГІОН"

№ 10

01.10.15р.

с №547

по №549

 Бійці 57 окремої мотопіхотної бригади - учасники АТО  Командування в/ч пп В4533

№ 10

01.10.15р.

№ 556

 Шиленко Олександр Іванович  Харківська обласна Спілка ветеранів Афганістану

№ 10

01.10.15р.

№ 557

 Купрєєв Микола Іванович  Харківська обласна Спілка ветеранів Афганістану

№ 10

01.10.15р.

№ 558

 Колісник Олександр Іванович  Харківська обласна Спілка ветеранів Афганістану

№ 10

01.10.15р.

№ 559

 Немашкало Ігор Володимирович  Харківська обласна Спілка ветеранів Афганістану

№ 10

01.10.15р.

№ 560

 Матвієнко Максим Григорович  Харківська обласна Спілка ветеранів Афганістану

№ 10

01.10.15р.

№ 561

 Озеров Микола Володимирович, майор  ГО "Майдан Стрийщини"

№ 10

01.10.15р.

№ 562

 Рахімов Володимир Володимирович, майор  ГО "Майдан Стрийщини"

№ 10

01.10.15р.

№ 564

 Акун Олег Анатолійович, солдат в\ч пп В0105  Старцев Г. В., народний депутат Запорізської міської ради

№ 10

01.10.15р.

№ 565

 Пономаренко Іван Іванович, сержант в\ч пп В0105  Старцев Г. В., народний депутат Запорізської міської ради

№ 10

01.10.15р.

№ 566

 Гритчин Олександр Леонідович, мл. сержант в\ч пп В0105  Старцев Г. В., народний депутат Запорізської міської ради

№ 10

01.10.15р.

№ 567

 Гелла Роман Юрійович, сержант в\ч пп В0105  Старцев Г. В., народний депутат Запорізської міської ради

№ 10

01.10.15р.

№ 568

 Слюсаренко Я.В., мл.сержант в\ч пп В0105  Старцев Г. В., народний депутат Запорізської міської ради

№ 10

01.10.15р.

№ 569

 Тюркеджи В.О., старший солдат в\ч пп В0105  Старцев Г. В., народний депутат Запорізської міської ради

№ 10

01.10.15р.

№ 570

 Никоненко Валентин Леонідович, сержант в\ч пп В0105  Старцев Г. В., народний депутат Запорізської міської ради

№ 10

01.10.15р.

№ 571

 Голодний Євген Миколайович, солдат в\ч пп В0105  Старцев Г. В., народний депутат Запорізської міської ради

№ 10

01.10.15р.

с №572

по №578

 Розвідники 17 ОТБр та добровольчого батальйону "Донбас"  Командування добровольчого батальйону "Донбас"

№ 10

01.10.15р.

№ 579

 Кравченко Сергій Володимирович, Голова админістративної Риди Національної медичної палати України  Національна медична палата України

№ 9 з

14.10.15р.

 № 580  Ткаченко Володимир Станіславович  ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"

№ 10

01.10.15р.

№ 581  Шарафанов А.Ю., старший лейтенант заступник командира роти  Командир в/ч пп В 2749

№ 292

09.10.15р.

№ 582  Костемський Є.А., лейтенант  Командир в/ч пп В 2749

№ 292

09.10.15р.

№ 583  Марінцев Ю.В., старший лейтенант  Командир в/ч пп В 2749

№ 292

09.10.15р.

№ 584  Сільман Сергій Володимирович, солдат  ВО "КРАЇНА"

№ 10

01.10.15р.

№ 585  Семенюк Володимир Володимирович, майор  ВО "КРАЇНА"

№ 10

01.10.15р.

с №586

по №589

 Учасники АТО з 55 ОАБР : Паровий І.В.-підполковник, Савчук М.М.-капітан, Гавришко П.Я. - капітан, Сапега О.В. - старший лейтенант  Старцев Г. В., народний депутат Запорізської міської ради

№ 10

01.10.15р.

№ 590  Нікітюк Борис Васильович, підполковник  ВО "КРАЇНА"

№ 10

01.10.15р.

с №591

по №597

 Гончарук В.О. - молодший сержант, Оверченко В.Л. - сержант, Орищук О.П. - старший сержант, Якименко Д.В. - старший солдат, Ярошинський М.М. - сержант, Починок В.М. - капітан міліції, Ражев Р.В. - майор міліції  ГО " Спілка учасників АТО Жашківщини"

№ 10

01.10.15р.

№ 598  Крижан Віталій Іванович, сержант  ГФ "Батальйон територіальної оборони "БОБРИНЕЦЬ"

№ 10

01.10.15р.

№ 599  Петросян Абел Амврастанович  ГФ "Батальйон територіальної оборони "БОБРИНЕЦЬ"

№ 10

01.10.15р.

№ 603  Гришин Я.В. - волонтер, політичний діяч  Дяченко О.В.-полковник міліції, м.Запоріжжя

№ 10

01.10.15р.

№ 604  Коломоєць О.О., старший солдат  Дяченко О.В.-полковник міліції, м.Запоріжжя

№ 10

01.10.15р.

№ 605  Дяченко О.В., полковник міліції у відставці  ВО "КРАЇНА" № 10

01.10.15р.

№ 606  Хмарський Р.Б., молодший сержант  Дяченко О.В.-полковник міліції, м.Запоріжжя

№ 10

01.10.15р.

№ 607  Масло Віталій Віталійович  Міжнародний благодійний фонд "ЛЕГІОН"

№ 10

01.10.15р.

№ 608  Мурзін С.В., старший солдат  Міжнародний благодійний фонд "ЛЕГІОН"

№ 10

01.10.15р.

 № 609  Виговський Віталій Миколайович  Міжнародний благодійний фонд "ЛЕГІОН"

№ 10

01.10.15р.

 № 610  Саханда Олег Олексійович  Міжнародний благодійний фонд "ЛЕГІОН"

№ 10

01.10.15р.

с №611

по №619

  Бійці батальйону "Київська Русь":

Кравченко К.О., Литовка Я.С., Поліщук А.М., Охріменко І.І., Степура О.В., Максименко Б.А., Окороков А.В., Кузько О.В., Семенишин Г.П.

 ГО "Союз волонтерів і учасників АТО"

№ 10

01.10.15р.

 № 636  Шешеня Артур Олександрович  Генеральний директор "Онур конструкціон інтернешнл"

№ 10

01.10.15р.

№ 637  Їжакевич Фелікс Юрійович, солдат  Начальник штабу БСП НГУ "Донбас"

№ 10

01.10.15р.

№ 638   Зборовський Федір Іванович  ГО "Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України"

№ 11

03.11.15р.

№ 639  Лакуста Олег Степанович, старший прапорщик  Командування в/ч пп В 2235

№ 10

01.10.15р.

№ 640  Стівен Гарпер - Прем’єр-міністр Канади в 2014-2015 роках  ВО "КРАЇНА"

№ 11 о

08.11.15р.

 № 641  Баляба Андрій Олександрович  Командування БСП НГУ "Донбас"

 № 11

03.11.15р.

№ 642  Панфілов Михайло Вікторович  Командування БСП НГУ "Донбас"

№ 11

03.11.15р.

№ 643  Рабіч Олександр Вадимович  Командування БСП НГУ "Донбас"

№ 11

03.11.15р.

№ 644  Миколаєнко Максим Володимирович  Командування БСП НГУ "Донбас"

№ 11

03.11.15р.

№ 645  Чумаков К.А., головний лікар ХРДЛВМ, професор  Хмельницька районна рада Хмельницької області

№ 11

03.11.15р.

№ 646  Цимбалюк В.А., заслужений працівник сільського господарства України  Хмельницька районна рада Хмельницької області

№ 11

03.11.15р.

№ 647   Пронін Євген Миколайович  БСП МВС України "БУКОВИНА"

№ 11

03.11.15р.

№ 648   Вілівчук Максим Олександрович   ГО "Ветерани АТО" м.Житомир

№ 11

03.11.15р.

№ 649   Обезюк Павло Павлович   ГО "Ветерани АТО" м.Житомир

№ 11

03.11.15р.

№ 650  Малиш Сергій Васильович, молодший сержант 20 ОМПБ  Командир 2 роти 20 ОМПБ

№ 11

03.11.15р.

№ 651  Ріпенко Олександр Федорович, підполковник  Управління 57 окремої мотопіхотної бригади

№ 11

03.11.15р.

№ 653  Leiciu Etmonas, Громадянин Литви  Голова Крюківщинської селищної ради

№ 11

03.11.15р.

№ 654  Janis Sils, Громадянин Латвії  Голова Крюківщинської селищної ради

№ 11

03.11.15р.

№ 655  Ічанський Ігор Павлович  Командування в\ч А1594

№ 11

03.11.15р.

№ 656  Janis Pujats, Громадянин Латвії  Голова Крюківщинської селищної ради

№ 11

03.11.15р.

№ 657  Gatis Priede, Громадянин Латвії  Голова Крюківщинської селищної ради

№ 11

03.11.15р.

с №658

по №661

 4 Військові КАПЕЛАНИ - учасники АТО  ГО "Українське Капеланство"

№ 11

03.11.15р.

№ 662

 Д'яченко Олег Вікторович  Особовий склад в\ч В4050

№ 11

03.11.15р.

 № 663  Мороз Олександр Миколайович, капітан  Командування в/ч пп В 2235

 № 11

03.11.15р.

№ 664  Ященко Ігор Костянтинович  Фонд «Об’єднання волонтерів Запоріжжя»

№ 11

03.11.15р.

№ 665  Rita Limmroth  Фонд «Об’єднання волонтерів Запоріжжя»

№ 11

03.11.15р.

№ 666  Шкільний Шгор Омелянович - волонтер  Особовий склад 24 ОШБ,  в\ч 0624

№ 12

06.12.15р.

№ 667   Грищенко Ігор Віталійович  Командування в/ч пп В 2095

№ 11

03.11.15р.

№ 668   Ільченко Володимир Анатолійович  Командування в/ч пп В 2095

№ 11

03.11.15р.

№ 669   Касянчук Петро Петрович  Командування в/ч пп В 2095

№ 11

03.11.15р.

№ 670  Федорук Анатолій Петрович – міський голова м.Буча  Голова Координаційної Ради з питань АТО м.Буча

№ 12

06.12.15р.

№ 671  Олексьон Василь Павлович, секретарь Бучанської міської ради  Голова Координаційної Ради з питань АТО м.Буча

№ 12

06.12.15р.

№ 672  Луюк Василь Павлович, голова Правління ПАТ"Меліоратор"  Голова Координаційної Ради з питань АТО м.Буча

№ 12

06.12.15р.

№ 673  Найдян Сергій Петрович, підполковник ЗСУ  Голова Координаційної Ради з питань АТО м.Буча

№ 12

06.12.15р.

№ 674  Твердохліб О.А., заступник командира роти в\ч пп В0624  Луцьке міське формування «Варта порядку»

№ 12

06.12.15р.

№ 675  Пальчук О.В., капітан, командир батареї  Луцьке міське формування «Варта порядку»

№ 12

06.12.15р.

№ 676  Заікін І.В., старший сержант, командир танку  Луцьке міське формування «Варта порядку»

№ 12

06.12.15р.

 № 677  Серганчук А.М., сержант, "Кіборг"  Луцьке міське формування «Варта порядку»

№ 12

06.12.15р.

№ 678  Ожогін Віктор Іванович, журналіст -учасник АТО  Дніпропетровська обласна організація НСЖУ

№ 12

06.12.15р.

№ 679  Піддубський Вадим Михайлович, журналіст -учасник АТО  Дніпропетровська обласна організація НСЖУ

№ 12

06.12.15р.

№ 680  Романов Євген Владиславович, журналіст -учасник АТО  Дніпропетровська обласна організація НСЖУ

№ 12

06.12.15р.

с №681

по №710

 30 учасників АТО зі Львівщини  Львівський осередок всеукраїнського союзу ветеранів АТО

№ 12

06.12.15р.

№ 711

 Відерський Олександр Дмитрович  ГО «Поклик серця»

№ 12

06.12.15р.

№ 712

 Ющенко Владислав Владиславович, капітан  Командир в\ч пп В 4771

№ 12

06.12.15р.

№ 713

 Патиченко Борис Анатолійович  ВС "Відкрите Серце"

№ 12

06.12.15р.

№ 714

 Свердліченко Світлана Владленівна  ВС "Відкрите Серце"

№ 12

06.12.15р.

 № 715  Кузміч Антон Іванович, ст.сержант  Командування в\ч пп В4750

№ 12

06.12.15р.

 № 716  Остапчук Олег Олександрович, лейтенант  Командування в\ч пп В4750

№ 12

06.12.15р.

 № 717

 Дитлов Олексій Дмитрович, лейтенант  Командування в\ч пп В4750

№ 12

06.12.15р.

 № 718  BO-Anders Edvard Stenstrand, волонтер, учасник Євромайдану  ВО "КРАЇНА"

№ 12

06.12.15р.

 № 719  Astrіd Berst Stenstrand, волонтер  ВО "КРАЇНА"

№ 12

06.12.15р.

 № 720  Лижичко Руслана Степанівна, активний учасник Євромайдану  ВО "КРАЇНА"

№ 12

06.12.15р.

№ 721  Гринчук Валерій Сергійович, сержант  Командування в\ч В2254

№ 12

06.12.15р.

№ 724  Петрина Віталій Тихонович,підполковник, головний технолог, заступник командира в\ч А0602  Командування в\ч А0602

№ 12

06.12.15р.

№ 725  Шепель Сергій Вікторович, підполковник, начальник планово-виробничого відділу в\ч А0602  Командування в\ч А0602

№ 12

06.12.15р.

с №726

по №743

 Погребняк Т.М., Лисак А.І., Кошовий О.І., Шмулкча О.М., Строгий О.Ф., Коршун В.В., Лаврик В.К., Гацько А.Ф., Микитченко С.М., Талпа В.К., Терещенко І.М., Заічко В.О., Баланов Д.Л., Аштрефян С.І., Юрков В.І., Миндарь С.І., Хархальов Л.І., Скляр Ю.П.  Зміївський райвійськомат Харківської області

№ 12

06.12.15р.

№ 744

 Печура Олександр Петрович  захисники м.Краматорськ

№ 12

06.12.15р.

№ 745

 Рибак Василь Миколайович  ГФ"Вінницька обласна Народна самооборона"

№ 12

06.12.15р.

 № 746  Пасунько Олег Анатолійович  ГО «Союз випускників Курганського ВВПАУ»

№ 12

06.12.15р.

 № 747  Верес Кирило Кирилович, майор  ГО «Союз випускників Курганського ВВПАУ»

№ 12

06.12.15р.

с №748

по №750

 Захисники м.Гірське з в\ч пп В2254  Командування в\ч пп В2254

№ 12

06.12.15р.

№ 751  Клапко Руслан Ярославович, учасник АТО з б-ну "Айдар"  ВГО «ЗВИТЯГА»

№ 12

06.12.15р.

 № 752  Барімов Богдан Віталійович, учасник АТО з б-ну "Айдар"  ВГО «ЗВИТЯГА»

№ 12

06.12.15р.

№ 753  Троцюк Юрій Леонідович, учасник АТО з б-ну "Айдар"  ВГО «ЗВИТЯГА»

№ 12

06.12.15р.

№ 754  Чекалов А. Ю., учасник АТО з б-ну "Айдар"  ВГО «ЗВИТЯГА»

№ 12

06.12.15р.

№ 755  Толопа Юлія Юріївна, учасник АТО з б-ну "Айдар"  ВГО «ЗВИТЯГА»

№ 12

06.12.15р.

№ 756   Баришев Ігор Валентинович  Командування батальйону

№ 12

06.12.15р.

№ 757   Буняк Михайло, захисник м.Дружківка Донецької області  Командування батальйону

№ 12

06.12.15р.

с №758

по №761

 Учасники АТО з 55 ОАБр  Командування 55 ОАБр

№ 12

06.12.15р.

№ 762  Битюк Роман Владиславович  Командування 92 ОМБр

№ 12

06.12.15р.

№ 763  Серебренников Станіслав Євгенович, майор  Командування в\ч пп В4533

№ 12

06.12.15р.

 № 764  Галагуз Сергій Олександрович, майор  Командування в\ч пп В4533

№ 12

06.12.15р.

 № 765  Капотя Дмитро Вячеславович, майор  Командування в\ч пп В4533

№ 12

06.12.15р.

 № 766  Влох Сергій Іванович, капітан  Командування в\ч пп В4533

№ 12

06.12.15р.

№ 767  Борщов Олександр Леонідович, боєць полку "Київ - 2"  Командування полку "Київ -1"

№ 12

06.12.15р.

№ 768  Трунов Олександр Миколайович, перший проректор Чорноморського державного університету ім.Петра Могили  ГО " Партнерство для розвитку"

№ 12

06.12.15р.

№ 769  Беглиця Володимир Петрович, проректор з наукової роботи Чорноморського державного університету ім.Петра Могили  ГО " Партнерство для розвитку"

№ 12

06.12.15р.

№ 770  Гриневич Богдан Григорович, боєць полку "Київ -1"  Командування полку "Київ -1"

№ 12

06.12.15р.

 № 771  Вітер Д.В., рядовий  Командування в\ч В1740

№ 12

06.12.15р.

№ 772  Гульченко О.Є., старший солдат  Командування в\ч В1740

№ 12

06.12.15р.

 № 773  Сущенко О.В., старшина  Командування в\ч В1740

№ 12

06.12.15р.

  № 774   ШМАТКО  РАЇСА  ЮРІЇВНА - волонтер, лідер ГО "Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"  Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну"

№ 12

06.12.15р.

№ 775  Поліщук Василь Кіндратович  ГО "Поклик сердця"

№ 12

06.12.15р.

№ 776  Сидоренко Олег Васильович, полковник МВС  Карпенко Василь Петрович

№ 12

06.12.15р.

 № 777  Циба Мурат Юсуфович, герой АТО  Командир 56 ОМПБр

№ 12

06.12.15р.

 № 778  Суркова Ганна Павлівна, директор Кіровоградського обласного ЦДЮТ  Командир в\ч пп В 0849

№ 12

06.12.15р.

с №779

по №785

 Учасники АТО з 57 Окремої Мотопіхотної Бригади  Командування в\ч В 4533

№ 12

06.12.15р.

№ 786  Рижков  Володимир  Петрович, представник волонтерського руху Бобринецького району  ГУ Національної поліції в Кіровоградській області

№ 12

06.12.15р.

 № 787  Михальонок  Сергій  Анатолійович,  голова виконавчого комітету Кіровоградської області громадського руху «Народний контроль  ГУ Національної поліції в Кіровоградській області

№ 12

06.12.15р.

№ 788  Гога  Володимир  Іванович, волонтер з Онуфріївського району, голова спілки воїнів-інтернаціоналістів "Саланг"  ГУ Національної поліції в Кіровоградській області

№ 12

06.12.15р.

№789

 Бородіна Тетяна Іванівна, координатор волонтерської організації «Кіровоград - волонтерський»  ГУ Національної поліції в Кіровоградській області

№ 12

06.12.15р.

 № 790

 Стефановський Сергій Валентинович, командир відділення ВТЗ 2 МБ  Командир в\ч пп В 0849

№ 12

06.12.15р.

  № 791  Мадрик Ярослав Михайлович, главний сержант ВТЗ 2 МБ  Командир в\ч пп В 0849

№ 12

06.12.15р.

 № 792  Вальчук Руслан Анатолійович  Командир 2 БТГр 72 ОМБр

№ 12

06.12.15р.

 № 793  Гурченко Михайло Михайлович  Командир 2 БТГр 72 ОМБр

№ 12

06.12.15р.

№ 794  Білоус Дмитро Григорович  ГО "Поклик сердця"

№ 12

06.12.15р.

 № 795  Місковець Олег Петрович  ГО "Поклик сердця"

№ 12

06.12.15р.

 № 796  Гаврилюк Роман Іванович, майор  Командування в\ч пп В 0113

№ 12

06.12.15р.

№ 797  Кірик Валерій Віталійович, майор  Командування в\ч пп В 0113

№ 12

06.12.15р.

№ 798  Роговець Сергій Миколайович, прапорщик  Командир в\ч пп В 2749

№ 12

06.12.15р.

№ 799  Вечурко Сергій Олександрович  МГО "Міжнародна академія козацтва" м.Київ

№ 12

06.12.15р.