Медаль "За збереження національних традицій" - РЕЄСТРИ НАГОРОДЖЕННЯ
Медаль

 ВИЩА НАГОРОДА ОБ'ЄДНАННЯ "КРАЇНА"

 

Нагородження здійснюється за ПОДАННЯМ керівників відомств, органів виконавчої влади, державних та приватних установ, підрозділів, в/ч, територіальних громад

 

Медаллю ВОГ «КРАЇНА» «За збереження національних традицій» нагороджуються громадяни України та діаспори за значний внесок у збереження національних традицій України.

 

Девіз відзнаки  -
" Хто не пам'ятає минулого, той не має майбутнього! "

 

 Виготовляється ВТО "ОРДЕН"

 

 

Статті про нагородження ГЕРОЇВ розміщено у відповідному розділі "АЛЕЯ СЛАВИ".

 

Щоб переглянути статтю, необхідно підвести курсор до ім'я Героя, яке позначено синім кольором,

та натиснути "Enter"


РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ  у 2017 році

відзнакою  «За збереження національних традицій»


УРОЧИСТІ НАГОРОДЖЕННЯ ЗНАКАМИ НАРОДНОЇ ПОШАНИ

ФОТО та ВІДЕО


 * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *


 № знаку

Нагородженний

За представленням

(назва організації або особа)

Наказ

199

 Семенова Марія, керівник Українського народного театру в Ризі

Конгрес українців Латвії

№ 15 л

15.05.2017р.

198

 Лазда Тетяна, ініціатор і організатор Вселатвійського проекту «Вишиваємо Рушник українців Латвії» Конгрес українців Латвії

№ 15 л

15.05.2017р.

197

 Грабар Олена, ініціатор і організатор Вселатвійського проекту «Вишиваємо Рушник українців Латвії» Конгрес українців Латвії

№ 15 л

15.05.2017р.

196

 Дудченко Тетяна, ініціатор і організатор Вселатвійського проекту «Вишиваємо Рушник українців Латвії»

Конгрес українців Латвії 

№ 15 л

15.05.2017р.

№195-

№190

 не підлягає розголошенню Посольство України в Республіці Казахстан

№ 5

03.05.2017р.

189

 Чубенко Антон Григорович, Директор Державного навчального закладу, м.Київ НМЦ перепідготовкиспеціалістів з питань фінмоніторінгу

№ 5

03.05.2017р.

№188-

№184

 інформація у Представника ВО "КРАЇНА" Зборовський Ігор Миколайович 

№ 4

03.04.2017р.

183

 Білова Наталя Костянтинівна, заслужений робітник освіти, К.П.Н., доцент, декан факультету музичної та хореографічної освіти ВГО "Спілка музикантів України"

№ 3

01.03.2017р.

182

 Машошина Тетяна Вікторівна "Союз азербайджанців миру"

№ 2

01.02.2017р.

№ 181-

№ 179

 Діячі культури та мистецтва України - інформація у Представника ВО "КРАЇНА"     Творчі майстерні М.Орловського  

№ 1 к

19.01.2017р.


РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ  у 2016 році

відзнакою  «За збереження національних традицій»


 * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку з травня 2016 р. *


 № знаку

Нагородженний

За представленням

(назва організації або особа)

Наказ

178

 Аміран Абашидзе, заслужений артист України  Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 11 н

30.11.2016р.

177

 Матвієнко Ніна Митрофанівна, народна артистка України  Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 11 н

30.11.2016р.

176

 Васильківський Юрій Гаврилович, співак та композитор  Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 11 н

30.11.2016р.

175

 Козарезенко Людмила Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування  Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"

№ 11

01.11.2016р.

174

 Семененко Олена Газисівна, старший викладач кафедри політичної економії  Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"

№ 11

01.11.2016р.

173

 Яременко Людмила Михайлівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і опадкування  Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"

№ 11

01.11.2016р.

172

 Шимченко Людмила Анатоліївна, доцент кафедри політичної економії, кандидат філософських наук   Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"

№ 11

01.11.2016р.

171

 Зленко Алла Миколаївна, кандидат історичних наук, доцент кафедри документознавства   Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"

№ 11

01.11.2016р.

170

 Ісайкіна Олена Дмитрівна, кандидат історичниї наук, доцент кафедри документознавства   Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"

№ 11

01.11.2016р.

169

 Демуз Інна Олександрівна, доктор історичних наук, професор кафедри документознавства   Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"

№ 11

01.11.2016р.

168

 Доброскок Ірина Іванівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри професійної освіти   Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"

№ 11

01.11.2016р.

167

 Альгирдас Кумжа - Чрезвычайный и Полномочный Посол Литовской Республики в Украине в 2008 році Міжнародний союз козацтва

№ 10

03.10.2016р.

166

 Пан ПЯТРАС ВАЙТЄКУНАС, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні  Міжнародний союз козацтва

№ 10

03.10.2016р.

165

 Лавров Євген Михайлович  Міжнародний союз козацтва

№ 10

03.10.2016р.

164

 Ільків Лідія, викладач у Львівському кооперативному коледжі економіки і права, учасник бойових дій  Депутат Львівської обласної ради

№ 10

03.10.2016р.

№163-

№162

 Діячі культури та мистецтва України   Творчі майстерні Орловського 

№ 9

01.09.2016р.

161

 Нетлюх Ігор Вікторович  Рада з питань туризму та курортів

№ 9

01.09.2016р.

160

 Богданович Тетяна Іванівна  Рада з питань туризму та курортів

№ 9

01.09.2016р.

№159-

№143

  інформація у Представника ВО "КРАЇНА" в Рівненській області - заступника Голови ГО ГО "Військово патріотичний Рух "Айдар" 

№ 9

01.09.2016р.

142

 Стельмащук Юрій Іванович, директор ДП "Український Дім" Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

141

 Бойко Юрій Анатолійович, директор Національного музею народної архитектури та побуту "Пирогово" Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

140

 Мельник Олег Йосипович, режисер, сценарист, автор благодійних проектів  Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

139

 Павлик Олександр, талановитий співак  Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

138
 Єрохін Сергій Аркадійович, ректор "Національної академії управління" Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

137
 Христенко Вікторія Вікторівна, волонтер, співголова Асоціації народних волонтерів при Міністерстві оборони України Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

136
 Мирвода Ніна Миколаївна, заслужена артистка України, лауреат всеукраїнського радіофестівалю "Прем'єра пісні" Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

135
 Булавіна Лариса Ігорівна, генеральний директор Музею історії Києва Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

134
 Липинський Роман Владиславович, політолог, екперт, аналітик, громадський діяч Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

133
 Сулима Василь Іванович, генеральний директор ТОВ "Нафта-ВІС" Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

132
 Зілов Сергій Володимирович, заступник командира 8-ої сотні ветеранів Афганістану, активіст, волонтер Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

131
 Орловський Марк Семенович, заслужений діяч мистецтв України Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

130
 Красовський Іван, співак ім'я якого внесено до видання "Золотий фонд нації" Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

129
 Демідов Сергій Сергійович, провідний селекціонер -виноградарів Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

128
 Крісс Григорій Якович, олімпійський чемпіон, дворазовий чемпіон Світу, тренер збірної України з фехтування Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

127
 Яременко Наталія Григорівна, завідувач парламентського відділу газети "Голос України" Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

126
 Кустовський Олексій Павлович, завідуючий відділом ілюстрації газети "Голос України" Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.


125
 Омельченко Микола Миколайович, фахівець в галузі української нумізматики Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

124
 Добровольська Оксана Миколаївна, директор Палацу дітей та юнацтва Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

123
 Сініцин Ігор Петрович, головний конструктор інформаційної інфраструктури Міністерства оборони України Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

122
 Князевич Василь Михайлович, заслужений лікар України, доктор медичних наук Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

121
 Мятяш Михайло Миколайович, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор Київського медичного університету Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

120
 Сазоненко Ганна Стефанівна, директор українського Київського гуманітарного ліцею Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

119
 Левтік Микола Миколайович, директор ліцею №145 м.Києва Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

118
 Корисько Анатолій Петрович, заслужений діяч мистецтв України, диригент Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

117
 Блажко Наталья Миколаївна, директор КП "Агенство по обслуговуванню театральної та концертної діяльності" КМДА Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

116

 Приватна колекція ВО "КРАЇНА"

№ 7 н

25.07.2016р.

115

 почесний громадянин м.Бар Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

 №

114

 почесний громадянин м.Бар  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

 №

113

 почесний громадянин м.Бар  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

 №

112

 Мірчук Сергій Валерійович, оператор ком'ютерного набору та верстки газети "Барчани"  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

 №

111

 Ніколаєва-Дзямулич Дарія Володимирівна, головний редактор газети "Барчани"  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

110

 Ткачук Інна Володимирівна, член Національної спілки журналістів України  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

109

 Кузнєцова Надія Федорівна, Голова ради районної організації ветеранів України  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

108

 Нетубський Борис Михайлович, заслужений учитель України  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

107

 Петрина Михайло Іванович, головний редактор газети "Барчани"  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

 №

106

 Йолтуховський Микола павлович, почесний громадянин м.Бар, педагог  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

 №

105

 Меснянкін Євген Йосипович, заслужений філателіст України  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

104

 Навроцький Сергій Петрович, перший редактор газети "Барчани"  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

103

 Осадчий В'ячеслав Миколайович ГО "Братерство учасників бойових дій України"

№ 5

04.05.2016р.

 №

102

 Когденко Ігор Борисович  ГО "Братерство учасників бойових дій України"

№ 5

04.05.2016р.

 №

101

 Терещенко Іван Петрович  ГО "Братерство учасників бойових дій України"

№ 5

04.05.2016р.

 


РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ  

відзнакою  «За збереження національних традицій»

 

 * Облік номерів відзнак проводиться з 1 січня 2015 року *


знаку

Нагородженний

За представленням

(назва організації)

 

Наказ

 

№  002

  Родіна О. І. вихователь-методист, практичний психолог дошкільного навчального закладу №763 Подільської районної у місті Києві державної адміністрації   ВО "КРАЇНА"  Від 03.06.2015р.

№  009

 Ветров Віктор Сергійович  - науковий співробітник Державного історико-культурного заповідника «Меджибіж», здобувач артефактів Інституту археології Національної Академії Наук України   ВО "КРАЇНА"  Від 01.07.2015р.

№  010

Іовчева Аліна Михайлівна, Голова правління ГО «Партнерство для розвитку»

 ГО «Партнерство для розвитку»

Від 06.12.2015р.

№  011

Морозовський Б.В., старший офіцер відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ ІВЦ ВВ МВС України

ІВЦ ВВ МВС України

Від 04.06.2013р.

№  012

  Атружба С. Т. директор загальноосвітнього навчального закладу  I – III ступенів «Середня загальноосвітня школа №242» Подільського р-ну м. Києва   ВО "КРАЇНА"  Від 03.06.2015р.

№  013

  Лейбович М.Ю., випусковий редактор програми

"Сніданок 1+1"

  ВО "КРАЇНА"

 Від

06.06.13р.

 № 014   Романенко І. В.старший учитель української мови і літератури загальноосвітнього навчального закладу  I – III ступенів «Середня загальноосвітня школа №242» Подільського р-ну м. Києва   ВО "КРАЇНА"  Від 03.06.2015р.
 № 015  Саркісова Ю. А.старший учитель української мови і літератури загальноосвітнього навчального закладу  I – III ступенів «Середня загальноосвітня школа №242» Подільського р-ну м. Києва   ВО "КРАЇНА"  Від 03.06.2015р.
 № 016  Бестіянець Т. Г.заступник директора з виховної роботи загальноосвітнього навчального закладу  I – III ступенів «Середня загальноосвітня школа №242» Подільського р-ну м. Києва   ВО "КРАЇНА"  Від 03.06.2015р.
 № 017  Холодна Яна Олексіївна, начальник Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України   ВО "КРАЇНА"

№ 11-н

19.11.2015р.

 № 018  Сальнік Марія Вячеславівна, оглядач Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України   ВО "КРАЇНА"

№ 11-н

19.11.2015р.

 № 020  Бак Вікторія Федорівна  Командир медичної роти ПнТУ НГУ

№ 1

05.01.16р

№ 021  Кравченко Світлана Анатоліївна  Командир медичної роти ПнТУ НГУ

№ 1

05.01.16р

 № 026  Дерій Василь Антонович, доктор економимічних наук, професор ТНЕУ  Голова БФ "ВІРУЮ"

№ 3

01.03.16р

№  ***

Майоров В. М., ветеран преси, автор збірника «Як писати без помилок?»

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  ***

Проненко В.Г., головний редактор альманаху «Київський журналіст»

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  ***

Чубенко Г.В., секретар Костянтинівської організації НСЖУ

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  ***

Зонтов О.В., головний редактор газети «Обьявления» (м.Слов’янськ)

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  ***

Оносов О.Л.,голова Костянтинівської районної ради

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  ***

Іванов Г.А., голова профкому шахти «Комсомолец Донбассу»

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  ***

Жулій О.М., ветеран НСЖУ

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  ***

Швець А.В., директор ВАТ «Краматорськ-шифер»

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  ***

Панасюк П.П., начальник Горлівського райвідділу УМВС України

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  040

Клименко В. Х., кореспондент редакції газети «Прикордонник України»

Інформагенство Державної прикордонної служби України

Від 03.07.2013р.

№  041

Сібуров М.В., начальник відділення служби та роботи з особовим складом редакції газети «Прикордонник України»

Інформагенство Державної прикордонної служби України

Від 03.07.2013р.

№  045

Линдюк Ганна Олексіївна, майстер декоративно-прикладного мистецтва

 

 Голови фольклорно-етнографічного центру «Многая літа» м.Ірпінь

№  5/14

07.05.14р.

№  049

Стегаєва Т.А., керівник народного фольклорного ансамблю "Любисток"

Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради

№ 9

23.09.14р

№  055

 Тичков В. В., старший викладач кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні, Черкаський державний технологічний університет  ВГО «Товариство Українських офіцерів»

№ 9

23.09.14р

№  057

 Тичкова Н. Б.,  викладач 1 категорії циклової комісії економічних дисциплін Черкаський політех.технікум ВГО «Товариство Українських офіцерів»

№ 9

23.09.14р

№  058

 Кісіль Т. Ю., к.т.н., доцент кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні, Черкаський державний технологічний університет

ВГО «Товариство Українських офіцерів»

 

№ 9

23.09.14р

№  066

 Митюк Віктор Митрофанович  "КОМ-КОН ГРУП"

№ 5

04.05.2016р.

№  080

 Перовська Світлана Василівна, заслужений вчитель України, директор музею Кловського ліцею м.Києва   ВО "КРАЇНА"

№ 12

06.12.15р

№  087

 Яремчук Володимир Іванович  "КОМ-КОН ГРУП"

№ 5

04.05.2016р.

№  090

 Ястремський Володимир Володимирович  "КОМ-КОН ГРУП"

№ 5

04.05.2016р.

№  095

 Бондаренко Ю. Ю., к.т.н., доцент кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні, Черкаський державний технологічний університет

ВГО «Товариство Українських офіцерів»

 

№ 9

23.09.14р

№  096

 Трембовецька Р. В., к.т.н., доцент кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні, Черкаський державний технологічний університет

ВГО «Товариство Українських офіцерів»

 

№ 9

23.09.14р

№  097

 Бондаренко М. О., к.т.н., доцент кафедри фізики, Черкаський державний технологічний університет

ВГО «Товариство Українських офіцерів»

 

№ 9

23.09.14р

№  098

 Базіло К.В., к.т.н., доцент кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні, Черкаський державний технологічний університет

ВГО «Товариство Українських офіцерів»

 

№ 9

23.09.14р

№  ***

Бойчук П. М., художній керівник Народного фольклорно­етнографічного колективу “КОСМАЦЬКА ПИСАНКА”

Голови фольклорно-етнографічного центру «Многая літа» м.Ірпінь

№ 11

07.10.14р

№  ***

Буткевич І. В., директор будинку культури села Берестя

Голови фольклорно-етнографічного центру «Многая літа» м.Ірпінь

№ 11

07.10.14р

№  ***

Кириченко І. І., керівник  Народного хору села Солониця

Голови фольклорно-етнографічного центру «Многая літа» м.Ірпінь

№ 11

07.10.14р

№  ***

Петреченко Н.М., керівник Народного фольклорно ­ етнографічного колективу “КАЛИНОВА РОДИНА”

Голови фольклорно-етнографічного центру «Многая літа» м.Ірпінь

№ 11

07.10.14р

№  ***

Шпигоцька Л. П., завідуюча бібліотеки села Велика Павлівка Зіньківського району Полтавської обл.

Голови фольклорно-етнографічного центру «Многая літа» м.Ірпінь

№ 11

07.10.14р