Медаль "За збереження національних традицій" - РЕЄСТРИ НАГОРОДЖЕННЯ
Медаль

Гражданам Украины и иностранцам за мужество, патриотизм, гражданскую активность и высокий профессионализм, проявленные в борьбе за единство и независимость Украины.

 

Девиз отличия: "Соединимся, братья, за свободу и славу народа нашего и будем едины!"

 

Дата создания:  7 июня 2014 г. 

 

 

ВИЩА НАГОРОДА ОБ'ЄДНАННЯ "КРАЇНА"

 

Нагородження здійснюється за ПОДАННЯМ керівників відомств, органів виконавчої влади, державних та приватних установ, підрозділів, в/ч, територіальних громад

 

Медаллю ВОГ «КРАЇНА» «За збереження національних традицій» нагороджуються громадяни України та діаспори за значний внесок у збереження національних традицій України.

 

Девіз відзнаки  -
" Хто не пам'ятає минулого, той не має майбутнього! "

 

Виготовляється ВТО "ОРДЕН"

 

Згідно Рішення Ради громадських організацій України від 30 липня 2015р.  започатковано розміщення РЕЄСТРА НАГОРОДЖЕННЯ відзнакою  «За збереження національних традицій»у відкритому Інтернет ресурсі на сайті ВО "КРАЇНА". Повний РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ зберігається в офісі ВО "КРАЇНА"

 Фото та відео  урочистих нагороджень Знаками народної пошани розміщується на сайті ВТО «ОРДЕН»

 


РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ

відзнакою  «За збереження національних традицій»


Увага! з 01.07.2017 року відкритий РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ розміщується на сайті ВТО «ОРДЕН»

 

 

 

Нижче наведений РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ до 01.07.2017 р.


 * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *


 № знаку

Нагородженний

За представленням

(назва організації або особа)

Наказ

199

 Семенова Марія, керівник Українського народного театру в Ризі

Конгрес українців Латвії

№ 15 л

15.05.2017р.

198

 Лазда Тетяна, ініціатор і організатор Вселатвійського проекту «Вишиваємо Рушник українців Латвії» Конгрес українців Латвії

№ 15 л

15.05.2017р.

197

 Грабар Олена, ініціатор і організатор Вселатвійського проекту «Вишиваємо Рушник українців Латвії» Конгрес українців Латвії

№ 15 л

15.05.2017р.

196

 Дудченко Тетяна, ініціатор і організатор Вселатвійського проекту «Вишиваємо Рушник українців Латвії»

Конгрес українців Латвії 

№ 15 л

15.05.2017р.

№195-

№190

 не підлягає розголошенню Посольство України в Республіці Казахстан

№ 5

03.05.2017р.

189

 Шилохвост Ігор Володимирович, м.Київ НМЦ перепідготовкиспеціалістів з питань фінмоніторінгу

№ 5

03.05.2017р.

№188-

№184

 інформація у Представника ВО "КРАЇНА" Зборовський Ігор Миколайович 

№ 4

03.04.2017р.

183

 Білова Наталя Костянтинівна, заслужений робітник освіти, К.П.Н., доцент, декан факультету музичної та хореографічної освіти ВГО "Спілка музикантів України"

№ 3

01.03.2017р.

182

 Машошина Тетяна Вікторівна "Союз азербайджанців миру"

№ 2

01.02.2017р.

№ 181-

№ 179

 Діячі культури та мистецтва України - інформація у Представника ВО "КРАЇНА"     Творчі майстерні М.Орловського  

№ 1 к

19.01.2017р.


РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ  у 2016 році

відзнакою  «За збереження національних традицій»


 * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку з травня 2016 р. *


 № знаку

Нагородженний

За представленням

(назва організації або особа)

Наказ

178

 Аміран Абашидзе, заслужений артист України  Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 11 н

30.11.2016р.

177

 Матвієнко Ніна Митрофанівна, народна артистка України  Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 11 н

30.11.2016р.

176

 Васильківський Юрій Гаврилович, співак та композитор  Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 11 н

30.11.2016р.

175

 Козарезенко Людмила Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування  Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"

№ 11

01.11.2016р.

174

 Семененко Олена Газисівна, старший викладач кафедри політичної економії  Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"

№ 11

01.11.2016р.

173

 Яременко Людмила Михайлівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і опадкування  Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"

№ 11

01.11.2016р.

172

 Шимченко Людмила Анатоліївна, доцент кафедри політичної економії, кандидат філософських наук   Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"

№ 11

01.11.2016р.

171

 Зленко Алла Миколаївна, кандидат історичних наук, доцент кафедри документознавства   Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"

№ 11

01.11.2016р.

170

 Ісайкіна Олена Дмитрівна, кандидат історичниї наук, доцент кафедри документознавства   Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"

№ 11

01.11.2016р.

169

 Демуз Інна Олександрівна, доктор історичних наук, професор кафедри документознавства   Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"

№ 11

01.11.2016р.

168

 Доброскок Ірина Іванівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри професійної освіти   Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педуніверситет"

№ 11

01.11.2016р.

167

 Альгирдас Кумжа - Чрезвычайный и Полномочный Посол Литовской Республики в Украине в 2008 році Міжнародний союз козацтва

№ 10

03.10.2016р.

166

 Пан ПЯТРАС ВАЙТЄКУНАС, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні  Міжнародний союз козацтва

№ 10

03.10.2016р.

165

 Лавров Євген Михайлович  Міжнародний союз козацтва

№ 10

03.10.2016р.

164

 Ільків Лідія, викладач у Львівському кооперативному коледжі економіки і права, учасник бойових дій  Депутат Львівської обласної ради

№ 10

03.10.2016р.

№163-

№162

 Діячі культури та мистецтва України   Творчі майстерні Орловського 

№ 9

01.09.2016р.

161

 Нетлюх Ігор Вікторович  Рада з питань туризму та курортів

№ 9

01.09.2016р.

160

 Богданович Тетяна Іванівна  Рада з питань туризму та курортів

№ 9

01.09.2016р.

№159-

№143

  інформація у Представника ВО "КРАЇНА" в Рівненській області - заступника Голови ГО ГО "Військово патріотичний Рух "Айдар" 

№ 9

01.09.2016р.

142

 Стельмащук Юрій Іванович, директор ДП "Український Дім" Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

141

 Бойко Юрій Анатолійович, директор Національного музею народної архитектури та побуту "Пирогово" Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

140

 Мельник Олег Йосипович, режисер, сценарист, автор благодійних проектів  Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

139

 Павлик Олександр, талановитий співак  Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

138
 Єрохін Сергій Аркадійович, ректор "Національної академії управління" Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

137
 Христенко Вікторія Вікторівна, волонтер, співголова Асоціації народних волонтерів при Міністерстві оборони України Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

136
 Мирвода Ніна Миколаївна, заслужена артистка України, лауреат всеукраїнського радіофестівалю "Прем'єра пісні" Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

135
 Булавіна Лариса Ігорівна, генеральний директор Музею історії Києва Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

134
 Липинський Роман Владиславович, політолог, екперт, аналітик, громадський діяч Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

133
 Сулима Василь Іванович, генеральний директор ТОВ "Нафта-ВІС" Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

132
 Зілов Сергій Володимирович, заступник командира 8-ої сотні ветеранів Афганістану, активіст, волонтер Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

131
 Орловський Марк Семенович, заслужений діяч мистецтв України Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

130
 Красовський Іван, співак ім'я якого внесено до видання "Золотий фонд нації" Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

129
 Демідов Сергій Сергійович, провідний селекціонер -виноградарів Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

128
 Крісс Григорій Якович, олімпійський чемпіон, дворазовий чемпіон Світу, тренер збірної України з фехтування Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

127
 Яременко Наталія Григорівна, завідувач парламентського відділу газети "Голос України" Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

126
 Кустовський Олексій Павлович, завідуючий відділом ілюстрації газети "Голос України" Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.


125
 Омельченко Микола Миколайович, фахівець в галузі української нумізматики Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

124
 Добровольська Оксана Миколаївна, директор Палацу дітей та юнацтва Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

123
 Сініцин Ігор Петрович, головний конструктор інформаційної інфраструктури Міністерства оборони України Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

122
 Князевич Василь Михайлович, заслужений лікар України, доктор медичних наук Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

121
 Мятяш Михайло Миколайович, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор Київського медичного університету Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

120
 Сазоненко Ганна Стефанівна, директор українського Київського гуманітарного ліцею Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

119
 Левтік Микола Миколайович, директор ліцею №145 м.Києва Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

118
 Корисько Анатолій Петрович, заслужений діяч мистецтв України, диригент Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

117
 Блажко Наталья Миколаївна, директор КП "Агенство по обслуговуванню театральної та концертної діяльності" КМДА Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 8 т

25.08.2016р.

116

 Приватна колекція ВО "КРАЇНА"

№ 7 н

25.07.2016р.

115

 почесний громадянин м.Бар Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

 №

114

 почесний громадянин м.Бар  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

 №

113

 почесний громадянин м.Бар  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

 №

112

 Мірчук Сергій Валерійович, оператор ком'ютерного набору та верстки газети "Барчани"  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

 №

111

 Ніколаєва-Дзямулич Дарія Володимирівна, головний редактор газети "Барчани"  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

110

 Ткачук Інна Володимирівна, член Національної спілки журналістів України  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

109

 Кузнєцова Надія Федорівна, Голова ради районної організації ветеранів України  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

108

 Нетубський Борис Михайлович, заслужений учитель України  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

107

 Петрина Михайло Іванович, головний редактор газети "Барчани"  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

 №

106

 Йолтуховський Микола павлович, почесний громадянин м.Бар, педагог  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

 №

105

 Меснянкін Євген Йосипович, заслужений філателіст України  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

104

 Навроцький Сергій Петрович, перший редактор газети "Барчани"  Барський міський голова - Цицюрський А.А.

№ 7 н

25.07.2016р.

103

 Осадчий В'ячеслав Миколайович ГО "Братерство учасників бойових дій України"

№ 5

04.05.2016р.

 №

102

 Когденко Ігор Борисович  ГО "Братерство учасників бойових дій України"

№ 5

04.05.2016р.

 №

101

 Терещенко Іван Петрович  ГО "Братерство учасників бойових дій України"

№ 5

04.05.2016р.

 


РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ  

відзнакою  «За збереження національних традицій»

 

 * Облік номерів відзнак проводиться з 1 січня 2015 року *


знаку

Нагородженний

За представленням

(назва організації)

 

Наказ

 

№  002

  Родіна О. І. вихователь-методист, практичний психолог дошкільного навчального закладу №763 Подільської районної у місті Києві державної адміністрації   ВО "КРАЇНА"  Від 03.06.2015р.

№  009

 Ветров Віктор Сергійович  - науковий співробітник Державного історико-культурного заповідника «Меджибіж», здобувач артефактів Інституту археології Національної Академії Наук України   ВО "КРАЇНА"  Від 01.07.2015р.

№  010

Іовчева Аліна Михайлівна, Голова правління ГО «Партнерство для розвитку»

 ГО «Партнерство для розвитку»

Від 06.12.2015р.

№  011

Морозовський Б.В., старший офіцер відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ ІВЦ ВВ МВС України

ІВЦ ВВ МВС України

Від 04.06.2013р.

№  012

  Атружба С. Т. директор загальноосвітнього навчального закладу  I – III ступенів «Середня загальноосвітня школа №242» Подільського р-ну м. Києва   ВО "КРАЇНА"  Від 03.06.2015р.

№  013

  Лейбович М.Ю., випусковий редактор програми

"Сніданок 1+1"

  ВО "КРАЇНА"

 Від

06.06.13р.

 № 014   Романенко І. В.старший учитель української мови і літератури загальноосвітнього навчального закладу  I – III ступенів «Середня загальноосвітня школа №242» Подільського р-ну м. Києва   ВО "КРАЇНА"  Від 03.06.2015р.
 № 015  Саркісова Ю. А.старший учитель української мови і літератури загальноосвітнього навчального закладу  I – III ступенів «Середня загальноосвітня школа №242» Подільського р-ну м. Києва   ВО "КРАЇНА"  Від 03.06.2015р.
 № 016  Бестіянець Т. Г.заступник директора з виховної роботи загальноосвітнього навчального закладу  I – III ступенів «Середня загальноосвітня школа №242» Подільського р-ну м. Києва   ВО "КРАЇНА"  Від 03.06.2015р.
 № 017  Холодна Яна Олексіївна, начальник Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України   ВО "КРАЇНА"

№ 11-н

19.11.2015р.

 № 018  Сальнік Марія Вячеславівна, оглядач Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України   ВО "КРАЇНА"

№ 11-н

19.11.2015р.

 № 020  Бак Вікторія Федорівна  Командир медичної роти ПнТУ НГУ

№ 1

05.01.16р

№ 021  Кравченко Світлана Анатоліївна  Командир медичної роти ПнТУ НГУ

№ 1

05.01.16р

 № 026  Дерій Василь Антонович, доктор економимічних наук, професор ТНЕУ  Голова БФ "ВІРУЮ"

№ 3

01.03.16р

№  ***

Майоров В. М., ветеран преси, автор збірника «Як писати без помилок?»

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  ***

Проненко В.Г., головний редактор альманаху «Київський журналіст»

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  ***

Чубенко Г.В., секретар Костянтинівської організації НСЖУ

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  ***

Зонтов О.В., головний редактор газети «Обьявления» (м.Слов’янськ)

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  ***

Оносов О.Л.,голова Костянтинівської районної ради

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  ***

Іванов Г.А., голова профкому шахти «Комсомолец Донбассу»

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  ***

Жулій О.М., ветеран НСЖУ

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  ***

Швець А.В., директор ВАТ «Краматорськ-шифер»

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  ***

Панасюк П.П., начальник Горлівського райвідділу УМВС України

Національна спілка журналістів України

Від 05.07.2013р.

№  040

Клименко В. Х., кореспондент редакції газети «Прикордонник України»

Інформагенство Державної прикордонної служби України

Від 03.07.2013р.

№  041

Сібуров М.В., начальник відділення служби та роботи з особовим складом редакції газети «Прикордонник України»

Інформагенство Державної прикордонної служби України

Від 03.07.2013р.

№  045

Линдюк Ганна Олексіївна, майстер декоративно-прикладного мистецтва

 

 Голови фольклорно-етнографічного центру «Многая літа» м.Ірпінь

№  5/14

07.05.14р.

№  049

Стегаєва Т.А., керівник народного фольклорного ансамблю "Любисток"

Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради

№ 9

23.09.14р

№  055

 Тичков В. В., старший викладач кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні, Черкаський державний технологічний університет  ВГО «Товариство Українських офіцерів»

№ 9

23.09.14р

№  057

 Тичкова Н. Б.,  викладач 1 категорії циклової комісії економічних дисциплін Черкаський політех.технікум ВГО «Товариство Українських офіцерів»

№ 9

23.09.14р

№  058

 Кісіль Т. Ю., к.т.н., доцент кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні, Черкаський державний технологічний університет

ВГО «Товариство Українських офіцерів»

 

№ 9

23.09.14р

№  066

 Митюк Віктор Митрофанович  "КОМ-КОН ГРУП"

№ 5

04.05.2016р.

№  080

 Перовська Світлана Василівна, заслужений вчитель України, директор музею Кловського ліцею м.Києва   ВО "КРАЇНА"

№ 12

06.12.15р

№  087

 Яремчук Володимир Іванович  "КОМ-КОН ГРУП"

№ 5

04.05.2016р.

№  090

 Ястремський Володимир Володимирович  "КОМ-КОН ГРУП"

№ 5

04.05.2016р.

№  095

 Бондаренко Ю. Ю., к.т.н., доцент кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні, Черкаський державний технологічний університет

ВГО «Товариство Українських офіцерів»

 

№ 9

23.09.14р

№  096

 Трембовецька Р. В., к.т.н., доцент кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні, Черкаський державний технологічний університет

ВГО «Товариство Українських офіцерів»

 

№ 9

23.09.14р

№  097

 Бондаренко М. О., к.т.н., доцент кафедри фізики, Черкаський державний технологічний університет

ВГО «Товариство Українських офіцерів»

 

№ 9

23.09.14р

№  098

 Базіло К.В., к.т.н., доцент кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні, Черкаський державний технологічний університет

ВГО «Товариство Українських офіцерів»

 

№ 9

23.09.14р

№  ***

Бойчук П. М., художній керівник Народного фольклорно­етнографічного колективу “КОСМАЦЬКА ПИСАНКА”

Голови фольклорно-етнографічного центру «Многая літа» м.Ірпінь

№ 11

07.10.14р

№  ***

Буткевич І. В., директор будинку культури села Берестя

Голови фольклорно-етнографічного центру «Многая літа» м.Ірпінь

№ 11

07.10.14р

№  ***

Кириченко І. І., керівник  Народного хору села Солониця

Голови фольклорно-етнографічного центру «Многая літа» м.Ірпінь

№ 11

07.10.14р

№  ***

Петреченко Н.М., керівник Народного фольклорно ­ етнографічного колективу “КАЛИНОВА РОДИНА”

Голови фольклорно-етнографічного центру «Многая літа» м.Ірпінь

№ 11

07.10.14р

№  ***

Шпигоцька Л. П., завідуюча бібліотеки села Велика Павлівка Зіньківського району Полтавської обл.

Голови фольклорно-етнографічного центру «Многая літа» м.Ірпінь

№ 11

07.10.14р