Медаль "За вірність національній ідеї" - РЕЄСТРИ НАГОРОДЖЕННЯ
Медаль

ВИЩА НАГОРОДА ОБ'ЄДНАННЯ "КРАЇНА"


Нагородження здійснюється за ПОДАННЯМ керівників відомств, органів виконавчої влади, державних та приватних установ, підрозділів, в/ч, територіальних громад

 

 

Медаллю ВОГ «КРАЇНА» «За вірність національній ідеї» нагороджуються громадяни України та діаспори за значний внесок в становлення сучасної української Держави.

 

Девіз нагороди - " ЖИТТЯ - БАТЬКІВЩИНІ "

 

 

Виготовляється ВТО "ОРДЕН"


Статті про нагородження ГЕРОЇВ розміщено у відповідному розділі "АЛЕЯ СЛАВИ".

 

Щоб переглянути статтю, необхідно підвести курсор до ім'я Героя, яке позначено синім кольором,

та натиснути "Enter"

 

РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ  у 2017 року

відзнакою  «За вірність національній ідеї»


УРОЧИСТІ НАГОРОДЖЕННЯ ЗНАКАМИ НАРОДНОЇ ПОШАНИ

ФОТО та ВІДЕО 


* УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *


знаку

Нагородженний

За представленням

(назва організації)

Наказ

465

 Богайчук Володимир Григорович, директор Департаменту охорони здоров'я в Тернопільській ОДА  ГО Всеукраїнське об'єднання медиків Майдану

№ 6

01.06.2017р.

464

 Андруліс Юнас Йонасович  Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 5

03.05.2017р.

463

 Домбай Марина Миколаївна  Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 5

03.05.2017р.

№462-

№461
 інформація у Представника МГО  МГО "Родина Мазеп"

№ 5

03.05.2017р.

460

 Сметанюк Ольга Володимирівна  Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 5

03.05.2017р.

459

 Бригінець Андріана Василівна  Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 5

03.05.2017р.

458

 Россомаха Наталія Іванівна, мати загиблого в АТО героя Ніжинська міська ГО "Ліга-клуб "Ділова Жінка"

№ 5

03.05.2017р.

457

 Брюховець Ія Аврамівна, мати загиблого в Афганістані героя Ніжинська міська ГО "Ліга-клуб "Ділова Жінка"

№ 5

03.05.2017р.

456

 Мєзєнцов Василь Олександрович  БФ "Карітас Запоріжжя"

№ 5

03.05.2017р.

455

 Ященко Ігор Костянтинович  БФ "Карітас Запоріжжя"

№ 5

03.05.2017р.

454

 Стефанів Володимир Богданович  БФ "Карітас Запоріжжя"

№ 5

03.05.2017р.

453

 Шибіко Валерій Сергійович  Командир батальйону "Київська Русь"

№ 5

03.05.2017р.

452

 Потельчак Володимир Андрійович  Командир батальйону "Київська Русь"

№ 4

03.04.2017р.

451

 Заіка Володимир Васильович  Командир батальйону "Київська Русь"

№ 4

03.04.2017р.

450

 Ворона Іван Андрійович  Командир батальйону "Київська Русь"

№ 4

03.04.2017р.

449

 Гавриленко Григорій Олександрович  Командир батальйону "Київська Русь"

№ 4

03.04.2017р.

448

 Наумчик Михайло Володимирович  Міжнародна Академія Козацтва

№ 4

03.04.2017р.

447

 Кібітлевський Йосип Едуардович, директор Барського коледжу транспорту і будівництва Виконавчий комітет Барської міської ради 

№ 4

03.04.2017р.

№446-

№ 443
 інформація у Представника Зборовський Ігор

№ 4

03.04.2017р.

442

 Захарченко Ірина Леонідівна  ГО "ДОЛЯ  НАДІЇ"

№ 4

03.04.2017р.

441

 Чумак Роман Вікторович  Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А. 

№ 4

03.04.2017р.

440

 Тетяна Лазда / Латвійська Республіка /  Конгрес українських націоналістів

№ 4

03.04.2017р.

439

 Мамзіна Анжела Маратівна, головний спеціаліст з питань внутрішньої політики Слов'янської РДА  Асоціація спецслуждб України

№ 3

01.03.2017р.

438

 Петракова Тетяна Леонідівна БФ " Стрічка Надії "

№ 3

01.03.2017р.

437

 Макуха Сергій Олександрович  Батальйон "Луганськ -1"

№ 3

01.03.2017р.

436

 Шуль Наталія Михайлівна  Батальйон "Луганськ -1"

№ 3

01.03.2017р.

435

 Шуль Микола Володимирович  Батальйон "Луганськ -1"

№ 3

01.03.2017р.

434

 Садига Лідія Георгіївна  Батальйон "Луганськ -1"

№ 3

01.03.2017р.

433

 Садига Юрій Андрійович  Батальйон "Луганськ -1"

№ 3

01.03.2017р.

432

 Дудар Олександр Володимирович, лікар  Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 3

01.03.2017р.

431

 Сидор Іван Миколайович, лікар Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А. 

№ 3

01.03.2017р.

430

 Максименко Сергій Іванович Волонтерське Об'єднання "Фастів мир"

№ 2

01.02.2017р.

429

 Сапожник Андрій Степанович  Управління освіти Голосіївської районної в м.Києві держадміністрації

№ 2

01.02.2017р.

428

 Іллюшко Зоя Степанівна  Управління освіти Голосіївської районної в м.Києві держадміністрації

№ 2

01.02.2017р.

427

 Плторак Галина Миколаївна, начальник Управління освіти Голосіївської районної в м.Києві держадміністрації Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 2

01.02.2017р.

426

 Назаренко Наталя Михайлівна, волонтер Маріупольський осередок ВУТ "ПРОСВІТА" ім.Т.Шевченка  

№ 2

01.02.2017р.

425

 Уколова Марія Василівна, волонтер Маріупольський осередок ВУТ "ПРОСВІТА" ім.Т.Шевченка  

№ 2

01.02.2017р.

424

 Савінова Луїза Дмитрівна, волонтер Маріупольський осередок ВУТ "ПРОСВІТА" ім.Т.Шевченка

№ 2

01.02.2017р.

423

 Садило Андрій Григорович "Допомога армії своїми руками"

№ 2

01.02.2017р.

422

 Нагірняк Володимир Васильович Крижопільська РГО "Спілка учасників АТО"

№ 2

01.02.2017р.

421

 Бабкін Валерій Вікторович  Відділ культури і туризму Мангушської РДА

№ 2

01.02.2017р.

420

 Сагариць Василь Федорович  Відділ культури і туризму Мангушської РДА

№ 2

01.02.2017р.

419

 Семенченко Віталій Федорович  Відділ культури і туризму Мангушської РДА

№ 2

01.02.2017р.

418

 Куріло Володимир Васильович  Відділ культури і туризму Мангушської РДА

№ 2

01.02.2017р.

417

 Терстуях Юрій Миколайович  Відділ культури і туризму Мангушської РДА 

№ 2

01.02.2017р.

416

 Седаков Сергій Євгенович  Відділ культури і туризму Мангушської РДА 

№ 2

01.02.2017р.

415

 Саламбаш Сергій Вікторович  Відділ культури і туризму Мангушської РДА

№ 2

01.02.2017р.

414

 Романченко Сергій Володимирович  Відділ культури і туризму Мангушської РДА

№ 2

01.02.2017р.

413

 Пержа Валерій Васильович  Відділ культури і туризму Мангушської РДА

№ 2

01.02.2017р.

412

 Пахниць Вадим Павлович  Відділ культури і туризму Мангушської РДА

№ 2

01.02.2017р.

411

 Ніколаєв Сергій Миколайович  Відділ культури і туризму Мангушської РДА

№ 2

01.02.2017р.

410

 Ляпін Михайло Миколайович  Відділ культури і туризму Мангушської РДА

№ 2

01.02.2017р.

409

 Кирилаш Сергій Дмитрович  Відділ культури і туризму Мангушської РДА

№ 2

01.02.2017р.

408

 Ватиліка Микола Дмитрович Відділ культури і туризму Мангушської РДА 

№ 2

01.02.2017р.

407

 Роман Юлія Адольфівна, директор ліцею № 227 м.Києва  Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 2

01.02.2017р.

406

 Козлова Ірина Валеріївна, заступник директора з виховної роботи ліцею № 227 м.Києва  Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 2

01.02.2017р.

№405-

№ 400

 інформація у Представника  Харківська міська спілка ветеранів Афганістану

№ 2

01.02.2017р.

399

 Гавчак Ігор Юрійович  Депутат Львівської обласної ради

№ 1 к

19.01.2017р.

398

 Бласюк Микола Анатолійович  ГО "Вінницька обласна Народна Самооборона"

№ 1

10.01.2017р.

397

 Краєвський Олександр Георгійович  ГО "Вінницька обласна Народна Самооборона"

№ 1

10.01.2017р.

396

 Алексеєв Ігор Миколайович  ГО "Вінницька обласна Народна Самооборона"

№ 1

10.01.2017р.

395

 Вінярський Олександр Опанасович, майор, учасник АТО  ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 1

10.01.2017р.

394

 Гетьман Олексій Миколайович, підполковник, учасник АТО  ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 1

10.01.2017р.

393

 Мороз Тетяна Євгенівна  ГО "Обласна спілка учасників АТО"

№ 1

10.01.2017р.

392

 Анушкевічус Лідія Ярославівна ГО "Обласна спілка учасників АТО"

№ 1

10.01.2017р.

391

 СВИРИЛЕНКО  СВІТАННА                               Запорізький осередок ГО "ВО Патріот" 

№ 1

10.01.2017р.

390

 СВИРИЛЕНКО  БОГОЛЮБ Запорізький осередок ГО "ВО Патріот"

№ 1

10.01.2017р.


РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ  у 2016 року

відзнакою  «За вірність національній ідеї»


 * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *


знаку

Нагородженний

За представленням

(назва організації)

Наказ

389

 Білоглазов Владислав Анатолійович, в/ч А2802  ГО "Воїни АТО Білопільщини"

№ 12

01.12.2016р.

388

 Юдицький Олександр Васильович ГО "Дарницька Громадська Варта" 

№ 12

01.12.2016р.

387

 Лозовий Василь Борисович  ГО "Дарницька Громадська Варта"

№ 12

01.12.2016р.

386

 Майєр Сергій  Ельдарович  ГО "Дарницька Громадська Варта"

№ 12

01.12.2016р.

385

 Списовська Євгенія Іванівна ГО "Дарницька Громадська Варта" 

№ 12

01.12.2016р.

384

 Дерев'янко Артур Валентинович ГО "Дарницька Громадська Варта" 

№ 12

01.12.2016р.

383

 Сінцов Геннадій Львович  ГО "Дарницька Громадська Варта"

№ 12

01.12.2016р.

382

 Гудима Володимир Юрійович, комерційний директор Хлібозавода "Салтівський", активний волонтер, патріот  Харківський регіональний центр "Інваспорт"

№ 12

01.12.2016р.

381

 Заїка Костянтин Олександрович, керівник філіалу мережі дитячих магазинів "Чудо острів"  Харківський регіональний центр "Інваспорт"

№ 12

01.12.2016р.

380

 Шубін Ігор Валерійович, капітан  ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 12

01.12.2016р.

379

 Марцінкевич Сергій Васильович, підполковник  ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 12

01.12.2016р.

378

 Строменко Сергій Володимирович, підполковник  ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 12

01.12.2016р.

377

 Кучеренко Олег Леонідович  Керівник військово-цивільної адміністрації-Ліванчук О.П.

№ 12

01.12.2016р.

376

 Шимраєва Світлана Анатоліївна  Керівник військово-цивільної адміністрації-Ліванчук О.П.

№ 12

01.12.2016р.

375

 Волков Валерій Михайлович  Керівник військово-цивільної адміністрації-Ліванчук О.П.

№ 12

01.12.2016р.

№ 374 - № 373

 інформація у Представника "Українська Академія інформатики"

№ 12

01.12.2016р.

372

 Макарець Вячеслав Миколайович   Белецька Ірина, м.Харків

№ 12

01.12.2016р.

371

 Хитрин Сергій Анатолійович   Белецька Ірина, м.Харків

№ 12

01.12.2016р.

370

 Флоріан Олександр Генріхович, ст.лейтенант ЗКЗ 2 ЗТрО "ДГВ"  ГО "Дарницька Громадська Варта"

№ 12 с

06.12.2016р.

369

 Тригуб Олександр Вікторович, лейтенант КВ 2 ЗТрО "ДГВ"  ГО "Дарницька Громадська Варта"

№ 12 с

06.12.2016р.

368

 Тихомиров Олександр Вікторович, лейтенант КВ 8 ЗТрО "ДГВ" ГО "Дарницька Громадська Варта" 

№ 12 с

06.12.2016р.

367

 Тимошенко Валентин Степанович, ст.лейтенант ЗКЗ 4 ЗТрО "ДГВ"  ГО "Дарницька Громадська Варта"

№ 12 с

06.12.2016р.

366

 Криворот Віктор Володимирович, сержант ЗНШ ЗТрО "ДГВ"  ГО "Дарницька Громадська Варта"

№ 12 с

06.12.2016р.

365

 Кацалап Ігор Миколайович, ЗКЗ  1 ЗТрО "ДГВ"  ГО "Дарницька Громадська Варта"

№ 12 с

06.12.2016р.

364

 Фесенко Андрій Петрович, інструктор ЗТрО "ДГВ"  ГО "Дарницька Громадська Варта"

№ 12 с

06.12.2016р.

363

 Дорійчук Роман Миколайович, ПЗКЗ 4 ЗТрО "ДГВ" ГО "Дарницька Громадська Варта" 

№ 12 с

06.12.2016р.

362

 Дорійчук Микола Володимирович, зам начальника штабу ЗТрО "ДГВ"  ГО "Дарницька Громадська Варта"

№ 12 с

06.12.2016р.

361

 Сімоненко Олег Олександрович, капітан ЗКЗ ЗТрО "ДГВ"  ГО "Дарницька Громадська Варта"

№ 12 с

06.12.2016р.

360

 Граб Олександр Володимирович, командир ЗТрО "ДГВ" ГО "Дарницька Громадська Варта" 

№ 12 с

06.12.2016р.

359

 інформація у Представника Звенигородська районна рада Черкаської області

№ 12 с

06.12.2016р.

358

 Гіга Степан Степанович, популярний естрадний співак   БФ "Мистецький храм"

№ 12

01.12.2016р.

357

 Гіга Квітослава Степанівна, заслужена артистка України   БФ "Мистецький храм"

№ 12

01.12.2016р.

356

 Мандзюк Уляна Михайлівна, Голова оргкомітету Міжнародного благодійного дитячого фестивалю "Мистецький храм"  БФ "Мистецький храм"

№ 12

01.12.2016р.

№ 355 - № 353

 інформація у Представника Фронтові волонтери "Лелека"

№ 12

01.12.2016р.

352

 Гут Юрій Олексійович, сержант  Командування в/ч пп В6266

№ 12

01.12.2016р.

351

 Гурарий Артур Едуардович  Голови ВО "КРАЇНА"

№ 12

01.12.2016р.

350

 Мороз Олександр Вікторович  Голови ВО "КРАЇНА"

№ 12

01.12.2016р.

349

 Артамонов Михайло Вікторович  Голови ВО "КРАЇНА"

№ 12

01.12.2016р.

348

 Артюкович Ігор Віталійович Голови ВО "КРАЇНА" 

№ 12

01.12.2016р.

347

 Кошарний Олексій Олександрович Голови ВО "КРАЇНА"

№ 12

01.12.2016р.

346

 Боярчук А.В.- Голова Конотопської районної ради Конотопський РВК

№ 12

01.12.2016р.

345

 Кулик Тетяна Миколаївна Командир в/ч А 2129

№ 12

01.12.2016р.

344

 Байда Світлана Анатоліївна Крижопільська районна ГО "Спілка учасників АТО"

№ 12

01.12.2016р.

343

 Архіпов Олексій  Тернопільський осередок ГО "Всеукраїнське об'єднання медиків майдану"

№ 11 н

21.11.2016р.

342

 Бахнівський Олександр Францович ГО "Вінницька обласна Народна самооборона"

№ 12

01.12.2016р.

341

 Кузьменко Олександр Михайлович, майор  ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 11 н

21.11.2016р.

340

 Гаркавий Віктор Петрович, майор  Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця" 

№ 11 н

21.11.2016р.

339

 Дубінський Андрій Павлович, майор   Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця"

№ 11 н

21.11.2016р.

338

 Мащенко Володимир Леонідович, підполковник   Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця"

№ 11 н

21.11.2016р.

337

 Паламарчук Петро Петрович, лейтенант   Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця"

№ 11 н

21.11.2016р.

336

 Гордій Олег Миколайович, полковник   Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця"

№ 11 н

21.11.2016р.

335

 Хлівний Євген Миколайович, капітан   Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця"

№ 11 н

21.11.2016р.

334

 Варламов Іван Петрович, капітан   Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця"

№ 11 н

21.11.2016р.

333

 Богус Сергій Іванович, капітан   Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця"

№ 11 н

21.11.2016р.

332

 Збінський Євген Федорович  Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 11 н

21.11.2016р.

331

 Шлапак Микола Миколайович  Військово-цивільна адміністрація м.Красногорівка

№ 11 н

21.11.2016р.

330

 Сергеєв Володимир Геннадійович  Командування в/ч пп В 2231

№ 11 н

21.11.2016р.

329

 Пилипчак Марина Михайлівна, старший сержант  Командування в/ч В 2231

№ 11

01.11.2016р.

 № 328 № 327  інформація у Представника ВО "КРАЇНА" "Герольдмастер"

№ 11 н

21.11.2016р.

326

 Гірльовський Василь Ігорович  Депутат Львівської обласної ради

№ 11 н

21.11.2016р.

325

 Татаренко Олексій Сергійович  Депутат Львівської обласної ради

№ 11 н

21.11.2016р.

324

 Чорний Дмитро Валентинович  ГФ "Громадська самооборона"

№ 11 н

21.11.2016р.

323

 Костюк Володимир Миколайович, майор ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 11

01.11.2016р.

322

 Васів Сергій Володимирович, майор ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 11

01.11.2016р.

№  

321

 Павлюк Михайло Миколайович, підполковник ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 11

01.11.2016р.

320

 Недбайло Сергій Федорович  Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 11

01.11.2016р.

319

 Гузь Ігор Володимирович  Заступник Голови ВГО "ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.

№ 11

01.11.2016р.

318

 Чубенко Андрій , США БО БФ Союзники Морської Пехоти України

№ 11

01.11.2016р.

317

 Алєксандер Ольга, США  БО БФ Союзники Морської Пехоти України

№ 11

01.11.2016р.

316

 Дубєнко Сергій, США  БО БФ Союзники Морської Пехоти України

№ 11

01.11.2016р.

315

 Манойленко Владислав Григорович, генерал - лейтенант  ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 10 с

14.10.2016р.

314

 Манойленко Дмитро Владиславович, майор, учасник АТО   ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 10 с

14.10.2016р.

313

 Євтушенко Наталія Миколаївна, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький педуніеерситет"

№ 10 с

14.10.2016р.

312

 Овсієнко Анатолій Миколайович, старший викладач кафедри політичної економії Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький педуніеерситет"

№ 10 с

14.10.2016р.

311

 Кучеренко Світлана Юріївна, к.е.н., доцент кафедри політичної економії Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький педуніеерситет"

№ 10 с

14.10.2016р.

310

 Перчук Оксана Володимирівна, старший викладач кафедри обліку і опадкування Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький педуніеерситет"

№ 10 с

14.10.2016р.

309

 Чабан Галина Вікторівна, к.е.н., доцент кафедри обліку і опадкування  Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький педуніеерситет"

№ 10 с

14.10.2016р.

308

 Паламарчук Оксана Миколаївна, к.е.н., доцент кафедри економіки  Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький педуніеерситет"

№ 10 с

14.10.2016р.

307

 Різник Вячеслав Володимирович, к.е.н., доцент кафедри професійної освіти  Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький педуніеерситет"

№ 10 с

14.10.2016р.

306

 Козій Тетяна В'ячеславівна, старший викладач кафедри професійної освіти  Фінансово-гуманітарний ф-т ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький педуніеерситет"

№ 10 с

14.10.2016р.

305

 Бондаренко Юрій Валентинович Профсоюз Сумської  протезно-ортопедичної діяльності

№ 10 с

14.10.2016р.

304

 Кумпан Андрій Віталійович, підполковник  ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 10

03.10.2016р.

303

 Бардась Юрій Георгійович, підполковник ГО "Спілка ветеранів АТО "Щит Батьківщини"

№ 10

03.10.2016р.

№ 302 -

№ 299

 волонтери м.Яготин Войтенко Сергій Михайорвич

№ 10

03.10.2016р.

298

 Олег Лихач, народний артист України ГО "Всеукраїнський союз"

№ 10

03.10.2016р.

297

 Мамчур Світлана Анатоліївна, заслужена артистка України  ГО "Всеукраїнський союз"

№ 10

03.10.2016р.

№ 296 -

№ 280

 Акіжанов А.М., Вербич В.О., Дворецький Е.Г., Карпюк І.О. Кононенко О.В., Лукашук О.В., Мельник В.С., Митяй О.В., Містюк О.О., Назлоян М.Т., Мошкун А.В., Олексюк К.А., Романюк Н.В., Ящук В.С. Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА"- Мандзюк О.А.

№ 10

03.10.2016р.

290

 Хіврич Сергій Олександрович, посмертно ГО "Обласна спілка учасників АТО"  м.Івано-Франківськ

№ 10

03.10.2016р.

284

 Підвисоцький Віталій Леонідович, волонтер Військова частина пп В 4252

№ 10

03.10.2016р.

279

 Єатушенко Костянтин Володимирович  ВУТ "ПРОСВІТА" ім.Т.Г.Шевченка

№ 10 с

14.10.2016р.

278

 Прошак Андрій Васильович (посмертно) ГО "Обласна спілка учасників АТО" м.Івано-Франківськ

№ 10

03.10.2016р.

277

 Віданов Анатолій Васильович, полковник запасу Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця"

№ 9

01.09.2016р.

276

 Кремнєв Анатолій Володимирович, полковник запасу  Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця"

№ 9

01.09.2016р.

275

 Павловський Владислав Андрійович, підполковник запасу  Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця"

№ 9

01.09.2016р.

274

 Очкань Олексій Анатолійович, капітан  Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця"

№ 9

01.09.2016р.

273

 Салецький Володимир Леонідович, капітан  Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця"

№ 9

01.09.2016р.

272

 Харьков  Дмитро  Вікторович ГО "Добрі люди Запоріжжя"

№ 9

01.09.2016р.

№ 271 -

№ 270

 інформація у Представника ВО "КРАЇНА" в Рівненській області - заступника Голови ГО  ГО "Військово патріотичний Рух "Айдар"

№ 9

01.09.2016р.

269

 Творча сотня "РУХ  ДО  ПЕРЕМОГИ"  Група ЦВС м.Попасна Луганської області

№ 10 с

14.10.2016р.

268

 Радушинська Оксана, Голова ГО"Творча сотня "Рух до перемоги"  Група ЦВС м.Попасна Луганської області

№ 10 с

14.10.2016р.

267

 42 Гарнізонний Будинок офіцерів Група ЦВС м.Попасна Луганської області

№ 10 с

14.10.2016р.

266

 Харченко Олександр Григорович  Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 9

01.09.2016р.

265

 Костюк Іванна Степанівна, фотожурналіст капеланської служби "Шлях Єднання"  Голова БФ "ВІРУЮ"

№ 9

01.09.2016р.

№ 264 -

№ 257

  інформація у Представника ВО "КРАЇНА" в Рівненській області - заступника Голови ГО  ГО "Військово патріотичний Рух "Айдар"

№ 9

01.09.2016р.

256

 Тисяк-Мураль Леся Іванівна БО "Я - Волноваха"

№ 9

01.09.2016р.

255

 Вишиванюк Василь Михайлович  БО "Я - Волноваха"

№ 9

01.09.2016р.

254

 Вербовий Сергій Михайлович  БО "Я - Волноваха"

№ 9

01.09.2016р.

253

 Банах Дмитро Володимирович  БО "Я - Волноваха"

№ 9

01.09.2016р.

252

 Петрик Наталія Юрьївна  Ніжінська Ліга-клуб "Ділова жінка"

№ 8 н

24.08.2016р.

251

 Андрієць Антоніна Михайлівна  Ніжінська Ліга-клуб "Ділова жінка"

№ 8 н

24.08.2016р.

250

 Рабінович Олександр Юхимович БО «Український фонд благодійності»  

№ 8 н

24.08.2016р.

249

 Драгальчук Іван Михайлович  БО «Український фонд благодійності»

№ 8 н

24.08.2016р.

248

 Опанасюк Юрій Анатолійович  БО «Український фонд благодійності»

№ 8 н

24.08.2016р.

246

 Романенко Ігор Юрійович ГО "АВАНГАРД АТО БРОВАРІЇ"

№ 8 н

24.08.2016р.

245

 Пиріг Любомир Антонович  ВО "КРАЇНА"

№ 8 н

24.08.2016р.

244

 Клименко Євген Володимирович   Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця"

№ 8

01.08.2016р.

243

 Секерка Сергій Олександрович  Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця"

№ 8

01.08.2016р.

242

 Третьяк Сергій Валерійович  Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця"

№ 8

01.08.2016р.

241

 Толкач Анатолій Станіславович Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця"

№ 8

01.08.2016р.

240

 Дорожкін Олег Іванович  Співдружність учасників бойових дій і ветеранів "Честь та праця"

№ 8

01.08.2016р.

№ 234-

№ 239

 громадські активісти  ГО "Спілка Бійців і волонтерів АТО "Сила України"

№ 8

01.08.2016р.

233

 Ревега Олександр Васильович  Житомирська обласна спілка ветеранів АТО "СХІД"

№ 8

01.08.2016р.

232

 Колючий Микола Семенович  Житомирська обласна спілка ветеранів АТО "СХІД"

№ 8

01.08.2016р.

 № 231-

№ 211

 учасники АТО Командування в\ч 3066 НГУ

№ 8

01.08.2016р.

210

 громадський діяч ГО "Спілка Бійців і волонтерів АТО "Сила України"

№ 8

01.08.2016р.

209

 Денісов Олексій Миколайович, капітан поліції  Начальник Біловодського ВП ГУНП в Луганській області

№ 8

01.08.2016р.

208

 Козловський Андрій Вікторович, майор поліції

Начальник Біловодського ВП ГУНП в Луганській області

№ 8

01.08.2016р.

207

 приватна колекція Голова Ради ВО "КРАЇНА" 

№ 7 п

12.07.2016р.

206

 Кібітлевський Йосип Едуардович, директор Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ

Міський голова м.Бар - Цицюрський А.А.

№ 7 п

12.07.2016р.

205

 Гнатюк Вячеслав Володимирович  Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 7 п

12.07.2016р.

с №184

по №204

 Представники Українського Вільного Козацтва

 у США

Отаман Українського Вільного Козацтва у США

№ 7

01.07.2016р.

183

 Мірошник Ірина Миколаївна, волонтер Командир в\ч В 2278

№ 7

01.07.2016р.

182

 Турковська Оксана Володимирівна Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 6 к

28.06.2016р.

181

 Конопльова Анна Валеріївна  Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 6 к

28.06.2016р.

180

 не підлягає розголошенню Командир розведроти в\ч пп В2970

№ 6

01.06.2016р.

179

 Мамчур Віталій Йосипович, доктор медичних наук, професор, проректор з наукової та лікувальної роботи "Дніпровської медичної академії МОЗ України"  Всеукраїнське лікарське товариство

№ 6

01.06.2016р.

178

 Левченко Олександр Миколайович, посол України в Хорватії БФ "Оберіг Країни"

№ 6

01.06.2016р.

177

 Федорейко Валерій Степанович  Тернопільський округ ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

№ 6

01.06.2016р.

176

 Лобода Сергій Григорович Міжнародний комітет захисту прав людини 

№ 5 п

28.05.2016р.

175

 Футрук Олена Вячеславівна Міжнародний комітет захисту прав людини 

№ 5 п

28.05.2016р.

174

 Волоха Валентин Григорович  Міжнародний комітет захисту прав людини

№ 5 п

28.05.2016р.

172

 Степанюк Сергій Олександрович, учасник АТО  Командир 12 БТРО

№ 5 н

12.05.2016р.

171

 Черняк Михайло Євгенійович, заступник голови Харківської обласної держадміністрації  ГО "Спілка ветеранів АТО"

№ 5 н

12.05.2016р.

170

 Осадчий В'ячеслав Миколайович ГС"Братерство учасників бойових дій України" 

№ 5 н

12.05.2016р.

169

 Когденко Ігор Борисович ГС"Братерство учасників бойових дій України" 

№ 5 н

12.05.2016р.

168

 Терещенко Іван Петрович ГС"Братерство учасників бойових дій України"

№ 5 н

12.05.2016р.

167

 Прокопенко Наталія Василівна  ДФС м.Києва

№ 5 н

12.05.2016р.

166

 Мартиненко Віктор Володимирович  ДФС м.Києва

№ 5 н

12.05.2016р.

165

 Шаламай Ірина Ярославівна ДФС м.Києва

№ 5 н

12.05.2016р.

164

 Кругляк Людмила Олександрівна Всеукраїнський жіночий Рух "За вільну Україну"

№ 5 н

12.05.2016р.

163

 Кожура Віталій Миколайович "КОМ-КОН ГРУП" 

№ 5 н

12.05.2016р.

 №

162

 Косік Микола Георгійович "КОМ-КОН ГРУП" 

№ 5 н

12.05.2016р.

161

 Шатирко Федір Федорович "КОМ-КОН ГРУП" 

№ 5 н

12.05.2016р.

160

 Гуцалюк Тетяна Володимирівна, майстер виробничого навчання ДНВ"Хмельницький центр ПТО сфери послуг"   Голова Ради ВО"Країна"

№ 5 н

12.05.2016р.

159

 Гнатюк Олена Василівна, викладач ДНВ"Хмельницький центр ПТО сфери послуг"   Голова Ради ВО"Країна"

№ 5 н

12.05.2016р.

158

 Барадуля Наталія Анатоліївна, фахівець управління клієнтського сервісу ПАТ"Суми газ"  Голова Ради ВО"Країна" 

№ 5 н

12.05.2016р.

157

 Піддубюк Валерій Олександрович, капітан, старший офіцер ВПК штабу м.Краматорськ  Голова Ради ВО"Країна" 

№ 5 н

12.05.2016р.

156

 Царьова Евеліна Сергіївна  Голова Ради ВО"Країна" 

№ 5 н

12.05.2016р.

155

 Дацюк Андрій Анатолійович  Спілка учасників АТО Святошинського р-ну м.Києва

№ 5 н

12.05.2016р.

154

 Збруцький Олександр Васильович, професор, декан факультету авіаційних і космічних систем 128 окрема гірсько-піхотна Закарпатська бригада

№ 5 н

12.05.2016р.

153

 Кутасевич Йосип Петрович ГФ "Самооборона майдану" Вінницької області

№ 5

04.05.2016р.

152

 Кравченко Людмила Віталіївна  ГФ "Захисник" при Носівській міськраді

№ 5

04.05.2016р.

151

 Кравченко Володимир Миколайович  ГФ "Захисник" при Носівській міськраді

№ 5

04.05.2016р.

150

 Зезюлькіна Тетяна Володимирівна  ГФ "Захисник" при Носівській міськраді

№ 5

04.05.2016р.

149

 Зезюлькін Олександр Вікторович  ГФ "Захисник" при Носівській міськраді

№ 5

04.05.2016р.

148

 Македон ( Паливода) Лариса Миколаївна

 Народний депутат України -

Кодола О.М.

№ 5

04.05.2016р.

147

 Рябуха Ніна Володимирівна

 Народний депутат України -

Кодола О.М.

№ 5

04.05.2016р.

146

 Щепелюк Людмила Володимирівна

 Народний депутат України -

Кодола О.М.

№ 5

04.05.2016р.

145

 Бикова Світлана Яківна

 Народний депутат України -

Кодола О.М.

№ 5

04.05.2016р.

144

 Кривий Михайло Іванович  ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"

№ 5

04.05.2016р.

143

 Нечипорук Василь Степанович  ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"

№ 5

04.05.2016р.

142

 Белінський Валентин Михайлович  ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"

№ 5

04.05.2016р.

141

 Соклаков Олександр Валентинович  ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"

№ 5

04.05.2016р.

140

 Жмур Сергій Юрійович  ГФ "Вінницька обласна Народна самооборона"

№ 5

04.05.2016р.

138

 Чаговець Ярина Владиславівна  Благодійний фонд "Сестра милосердя"

№ 4

01.04.2016р.

136

 Чаговець Тетяна Пилипівна  Благодійний фонд "Сестра милосердя"

№ 4

01.04.2016р.

133

 Замералов Олександр Анатолійович, полковник внутрішньої служби  Командир в\ч 3057 Національної гвардії України

№ 4

01.04.2016р.

132

 Куртсеітов Тимур Ленурович, полковник  Голова Ради ВО"Країна"

№ 4

01.04.2016р.

131

 Ворона Валерій Анатолійович, підполковник Голова Ради ВО"Країна"

№ 4

01.04.2016р.

129

 Степанов Григорій Сергійович, полковник  Голова Ради ВО"Країна"

№ 4

01.04.2016р.

126

 Турковський Костянтин Валерійович, майор  Голова Ради ВО"Країна"

№ 4

01.04.2016р.

125

 Царьов Юрій Олександрович, полковник  Голова Ради ВО"Країна"

№ 4

01.04.2016р.

124

 Гринчук Іван Васильович,  координатор Народної самооборони м.Івано-Франківськ  ГО "Обласна спілка учасників АТО" м.Івано-Франківськ

№ 4

01.04.2016р.

123

 Украінцев Іван Васильович  ВГО "Ніхто Крім Нас" в Чернігівській області

№ 4

01.04.2016р.

122

 Барадуля Михайло Олексійович, сержант  Голова Ради ВО "Країна"

№ 4

01.04.2016р.

121

 Хівріч Дмитро Вікторович, старший прапорщик  Командування в\ч пп В 0095

№ 4

01.04.2016р.

120

 Фельдман Олександр Борисович, благодійник-волонтер АТО  Командир батальйону "Харків" ГУНП

№ 3

01.03.2016р.

119

 Давтян Олександр Саркисович, благодійник-волонтер АТО  Командир батальйону "Харків" ГУНП

№ 3

01.03.2016р.

118

 Лучко Михайло Романович, доктор економичних наук, професор ТНЕУ  Голова БФ "ВІРУЮ"

№ 3

01.03.2016р.

117

 Гончаренко Ігор Анатолійович  ГО "Дніпровська перспектива"

№ 3

01.03.2016р.

116

 Єдинак Сергій Олексійович, майор медичної служби   Голова Ради ВО "Країна"

№ 3 н

17.03.2016р.

115

 Стецун Владислав Юрійович, матрос   Голова Ради ВО "Країна"

№ 3 н

17.03.2016р.

114

 Гогусь Олександра Володимирівна, полковник   Голова Ради ВО "Країна"

№ 3 н

17.03.2016р.

113

 Білик Володимир Володимирович, підполковник   Голова Ради ВО "Країна"

№ 3 н

17.03.2016р.

112

 Челядин Любов Євстахівна - викладач школи с.Гранки-Кути  Миколаївськая районная ради Львівської області

№ 3

01.03.2016р.

111

 Яриш Наталя Михайлівна - викладач школи с.Гранки-Кути  Миколаївськая районная ради Львівської області

№ 3

01.03.2016р.

110

 Красов Сергій Олександрович  Дніпродзержинський  Штаб національного захисту

№ 3

01.03.2016р.

099

 заступник міністра оборони Канади, депутат Джеймс Безан  (JAMES BEZAN)   ВО "КРАЇНА"

№ 3

01.03.2016р.

098

  Литвиненко Ірина Володимирівна, лейтенант поліції  Начальник Біловодського ВП ГУНП в Луганській області

№ 3

01.03.2016р.

097

  Демиденко Андрій Петрович - народний поет України  Рада ветеранів Корпорації "Украгропромбуд"

№ 3

01.03.2016р.

096

  Бассак Тетяна Федорівна  військового комісара Ніжинського ОМВК

№ 2 о

20.02.2016р.

095

 Трухан Валентина Яківна  військового комісара Ніжинського ОМВК

№ 2 о

20.02.2016р.

094

  Гомоляко Ірина Миколаївна  військового комісара Ніжинського ОМВК

№ 2 о

20.02.2016р.

093

  Овчаренко Світлана Володимирівна  військового комісара Ніжинського ОМВК

№ 2 о

20.02.2016р.

092

 Ткаченко Марина Федорівна  військового комісара Ніжинського ОМВК

№ 2 о

20.02.2016р.

091

 Баширова Алла Миколаївна  військового комісара Ніжинського ОМВК

№ 2 о

20.02.2016р.

090

  Яковенко Лідія Георгіївна  військового комісара Ніжинського ОМВК

№ 2 о

20.02.2016р.

089

 Васільєв Вячеслав Олександрович, підполковник, старший офіцер оперативного відділу штабу Краматорського прикордонного загону Східного РУ  Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 2 а

15.02.2016р.

088

 ЛИЖИЧКО РУСЛАНА СТЕПАНІВНА, українська співачка, активний учасник "Євромайдану"  ВО "КРАЇНА" та капелани АТО

№ 2 о

20.02.2016р.

087

 Смілик Микола Михайлович  Депутат Чернігівської обласної ради та почесний громадянин м.Ічня - Кияновський В.П.

№ 2 о

20.02.2016р.

086

 Громадський діяч м.Васильків Київської області  Голова Ради ВО "КРАЇНА"

№ 2

02.02.2016р.

085

 Лановий Василь Романович ( посмертно)  ГО "Обласна спілка учасників АТО" м.Івано-Франківськ

№ 2

02.02.2016р.

с №080 по №084

 Учасники АТО на Сході України  Командування медичної роти ПнТУ НГУ

№ 2

02.02.2016р.

079

 Благов Валерій Вікторович  Спілка ветеранів АТО

№ 1 с

22.01.2016р.

078

 Свищук Андрій Олександрович  ГО "Дніпровська Перспектива"

№ 1 с

22.01.2016р.

077

 Курило Володимир Іванович  ГО "Дніпровська Перспектива"

№ 1 с

22.01.2016р.

076

 Росляков Віталій Валерійович  ГО "Дніпровська Перспектива"

№ 1 с

22.01.2016р.

075

  Знаменська Тетяна Констянтинівна - Президент асоціації неонатологів України  БО БФ "Вільні-ІОА"

№ 1 с

22.01.2016р.

 №

074

  Глущенко Михайло Петрович – виконавчий директор Міжнародного благодійного фонду «Можливості»   Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 1 с

22.01.2016р.


 

РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ  до 2016 року

відзнакою  «За вірність національній ідеї»

 

* Облік номерів відзнак проводиться з 1 січня 2015 року *


знаку

Нагородженний

За представленням

(назва організації)

 

Наказ

 

001

 Джолос С. В., редактор Черкаської обласної газети «Руська правда»  Головний редактор Черкаської обласної газети «Руська правда»

№ 2

03.02.2015р.

002

 Березовська Олена Миколаївна, медпрацівник частної клініки ППФ"Гіппократ"  МГО "Бойове братерство без кордонів"

№ 5

05.05.2015р.

003

  Тригуб Олександр Петрович, завідувач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського державного університету ім. Петра Могили  Миколаївська обласна спілка краєзнавців

№ 6

03.06.2015р.

004

 Черник Олександр Анатолійович   Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО

№ 6

03.06.2015р.

005

  Гнєдич Сергій Дмитрович, за активну волонтерську діяльність   МГО "Бойове братерство без кордонів"

№ 6

03.06.2015р.

007

  Саприкін Олег Борисович, пенсіонер МВС України  Голова  виконкому Харківського Відділення  Української  Секції  Міжнародної  Поліцейської Асоціації.

№ 8

04.08.2015р.

 №   009

Олефіров А. В., заступник Міністра закордонних справ України

 Управління режиму та захисту інформації МЗС України

№ 12

15.10.2014р.

 

№  011

Музичук Р. Г., старший офіцер відділу зв'язків з громадськістю та ЗМІ ІВЦ ВВ МВС України

 ІВЦ внутрішніх військ МВС України

№ 1/13

06.06.2013р.

 

№ ***

Зоц І. О., головний редактор газети "Донеччина"

 Національна спілка журналістів України

від 05.07.2013р.

№ ***

Постнов А. О., головний редактор газети"Горняк"

 Національна спілка журналістів України

від 05.07.2013р.

№ ***

Герасимов В. В., головний редактор газети "Вперед"

 Національна спілка журналістів України

від 05.07.2013р.

№ ***

Каштановський Е. К., головний редактор газети "Кочегарка"

 Національна спілка журналістів України

від 05.07..2013р.

021

 Левченко В.П., член Академії будівництва України

 ТОВ  «Скорпіон – РП»

№ 5/14 06.08.2014р.

041

 Моцик О.Ф, Надзвичайний та Повноважний Посол України в США

 Управління режиму та захисту інформації МЗС України

№ 12

15.10.2014р.

 

042

 Долгов І. О., Глава Місії України при НАТО

 Управління режиму та захисту інформації МЗС України

№ 12

15.10.2014р.

 

043

 Єльченко В. Ю.,  Надзвичайний та Повноважний Посол України в РФ

 Управління режиму та захисту інформації МЗС України

№ 12

15.10.2014р.


046

 Сливний Д. В., відповідальний секретар редакції журналу "Кордон"

 Інформагенство Державної прикордонної служби України

від 03.07.2013р.

№ 

047

 Герасимків А. В., відповідальний секретар редакції газети "Прокордонник України"

 Інформагенство Державної прикордонної служби України

від 03.07.2013р.

048

 Петровець В. О., старший радник юстиції

 ВО «КРАЇНА»

№ 5/13

23.08.2013р.

056

 Пінчук Олександр Володимирович, волонтер  Районний координаційний центр «ДОПОМОГА АРМІЇ», м.Канів

№ 6

03.06.2015р.

058

 Литвин Вадим Вадимович, десятник Запорізької самооборони  БФ Ветеранів АТО "ПОБРАТИМ"

№ 10

01.10.2015р.

 №

059

 Тимошенко Ольга Олексіївна, директор київської школи №309  ВО "КРАЇНА"

№ 10 к

21.10.2015р.

060

 Головаш Юрій Валерійович  Виробничо комерційне підприємство "Сервіс - ІНФО"

№ 10

01.10.2015р.

061

 Замула Євген Анатолійович  Виробничо комерційне підприємство "Сервіс - ІНФО"

№ 10

01.10.2015р.

062

 Гарейчук Річард Петрович, волонтер з Канади  ВО «КРАЇНА»

№ 11 о

08.11.2015р.

 №

063

 Гарейчук Ольга Василівна, волонтер з Канади  ВО «КРАЇНА»

№ 11 о

08.11.2015р.

064

 Скаченко Євген Валерійович, волонтер з Канади  ВО «КРАЇНА»

№ 11 о

08.11.2015р.

065

 Шандибін Костянтин, телемедійник, оператор  Дирекція ДП - Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

№ 11 н

19.11.2015р.

067

 Білик Сергій Вікторович, волонтер Нацгвардії України  Командування медичної роти НГУ

№ 12

06.12.2015р.

 №

068

 Герилів Степан Миколайович, волонтер Нацгвардії України  Командування медичної роти НГУ

№ 12

06.12.2015р.

071

 Житомирський Юрій Михайлович, голова ДОО ВГО "Молодь України за майбутнє"  ВО «КРАЇНА»

№ 12

06.12.2015р.

 

072

 Родін Петро Ігорович  ВО «КРАЇНА»

№ 12

06.12.2015р.

103

 Попова С. О., вчитель української мови, керівник народного хору ветеранів праці та війни

 Центр естетичного виховання Шосткінської міської ради

№ 9

23.09.2014р.

 №

131

 Ступак В. В., начальника режимно – секретного відділу МЗС України  Управління режиму та захисту інформації МЗС України

№ 12

15.10.2014р.