Медаль "ЗА НЕЗЛАМНІСТЬ ДУХУ" - РЕЄСТРИ НАГОРОДЖЕННЯ
Медаль

Незламним та гідним поваги за стійкість та незламну силу волі, проявлені у боротьбі з примхами долі

 

Девіз відзнаки: "За незламність духу!"

 

Дата заснування: 07 грудня 2016 р.


 ВИЩА НАГОРОДА ОБ'ЄДНАННЯ "КРАЇНА"

Знак народної пошани - медаль "ЗА НЕЗЛАМНІСТЬ ДУХУ"


Нагородження здійснюється за ПОДАННЯМ керівників відомств, органів виконавчої влади, державних та приватних установ, підрозділів, в/ч, територіальних громад

 

 

Спільним Рішенням ВГО "КРАЇНА" та ГО «Асоціація з медичної та психологічної реабілітації»

від "07" грудня 2016 р. започатковано 

Знак народної пошани  - медаль "ЗА НЕЗЛАМНІСТЬ ДУХУ"


 

Виготовляється ВТО "ОРДЕН"

 

Згідно Рішення Ради громадських організацій України від 30 липня 2015р.  започатковано розміщення РЕЄСТРА НАГОРОДЖЕННЯ медаллю "ЗА НЕЗЛАМНІСТЬ ДУХУ"  у відкритому Інтернет ресурсі на сайті ВО "КРАЇНА". Повний РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ зберігається в офісі ВО "КРАЇНА"

 Фото та відео  урочистих нагороджень Знаками народної пошани розміщується на сайті ВТО «ОРДЕН»

 

 

РЕЄСТР   НАГОРОДЖЕНИХ

  Знаком народної пошани - медаллю "ЗА НЕЗЛАМНІСТЬ ДУХУ"

 

Увага! з 01.07.2017 року відкритий РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ розміщується на сайті ВТО «ОРДЕН»



Нижче наведений РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ до 01.07.2017 р.

 

 * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *

 

 

   знаку

            Нагородженний                           

За представленням

( назва організації  або особа )


Наказ

                       

№ 320  Цхададзе Сосо Абесоломович- волонтер Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 319  Валентина Володимирівна Колечко, голова ГО "Велика Рада Матерів України" Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 318  Олексій Володимирович Ємельяненко, Засновник БО "Благодійний Фонд Святої Покрови" Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 317  Анжела Володимирівна Ярмолюк, Заслужений діяч мистецтв Украіни Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 316  Бойко Олег Володимирович, полковник Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 315  Воробйова Свiтлана Анатолiiвна, директор Миколаївської СШ №3 Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 314  Воробйов Євген Олександрович – голова правління БФ"Рух милосердя" Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 313  Андрій Вікторович Хомутовський, заст. Командира Окремого Київського  полку Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 312  Амина Викторовна  Окуева – пресс  офицер Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 311

 Гайде Адиловна  Різаєва- волонтер групи по визволенню військовополонених «Патріот»

Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 310  Фемі Мансурович Мустафаев. Профессор Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 309  Камардин Євген Володимирович Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 308  Гроцков Володимир Анатолійович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 307  Надточей Сергій Олександрович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 306  Багмет Олександр Петрович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 305  Сухопаров Костянтин Олександрович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 304  Осіпов Кирило Костянтинович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 303  Куліков Олександр Юрійович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 302  Колпаков Станіслав Юрійович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 301  Середа Микола Олександрович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 300  Литвиненко Лаура Броніславівна, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 299  Литвиненко Леонід Набіжанович, прапорщик Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 298  Кривдик Валентин Петрович, молодший сержант Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 297  Антонюк Михайло Михайлович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 296  Назарчук Віктор Васильович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 295  Савчук Віктор Васильович, старший солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 294  Кривдік Олександр Петрович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 293  Федорченко Олександр Миколайович, молодший сержант Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 292  Пташник Богдан Васильович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 291  Чубанова Тамара Миколаївна, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 290  Музика Віктор Анатолійович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 289  Терещенко Юрій Олександрович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 288  Груба Олександра Сергіївна, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 287  Лапченков Олександр Іванович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 286  Мацак Олександр Володимирович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 285  Єрофеєв Андрій Юрійович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 284  Аніщенко Микала Леонідович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 283  Лукавий Олег Богданович, рядовий Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 282  Радченко Олег Миколайович, рядовой Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 281  Кучер Василь Ярославович, сержант Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 280  Петельчук Анатолій Володимирович, старший лейтенант Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 279  Шевченко Юрій В'ячеславович, сержант Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 278  Дикий Юрій Анатолійович, старшина Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 277  Кисленко Володимир Георгійович, лейтенант Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 276  Алєксєєв Віктор Олексійович, лейтенант Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 275  Кривенко Роман Іванович, сержант Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 274  Єрасов Олег Сергійович, сержант Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 273  Стеценко Дмитро Вікторович, рядовий Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 272  Сатиров Михайло Васильович, підполковник Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 271  Орленко Ігор Миколайович, старший сержант Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 270  Скирда Костянтин Григорович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 269  Нікіфоров Олександр Сергійович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 268  Свиць Роман Сергійович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 267  Осьмак Іван миколайович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 266  Зиков Юрий Александрович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 265  Лозіцький Богдан Васильович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 264  Боровик Вадим Миколайович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 263  Щербатюк Сергій Іванович, майор Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 262  Заводнюк Олександр Євгенійович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 261  Ластівка Сергій Сергійович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 260  Гергелюк Михайло Михайлович, лейтенант Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 259  Чудовський Микола Олександрович, старший солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 258  Ткачук Максим Сергійович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 257  Слугоцький Михайло Миколайович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 256  Давтян Артур Альбертович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 255  Їжакевич Фелікс Юрійович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 254  Апостолов Сергій Вікторович, молодший сержант Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 253  Бряник Едуард Степанович, молодший сержант Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 252  Прокудін Дмитро Володимирович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 251  Дворніков Руслан Андрійович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 250  Білак Марсель Васильович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 249  Маркевич Юрій Ігоревич, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 248  Добровольський Андрій Володимирович, старший солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 247  Пламадяла Олена Олександрівна, молодший сержант Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 246  Молостов Олександр Володимирович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 245  Коробков Михайло Олексійович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 244  Мирончук Ольга Олегівна, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 243  Вітер Вадим Сергійович, старший солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 242  Мелiя Ролланд Заурович, солдат Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 241  Новіков Олександр Вікторович, сержант Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 240  Акимович Сергій Георгійович, підполковник Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 239  Віногродський Анатолій Анатолійович, підполковник Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 238  Надірадзе Ване Річардович, підполковник Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 237  Ceменченко Семен Iгорович Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 236  Ложешнікова Олена Герасимівна, Керівник Черкаської філії "Об'єднання Дружин і Матерів Учасників АТО" Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 235  Московець Наталія Олегівна, Керівник "Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО" Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 234  Литвин Ольга Миколаївна, Керівник Житомирської філії "Об'єднання Дружин і Матерів Учасників АТО" Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 233

 Пугачева Галина Георгіївна, Мати зниклого безвісті бійця

Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 232  Харченко Наталія Олексіївна, Мати загиблого бійця Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 231  Поляков Юрій Віталійович, Волонтер Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 230  Мочалов Ігор Олександрович, Юридичний консультант Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 229  Дмитренко Ярослав Анатолійович, Волонтер Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 228  Горай Неля Григорівна, мати загиблого бійця Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№ 227  Литвинська Світлана Віталіївна, викладач, доцент кафедри історії Підрозділ військових капеланів "ВП ГО"Українське капеланство" № 7
 03.07.2017р.
№226 - №224  інформація у Представника ГО"Українське капеланство" № 6 к
 28.06.2017р.
№ 223  Усаткіна Інна Вікторівна ГО "Всеукраїнське об'єднання медиків майдану" № 7
 03.07.2017р.
№222 - №219  інформація у Представника ГО "Воїни АТО Черкащини" № 6
 01.06.2017р.
№218 - №194  не підлягає розголошенню ( зона АТО) Командування 20 ОМПБ № 6
 01.06.2017р.
№ 193  Шимченко Олександр Ємільович, промисловий дизайнер, лікар, автор проекту "Панмед" Благодійний Фонд "Укроп Дентал" № 6
 01.06.2017р.
№ 192  Угрин Мирон Миронович, К.М.Н., керівник центру стоматологічної імплантації та протезування "ММ" Благодійний Фонд "Укроп Дентал" № 6
 01.06.2017р.
№ 191  Семиз Євген Петрович, майор, командир групи цивільно-військового співробітництва СІМІС Благодійний Фонд "Укроп Дентал" № 6
 01.06.2017р.
№ 190

 Грушевенко Олександр Іванович, лейтенант

Всеукраїнське об'єднання учасників АТО "Українці разом" № 6
 01.06.2017р.
№189 - №180

 не підлягає розголошенню

Київський військовий комісаріат № 6
 01.06.2017р.
№ 179

 Сергієнко Станіслав Іванович

ТОВ "КОБЗАР" № 5
 03.05.2017р.
№ 178

 Бондарь Володимир Миколайович

ТОВ "КОБЗАР" № 5
 03.05.2017р.
№ 177

 Борисов Олександр Олександрович

ВП ГО "ДІЯ" № 5
 03.05.2017р.
№176 - №153

 не підлягає розголошенню ( зона АТО)

Українське об'єднання УБД і волонтерів № 5
 03.05.2017р.
№ 152

 Валінкевич Світлана Вячеславівна, військовослужбовець 54 ОМБр

Командування 54 ОМБр № 5
 03.05.2017р.
№ 151

 Гонта Сергій Павлович, військовослужбовець 54 ОМБр

Командування 54 ОМБр № 5
 03.05.2017р.
№ 150

 приватна колекція

Пруткін Є.А. № 5
 03.05.2017р.
№ 149

 Малюга Олександр Олександрович, військовослужбовець 54 ОМБр

Командування 54 ОМБр № 5
 03.05.2017р.
№ 148

 Авілов Олександр Михайлович, військовослужбовець 54 ОМБр

Командування 54 ОМБр № 5
 03.05.2017р.
№ 147

 Думний Олександр Сергійович

Національна поліція України № 5
 03.05.2017р.
№ 146

 Маслаков Михайло Веніамінович

ВП ГО "ДІЯ" в Рівненській області № 5
 03.05.2017р.
№ 145

 Овдійчук Анатолій Георгійович

ВП ГО "ДІЯ" в Рівненській області № 5
 03.05.2017р.
№ 144

 Заєць Василь Євгенович, полковник, ветеран ЗСУ

ПР ЖОО Всеукраїнської козацької партії № 5
 03.05.2017р.
№ 143

 Трохіменко Віктор Іванович

Співдружність УБД, ветеранів військової служби "Честь та праця" № 5
 03.05.2017р.
№ 142

 Релиз Микола Іванович, молодший лейтенант

полковник Лісовий А.М. № 5
 03.05.2017р.
№ 141

 Мевша Віталій Олексійович

Міський голова м.Часів Яр № 5
 03.05.2017р.
№ 140

 Вдовенко Віталій Олександрович

Міський голова м.Часів Яр № 5
 03.05.2017р.
№ 139

 Нікішина Ольга Василівна, молодший лейтенант

Командування в/ч 2287 № 5
 03.05.2017р.
№ 138

 Волков Олександр Олександрович

побратим Тихонов А. № 5
 03.05.2017р.
№ 137

 Відрашко Олександр Олексійович

БО "Свободу України" № 5
 03.05.2017р.
№ 136

 Каплій Темара Павлівна

Устинівська РО Союз "Чорнобиль" № 5
 03.05.2017р.
№ 135

 Стежка Анатолій Андрійович

Устинівська РО Союз "Чорнобиль" № 5
 03.05.2017р.
№ 134

 Козирь Сергій Васильович

Устинівська РО Союз "Чорнобиль" № 5
 03.05.2017р.
№ 133

 Вареник Роман Юрійович, старший лейтенант

Голова Волноваської районної  ради  № 4
 03.04.2017р.
№ 132

 Тичина Владислав Олександрович, капітан

Голова Волноваської районної  ради  № 4
 03.04.2017р.
№ 131

 Воловоденко Вадим Петрович, майор

Голова Волноваської районної  ради  № 4
 03.04.2017р.
№ 130

 Бородавка Вадим Анатолійович, підполковник

Голова Волноваської районної  ради  № 4
 03.04.2017р.
№ 129

 Рудь Сергій Олександрович, підполковник

Голова Волноваської районної  ради  № 4
 03.04.2017р.
№ 128

 Ковшун Олександр Романович

Командування в/ч А 2611 № 4
 03.04.2017р.
№ 127

 Захаров Павло

Ружинська районна спілка УБД і АТО № 4
 03.04.2017р.
№ 126

 Косаківський Леонід

Ружинська районна спілка УБД і АТО № 4
 03.04.2017р.
№ 125

 Голоденко Леонід

Ружинська районна спілка УБД і АТО № 4
 03.04.2017р.
№ 124

 Курінний Сергій

Ружинська районна спілка УБД і АТО № 4
 03.04.2017р.
№ 123

 Руденко Сергій

Ружинська районна спілка УБД і АТО № 4
 03.04.2017р.
№ 122

 Литвинюк Андрій Павлович

Ружинська районна спілка УБД і АТО № 4
 03.04.2017р.
№ 121

 Віськір Сергій

Ружинська районна спілка УБД і АТО № 4
 03.04.2017р.
№ 120

 Винничук Геннадій Веніамінович, ЗСУ м.Суми

Національна поліція України № 4
 03.04.2017р.
№ 119

 пастор, Українське біблійне товариство

Духовне Управління капеланів СВЦХЄВУ № 4
 03.04.2017р.
№ 118

 Заблоцький Євгеній Валерійович

Захисники м.Щастя № 4
 03.04.2017р.
№ 117

 Бабій Володимимр Іванович

ГО "ДОЛЯ НАДІЇ" № 4
 03.04.2017р.
№ 116

 Байдюк Володимир Вікторович

Харківське відділення УС МПА № 4
 03.04.2017р.
№ 115

 Чуб Сергій Володимирович

Харківське відділення УС МПА № 4
 03.04.2017р.
№ 114

 Солдатенко Валентин Іванович

Харківське відділення УС МПА № 4
 03.04.2017р.
№113- №104

 Співробітники роти патрульної служби поліції осоливого призначення "Тернопіь" :

Годлевський І.Б., Дмитерко Р.П., Карпик В.Й., Мороз І.В., Вишневський Р.Я., Ратушняк О.М., Старик Н.А., Трусюк В.С.

"Спілка бійців та волонтерів АТО "Сила України" № 3
 01.03.2017р.
№ 103  Антоненко Федір Миколайович, ст.лейтенант поліції Командування ОТУ "Маріуполь" № 3
 01.03.2017р.
№ 102

 Масляний Микола Григорович, підполковник поліції

Командування ОТУ "Маріуполь" № 3
 01.03.2017р.
№ 101

 інформація у Представника

Карпенко В.П. № 3
 01.03.2017р.
№ 100

 Григорецький Денис Олегович, рядовий, 72 ОМБр

Ірпінська міська ГО інвалідів війни, ЗСУ і УБД № 3
 01.03.2017р.
№ 099

 Павлов Станіслав Ігорович, сержант в/ч 2612 ОБСП

ГО " ПЕРУН " № 3
 01.03.2017р.
№ 098

 Дунаєвський Сергій Михайлович

ГО "Піщанське Об'єднання учасників АТО" № 3
 01.03.2017р.
№ 097

 Косарєв Микола Валентинович

ГО "Піщанське Об'єднання учасників АТО" № 3
 01.03.2017р.
№ 096

 Кічмаренко Сергій Володимирович

ГО "Піщанське Об'єднання учасників АТО" № 3
 01.03.2017р.
№ 095

 Тимчик Анатолій Володимирович

ГО "Піщанське Об'єднання учасників АТО" № 3
 01.03.2017р.
№ 094

 Добрань Андрій Дмитрович

ГО "Піщанське Об'єднання учасників АТО" № 3
 01.03.2017р.
№ 093

 Савченко Володимир Борисович, прапорщик

Командування 92 ОМБр № 3
 01.03.2017р.
№ 092

 Сильченко Андрій Олександрович

Оперативно-тактичне угрупування "Маріуполь" № 3
 01.03.2017р.
№ 091

 Нартов Іван Сергійович, старший солдат

Командування 59 ОМПБР № 3
 01.03.2017р.
№090- №086

 не підлягає розголошенню

Карпенко Василь Петрович № 3
 01.03.2017р.
№ 085

 Меншенін Василь Владиславович

Духовне Управління Капеланів № 3
 01.03.2017р.
№ 084

 Гунько Віталій Васильович

Духовне Управління Капеланів № 3
 01.03.2017р.
№ 083

 Блазинський Микола Ілліч

Духовне Управління Капеланів № 3
 01.03.2017р.
№ 082

 Тихонюк Сергій Анатолійович

Духовне Управління Капеланів № 3
 01.03.2017р.
№ 081

 Ролинський Олександр Константинович

Духовне Управління Капеланів № 3
 01.03.2017р.
№ 080

 Таранов Олексій Анатолійович

Харківське відділення УС МПА № 3
 01.03.2017р.
№ 079

 Леньков Сергій Васильович, капітан 80 ДШБ

ГО "Учасників АТО Кам'янець - Подільський" № 2 н
 18.02.2017р.
№ 078

 Ісаєв Євген

ГО "44 Навчальний Центр" № 2 н
 18.02.2017р.
№ 077

 Ганич Євген Миколайович

Гетьман Українського козацтва - Пантелюк М.М. № 2 н
 18.02.2017р.
№076- №075

 учасники АТО, захисники м.Сартана ( не підлягає розголошенню)

Спілка ветеранів АТО № 2 н
 18.02.2017р.
№ 074

 Дмитрієв Сергій Миколайович, голова обласної Спілки інвалідів МВС у Черкаській області

Всеукраїнська Чорнобильська спілка інвалідів МВС № 2 н
 18.02.2017р.
№ 073

 Пісня Володимир, сотник Майдану

Командування батальйону ім.Кульчицького № 2 н
 18.02.2017р.
№ 072

 Бриль В'ячеслав Васильович

ГО "Асоціація ветеранів податкової міліції" № 2
 01.02.2017р.
№ 071

 Шаран Андрій Володимирович

ГО "Асоціація ветеранів податкової міліції" № 2
 01.02.2017р.
№ 070

 Гаркуша Олег Володимирович

ГО "Асоціація ветеранів податкової міліції" № 2
 01.02.2017р.
№ 069

 Мазуркевич Володимир Олександрович

"Співдружність УБД, ветеранів військової служби "Честь та праця" № 2
 01.02.2017р.
№ 068

 Валюк Володимир Григорович, полковник

"Співдружність УБД, ветеранів військової служби "Честь та праця" № 2
 01.02.2017р.
№ 067

 Хільчук Михайло Григорович, старший лейтенант

"Співдружність УБД, ветеранів військової служби "Честь та праця" № 2
 01.02.2017р.
№ 066

 Грибач Сергій Андрійович

ГО "Конотопських ветеранів правоохоронних органів" № 2
 01.02.2017р.
№ 065

 Кича Микола Григорович, Голова ГО "КПВПО"

ГО "Конотопських ветеранів правоохоронних органів" № 2
 01.02.2017р.
№064- №063

 інформація у Представника

Ломага О.В., м.Львів № 2
 01.02.2017р.
№ 062

 Остапенко Олександр Володимирович

Куп'янський медичгий коледж № 2
 01.02.2017р.

№061- №059

 інформація у Представника

Комітет "Народної люстрації" № 2
 01.02.2017р.
№ 058

 приватна колекція ( Ізраїль)

Зборовський Ігор № 1 к
 19.01.2017р.
№ 057

 не підлягає розголошенню

Зборовський Ігор № 1 к
 19.01.2017р.
№ 056

 Сопрончук Максим Ігорович, рядовий БОП "СІЧ"

  ГО "Всеукраїнське об'єднання медиків Майдану" № 1
 10.01.2017р.
№ 055

 Козорог Віктор Віталійович, молодший лейтенант, 93 ОМБр

ГО "Всеукраїнське об'єднання медиків Майдану" № 1
 10.01.2017р.
№ 054

 Василишин Андрій Володимирович, молодший лейтенант, 93 ОМБр

ГО "Всеукраїнське об'єднання медиків Майдану" № 1
 10.01.2017р.
№ 053

 Козбур Мар'ян Романович, молодший лейтенант, 93 ОМБр

ГО "Всеукраїнське об'єднання медиків Майдану" № 1
 10.01.2017р.
№ 052

 Воронцов Олексій Ігорович, молодший сержант, 93 ОМБр

ГО "Всеукраїнське об'єднання медиків Майдану" № 1
 10.01.2017р.
№ 051

 Федотів Валерій Петрович

ГО "Бойове братерство без кордонів" № 1
 10.01.2017р.
№ 050

 Васильєв Олег Васильович, волонтер

ГО "Всеукраїнська спілка воїнів АТО" № 1
 10.01.2017р.
№ 049

 Лисенко Володимир Федорович, волонтер

ГО "Всеукраїнська спілка воїнів АТО" № 1
 10.01.2017р.
№ 048

 Цушко Сергій Юрійович, волонтер

ГО "Всеукраїнська спілка воїнів АТО" № 1
 10.01.2017р.
№ 047

 Крюк Юрій Володимирович

ГО "Бойове братерство без кордонів" № 1
 10.01.2017р.
№ 046

 Галазюк Юрій Анатолійович

ГО "Бойове братерство без кордонів" № 1
 10.01.2017р.
 № 045

 Згуровець Олександр Олексійович, Керівник волонтерської группи, за врятованні життя пораненних під Дебальцевим

Волонтерська группа "Волонтери Духа Святого" № 1
 10.01.2017р.
 № 044

 приватна колекція                                

Пахомов Андрій Миколайович, м.Львів № 1
 10.01.2017р.

 

РЕЄСТР   НАГОРОДЖЕНИХ у 2016 році

  Знаком народної пошани - медаллю "ЗА НЕЗЛАМНІСТЬ ДУХУ"

 

УРОЧИСТІ НАГОРОДЖЕННЯ ЗНАКАМИ НАРОДНОЇ ПОШАНИ

ФОТО та ВІДЕО  

 

 * УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *

 

 знаку 

            Нагородженний                           

За представленням

(назва організації  або особа)


Наказ

                       

 № 043

 Новіков Юрій Олександрович

ВГО "КРАЇНА" № 12-і
 24.12.16р
 № 042

 Сергій Юр'єв                                   

 "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю"      № 12-і
 24.12.16р
 № 041  Олександр Шевцов "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 040  Андрій Чеберяк  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 039  Руслан Цимбалюк  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 038  Дмитро Фесенко "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 037  Сергій Тутихин  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 036  Миколай Туранський "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 035  Ярослав Стеців  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 034  Ігор Солтон  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 033  Андрій Скороход  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 032  Сергій Романовський "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 031  Роман Панченко  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 030  Святослав Олійник  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 029  Юлія Окулова  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 028  Сергій Новиков "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 027  Юрій Ніколаєв "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 026  Михайло Нелюбов  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 025  Олександр Мороз  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 024  Ілля Михайлюк "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р

 № 023

 Денис Мерзлікін  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 022  Сергій Лялин "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 021  Роман Линдов "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 020  Лі Капітом "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 019  Олександр Ленівий  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 018  Віктор Легкодух "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 017  Володимир Кута "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 016  Богдан Кошулаб "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 015  Юрій Козловський  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 014  Павел Козак  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 013  Максим Кожухар "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 012  Володимир Ковальський "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 011  Сергій Калитюк  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 010   Андрій Забігайло  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 009  Юрій Дмитренко  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 008  Роман Гуменюк  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16
 № 007  Вадим Гельснеров "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 006  Володимир Воропай "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 005  Роман Валильків  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 004  Август  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 003  Олександр Антіпов  "Всеукраїнська федерація функціонального багатоборства людей з інвалідністю" № 12-і
 24.12.16р
 № 002  Довгорук Вадим Юрійович   ГО "АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ СИЛ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ" № 12-і
 24.12.16р
 № 001

 Царенко Максим, врятував 10 дітей

ВГО "КРАЇНА" № 12-і
 24.12.16р